Zix.

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 17.5.2020  18:49
    Le Mans '66 (2019)

Film to určitě není špatný a má to skvělý příběh. Co se týče herců a závodních scén, tak tam se nedá niíkomu nic vytknout. Jenom mi přijde, že celý film je dělaný proto, aby američani nám a světu dokázali jak vyhrají cokoliv, když se pro to rozhodnou. Podobný příběh by totiž mohl natočit kdokoliv o jakékoliv jiné automobilce, která neměla veliký jméno a chtěla se zviditelnit nebo dokázat, že sou lepší než aktuální značka, která zrovna vyhrává. Plus tak podobně jako v dokumentu Senna tak trochu pošpinit „zlý evropany", který arogantně jednají a sou vychcaný (viz nulový příběh Enza Ferrariho a když už tak v negativním světle) nebo jak jim organizátoři sebrali vítězství a přenechali ho jiným. Ano je pravda, že to divný pravidlo platilo, ale ve skutečnosti se o něm spekulovalo dříve, tedy byla blbosti lidí od Fordu, že si to nepohlídali. Navíc největší hajzl byl v tomhle případě Bruce McLaren, který poojdel cca o 20 metrů a o svém vítězství těsně před koncem rozhodl on. Popravdě ani nevím jestli bylo ve filmu zmíněno, že hlavní hrdina Ken Miles byl z Británie, kterou i reprezentoval a tvůrci ho tak trochu přivlastnili američanům, protože v té době bydlel v Los Angeles. S vynikajícím filmem Rivalové se tohle nemůže vůbec srovnávat, protože tam sledujeme příběh z obou stran, zatímco tady jedné a ze druhé se dělají špatní.

• 13.5.2020  22:54
    360⁰ Pavlíny Wolfové (TV pořad) (2020)

Události, komentáře trochu jinak, akorát s méně tématy a furt se stejnou moderátorkou.

• 2.5.2020  20:34
    John Wick (2014)

Příběhově by to šlo, protože jakmile jde o pomstu tak je vždy zajímavý děj. To je ale kromě hlavního herce jediný plus celýho filmu. Kdyby to byla komedie nebo parodie na výsměch filmům s neporazitelnými akčními hrdiny z 80. a 90. let tak to beru a rád se tomu zasměju. Tohle ale snad nikdo nemůže brát vážně. Hlavní hrdina je postřelenej, několikrát zmlácenej a i tak úplně v pohodě bez sebemenších problémů, zmlátí, postřílí a celkově porazí celý gang, pro který dříve pracoval?? Řekl bych že Simír z Kobry 11 nebo postavy z Rychle a zběsile mají velkou konkurenci v trapnosti jak udělat „dokonalýho" a hlavně nesmrtelnýho hrdinu, který jakkoliv porazí protivníky ať se mu stane cokoliv. Přitom samozřejmě v realitě by byl dávno mrtvej.

• 29.4.2020  22:14
    Policajtky z L.A. (TV seriál) (2019)

Mizerové jako seriál a se ženskými hrdinkami? Docela to funguje a líbí se mi. Očekával sem klasickou detektivku plnou chytrolínů a občas menší akci, ale příjemně jsem se mýlil. Menších případů tam je málo a sou spíš okrajový, protože se řeší jeden veliký, který je propojený s minulostí hlavní hrdinky Syd Burnettový a postupně dalších nových postav. Až na slabší začátek mě seriál moc bavil a líbí se mi komplikovanost a propojenost všeho tak, že to nešlo vyřešit během jediného dílu jak je to u většiny detektivních seriálů. Jediná vada je, že ten celý největší případ vznikl kvůli pomstychtivosti Syd, která do toho ostatní namočila a očekával sem nějaké zakončení první série. Doufám že další série bude už o něčem jiným, ale kvůli otevřenýmu konci to tak bohužel nevypadá.

