klokyn

Webový grafik

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 4.5.2016  22:55

Najlepšia časť najlepšieho seriálu na svete! Pri troch scénach človek aj zabudne dýchať (Hank v púšti, rodinná bitka a hlavne telefonát na konci kde Walt kvôli polícii predstiera Heisenberga, ale v skutočnosti je to zlomený človek).

• 24.10.2013  00:33

Curse of Chucky je "príjemný" film a určite cesta správnejším smerom ako predchádzajúca časť série. Konečne totiž môžete fandiť aj ľudským postavám a nielen Chuckymu (čo bol problém hlavne pri Seed of Chucky). Vymenujem zopár negatív, ktoré mi bránili pri plnohodnotnom zážitku z filmu: 1.) To nikomu nevadí, že prvý krát neosvetlili zmŕtvychvstanie Chuckyho? Pri predchádzajúcich filmoch síce bolo oživenie často debilné a nelogické, ale tu sa na to tvorcovia vykašlali úplne. 2.) Z Charlesa Lee Raya - zábavného zabijaka - urobili nechutného a tragického úchyla. 3.) Síce oceňujem návrat k pôvodnej bábike, ktorá naháňa strach už svojim šťastným úsmevom, ale maximálne atmosféru kazili digitálne CGI efekty Chuckyho ksichtu. Akoby to ani nebol on. 4.) Záverečné vystúpenie Andyho v potitulkovej scéne je síce vynikajúce a poteší každého fanúšika série, ale po poslednej scéne vo filme nedáva vôbec zmysel. Zhrnutie: Vo filme sú aj iné nedostatky, ale tie mu kľudne odpúšťam, predsa len ide o film, kde vraždí krpatá bábika a tak by sa nemal brať smrteľne vážne. Vyššie uvedené negatíva mi však nedovoľujú udeliť vyššie hodnotenie ako 3 hviezdičky. Môj rebríček série filmov s Chuckym: 2, 1, 3, 4, 6, 5

• 24.10.2013  00:09
    Dědictví (TV seriál) (2013)

Už keď som si myslel, že po všetkých tých úbohých seriáloch vysielaných na Jojke a Markíze nemôže prísť nič horšie a trápnejšie, prišlo Dedičstvo. Škoda slov, treba vidieť a presvedčiť sa. Alebo radšej ani netreba...

• 2.10.2013  12:32
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Najgeniálnejšia vec, ktorá kedy bola natočená na poli filmu a seriálu.

• 5.12.2011  17:30
    Drive (2011)

Prvý krát nechápem, ako sa moje hodnotenie môže natoľko líšiť od CSFD hodnotenia. Ten film nemal žiadny spád, dokopy sa tam nič nestalo a postavy mi boli ukradnuté. Násilie úplne samoúčelné (scéna vo výťahu), keďže o motiváciách hlavného hrdinu nevieme vôbec nič. Za to, že sa to tvári poeticky a intelektuálne tomu nebudem dávať vysoké hodnotenie. Tento film je úplne suchý a pozerať ako Gosling ticho chodí a správa sa ako retardovaný mi dokázal spríjemniť len vydarený soundtrack. Jedna hviezda je zaň a druhá za Bryana Cranstona, ktorý tam ako jediný pôsobil reálne a sympaticky.

• 15.10.2011  00:11

Celkom milý a úprimný snímok. Najviac ma pobavila čiernohumorná scéna vyhrážania sa bývalého cez telefón :)

• 12.9.2011  22:01

Chybou filmu je, že je to na anglickú gangsterku strašne málo svieže, čiže nečakajte žiadnu filmovú zábavu, alebo aspoň skvelý dej ako pri filmoch od Ritchieho. Nápady tam určite sú, ale celé sa to tvári zbytočne vážne a scény s Keirov film neskutočne spomaľujú. Aspoň ten koniec to zachraňuje, inak by London Boulevard vyšumel z hlavy hneď po pozretí.

