Zix.

Tomáš V

okres Jindřichův Hradec
Člověk

• 8.5.2019  21:29
    Survivor: Ghost Island (TV pořad) (2018)

Obsahuje spoileryZa mě je tohle hodně bídná série, k úplnýmu dnu nejhorších nepatří, ale do 10 nejhorších určitě. Po prvních 2 dílech sem se bavil a vážně sem nečekal takovou pozdější bídu. Když už sme se dočkali sloučka, tak to taky vypadalo na zajímavej rozjezd, ale po odchodu Chrise přišla další velká nuda a až finále bylo dobrý, který patřilo k nejlepším vůbec. Nikdy se mi nebude líbit série, kde znovu (po SC a GCH po 3x) před sloučením vylítavají členové 1 kmene jenom proto že prohráli pouhý 2 soutěže. Dost lidí z Malola letělo aniž by s tím mohla něco udělat . Jediný plus je, že tentokrát před sloučením letěli 2 lidi z většinovýho kmene a né pouze 1 jako v SC a GCH. Ghost Island byl sice věrná kopie EI a na začátku se mi líbil, ale těch výhod z něho bylo přehnaně moc a pochybuju, že sem v tom každej vyznal kdo co všechno má nebo měl. Casting by nebyl špatnej, ale bohužel zajímavý lidi odešli před sloučkem (Brandon, Steph, Jacob - ten si za to ale mohl sám) a o lidech co to dotáhli dál (Chelsea, Jenna nebo Sebastian) víme úplný minimum. Až ve finále sem si všimnul, že Seb byl určitě vtipnej týpek, u kterýho mohlo být dost zábavnejch scén. Finálová kmenovka byla taky slušná a nový formát se mi líbí. Jen bohužel moc lidí nemluví a někteří tentokrát snad vůbec, ale asi sou předem rozhodnutý.

• 8.5.2019  16:20
    Hranaři (2011)

Příběh není tak špatný a je na zajímavý téma, jen je to občas trochu přehnaný a děsně provedený. Vyznat se v tom je chvilkama docela úkol a postupně dlouhý době víme kdo je cca s kým a kdo proti komu. Je tam totiž spousta zbytečných postav, o kterých kromě popisku nevíme nic a vůbec proč sou tak důležitý, že musí být mezi těmi mocnými a proč to bez nich nejde. Prostě je tam hromada postav jenom je a nevíme proč. Jediný co o nich víme, tak je to o co jim jde - peníze. Tenhle film se opravdu nepovedl a je to utrpení sledovat, bohužel.

• 5.5.2019  11:44
    Topol show (TV pořad) (2019)

Topolánek není nečekaně špatnej moderátor. Přípomíná to ale spíš přátelské schůzky s jeho kamarády nebo známými. se kterýma vzpomíná na minulost, řeší úspěchy hosta nebo aktuální politiku a v čem se změnila. Bohužel nic víc zajímavýho tento pořad zatím nepřinesl.

• 4.5.2019  18:21
    Taxi 5 (2018)

To že v tomhle filmu chybí většina původních postav se přežít dá. S novýma postavama po tolika letech ale bych čekal nový a originálnější nápady než ty, které už známe z původních filmů (spadnutí do popelnice nebo zloději aut co si myslí jak lehko ukradnou auto a jen poté čumí). Postava Sylvaina mi nečekaně nevadí, ale ta postava synovce Daniela je až přehnaně přiblblá. Policejní sestava hodně bídná a asi sme se měli zasmát tomu jak vypadají a že poté "nečekaně" něco málo dokážou. Pak tu máme Gilberta, který nezklamal a líbil se mi, ale trochu zbytečně se nám posunul z komisaře na starostu a přitom je jeho role ve filmu stejná jako dříve. Asi marně, ale doufám že další pokračovaní už nebude, pochybuju že by se mohlo jednat o úspěšný restart série jako u Rychle a zběsile.