• 31.3.2020  22:18

Oproti předchozím dvoum dílům se mi tenhle výrazně víc líbil. Na první tři filmy to ale samozřejmě ani zdaleka nemá, nebýt některých trapných scén, tak by to byla celkem povedená akční komedie s dobrou zápletkou. Slabinou sou samozřejmě neustále se opakující nebo podobný vtipy a až trapná debilita kapitána Harrise s Proctorem.

• 31.3.2020  22:16

První film kterým Policejní akademie klesla hrozně dolů. První tři filmy sou super a moc se mi líbí, ale tohle je oproti nim vážně bída. Vtipy tu sou nic moc, dějově to je úplně o ničem, jen tentokrát místo nových policistů překvapili obyčejný lidé v čele se starší paní, která byla jediná výraznější postava. Bohužel ale překvapila pouze svojí aktivitou na svůj věk, kterou na první pohled nikdo nečekal. Tedy nic novýho ani originálního ve světě filmů i v této sérii. Dále se nám opakují vtipy z předchozích filmů, třeba Zedův uječený hlas a scény s tím, Hooksová není slyšet a poté překvapivě zaječí a další podobný scénky, který už známe.

• 28.3.2020  15:34
    Sousedi 2 (2016)

Jednička ještě ušla, ale tohle bylo hodně trapný pokračování. Děj není moc originální, když je bez detailů stejný jako u jedničky. Jediný co se změnilo, tak hlavní dvojice bojuje místo skupiny hlučných kluků, s nějakým spolkem holek a k tomu tam přidaly trapný „moderní" kecy o nezávislosti žen.

• 23.3.2020  22:43
    Survivor: Island of the Idols (TV pořad) (2019)

Obsahuje spoilery V průběhu týhle série se jen nestačím divim kam až nám Survivor odbíhá. Herně průměrná série, která je ale bohužel zahlcená blbostma a zbytečně to na ní vrhá špatný stín. Někteří lidi si asi myslí, že hra/show je tu od toho aby řešila všechny společenské problémy ve světě. Jinak vážně nechápu proč se řešili aféry typu sexista Jamal, Jack s jedním nevinným slovem, Aaron a samozřejmě Dan, u kterého to je složitější. Co se týče mě, tak to je milej a v pohodě chlap, za to jak vypadá si ale může jedině sám. Chápal bych kdyby měl jediný incident a poté byl diskvalifikován, ale měl toho bohužel víc. Už na začátku série ho na to šahání upozornila Kellee, že jí to vadí. Poté o tom bylo ticho a po sloučení se to vrátilo zas, ovšem dost zveličený kvůli tomu že Missy s Elizabeth v tom viděli srandu a chtěli to využít ve svůj prospěch, zatímco Kellee nebo Janet to viděli jinak. To co se stalo v top6 jako většina netuším, ale vážně je jen Danova hloupost když si i po upozornění od produkce nedal pozor a tedy něco zase vyvedl. Island of the Idols nečekaně špatný nebyl a líbil se mi, byl tam ale bohužel trochu navíc. Zbytečně zabíral čas a bylo tam kvůli němu víc výhod než bylo potřeba. Co se týče herní části, tak to byla průměrná série. Nikdo nějak nevyčníval, potenciál ukázat něco víc měla Missy a trošku Kellee, ale bohužel chyběl někdo víc fanditelnej. Velký plus za mě je, že vyčnívaly ženy. Moc sem nepochopil u Tommyho s Lauren jak nejdřív hrozně těžko nesou odchod Jasona a pád Vokai v tom novým kmeni, pak najednou po sloučení zjistí že nebyli v ideální pozici a i po tom divadlu úplně v pohodě přeběhnou k Lairo??? V týhle situaci chytře dostanou hrozbu Janet na dno, tak jí s Nourou přijmou k většině, aby se jí později museli zbavit?? Po sloučení bohužel taky série byla dost ovlivněná těma dvěma kmenovkama najednou - ano Aaron by jako fyzická hrozba dřív nebo později letěl, ale Missy a ostatní od Lairo by mohli reagovat. Takhle nemohli nic, bohužel. Casting v týhle sérii byl docela bídnej a Tommy je díky tomu přijatelný vítěz, ale samozřejmě jinak patří ke slabším a v S40 mi vážně chybět nebude. Deanovo hra se mi po sloučení hodně líbila a je u mě jeden z mála hráčů, kteří neměli takový vliv a přesto sem mu fandil. Asistentka vítěze Lauren je neskutečná slepice, hrozně nadšená když se dařilo ale neskutečný divadlo a bulení hned jakmile se něco nezadařilo. Kromě ní sem nemusel Nouru, to je exotka kterou chápe asi jen ona sama a totálně neschopnou Karishmu, která by ve starších sériích letěla bez váhání mezi prvníma. Dál se vůbec nedal poslouchat rozumbrada Jamal, který předvedl hovno a u kmenovek nebyl mimo jen při jediný po promíchání. Taková Janet ta si získala respekt hlavně věkem, tím že uměla rozdělat oheň a v soutěžích nebyla marná. Jinak herně nepředvedla nic, co by stálo za řeč. Určitě bych ale jí bral víc jako vítězku kvůli osobnosti a je vždycky pěkný, když někdo starší mezi samýma mladýma překvapí svýma schopnostma.