• 12.9.2011  21:51
    Zita na krku (TV seriál) (2011)

Otrasne zahraté, vtipy bez pointy, škaredý smiech v pozadí je tam počas každého hlúpeho zaksichtenia hercov.... Proste nenormálna debilita pri ktorej sa cítim každú jednu sekundu pozerania trápne. Tvorcovia by sa mali hanbiť, pretože toto je aj na slovenské pomery nevídaný odpad a vyprodukovať niečo také chce poriadnu dávku antitalentu...

• 7.9.2011  11:40

Stará mama je kurva, vnučka má ku kurve blízko a mama je jediná čo verí v nejakú duševnú lásku. Nakoniec sa však aj z nej stáva kurva podľa vzoru jej mamy. Krásne posolstvo sála z tohoto filmu :)

• 12.7.2011  00:59
    Wipeout - Souboj národů (TV pořad) (2011)

Prečo sa to tvári tak seriózne, to nepochopím. Keby to skôr podali formou Takeshi's Castle, bola by to oveľa väčšia sranda. A keď sa objaví ten trápny a totálne neschopný kokot Kramár, ktorý akurát znehodnocuje výkony ostatných, tak musím prepnúť. Respektíve, nabudúce ani nezapnúť...

• 14.6.2011  02:42
    Superbad (2007)

Ústredná dvojica je sympatická, film vtipný a čo je hlavné - síce je to teenegerská komédia o strate panictva, ale konečne to kráča vlastnou cestou a nie je to 2000-ca kópia Prcičiek. Napriek tomu mi tam chýbalo niečo, čím by sa film zaradil do nadpriemeru... Slovo "fuck" bolo použité 186 krát.

• 14.6.2011  02:27

Pre mňa osobne kultový film, ktorý som videl hneď niekoľkokrát a snáď každá scéna a rozhovor mi zostali v hlave. Je to spontánny, zábavný a britsky originálny film s hercami, ktorý sú tak presvedčivý, že to snáď ani nehrajú. Netreba to brať len ako film o drogách a sfetovanej mládeži, ale hlavne ako výpoveď o láske k hudbe, rave obdobiu v 90. rokoch a o tom, že víkendy si občas treba poriadne užiť, aspoň kým sme mladí :) Slovo "fuck" bolo použité 174 krát.

• 14.6.2011  02:12

Fight klub je spojením dokonalého audiovizuálu, dokonalého príbehu a dokonalej atmosféry. A záverečná scéna sprevádzaná skladbou "Where is my mind" od Pixies je len dokonalou čerešňou na torte.

• 6.6.2010  01:13
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Ľutujem, že som tento seriál začal pozerať. OBSAHUJE SPOILERY: Prvé tri série považujem za vynikajúci dramaticko-mysteriózny počin, kde dej na seba nadväzuje a človek by ani nepomyslel na to, že celý príbeh by mali tvorcovia nepremyslený. Štvrtá séria, kde sa dej na ostrove stáva flashbackom je trochu chaos, ale stále je to vysoko pozerateľné. Piata séria prechádza z mysteriózneho seriálu na úplné sci-fi, aby sa to v šiestej sérii premenilo na čistokrvné fantasy s nejakými nesmrteľnými čarodejníkmi, zázračnou vodou, magickým svetlom a záhadným štupľom v jaskyni. Už som len čakal, kedy z džungle vybehne Gandalf... Ale čo ma zaráža najviac, že dvojhodinové finále seriálu totálne pochovalo všetko, čo sme videli predtým, že všetky úmrtia postáv boli zbytočné, že vlastne žiadna zo záhadných postáv nič nevedela, že všetky záhady sú nepodstatné, lebo na ne neexistuje odpoveď. A posledných 10 minút, to je čisté WTF, ktoré považujem za najdebilnejší a najlacnejší záver všetkých čias.

