Mimoni (2015)

Když jsem odcházel z kina, nebyl to provar. Spíš jsem vzheledm k obří reklamě čekal víc, chyba. Je zde pár míst, kde jsem se zasmál i já, například hraní na kytaru v samotném závěru. Pro mě těch celých 90minut bylo místy utrpení, někdy je to dost kolísavé. 50%

Vlkodlak (2010)

Nezáživný film, ve kterém vás nic nepřekvapí. To problém není, většina filmů vás v ničem nepřekvapí. Tohle je ale nudné..drama. Horor těžko, takže od začátku je vám zjevné kam to bude směřovat, je to strašně ale opravdu strašně předvídatelný. Je tady JEDEN překvapivý moment a to ten, že po kousnutí vlkodlakem se stanete vlkodlak. Tedy pokuď to přežijete. Nechci to moc rozpitvávat, ale není vám tohle trochu povědomí?? No upíry tedy urazili, jestli bych měl někoho vyzdvihnout byl by to asi Hopkins. Jeho pár monologů vyčnívá nad všemi. S filmem měli tvůrci problémy, chápu že všechno nejde na 100%, ale tady je to pro mě zlý a nedoporučuju - 20%

Četník a mimozemšťané (1979)

Po mém prvním shlédnutím bych dal jasně plnej počet. Byl jsem mladej a blbej....no ale po každém dalším stále snižuju. Vtipná forma, která byla cool před 30lety je docela na odstřel, tenhle film se neřadí k těm, které odolají zubu času. To nic nemění na tom, že Louis de Funès byl ve své době top a stále platí, že Četník ze Saint Tropez je stále nejstarší a stále nejlepší a na tom se u mě nic nezmění.

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Tohle je pro mě nedívatelný pořad o sračkách. Já chápu, že náctiletí se v nečem bavit musí, ale tohle nechápu. Kdybych byl o 7let mladší, měl by to být asi pořad pro mě. Stejně by nebyl, některý scénky jsou fakt dost trapný, navíc poskládaný s Youtuberů, což nemuselo být na škodu, ale tady to nepřináší žádnou přidanou hodnotu - 10%

Fight Club (2010) (pořad)

Stále hraju hry (někdy) a tento pořad je po labůžu asi nejlepší. Podobná diskuze je pro mě daleko lepší než Let's Play. Docela je obdivuju, že po tolika dílech ještě stále mají co říct, navíc někdy s výbornými hosty.

Coherence (2013)

Nakonec musím dát plný počet hvězd a to zejména kvůli tomu, že mě atmosféra filmu dostala. Na druhou stranu, když čím dál víc přemýšlím o časové smyčce, tak jak je znázorněna ve filmu, nemůžu se zbavit dojmu, že tam několik věcí prostě nesedí. To je ale pro mě poměrně malá kaňka, protože časové smyčky tak jak jsou zachyceny v tomhle snímku mě neuvěřitelně baví. A bohužel pro mě, jsou to VELMI vzácné filmy, proto jsem rád, že se o tohle vůbec někdo pokusil. Ta partička lidí mi v čele s hlavní herečkou byla velmi sympatická, celé to podtrhuje i to, že je to nízkorozpočtový film, který má lepší atmošku než třeba kterýkoliv Final Destination. Dokonce je to pro mě lepší než Záhada Blair Witch, doufám že se ještě pár podobných filmů dožiju. Hlavní kouzlo filmu je v tom, že to není právě biják za 10, 30, 50 nebo 100 milionů dolarů. Tohoto tématu se naposledy chytl akční blockbuster Edge of Tomorrow, který stál $180 milionů a byl výbornej, asi nejlepší akční Sci-Fi minulého roku. Hlavně tím, že nebyl debilní jako 95% akčních Sci-Fi. Coherence je ale komorní a v tom má daleko větší sílu(ale nemusí být nutně v celku lepší) než efekty nadupaný blockbuster. Asi stárnu, ale i tak díky a za mě 90%

Černé moře (2014)

Myslím, že to není žádný průšvih, ale čekal jsem víc. Zápletka není nijak originální a někdy se postavy chovají dementně, ale dá se na to koukat. Není to určitě žádný zázrak, ale podobných filmů, ze kterého se pak vyklubal průser bylo přeci jen víc - 60%

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

George Miller natočil po 30 letech Mad Maxe a je to pecka. Když si uvědomím jak je film šílený, ale přesto tomu člověku je 70 let! Akční scény jsou ve filmu úžasný a zaslouží jen superlativa. Vlastně téměř celý film je jedna velká honička plná výbuchů a explozí,.. Soundtrack je výborný. Ty auta a celkový vzhled světa mě naprosto odrovnal je to ŠÍLENĚ KRÁSNÝ. Šíleně krásná je i Furiosa, tady naražím na první (a poslední) mojí výtku. Charlize Theron a hlavní záporák mě přišli daleko zajímavější než samotný Max. Tom Hardy hraje Banea nebo toho mariňáka ve válečníkovi. Tichý drsoň, který toho moc nenamluví a tady se to moc nehodí. Mel Gibson je daleko všestranější herec a Hardyho strčí lehce do kapsy. Je to ale stále nadprůměrný blockbuster, který není dementní jako transformers. 90%

Jurský svět (2015)

Přiznám se, že Jurský park jsem jako malej dost žral, ale od té doby jsem ho viděl asi jen jednou. Pokračování mě dvakrát nenadchlo nebo spíš nebyl jsem z toho tolik odvařenej jako z jedníčky. No a tohle je podle mě lepší než pokračování. Ta legendární hudba naštěstí z filmu nezmizela. Film má přes dvě hodiny a první třetina mě poměrně nudila. Prostředí bylo nádherné, ale víte že se teď nic nestane. Ten mutant mě nepřišel nijak cool, ale chápu že museli něco novýho vymyslet. Líbi se mi, že oproti prvnímu parku se poměrně dost posunuli - můžete do výběhu nebo se svést. Ovšem já jsem žádnou nostalgii necítil a za měsíc si to asi moc pamatovat nebudu, ale i tak je to skvělej popcornák - 80%

Predestination (2014)

Celou dobu jsem čekal, že něco velkýho příjde. No a ono se nic nestane. Pointa vám dojde poměrně rychle. Hawke mě do této role neseděl, ale zase to poměřně odsýpalo. 50%