• 29.2.2020  12:31

Ano šéfe trochu jinak, akorát nějak zrychleně a proto je kvalita hned o něco horší. Jako většině jiných kometujícím zde, se mi taky moc nezdá to „utajení". Špatný nápad to určitě není, u rozhovorů s majitelem a zaměstnanci nebo záběry z kuchyně chápu, že se dali udělat až po odhalení Zdendy. V těch restauracích by ale museli být hodně velký pitomci, když by nevěděli že jim tam někdo buduje skryté kamery, tohle moc domyšlený není. Na konci pořadu mi taky chybí návrat po pár týdnech nebo měsících, které je u Ano šéfe. Takhle pouze víme, že se daná restaurace na den zlepšila, ale vůbec nevíme jestli se poučili a zlepšili. Třeba se to dozvíme v návratech jako byl pořad Už dost, šéfe!.

• 23.2.2020  15:14
    Goldbergovi (TV seriál) (2013)

Nejhorší to není, někdy to je horší a občas se pěkně pobavím. Bohužel to je spíš věrná kopie Průměrňáků, kdy se ve většině dílů má někdo z něčeho poučit a nic originálního tento seriál nepřinesl. Za mě tedy platí, tak jako u podobných seriálů, který jen kopírují, že originál je jen jeden. :)

• 16.2.2020  21:00

Neskutečná blbost, kdysi jsem na ten film chtěl podívat, ale po chvilce jsem to musel vypnout, víc se u takový trapný patlaniny vydržet nedalo.

• 16.2.2020  02:23

Kouzelnický svět od Harryho Pottera trochu jinak? Jak je vidět, tak to moc nefunguje, příběh je hodně divný a je tam nějak moc náhod. Ochránce a asi sběratel zvířat chce dokázat, že ty jejich potvory sou hodný. Tak si udělá výlet do New Yorku pro další zvíře do sbírky. Mezitím mu ale nesmyslně některý utečou a udělají bordel. K tomu do toho zamotá přiblbýho pekaře a aby toho nebylo málo, tak se nechá chytit „policistkou". Ta je naštěstí taky neschopná, tak nikoho ani moc nezajímá koho to vlastně chytila a proč. Další náhoda je, že se objeví nemoc, kterou staletí nikdo neměl. Trojice hlupáků je tedy snadný terč na koho to hodit a očekával se klid. Naštěstí se pro tu trojici blbů hlavní záporáci filmu projeví sami. Pak začíná to krátké drama - to co v Pottterovo filmech trvalo asi 20 let a celých 8 filmů než hlavního zloduchy dostali, tady to zabití a zadržení trvalo doslova pár minut. To jako vážně? Nevím co si od toho kdo sliboval, kdyby to byl film úplně mimo HP tak to ještě vezmu. S HP ale ten film neměl být vůbec spojovaný, protože tohle je hodně velká bída oproti původním filmům a díky těm zvířatům to působí jako spíš film pro malý děti než drama, kde má jít o něco mnohem víc.

