Hanes88

Jan Pröschl

okres Nový Jičín

<< předchozí 1 2 3 4 13 24 36 47
    • 15.7.2018  18:13

Abych řekl pravdu, doufal jsem, že to bude aspoň dobrý béčkový film. Ale nakonec jsem byl hodně spokojený, protože to podle mě rozhodně žádné béčko není. Dobrý nápad, hudba i efekty byly fajn. Určitě se líbilo. 70%.

• 15.7.2018  18:05

Říkal jsem si, co může film s jehož dějem jsem již naprosto seznámen, ještě přinést. Musím říct, že jsem byl mile překvapen. Skvěle natočeno, výborné herecké výkony i hudba byla skvělá. 70%.

• 15.7.2018  18:02

To co jsem chtěl, to jsem i dostal. Dobrá komedie, super hlášky, i děj byl celkem fajný. Není to kdovíjaký myslitelský film, ale o to tady taky vůbec nešlo. 80%.

• 20.6.2018  09:04

Upřímně? Jackie Chan ve vážné roli? Myslel jsem si, že to nebude dobré, ale naštěstí jsem se mýlil. Z něho ty pocity jdou prostě cítit a jen za něj musím dát tu hvězdu navíc. Jinak film sám o sobě by zasloužil hvězdy tři. Takto jsem byl ale hodně spokojený. 75%.

• 10.6.2018  17:17

Určitě má i svoje chyby, ale jinak jeden z těch lepších hororothrillerů za poslední dobu. Atmosféra se dala krájet, hned ten začátek mi vyrazil dech a vetřelci opravdu hnusní. Mi se to celkově líbilo. 80%.

• 10.6.2018  17:09

Myslel jsem si, že tohle bude tzv. chudý příbuzný z Marvelovek, ale nakonec velice příjemné překvapení. Za mě určitě krásně vypracovaná Wakanda a výborný i záporák Michael B. Jordan. S přehledem 75%.

• 10.6.2018  17:05

Musím říct, že hodně dobré. Nejen, že ty efekty, které dneska výborné vidíme na každém rohu, byly úžasné a díky tomu šlo takový film natočit. Ale i kvůli tomu, že ten děj byl napínavý od začátku do konce. Skoro žádné hluché místa...pecka. 85%.

• 9.5.2018  09:17

Dokument byl hezky natočený. Svět jednoznačně ztratil velký talent, ale kdyby nebyl takový, jaký byl, asi by nebyl ani tak skvělý herec, režisér a mnoho dalšího. Možná, že byly zde zmíněny jen velké klady ikdyž možná byly i zápory, což se nikdy nedozvíme, ale i tak jsem rád, že jsem tento film viděl.

• 2.5.2018  16:52

Tady už tvůrci zamířili do rutiny, kdy se bude natáčet asi více a více epizod. Kdoví jak dlouho to budou natahovat. Každopádně se i na příští díl kouknu, už jen kvůli tomu, že mě tenhle žánr baví. Tento díl mě, ale nijak extra nenadchnul. 60%.

• 2.5.2018  12:44

Chápu, že tenhle druh filmů není pro každého, ale já mám tento žánr rád. Tenhle byl navíc naprosto zvládnutý...bylo tam všechno..supr herci, skvělý nápad a výborně natočeno. Jen mínus za dabing...radši na to koukněte s titulky. 90%.

• 17.4.2018  08:18
    Zrůda (2003)

O Aileen Wuornosové jsem už dříve slyšel, takže jsem věděl co dělala a jak ji dopadli. Těžko říct nakolik se shoduje ten příběh s pravdou, ale je to dost zajímavé. Kdyby ji nepotkala ten večer v tom baru, tak by to všechno možná dopadlo jinak. Natočeno to bylo dost dobře, na nic si tu nehráli, hudba dobrá, maskéři odvedli neskutečnou práci, kdy z 27-leté Charlize Theron, krásné herečky, udělali opravdu Aileen (jinak bych to nedokázal říct)...A výkon samotné Ch.Theron? Naprosto výborný. Ty gesta musela mít hodně nastudované. Za mě 85%.