• 28.12.2009  21:09
    Manželství z rozumu (TV film) (1998)

Tupý televízny film s tupými charaktermi a tupým príbehom, aký môžu vysielať len na STV pre tzv. ženy domáce. Navyše nemám rád Jane "doktorku Quinnovú" Seymour, takže najvyššie možné hodnotenie môže byť z mojej strany len 1 hviezda.

• 2.11.2009  16:42
    Puls (2006)

Od začiatku toho vidíme veľa, čím sa stráca strach z neznámeho. Nepotrebujem na každom kroku vidieť duchov a efekty, aby som sa bál. Tvorcovia sa mohli viac inšpirovať kruhom (aj keď je inšpirácia už tak očividná), kde na navodenie atmosféry stačil občas nečakaný záber. Pulz hrôzy je proste nefungujúci horor.

• 18.10.2009  00:08

Snehové monštrá sú stvárnené plyšákmi, namiesto snehu je tu pena, herci vyzerajú nesympaticky a dementne, kamera a celkový vizuál je horší ako v telenovelách. Možno bol úmysel natočiť to zle a smiešne. Ale podarilo sa im to natočil iba zle...

• 11.9.2009  22:17

Na slovenské pomery celkom slušne natočený film. Ale suchý, veľmi suchý. Tóno je divná postava, ktorá málo hovorí a keď niekto niečo hovorí jemu, tak sa radšej otočí a odíte. A tak končí väčšina scén, ktoré tým pádom nemajú pointu a zostávajú otvorené. Tóno sa proste nasral a išiel preč. Keď som sa konečne začal s hlavným hrdinom stotožňovať, zrazu bol koniec filmu. V skratke: Pokoj v Duši je pekne natočená a depresívna reklama na domácu pálenku a cigarety neistej značky

• 11.9.2009  18:11
    Fargo (1996)

Fargo je celkom zaujímavý film, ale určite nie na plných 5 hviezdičiek. To by musel byť trochu menej chladný a trochu viac napínavý. Ou, yeaaah? Ou Yeaah! (používanie tohto výrazu pobavilo, najmä pri rozhovore policajtky s prostitúkami :)

• 10.9.2009  15:23

Trailer pobaví a zakomponovanie filmu Nation's Pride do filmu Inglourious Basterds je ešte vtipnejšie. Najviac sa smejem na tom, že má Frederick Zoller pri zabíjaní 300 nepriateľských vojakov čas na to, aby si do dreva vyrezával krásny, až ukážkový hákový kríž :-)

• 10.9.2009  14:45

Od Spalovača mrtvol som očakával, že v ňom uvidím postavu Karla Kopfrkingla, ktorá sa zo vzorného otca postupne mení na sadistickú beštiu veriacu v nacistické ideály. Lenže Kopfrkingl už od začiatku viac menej pôsobí ako psychopat a vy len čakáte, kedy nastanú okolnosti, ktoré umožnia jeho vnútornej povahe vyplávať na povrh. Atmosféra filmu je vskutku hororová a jeho technická stránka je mimoriadne nadčasová. Stále mi však niečo nedovoľuje dať plný počet hviezdičiek. "Zinuško, když máme tak vzácnou návštěvu, nezahraješ na klavír? Třeba Mahlerovy písně o mrtvých dětech. Nebo něco úsměvnějšího! Saint-Saenův Tanec kostlivcův!"

• 27.8.2009  17:49

Ornella Muti tu ako sexy disco smažka vyzerá super. Kto by jej tipoval taký vek... Ale to je vo filme plnom buzerantov, trancu a nadržanej kozy to jediné, na čo sa dá pozerať.

• 16.8.2009  03:32
    Velký šéf (2002)

Toto by si mal pozrieť každý, kto chce vidieť ako vyzerá totálne zlý film. Nechápem, kde to Markíza vyhrabala - je to natočené ako lacné porno, ale pri tom je to akčný film. Pôsobí to tak ako by to natočil nejaký neschopný amatérsky svadobný kameraman. Ani sa poriadne nedá opísať, aké je to strašné. Najukážkovejší odpad!

