Hanes88

Jan Pröschl

okres Nový Jičín

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 36 48
    • 26.2.2019  09:59

Film, který neurazí, ale zato nijak nenadchne. Nebudu se bavit, že někteří herci jsou mi v jejich rolích dost nesympatičtí. Jinak ten děj taky nic moc a musím se za sebe přiznat, že jsem hledal pozitiva kde se dalo aby to stačilo aspoň na ty 3 hvězdy.55%.

• 26.2.2019  09:47

Jakožto fanda Harryho Pottera beru každé propojení s tímto světem, což už tady zasáhlo celkem dost a těším se i na další díl. Proč tedy jen 3 hvězdy? Johnny Depp v roli Grindelwalda výborný, ale herecké výkony jiných herců prostě nee a nějaké chvilky trošku trapné. Jinak ale děj se mi celkem líbil, takže dobrý film, ale to je tak vše. 65%.

• 26.2.2019  09:40
    Dům snů (2011)

Podobný žánr mám rád a to že podobných filmů už bylo hodně? Za mně to určitě nevadí a s chutí jsem se podíval. Navíc musím říct, že ten závěr jsem čekal trochu jiný, takže mě i překvapil. Herecké výkony výborné a já hodnotím na 75%.

• 26.2.2019  09:36

Tady prostě není o čem. Naprostá bomba! Do kina jsem šel až později a už to mělo pořádné hodnocení. Takže musím přiznat, že jsem tam šel se zvědavostí, co je na tomto filmu opravdu tak úžasného, protože jsem velký fanda Queen i Freddieho a věděl jsem jak zhruba jejich životní kariéra šla. A že děj byl celkem dost jiný než skutečnost? Vůbec nevadí...není to dokument, spíše je to vzpomínka a jako taková naprosto parádní. Celý film krásný a závěr ve Wembley (i když jsem ho viděl mnohokrát předtím) byl nádherný a povedený. 90%.

• 7.1.2019  10:39
    Král psanec (2018)

No na 5 hvězd to není, ale na 4 už ano. Čekal jsem to před shlédnutím? NE. Hlavně jsem nečekal, že by Chris Pine v hlavní roli Roberta Bruce zahrál kdovíjak dobře. Jsem rád, že jsem se mýlil a jeho herecký výkon byl skvělý. A i přesto, že se děj trochu lišil od původního Braveheart tak se mi to líbilo. Nevím jak to bylo úplně přesně historicky a nevím jestli to někdo úplně přesně ví, ale tato historie mě nepřestane nikdy zajímat a na jakékoli filmy o ní se vždycky rád podívám. Tento film? Výborný, tvrdý, někdy surový, ale i romantický v určitém smyslu. Mi se to líbilo hodně. 80%.

• 7.1.2019  10:27
    Mrakodrap (2018)

Ačkoliv byl tento film dost očekávaný a byl i v kinech, tak není pochyb, že je to spíše b-čko. Nicméně Rock dělá, co jen může a nakonec je z toho celkem zajímavý filmek. Jako zápor celkem očekávaný děj ve stylu Smrtonosná past, ale nesahá ji to snad ani po kolena (po kotníky by byla zase pro tento film velká kritika). Bohužel kvůli očekávání, které jsem měl, jsem se rozhodoval jestli dát 2 nebo 3 hvězdy. Nakonec dávám 55%.

• 7.1.2019  10:07

Nebylo to špatné, to určitě ne. Ale jestli jsem se rozhodl dát dvojce "pouze" 3 hvězdy nemůžu tady dát více. Zajímavá zápletka i zase dobré hlášky. 60%.

• 7.1.2019  10:03
    V pasti (2018)

Celkem napínavé, strhující atmosféra, docela dobré obsazení herců, dramatické scény, ale jako zápor a dost velký - žádné pořádné vysvětlení, nic nebylo ukázáno. To mi docela dost chybělo. Sandra Bullock v hlavní roli výborná. Nicméně spíše takový průměr, ale určitě neurazí. 65%.

• 9.12.2018  16:24

Tak trochu bčkový horor, ale každopádně pobavil už jen pro sexy Megan Fox...jinak samozřejmě žádná bomba ani v ději ani v efektech. Za mě 45%.

• 9.12.2018  11:40

U mě převládá hlavně spokojenost. Přesně co jsem čekal, se mi i dostálo. Takové filmy mám prostě rád a to, že děj byl trochu očekávaný (kdo přežije) a že doktorka věd umí zacházet s kulometem, mi rozhodně zážitek nezkazí :). A i když je to spíše b-čko, tak takhle kvalitní by mohly být všechny takové filmy. 75%.

• 7.10.2018  20:07
    Predátoři (2010)

Jojo...až tak dobré jsem to vážně nečekal. U mě převládá spíše nadšení více než něco jiného. Všechno takřka výborné i s Adrienem Brodym v hlavní roli, čehož jsem se vážně bál. Ale všechno super a konečně zase predátorská hudba. 80%.

• 7.10.2018  17:47
    Sněhulák (2017)

Taková průměrná mysteriózní detektivka. Knížka asi byla perfektní, co jsem slyšel, ale o filmu to úplně říct nemůžu. Fassbender v hlavní roli dobrý, ale celkově to bylo až moc očekávané. Nicméně děj v knížce musel být skvělý...takže v budoucnu určitě přečtu. Film ale vidím pouze na 55%.

• 7.10.2018  17:43
    Život (2017)

Novodobý vetřelec! Tak by se to i dalo nazvat, ale celkově to na mě působilo výborným dojmem. Mělo to všechno, co si od takových filmů představuju a přitom nic nepřehánět. Víc takových filmů. 80%.