• 2.1.2020  17:55

Takovýmhle dokumentům o sportovní legendě není moc co vytknout. Líbí se mi, že to začíná od dětství, tedy úplných začátků Dominátorova kariéry a je to až do konce kariéry. Né jako jinde, že kariéra pokračuje a tedy konec chybí. K tomu samozřejmě nechybí pěkný vzpomínání a zajímavosti o určitých momentech.

• 2.1.2020  17:49

Příběh to neni úplně nejhorší, ale je hodně naivní. Nemusím moc tyhle typy, kde se z pár vyvolených dělají největší chytráci a ze soupeřů akorát blbci. O to naivnější tady je, že by pár dětí takhle vícekrát přechytračilo nebo dokonce vystrašilo více rytířů. Navíc je to zbytečně dlouhý, hromada scén mohla být úplně v pohodě vynechána a ubralo by to na otravosti.

• 24.12.2019  19:32

To že zvířata mluví mi nevadí a občas to je vtipný. Nikdy sem ale nemusel tyhle pohádky, kde se zvířata chovají úplně normálně jako lidi, mají jejich rozum a dokonce věci jako postel, místo u stolu apod.

• 23.12.2019  18:30
    Válka skladů Texas (TV pořad) (2011)

Válka skladů trochu jinak. Pořad a koncept je sice stejný jako originál, ale názorně se tu ukazuje jaký to může být rozdíl když tu máme nudný a nesympatický dražitele oproti oblíbené partě z Kalifornie.

• 23.12.2019  18:08
    Hon na myš (1997)

Film s dobrým příběhem a skvělým potenciálem na dobrou komedii. Tohle provedení je ale hodně bídný, je tam hromada přehnaných a předvídatelných scén. Herci sou taky hodně trapný a vtipný můžou přijít maximálně malým dětem. Vůbec se nedivim, že oba hlavní představitelé sou dodnes pro většinu lidí neznámí.

• 18.12.2019  12:29
    Natočto! (TV pořad) (1999)

Další typ pořadu, který ocení lidi co zažili dobu bez internetu a dneska by úspěch neměl. protože každý kdo chce, tak si najde hromadu videí k pobavení. Tehdy sem na pořad rád koukal a bavil mě, protože byl jeden z mála pořadů, kde podobné videa byli. Scény s Rychlým byli většinou trapný, ale občas se některý povedly.

• 18.12.2019  12:20

Zprávy který většina lidí neocení, protože je nepotřebuje. Mě tam třeba ten chlap vadí, protože je pro mě tak trochu navíc. Pro neslyšící to je určitě přesně naopak a sou za takovýhle zprávy rádi, zvlášť když to je pro ně 1 z mála věcí, na který můžou úplně v pohodě koukat.

• 18.12.2019  11:07
    Těžká dřina (TV pořad) (2011)

Tenhle pořad se mi hodně líbil, sou sice slabší a nezajímavý díly, který tolik nenadchnou. Většina dílů je ale zajímavá a viděli sme neobvyklá místa, na který se jentak nepodíváme. To že je pořad z česka spíš vítám, protože sledujeme co zažívají lidé odsud a né v USA nebo na druhým konci světa. Délka mi taky vyhovuje a nejsou díky tomu nudnější pasáže jako u Špinavé práce.

• 17.12.2019  15:57
    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)

Další pořad, kde se člověk nedozví nic, kromě zhodnocení tématu dne od Soukupa, který opět z lidí dělá blbce a snaží se působit dojmem, že bez něj bychom si neposlechli ten správný názor na daný téma.

