HArna

HArna

Česko
cholerický pseudohrdina,milovník filmů a dobré hudby

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 28.4.2019  19:29

Po zhlédnutí Endgame jsem sice nebyl zpočátku tak unešenej jako po Infiniti War, ale pár dní poté Endgame rezonuje daleko víc. Bratři Russoovci to zvládli na výbornou a naservírovali nejlepší Marvel-film a to bylo po skvělém Infiniti War sakra težký. Je to epický! Thor je skvělý komik, ty co mají být lídry jsou. Místy je to dojemný, ale hlavně je to zábavný megafilm.Přesný opak toho co vznikne s dalších Star Wars. Tohle byla fakt bobma! 100%

• 7.4.2019  12:22
    Skleněný (2019)

M. Night Shyamalan selhává jako režisér a scenarista ve všech aspektech filmu ve kterých dříve dominoval. Tento film je toho důkazem. První půlka filmu je nudná, sice se seznámíme již se známou trojkou, ale NIC(!), absolutně NIC se nestane. Druhá půlka je tak naprosto debilní,že přes všechny ty poslední sračky které Shyamalan za posledních deset let natočil, jsem nevěřil, že klesl na naprosté dno. Ale je to tak. Finále je k smíchu, kde se projevuje demence režiséra. ODPAD!

• 1.4.2019  23:16

Pecka, velká spokojenost. Chemie postav funguje dobře, hlavně Issac je fenomenální. Netflix válí, jen tak dál! 80%

• 1.4.2019  10:29

Zahler se vrací a s ním stejná parta z Bloku 99 plus Mel Gibson. Za mě se jedná o jeho vůbec nejlepší film, který natočil. A to že minule nasadil laťku sakra vysoko. Opět je to násilné, ale opět je to opodstatněné a ne hrané na sílu. Charisma ústřední dvojky je skvělá, líbí se mi i vývoj vedlejších postav na který je ve filmu vymezený čas. Super!

• 10.3.2019  19:14
    Polar (2019)

Polar se jistě nevyhne srovnání s Johnem Wickem. Ten má sice lepší akci, ale Polar má Madse Mikkelsena, který je desetkrát lepší než Keanu Reeves. To není špatný herec, ale já mu akčního "hrdinu" nevěřím. Ten rozhodně nevypadá na to, že by krájel protivníky ve dví. Mads je jiná liga. Docela mě potěšila hudba, kterou si pamatuju. Netflix se začíná rozjíždět, jsem docela zvědav kam to bude směřovat.

• 10.3.2019  19:05

Tomuto scífku by slušel hraný film. Závěr je sice slabší, ale rozhodně jsem se nenudil. Rozhodně lepší než hra, která měla často hluchý místa. 80%

• 13.1.2019  17:58
    Bird Box (2018)

Netflix občas má i skvělé filmy, jedním z nich je určitě Bird Box. Hlavní roli má Sandra Bullock a i když se jí poměrně často vyhýbám, protože moc nevyhledávám komedie tak tady jí to sedlo. Jen už není rozhodně tak sexy jako dřív, táhne jí na pětapadesát a jde to fakt moc znát, make up to nezakryje. Co se týče filmu, je přirovnáván ke Quiet Place. V podstatě je to pravda, nicméně byl o pár dolarů levnější, není tak chytrý a S.Bullock vypadá vedle Emily Blunt jako uschlej pomeranč.

• 29.12.2018  16:34
    Aquaman (2018)

DC poprvé zabodovalo. Svalnatý vodník je svěží blockbuster, který se vysmívá všem supermanům a batmanům Zacka Snydera. Je to velkolepý - epický velkofilm, který se nebere vážně. Občas mě štvali ty zpomalovačky, Momoa je jako herec dřevo, ale jinak je to skvělý film. Samozřejmě DC si to trochu pojistilo Jamesem Wanem, který má největší podíl na tomto úspěchu. 80%

• 17.11.2018  17:13

One Man Show ! Seveřani tohle prostě umí, scénář špička. Film s minimem kulis a maximem nápadů. 80%

• 17.11.2018  17:10
    Big Legend (2018)

Velký legendární odpad.