• 13.4.2019  20:53
    Australian Survivor (TV pořad) (2016)

Konečně Survivor jak má být a nemusí být z USA. Líbí se mi jak umí kombinovat verzi z prvních sérií kde jde hodně o přežívání zároveń se tam hraje, samozřejmě díky hráčům, který hrají a taktizují od začátku do konce. K tomu mají sice kontroverzní, ale hodně zajímavý a hlavně originální twisty - pouze škoda že první sérii jeden z nich ovlivnil víc než si asi produkce nebo kdokoliv přál. Kvůli tomu se sice tolik nepovedla část po sloučením. Napravili to alespoň skvělým finále, který bylo fakt úžasný a asi nejlepší co sem kdy viděl. Moderátor mě LaPaglia mě taky skvěle překvapil a je jen škoda, že asi nehrozí jeho nahrazení Probsta v USA. U dalších sérií sem toho zatím moc neviděl, ale první díly druhý série sou taky skvělý a co čtu názory jinde, tak nebudu zklamanej. :)

• 13.4.2019  20:26

Film o zajímavým tématu, ale mě teda nezaujal. Neustále kecy o smrti a první hodina o ničem, poté na konci filmu zjistíme že sledujeme blázna, který kvůli židovskému původu zabije svou rodinu a ještě si myslí jak jim pomohl. Vážně je mi záhada proč je tenhle film tak dobře hodnocenej.

• 13.4.2019  08:12
    Moje místa (TV pořad) (2017)

Líbí se mi že to nejsou nesmyslný kecy pro bulvár, ale věci zajímavosti a věci který těm lidem změnili život. A je i pěkný se podívat kam rádi jezdí aniž by to bylo součást pořadu typu "můžu vás přespat". A zároveň to není jen o smutných věcech jako třeba 13.komnata. Přiznávám ale že sem zatím moc dílů neviděl, tak snad nebudu časem zklamanej. :)

• 13.4.2019  08:06
    Fokus Václava Moravce (TV pořad) (2015)

Hodnocení u tohodle pořadu záleží na tématu. Pokud je zajímavý, o čem co mě baví, tak se určitě rád mrknu. Pokud to není téma pro mě, tak je to samozřejmě nekonečná nuda.

• 11.4.2019  20:41
    Kevin si počká (TV seriál) (2016)

Seriál by měl možná úspěch v 90. letech. První sérii táhne jen Kevin James, o kterým většina dílů je. O ostatních postavách toho moc nevíme a ani nedostávají moc prostoru - kromě bratra Kylea, dcery, u který se furt dokola řešila svatba a jejího trapnýho přítele co s rodinou bydlel a měl napodobit postavy z jiných seriálů. Nedivím se, že to pro druhou sérii pár herců zabalilo. Změnilo sem nám to poté na akčnější a o něco lepší seriál, ale stejně slabej průměr.

• 11.4.2019  19:16
    Jak nás vidí svět (TV pořad) (2017)

Zajímavej pořad a někdy i zajímavý hodnocení nás nebo něčeho o nás. Jen škoda že většina dílů je o tom, jestli cizincům chutná naše jídlo.

• 11.4.2019  19:12
    Máte slovo (TV pořad) (2008)

Záleží na tématu jaký je, ale občas je to docela sranda díky těm hádkám a jak po sobě hosté, diváci a dokonce i moderátorka jdou. Jenom se divím to povolí na veřejnoprávní televizi, čekal bych to spíš u soukromé.

• 11.4.2019  19:11
    Aréna Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

Moderátor Soukup není nestrannej a dává najevo svoje názory. Nejsou sice často špatný, ale nemělo by být tolik vidět s kým souhlasí a s kým ne. Přesto ale kdo z politiků chce, tak tam svůj názor k tématu vyjádří a je to dnes již jediný pořad podobnýho typu. Navíc zajímavější sledovat, když je tam více politiků než dva, max. tři jako u jiných pořadů.

• 11.4.2019  19:08
    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)

Ať už se Zemanem divák souhlasí nebo ne, tak má zajímavý názory a pohledy na určitý věci. Někdy sou tam i zajímavý novinky, co nám prezident chystá. Jen tomu pořadu škodí, že je neustále ten samej host a přikivující moderátor.

• 30.3.2019  08:21
    Horizont ČT24 (TV pořad) (2010)

Není to sice pořad pro všechny, ale pro ty co se zajímají o dění ve světě skvělej pořad, kde se dá dozvědět hodně novinek a né jenom z poliky a vyjednávání ve světě. :)

• 29.3.2019  20:02
    Mike a Molly (TV seriál) (2010)

Špatnej seriál to neni, za mě průměr. Občas se pobavím, jindy ale nuda a opakující se vtipy. Spíš mě ale na tomhle serálu zaujímá to, že se mi líbí scény hlavně s "vedlejšíma" postavama - postavy Carl a jeho babička, Vince nebo Mikeovo matka mi přijdou mnohem lepší a zábavnější než hlavní představitelé Mike a Molly.