• 17.12.2019  15:56
    Volejte a pište šéfovi (TV pořad) (2019)

Pořad vhodný pro důchodce bez internetu, který zajímá aktuální témata a jaký pohled nebo názor má na daný téma Soukup. Jinak mi přijde, že z lidí dělá blbce, protože se tu většina lidí nedozví nic novýho, kromě těch jeho rozumů.

• 17.12.2019  15:41
    Výzva (TV pořad) (2018)

Pokud je zajímavý host, který má co říct, tak to určitě stojí za to. Líbí se mi, že se často mluví o vážných a důležitých tématech a není to jen takové to vtipné nebo vtipné posezení jako v různých talk show.

• 1.12.2019  17:14
    Kinobox (TV pořad) (1993)

Na svojí dobu to byl hodně dobrý pořad pro milovníky filmů, na který sem občas rád kouknul a dozvěděl se zajímavý novinky nebo ukázky z filmů. Dnes už by samozřejmě kvůli internetu nemělo šanci dlouho přežít, protože by nejspíš tvůrci zopakovali to co fanoušci filmů už dávno ví.

• 30.11.2019  23:46
    Dunkerk (2017)

Slušná patlanina to je, místo smysluplnýho příběhu sledujeme tři různý děje a divák aby se motal o co vůbec jde, že to má tolik verzí a proč je to takhle udělaný. Až na konci konečně zjistíme co mají ty tři příběhy společnýho a dávají smysl, ale celkový dojem z toho předchozího podivna to už nemůže napravit. U žádnýho podobnýho filmu mi nebyli postavy tak ukradený jako tady, chyběl někdo komu fandit nebo přát aby přežil a dosáhnul vysněného cíle. Akční scény taky nic moc, sice se snažily působit dramaticky, ale napínavá byla maximálně hudba.

• 30.9.2019  17:58
    Manželské etudy (TV seriál) (1987)

Tahle část je ještě o ničem a je to všechno dost podobný. Zajímavý sou hlavně ty díly po těch 20 a více letech, protože tam má každý pár nebo už jednotlivec osud jiný a ojedinělý. Tedy tahle část je za mě horší, ale zároveň hodně důležitá k těm dalším.

• 3.9.2019  18:46
    Politické spektrum (TV pořad) (2006)

Z jedné strany je dobrý, že tam mají prostor strany o kterých není jinak slyšet. Z druhý tam ale někteří propagujou stranu, která má skoro nulovou aktivitu. Občas tam ale někteří melou slušný nesmysly, který se nedají poslouchat a právem ty lidé + jejich strany patří někam do zapomnění a už o nich naštěstí neslyšíme nebo když už, tak minimálně.

• 1.9.2019  10:42

Tenhle film patří bez debat k těm lepším Mayovkám, kde se konečně bojuje o něco většího než jen o nějaký poklad. Jen škoda že to je dlouhý a chvilkama trochu protahovaný. Jiná hudba mi taky nevadí a je možná lepší v tomhle změna než to co známe z hromady jiných filmů.

• 27.8.2019  18:15
    Old Firehand (1966)

Další ze série Mayovek o Vinnetuovi, která nenadchne ale ani neurazí. Rozhodně se v této sérii najdou mnohem horší, ale i lepší filmy. Postava Old Firehanda nevadí i přes naprosto vymyšlený příběh tvůrců filmu a pro mě je mnohem sympatičtější než "bezchybný" Old Surehand. Za mě tedy průměr.

• 28.7.2019  17:11

Nenáročná klasická Mayovka od Vinnetoua. Jen nechápu jak některý postavy přemýšlí - né tak malej kluk Happy, který vše vykecá a zkazí. Poté banditi, který mají dva rukojmí, tak je nesmyslně propustí a následně se vrátí do města, odkud zdrhli a málem je tam pobili. To fakt logiku nedává a je škoda, že ten film kazí hodně velká hloupost postav.

<< předchozí 1 2 3