• 17.11.2018  17:06

Nejhorší predátor který spatřil světlo světa. Od Blacka je možná sympatické, že nejede zase přes bahno a predátora vidíme hned na začátku. Tudíž se připravíme o moment překvapení, který by asi stejně nenastal, jelikož každý ví, jak Predátor vypadá-loví-maskuje se. Problém je, že mě ta parta fakt neseděla. Holbrook není problém, spíš všichni ti ostatní nahláškovaní borci, kterým jsem to fakt nevěřil. Efekty nic moc. Občas se nějaký hlášce fakt zasměju, ale je toho tam až příliš. Celá zápletka je debilní a fakt uráží první díl, což je žánrovka. 50%

• 17.11.2018  15:28
    Outlaw King (2018)

Od Netflixu mi ani jeden film nepřišel skvělý, v lepším případě to byli průměrný filmy. Outlaw King toto mění. Je to výpravný film, který smrdí středověkem a syrovostí sobě vlastní. Herecké obsazení je skvělé. Film naráží pouze na jednu překážku a tou je statečné srdce od Mela Gibsona, se kterým prostě nesnese srovnání. Ten je o třídu jinde. Ale i tak je tohle skvělá věc 80%

• 10.11.2018  18:32
    Equalizer 2 (2018)

Skvělý film, který pouze postrádá kouzlo prvního dílu, protože je druhý.

• 6.11.2018  12:34
    Ég Man Þig (2017)

Příjemný Islandský film - trochu duchařina. Opět se na jejich filmy strašně hezky kouká, ponurá krajina, dobří herci atd...

• 24.9.2018  12:32

Ve všech ohledech o něco horší než jednička, přesto hodnotím vysoko. Samozřejmě v režii už není Denis Villeneuve, ale Sollima, který natočil dobrou Suburru. Brolin jako herec obrovsky vyrostl. Poslední třetina filmu je nejslabší. Sheridan se docela opakuje, on je dobrý ale už v prvním dílu byl nejslabším bodem scénář. Ale i tak skvělý film.

• 23.9.2018  09:45

První půle skvělá - je to přiznané béčko. Druhá půle je ale na palici, tam je to blbý až moc. Nicméně i tak je to řekl bych lehce nadprůměrná akce se Stathamam.

• 17.9.2018  20:40

Menší zklamání, hlavně zápletka mě nijak nedostala. V Mission: Impossible jsem byl téměř vždy zvyklý na dějové zvraty. Nikdy jsem si nebyl jistý kdo je klaďas a kdo ne. No a bohužel ve falloutu je to po asi hodině jasně řečeno a nezmění se to do konce filmy. To je škoda, na druhou stranu Cruise je borec a válí jako před 20 lety i když je na jeho tváři znát, že rozhodně není nejmladší. No, ale 56 bych mu fakt netipnul. Jinak je to všecko na stejný brdo: teroristi=strašlivého spiknutí=konec světa...opět. Ale opět je to opět dobře natočené. Série si docela drží laťku a klidně půjdu opět na další díl do kina.

• 9.9.2018  11:46
    Donekonečna (2017)

Skvělý, zajímavý a s výbornou atmosférou. 80%

• 22.8.2018  18:08

Film je docela fajn. Scarlett je tak nějak ok, ale žádné herecké super-výkony rozhodně nečekejte. Celé mě to přišlo moc umělé, chladné. Celou dobu jsem si říkal, jo kdyby tohle dostal James Cameron, tak by nám všem tou náloží nakopal prdel. Bohužel,... 60%

• 19.8.2018  17:42
    Deadpool 2 (2018)