• 17.2.2019  14:39
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

Špatný to není a dost originální příběhy nebo konce, ale nenadchlo mě to natolik abych na to pravidelně koukal (viděno cca 10 dílů).

• 17.2.2019  13:54
    Formule! (2001)

Mám rád motorsport a proto sem film "musel" vidět. Ve filmu je sice vidět snaha, ale bohužel to je bída a kvůli nereálnosti některých scén to spíše působí jako komedie než aby to někdo mohl vážně.

• 17.2.2019  13:46

Film na zajímavý téma, od kterýho sem očekával mnohem víc. Dost nudně udělaný a delší než je třeba, bohužel.

• 17.2.2019  13:31
    Survivor: Game Changers (TV pořad) (2017)

Obsahje spoilery Hlavní problém týhle série je, že přišla moc brzo po povedeným Second chance a příšerný casting. Podle názvu série tam měli být legendy a né hráči, který nic nedokázali a měli skončit v zapomnění - Hali, Sierra, Brad, Debbie, Tai a další. "Úplně nečekaně" většina z nich samozřejmě nepředvedla nic. Na začátku sledujeme nudu jak tyhle marný hráči vyřazuj všechny hráče, kteří něco dokázali nebo si po pouhých 2 prohraných soutěžích vytáhli špatný šátek. Po sloučku je to o trochu lepší, ale vadí mi hráči kteří tam zbyli a jaký sou borci, že opět podrazili Ozzyho, který to zase jak největší idiot nečekal. Jediným plusem nový formát finále, sem vyjímka který se líbí a dál je zasloužená vítězka Sarah, která mě jediná mile překvapila a předvedla slušnou hru, která se možná opravdu trochu podobala jejímu spoluhráči Tonymu. Touhle sérií taky bohužel začala éra, kdy Survivor není o štěstí ale spíš jako loterie, kde rozhoduje spousta nesmyslených výhod. To jak nebo proč odešli Cirie a Malcolm je ostuda a proto se mi tahle série nebude líbit.

• 10.2.2019  18:43
    MOST! (TV seriál) (2019)

Všude různě slyším a čtu jak je to skvělý seriál, lidi se u něj hrozně smějí. Tak si říkám, že by byl po letech zase dobrý český seriál? Zkouknul sem první 3 díly a herecký výkony sou dobrý. Dějově ale nuda a nic záživnýho, je mi tedy záhadou co na tomto seriálu lidi vidí. Asi stačí tak málo, že se tam mluví "normálně" a některé věci tak jak by je většina lidí řekla normálně v reálném životě.

• 3.2.2019  15:46
    Kdo přežije: Caramoan (TV pořad) (2013)

Obsahje spoilery Pro mě jedna z nejhorších sérií vůbec. Děsnej casting navrátilců, který nepředvedli nic proti chudákům nováčkům, kterých bylo hned od začátku o tolik méně, že nikdo z nich nic nezmohl a jen marně bojovali. Člověk ani netuší jestli někteří měli potenciál hrát dobře nebo ne. Samozřejmě když vynechám Sherri, která ani neví jak se v tom finále ocitla a porota jí v podle toho skoro ignorovala. Přijde mi že tahle série měla být s hráčema, kteří udělali hloupý tah. Jinak nepochopím návrat Erika, Brandona nebo údajně byli oslovený Matt z RI nebo Shambo ze Samoy. Vítěz není nejhorší, ale je jasná vecpávka produkce nebo minimálně Probsta, který ho tajně miluje.

• 3.2.2019  15:24
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

S americkou verzí se to samozřejmě nedá srovnávat, ale sledovat se to dalo. Jen škoda tý hromady dílů, zbytečnýho kde se hodně často řeší kraviny a hromada keců se opakuje.Ostrov vyloučení byla taky zbytečnost. I přesto sem rád za celkem přijatelnou verzi našeho Survivora.

• 3.2.2019  15:22
    Ostrov (TV pořad) (2016)

Hvězdičku dávám jenom proto, že to má licenci Survivora. Jinak to bylo děs a utrpení sledovat. Zbytečně moc dílů a soutěžící až na vyjímky neskutečný tupci. Je opravdu škoda, že tam nedali pořádný casting, když už měli celkem povedený a slušný soutěže z prvních sérií amerického Survivora.

• 3.2.2019  15:19
    Chcete být milionářem? (TV pořad) (2016)

Vladimíra Čecha už samozřejmě nikdo nikdy nenahradí a bude s tímhle pořadem spojován. Líbil se mi ale nový a né tak vážný styl Marka Vašuta. :)