Hanes88

okres Nový Jičín

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 36 48
    • 7.10.2018  20:07
    Predátoři (2010)

Jojo...až tak dobré jsem to vážně nečekal. U mě převládá spíše nadšení více než něco jiného. Všechno takřka výborné i s Adrienem Brodym v hlavní roli, čehož jsem se vážně bál. Ale všechno super a konečně zase predátorská hudba. 80%.

• 7.10.2018  17:47
    Sněhulák (2017)

Taková průměrná mysteriózní detektivka. Knížka asi byla perfektní, co jsem slyšel, ale o filmu to úplně říct nemůžu. Fassbender v hlavní roli dobrý, ale celkově to bylo až moc očekávané. Nicméně děj v knížce musel být skvělý...takže v budoucnu určitě přečtu. Film ale vidím pouze na 55%.

• 7.10.2018  17:43
    Život (2017)

Novodobý vetřelec! Tak by se to i dalo nazvat, ale celkově to na mě působilo výborným dojmem. Mělo to všechno, co si od takových filmů představuju a přitom nic nepřehánět. Víc takových filmů. 80%.

• 7.10.2018  15:51

Ne! Tady jsem čekal mnohem víc. Je smutné, že po tak dobrém prvním (novodobém) snímku, přijde tak špatná dvojka. To jak byli ještě na ostrově tak to bylo celkem dobré, ale pak už to byla spíše tragédie...ani dva hlavní herci nezachrání špatný dojem...50%.

• 7.10.2018  15:46
    Coco (2017)

Nemůžu jinak...nečekal jsem to, ale jednoznačně nejlepší animák roku a celkově se řadí mezi nejlepší everywhere :). Super nápad, výborné písně a děj naprosto výborný. 100%.

• 24.9.2018  15:35

Tak i když jsem tady toho moc nečekal, tak oproti jedničce jednoznačně propad. Celkem očekávaný děj i to kdo to všechno přežije. Tohle už bylo opravdu béčko. 40%.

• 24.9.2018  15:30

Určitě v pořádku. Něco jako nové čelisti se zajímavými zvraty. Přesně co jsem čekal, jsem i dostal. Na nedělní oddychovku fajn. 65%.

• 23.9.2018  11:10

Ale jo...proč ne...sice béčkový film, ale takový, který určitě zabaví. Člověk to musí brát s nadhledem a nebude určitě zklamaný. J.Statham zahrál jako obvykle skvěle. 65%.

• 3.9.2018  13:15
    Deadpool 2 (2018)

Vysoké očekávání a do plné míry splněno. Neuvěřitelné, že to pořád dokáže být takové originální. Jiný hrdina prostě není více cool. Naprostá paráda :).

• 3.9.2018  13:04

Tady to nejde ohodnotit jinak než 5ti hvězdami. Start filmu jsem málem zaspal, protože takový nástup jsem vážně nečekal. A celý film probíhal ve stejném tempu. Byl jsem hodně mile překvapen i když jsem se na tento film velice těšil a měl jsem vysoké očekávání. Jenom se trochu bojím co udělají s pokračováním....jen ať to vyloženě nepose*ou...95%.

• 3.9.2018  13:00

No musím říct, že velmi příjemné překvapení. Viděl jsem to až teď (2018) a i přes starou techniku co měli v té době, kdy by se člověk nad tím usmál, byla to naprostá paráda. Výkony herců špicovní a u těch dvou hlavních postav jsem nevěděl až do konce, kdo z nich vymyslí nějakou habaďůru :). Za mě jednoznačně ano a je to jeden z těch filmů, kdy na něj znovu rád kouknu...90%.

• 15.7.2018  18:13

Abych řekl pravdu, doufal jsem, že to bude aspoň dobrý béčkový film. Ale nakonec jsem byl hodně spokojený, protože to podle mě rozhodně žádné béčko není. Dobrý nápad, hudba i efekty byly fajn. Určitě se líbilo. 70%.

• 15.7.2018  18:05

Říkal jsem si, co může film s jehož dějem jsem již naprosto seznámen, ještě přinést. Musím říct, že jsem byl mile překvapen. Skvěle natočeno, výborné herecké výkony i hudba byla skvělá. 70%.

• 15.7.2018  18:02

To co jsem chtěl, to jsem i dostal. Dobrá komedie, super hlášky, i děj byl celkem fajný. Není to kdovíjaký myslitelský film, ale o to tady taky vůbec nešlo. 80%.

• 20.6.2018  09:04

Upřímně? Jackie Chan ve vážné roli? Myslel jsem si, že to nebude dobré, ale naštěstí jsem se mýlil. Z něho ty pocity jdou prostě cítit a jen za něj musím dát tu hvězdu navíc. Jinak film sám o sobě by zasloužil hvězdy tři. Takto jsem byl ale hodně spokojený. 75%.

• 10.6.2018  17:17

Určitě má i svoje chyby, ale jinak jeden z těch lepších hororothrillerů za poslední dobu. Atmosféra se dala krájet, hned ten začátek mi vyrazil dech a vetřelci opravdu hnusní. Mi se to celkově líbilo. 80%.

• 10.6.2018  17:09

Myslel jsem si, že tohle bude tzv. chudý příbuzný z Marvelovek, ale nakonec velice příjemné překvapení. Za mě určitě krásně vypracovaná Wakanda a výborný i záporák Michael B. Jordan. S přehledem 75%.

• 10.6.2018  17:05

Musím říct, že hodně dobré. Nejen, že ty efekty, které dneska výborné vidíme na každém rohu, byly úžasné a díky tomu šlo takový film natočit. Ale i kvůli tomu, že ten děj byl napínavý od začátku do konce. Skoro žádné hluché místa...pecka. 85%.