• 15.4.2018  12:55
    Annihilation (2018)

Podobných filmů už tady byla řada, takže vymyslet něco nového je v celku umění. Samozřejmě natočeno je to podle předlohy, ale i tak to není nic jednoduchého, aby se to líbilo. Moje pocity čerstvě po shlédnutí? Rozporuplné. V pohodě můžu říct, že efekty v tzv. Záři byly hodně pěkné, atmosféra výborná, nicméně co se týče děje jsem tak trošku nerozhodný. Mám takové žánry rád, takže jsem dokoukal až dokonce naprosto přikotvený k židli, ale chápu, že jiným se to už tak líbit nemusí. Někdy tam bylo zbytečně zmatené prolínání děje a ten konec...no každý musí zapojit svou fantazii. Celý film byl více méně o tom aby člověk při jeho sledování přemýšlel. Mi se to každopádně líbilo. 70%.

• 10.4.2018  17:22
    Tvář vody (2017)

Tři hvězdy je hodnocení tak napůl, protože tenhle film se dá jedině hodnotit takhle napůl. Start dobrý, potom ten útěk, ale připadalo mi to všechno strašně jednoduché pro dvě uklízečky, když to byl tak super tajný objekt. Ale co už...jinak taková romantická pohádka natočená s trochou tajemna a fantasy. Dokoukal jsem, ale že bych znovu chtěl se říct nedá. 55%.

• 10.4.2018  17:11

Thriller možná trochu ano kvůli krvavým scénám, ale horor? Opravdu ne...nevím kdo určil tomuto filmu žánr, ale trochu se sekl...spíše bych tomu dal krimi/mysteriózní a teda i ten thriller. Trochu moc se rozebíral ten divadelní problém a musím přiznat, že ten závěr jsem nevím proč i čekal. To jsou trochu malé mínusy, ale jinak příběh výborný a natočeno to taky nebylo špatně. 60%.

• 13.3.2018  12:26
    John Wick 2 (2017)

Nemůžu si pomoct! Dvě hodiny čisté akce, to se jen tak často nevidí. Johna dohnal jeho bývalý život a potřebuje se z toho dostat. Jak to akcí začalo, tak to i skončilo. Efekty samozřejmě super, hudba spíše takový průměr, ale zase výkony hlavních herců výborné. 90%.

• 12.3.2018  16:25
    Wind River (2017)

Taktéž se musím připojit k výbornému hodnocení. Drsný thriller, který měl atmosféru a vše okolo. Natočeno vše perfektně i se skvělou hudbou. 90%.

• 12.3.2018  14:07

Původně jsem chtěl dát jen 3*, ale nakonec jsem se rozhodl pro 4. Důvod? Strašně pomalý start děje. Opravdu mě až nudil. Navíc některé výkony herců byly celkem slabé. Druhá polovina zase byla tak skvěle nabitá akcí, až z toho přecházel zrak. A nakonec pozitivní hodnocení za drsný závěr a napojení na epizodu IV. Efekty a hudba klasicky skvělé. 75%.

• 12.3.2018  11:31

Noo už to není ten samý Thor co býval. Ale je to špatně? Možná trochu zamrzí, ale jinak především převládá nadšení. Udělali to ještě více komediální než jsme u Marvelu zvyklí, ale to taky není někdy na škodu. Hudba, efekty, postavy a Cate Blanchett v záporné roli perfektní. 80%.

• 7.3.2018  11:28

Super! Přesně takhle jsem doufal, že to bude nějak vypadat. Návaznost na předchozí děj byla ideální, hlášky, hudba,teď už i efekty špicovní a otevřený konec pro další díly. Už se těším jak bude vypadat další. 90%.

• 4.1.2018  09:28

Závěr trilogie byl parádní a já můžu jen pokračovat v dávání pěti hvězd.