• 7.10.2018  15:51

Ne! Tady jsem čekal mnohem víc. Je smutné, že po tak dobrém prvním (novodobém) snímku, přijde tak špatná dvojka. To jak byli ještě na ostrově tak to bylo celkem dobré, ale pak už to byla spíše tragédie...ani dva hlavní herci nezachrání špatný dojem...50%.

• 7.10.2018  15:46
    Coco (2017)

Nemůžu jinak...nečekal jsem to, ale jednoznačně nejlepší animák roku a celkově se řadí mezi nejlepší everywhere :). Super nápad, výborné písně a děj naprosto výborný. 100%.

• 24.9.2018  15:35

Tak i když jsem tady toho moc nečekal, tak oproti jedničce jednoznačně propad. Celkem očekávaný děj i to kdo to všechno přežije. Tohle už bylo opravdu béčko. 40%.

• 24.9.2018  15:30

Určitě v pořádku. Něco jako nové čelisti se zajímavými zvraty. Přesně co jsem čekal, jsem i dostal. Na nedělní oddychovku fajn. 65%.

• 23.9.2018  11:10

Ale jo...proč ne...sice béčkový film, ale takový, který určitě zabaví. Člověk to musí brát s nadhledem a nebude určitě zklamaný. J.Statham zahrál jako obvykle skvěle. 65%.

• 3.9.2018  13:15
    Deadpool 2 (2018)

Vysoké očekávání a do plné míry splněno. Neuvěřitelné, že to pořád dokáže být takové originální. Jiný hrdina prostě není více cool. Naprostá paráda :).

• 3.9.2018  13:04

Tady to nejde ohodnotit jinak než 5ti hvězdami. Start filmu jsem málem zaspal, protože takový nástup jsem vážně nečekal. A celý film probíhal ve stejném tempu. Byl jsem hodně mile překvapen i když jsem se na tento film velice těšil a měl jsem vysoké očekávání. Jenom se trochu bojím co udělají s pokračováním....jen ať to vyloženě nepose*ou...95%.

• 3.9.2018  13:00

No musím říct, že velmi příjemné překvapení. Viděl jsem to až teď (2018) a i přes starou techniku co měli v té době, kdy by se člověk nad tím usmál, byla to naprostá paráda. Výkony herců špicovní a u těch dvou hlavních postav jsem nevěděl až do konce, kdo z nich vymyslí nějakou habaďůru :). Za mě jednoznačně ano a je to jeden z těch filmů, kdy na něj znovu rád kouknu...90%.

• 15.7.2018  18:13

Abych řekl pravdu, doufal jsem, že to bude aspoň dobrý béčkový film. Ale nakonec jsem byl hodně spokojený, protože to podle mě rozhodně žádné béčko není. Dobrý nápad, hudba i efekty byly fajn. Určitě se líbilo. 70%.

• 15.7.2018  18:05

Říkal jsem si, co může film s jehož dějem jsem již naprosto seznámen, ještě přinést. Musím říct, že jsem byl mile překvapen. Skvěle natočeno, výborné herecké výkony i hudba byla skvělá. 70%.

• 15.7.2018  18:02

To co jsem chtěl, to jsem i dostal. Dobrá komedie, super hlášky, i děj byl celkem fajný. Není to kdovíjaký myslitelský film, ale o to tady taky vůbec nešlo. 80%.

• 20.6.2018  09:04

Upřímně? Jackie Chan ve vážné roli? Myslel jsem si, že to nebude dobré, ale naštěstí jsem se mýlil. Z něho ty pocity jdou prostě cítit a jen za něj musím dát tu hvězdu navíc. Jinak film sám o sobě by zasloužil hvězdy tři. Takto jsem byl ale hodně spokojený. 75%.

• 10.6.2018  17:17

Určitě má i svoje chyby, ale jinak jeden z těch lepších hororothrillerů za poslední dobu. Atmosféra se dala krájet, hned ten začátek mi vyrazil dech a vetřelci opravdu hnusní. Mi se to celkově líbilo. 80%.

• 10.6.2018  17:09

Myslel jsem si, že tohle bude tzv. chudý příbuzný z Marvelovek, ale nakonec velice příjemné překvapení. Za mě určitě krásně vypracovaná Wakanda a výborný i záporák Michael B. Jordan. S přehledem 75%.

• 10.6.2018  17:05

Musím říct, že hodně dobré. Nejen, že ty efekty, které dneska výborné vidíme na každém rohu, byly úžasné a díky tomu šlo takový film natočit. Ale i kvůli tomu, že ten děj byl napínavý od začátku do konce. Skoro žádné hluché místa...pecka. 85%.

• 9.5.2018  09:17

Dokument byl hezky natočený. Svět jednoznačně ztratil velký talent, ale kdyby nebyl takový, jaký byl, asi by nebyl ani tak skvělý herec, režisér a mnoho dalšího. Možná, že byly zde zmíněny jen velké klady ikdyž možná byly i zápory, což se nikdy nedozvíme, ale i tak jsem rád, že jsem tento film viděl.

• 2.5.2018  16:52

Tady už tvůrci zamířili do rutiny, kdy se bude natáčet asi více a více epizod. Kdoví jak dlouho to budou natahovat. Každopádně se i na příští díl kouknu, už jen kvůli tomu, že mě tenhle žánr baví. Tento díl mě, ale nijak extra nenadchnul. 60%.

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 36 48