Spokojenost, vše co jsem od Deadpoola 2 čekal, jsem dostal, zároveň však nic navíc. Je to o fous lepší než první díl, přesto hodnotím stejně, neboť a poněvadž dvojka je naprosto stejná jako jednotka. Jen větší a výbušnější a to jsem přesně chtěl - 80%

• 19.8.2018  17:36
    Zlo (2012)

Jeden z nejhorších "hororů" jaký jsem měl možnost za svůj život vidět. Naprosto amatérská záležitost. Otřesná kamera, herci k smíchu, děj trapný. Právě teď ten horor má 61%, což je na horor poměrně hodně a na Found footage ještě víc. Za mě 0% - odpad!

• 12.8.2018  16:22

Poslední dobou se Anime filmům nebráním. Poměrně překombinovaný, ovšem po druhém zhlédnutí to dává daleko více smysl. Docela bych si přál tuto látku zfilmovanou, ale nevím kdo by to natočil. Hudba vážně skvělá. 80%

• 5.8.2018  09:33

Já jsem byl spokojen, má to atmošku a chce to mít i přesah. Finále bylo taky dobrý, herci skvělý. Zaskočil mě Martin Freeman, který si střihl odlišný charakter než většinou hraje a byl skvělý. Poslední dobou se rodí skvělý horory a to je pro tento žánr určitě dobře - 80%

• 23.7.2018  12:05
    Doktoři z Počátků (TV seriál) (2013)

Ty vole, viděl jsem v TV jeden díl a tohle se fakt nedá. Jako fakt ne. Po tomhle mám pocit, že naše celá kinematografie a veškeré dění okolo filmu/seriálu jde do prdele.

• 23.7.2018  12:01

Docela mě to sedlo. Jen celý dokument stojí na kamarádství režiséra IGORA klauna a Jiřího přičemž XxX Lutz Doležal chce jednou spáchat sebevraždu, protože na to má právo! A ano má, jako každý jiný. Ale Hnízdo tohle nechápe a ve své prozíravosti několikrát odvětí panu X: Ne Jiří, to ne! PS: Z těch jeho zubů jsem byl fakt naměkoučko!

• 23.7.2018  11:54
    Vyléčení (2017)

Seriozní film se zombíky. No námět je dobrý, vyléčený zombie se vracejí zpět do společnosti. Je to ale celý utahaný a to kam to směřuje nebo na co se film zaměřuje mě nebaví. Je to slabý. Ellen Page je hodně dobrá, ale všichni ostatní mě moc netáhly. 50%

• 23.7.2018  11:46
    GANTZ: O (2016)

Docela bych si přál, aby film vznikla v Hollywoodu, kde by do něj nasypali 200 mega. Efekty skvělý, příběh skvělý prostě pecka - 80%

• 23.7.2018  11:33

Tak další film od Dwaynea Johnsona a to znamená, že to bude přinejlepším dobře stravitelné běčko. A ano, dopadlo to jak to jen nejlíp mohlo - je to dobrý béčko. Scénář je debilní, všichni herci mimo Johnsona jsou naprosto slabý. Ty mostra a bitky mě bavili daleko víc než v posledním Pacific Rim, ale to je zrovna film který není těžký překonat. Rozhodně nelituji, že jsem to viděl, ale do kina bych na to ani náhodou nešel. 60%

• 23.7.2018  11:28

Fakt odpad. Jako já jsem viděl oba předchozí díly a ty nebyli taky nic moc. Tento film ale všechny překonává NUDOU. Tento film není znepokojující, brutální ani strašidelný. Tento film je nudný, natahovaný, trapný a bez špetky vtipu. 0%

• 20.7.2018  16:37
    Patrick Melrose (TV seriál) (2018)

Je to příjemná minisérie na které je nejlepší Benedict Cumberbatch. Bez něho by to byla za mě naprosto průměrná série - nic víc. Divím se poměrné velkému hodnocení (za mě to souhlasí), protože si myslím že to rozhodně není pro všechny.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21