• 4.8.2009  14:57
    R.S.V.P. (2002)

Divný film plný kecov a bez náznaku hororového napätia. Napriek tomu sa to dá dopozerať, hlavne kvôli feťákovi, ktorého hrá Jason Mewes a minimálne dvom pekným herečkám. Film poukazuje na to, že nie každý sériový vrah musí mať pokazené detstvo, alebo nejakú traumu. Chce si len zabiť pár ľudí, aby dokázal, že je aspoň v niečom talentovaný...

• 3.8.2009  18:46

Veľmi nevyvážené. Pri prvej časti som bol sklamaný a hovoril som si, že to ani nemalo vzniknúť. Po skončení posledného tretieho dielu som však chcel viac a prišlo mi ľúto, že viac častí už nie je. Tie štyri hviezdičky si Back to Earth určite zaslúži. P.S.: Myslím si, že ak by tunajší hodnotitelia videli tieto nové časti len v českom dabingu, bolo by tu hodnotenie minimálne o 10% vyššie. Darmo, zvyk je železná košela :)

• 2.8.2009  21:27

Je Batman a Robim hviezdne obsadená a nepochopená paródia, alebo je to veľmi zle napísaný a natočený film? Odpoveď bude zrejme niekde na hranici týchto dvoch možností.

• 8.6.2009  03:18

Toto nie je príbeh Johna Connora! Neviem kam sa podeľ ten sympatický charakter z dvojky a trojky, ale v najnovšom pokračovaní Terminátora je John Connor večne zamračený "vojak", ktorý stále vykrikuje, alebo šepká do vysielačky. Toto je príbeh Marcusa Wrighta! Úplne nová postava, napoly stroj, napoly človek, avšak oproti Connorovi je omnoho ľudskejší a vo filme mu naozaj fandíte. Absolútne by mi neprekážalo, keby bol tento film len jeho príbehom a nebolo by to pokračovaním Terminátora - len by bol dej zasadený do podobnej apokalyptickej vízie budúcnosti. Pretože tá bola zobrazená dokonalo, len sa mi akosi k Terminátorovi nehodila. Akčná a zvuková zložka bola super a keby sa toto sci-fi nevolalo Terminator Salvation, uvažoval by som nad plným počtom hviezdičiek.

• 3.6.2009  21:28
    Power Rangers Mystic Force (TV seriál) (2006)

Jedna hviezdička za to, že sa od tejto debility nedajú odtrhnúť oči a druhá za to, že to tvorcovia očividne nemyslia vážne. Po opici, keď mi môj mozog absolútne nefunguje, je táto fantasy verzia strážcov celkom "fajn" - vtedy chápem, že deťom, ktoré zatiaľ veľmi nerozmýšľajú, sa to môže páčiť.

• 20.5.2009  00:07
    Moucha (1986)

Mucha ma samozrejme dostala najviac keď som bol malý a k smrteľnému vystrašeniu mi stačilo hocijaké béčko s nejakou lacnou príšerou. Lenže tento film si dokážem pozrieť aj v súčasnosti a jeho atmosféra, depresívnosť a ľútosť nad hlavným hrdinom na mňa doliehajú stále rovnako. Navyše mi ani nevadia staršie efekty a dneš už trošku smiešnejšie pôsobiace masky. Jedna hviezdička však musí ísť dole, pretože napriek tomu že je to film kvalitný, dnes ma už narozdiel od iných starších hororov vystrašiť nedokáže.

• 10.5.2009  15:42
    Chodili sme spolu (TV pořad) (2008)

Úroveň jednotlivých častí závisí len od pozvaných hostí, preto je táto talk-show na veľmi kolísavej úrovni. Pôvodne som dal len dve hviezdičky, ale proti Marcinovi nič nemám a pri pár dieloch som sa dobre zasmial, tak si to tú tretiu hviezdičku zaslúži.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9