• 3.1.2018  10:56

Při prvním dílu asi tvůrci nezamýšleli pokračování, ale po veleúspěšném prvním filmu musela přijít právě tato dvojka. Ta byla neméně úspěšná takže taky nemůžu jinak než výborné hodnocení.

• 2.1.2018  11:29

Myslím, že to ani nejde hodnotit jinak. Na tu dobu výborný nápad a ještě výborně natočeno.

• 14.12.2017  10:53

Průměrná Marvelovka. Jinak to ani nedokážu popsat. Podle mě zde zkoušeli rysy Deadpoola - plno keců, srandy apod., ale moc se jim to nepovedlo. Děj mi připadal spíše chaotický a Tony Stark se tam teda moc neprojevoval. Celkově dobré na jedno, dvě podívání, ale nic závratného. 60%.

• 13.12.2017  11:12

No musím uznat, že po prvních 30 minutách jsem si říkal: "Cože? Tak to bude hrůza!!", ale na konci jsem byl hodně spokojený. Opravdu se to po první půlhoďce rozjelo a už to najelo na staré dobré strážce. Hlášky a akce byly zase super a konec mě i celkem dojal. 80%.

• 13.12.2017  11:09
    Dunkerk (2017)

Dost drsně natočené válečné drama ještě neznamená záruku kvality, ale v tomhle případě se to nedá hodnotit jinak než kladně. Není to klasicky natočená řež z války, ale naopak se tento film zaměřuje na emoce. Místy až tísnivá atmosféra, navíc proložená z pohledů jiných osob, kdy se děj na konci všech spojí. Ukázalo se, že ve válce se může projevit velká odvaha, ale taky smysl pro sebezáchovu. 90%.

• 26.11.2017  18:53

Příběh teda dost drsný a co se týče filmu tak skvěle natočený. Hudba a efekty paráda, jedině obrovský průšvih byl výběr hlavního herce. Radcliffe se prostě prosadil jako Harry Potter a co jsem ho viděl v dalších filmech tak jsem mu žádnou z těch rolí nevěřil. Kdyby tam byl někdo jiný, bylo by to podle mě ještě lépe hodnocené. 65%.

• 22.11.2017  12:18
    Jason Bourne (2016)

Další Bournovka, která pokračuje jakoby jste zrovna dokoukali trojku. Nicméně už je to takové vaření z vody. Tvůrci se snaží stavět na ději, který témeř dokonale vyvrcholil v již zmíněné trojce. Na druhou stranu ale když se chce člověk podívat na filmek plný akčních scén tak určitě tady nebude zklamán. Výkony spíše průměr a efekty s hudbou už dobrá klasika. 60%.

• 21.11.2017  09:43

Špionážní akční pecka v hlavní roli se skvělou Charlize Theron. Dobře, že obsadili právě ji, protože to bylo pro ní jako šité na míru. Celkově se tento film nebude řadit mezi akční elitu, ale hudba, akce, efekty výborné a i děj nebyl k zahození. Za mě takových 70%.

• 4.11.2017  11:01

I když mám tuto sérii hodně rád, myslel jsem, že tento díl budu hodnotit už špatně. Jenomže jak film začal, tak hned mě vtáhlo do děje plno akce, ostatně jak to je už zvykem, a neměl jsem čas se nudit. Navíc byl i zajímavě pojatý děj, takže si nemůžu stěžovat. Výkony opět super, efekty jak jinak než skvělé a hlášky hlavně Rocka a Stathama parádní - podle mě se museli tomu zasmát i při natáčení :). 80%.

• 4.11.2017  10:57

Docela ujde tohle pokračování LEGO filmů. Pár dobrých hlášek, ale že by to bylo úplné terno se říct nedá. Čím dál je to slabší a nevím jestli se ještě na nějaký takový filmek budu dívat. 55%.

<< předchozí 1 2 3 4 13 24 36 47