• 9.5.2018  09:17

Dokument byl hezky natočený. Svět jednoznačně ztratil velký talent, ale kdyby nebyl takový, jaký byl, asi by nebyl ani tak skvělý herec, režisér a mnoho dalšího. Možná, že byly zde zmíněny jen velké klady ikdyž možná byly i zápory, což se nikdy nedozvíme, ale i tak jsem rád, že jsem tento film viděl.

• 2.5.2018  16:52

Tady už tvůrci zamířili do rutiny, kdy se bude natáčet asi více a více epizod. Kdoví jak dlouho to budou natahovat. Každopádně se i na příští díl kouknu, už jen kvůli tomu, že mě tenhle žánr baví. Tento díl mě, ale nijak extra nenadchnul. 60%.

• 2.5.2018  12:44

Chápu, že tenhle druh filmů není pro každého, ale já mám tento žánr rád. Tenhle byl navíc naprosto zvládnutý...bylo tam všechno..supr herci, skvělý nápad a výborně natočeno. Jen mínus za dabing...radši na to koukněte s titulky. 90%.

• 17.4.2018  08:18
    Zrůda (2003)

O Aileen Wuornosové jsem už dříve slyšel, takže jsem věděl co dělala a jak ji dopadli. Těžko říct nakolik se shoduje ten příběh s pravdou, ale je to dost zajímavé. Kdyby ji nepotkala ten večer v tom baru, tak by to všechno možná dopadlo jinak. Natočeno to bylo dost dobře, na nic si tu nehráli, hudba dobrá, maskéři odvedli neskutečnou práci, kdy z 27-leté Charlize Theron, krásné herečky, udělali opravdu Aileen (jinak bych to nedokázal říct)...A výkon samotné Ch.Theron? Naprosto výborný. Ty gesta musela mít hodně nastudované. Za mě 85%.

• 15.4.2018  12:55
    Annihilation (2018)

Podobných filmů už tady byla řada, takže vymyslet něco nového je v celku umění. Samozřejmě natočeno je to podle předlohy, ale i tak to není nic jednoduchého, aby se to líbilo. Moje pocity čerstvě po shlédnutí? Rozporuplné. V pohodě můžu říct, že efekty v tzv. Záři byly hodně pěkné, atmosféra výborná, nicméně co se týče děje jsem tak trošku nerozhodný. Mám takové žánry rád, takže jsem dokoukal až dokonce naprosto přikotvený k židli, ale chápu, že jiným se to už tak líbit nemusí. Někdy tam bylo zbytečně zmatené prolínání děje a ten konec...no každý musí zapojit svou fantazii. Celý film byl více méně o tom aby člověk při jeho sledování přemýšlel. Mi se to každopádně líbilo. 70%.

• 10.4.2018  17:22
    Tvář vody (2017)

Tři hvězdy je hodnocení tak napůl, protože tenhle film se dá jedině hodnotit takhle napůl. Start dobrý, potom ten útěk, ale připadalo mi to všechno strašně jednoduché pro dvě uklízečky, když to byl tak super tajný objekt. Ale co už...jinak taková romantická pohádka natočená s trochou tajemna a fantasy. Dokoukal jsem, ale že bych znovu chtěl se říct nedá. 55%.

• 10.4.2018  17:11

Thriller možná trochu ano kvůli krvavým scénám, ale horor? Opravdu ne...nevím kdo určil tomuto filmu žánr, ale trochu se sekl...spíše bych tomu dal krimi/mysteriózní a teda i ten thriller. Trochu moc se rozebíral ten divadelní problém a musím přiznat, že ten závěr jsem nevím proč i čekal. To jsou trochu malé mínusy, ale jinak příběh výborný a natočeno to taky nebylo špatně. 60%.

• 13.3.2018  12:26
    John Wick 2 (2017)

Nemůžu si pomoct! Dvě hodiny čisté akce, to se jen tak často nevidí. Johna dohnal jeho bývalý život a potřebuje se z toho dostat. Jak to akcí začalo, tak to i skončilo. Efekty samozřejmě super, hudba spíše takový průměr, ale zase výkony hlavních herců výborné. 90%.

• 12.3.2018  16:25
    Wind River (2017)

Taktéž se musím připojit k výbornému hodnocení. Drsný thriller, který měl atmosféru a vše okolo. Natočeno vše perfektně i se skvělou hudbou. 90%.

• 12.3.2018  14:07

Původně jsem chtěl dát jen 3*, ale nakonec jsem se rozhodl pro 4. Důvod? Strašně pomalý start děje. Opravdu mě až nudil. Navíc některé výkony herců byly celkem slabé. Druhá polovina zase byla tak skvěle nabitá akcí, až z toho přecházel zrak. A nakonec pozitivní hodnocení za drsný závěr a napojení na epizodu IV. Efekty a hudba klasicky skvělé. 75%.

• 12.3.2018  11:31

Noo už to není ten samý Thor co býval. Ale je to špatně? Možná trochu zamrzí, ale jinak především převládá nadšení. Udělali to ještě více komediální než jsme u Marvelu zvyklí, ale to taky není někdy na škodu. Hudba, efekty, postavy a Cate Blanchett v záporné roli perfektní. 80%.

• 7.3.2018  11:28

Super! Přesně takhle jsem doufal, že to bude nějak vypadat. Návaznost na předchozí děj byla ideální, hlášky, hudba,teď už i efekty špicovní a otevřený konec pro další díly. Už se těším jak bude vypadat další. 90%.

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 36 48