Hanes88

Jan Pröschl

okres Nový Jičín

<< předchozí 1 2 3 4 12 24 35 46
    • 14.12.2017  10:53

Průměrná Marvelovka. Jinak to ani nedokážu popsat. Podle mě zde zkoušeli rysy Deadpoola - plno keců, srandy apod., ale moc se jim to nepovedlo. Děj mi připadal spíše chaotický a Tony Stark se tam teda moc neprojevoval. Celkově dobré na jedno, dvě podívání, ale nic závratného. 60%.

• 13.12.2017  11:12

No musím uznat, že po prvních 30 minutách jsem si říkal: "Cože? Tak to bude hrůza!!", ale na konci jsem byl hodně spokojený. Opravdu se to po první půlhoďce rozjelo a už to najelo na staré dobré strážce. Hlášky a akce byly zase super a konec mě i celkem dojal. 80%.

• 13.12.2017  11:09
    Dunkerk (2017)

Dost drsně natočené válečné drama ještě neznamená záruku kvality, ale v tomhle případě se to nedá hodnotit jinak než kladně. Není to klasicky natočená řež z války, ale naopak se tento film zaměřuje na emoce. Místy až tísnivá atmosféra, navíc proložená z pohledů jiných osob, kdy se děj na konci všech spojí. Ukázalo se, že ve válce se může projevit velká odvaha, ale taky smysl pro sebezáchovu. 90%.

• 26.11.2017  18:53

Příběh teda dost drsný a co se týče filmu tak skvěle natočený. Hudba a efekty paráda, jedině obrovský průšvih byl výběr hlavního herce. Radcliffe se prostě prosadil jako Harry Potter a co jsem ho viděl v dalších filmech tak jsem mu žádnou z těch rolí nevěřil. Kdyby tam byl někdo jiný, bylo by to podle mě ještě lépe hodnocené. 65%.

• 22.11.2017  12:18
    Jason Bourne (2016)

Další Bournovka, která pokračuje jakoby jste zrovna dokoukali trojku. Nicméně už je to takové vaření z vody. Tvůrci se snaží stavět na ději, který témeř dokonale vyvrcholil v již zmíněné trojce. Na druhou stranu ale když se chce člověk podívat na filmek plný akčních scén tak určitě tady nebude zklamán. Výkony spíše průměr a efekty s hudbou už dobrá klasika. 60%.

• 21.11.2017  09:43

Špionážní akční pecka v hlavní roli se skvělou Charlize Theron. Dobře, že obsadili právě ji, protože to bylo pro ní jako šité na míru. Celkově se tento film nebude řadit mezi akční elitu, ale hudba, akce, efekty výborné a i děj nebyl k zahození. Za mě takových 70%.

• 4.11.2017  11:01

I když mám tuto sérii hodně rád, myslel jsem, že tento díl budu hodnotit už špatně. Jenomže jak film začal, tak hned mě vtáhlo do děje plno akce, ostatně jak to je už zvykem, a neměl jsem čas se nudit. Navíc byl i zajímavě pojatý děj, takže si nemůžu stěžovat. Výkony opět super, efekty jak jinak než skvělé a hlášky hlavně Rocka a Stathama parádní - podle mě se museli tomu zasmát i při natáčení :). 80%.

• 4.11.2017  10:57

Docela ujde tohle pokračování LEGO filmů. Pár dobrých hlášek, ale že by to bylo úplné terno se říct nedá. Čím dál je to slabší a nevím jestli se ještě na nějaký takový filmek budu dívat. 55%.

• 11.9.2017  16:31

Vůbec to nebylo špatné až na pár chybek. Určitě měli vybrat někoho jiného do hlavní role než Brentona Thwaitese. Není to špatný herec, ale tuhle roli jsem mu opravdu nevěřil a byl takový dětský, ikdyž možná to bylo i účelem. Pár konverzací byly spíše směšné než zajímavé, ale jinak děj byl nápaditý, efekty zase parádní, akce jakbysmet a propojení (i když jen na chvíli) s prvními třemi díly moc potěšily. 75%.

• 31.8.2017  10:10
    Smrt ve tmě (2016)

Nebylo to vůbec špatné. Atmosféru to mělo jako hrom, lekavé scény, že by se z toho člověk po**al taky :) a když už si člověk myslel, že už by mohli vyváznout tak zase je hlavní záporák překvapil. Chvilkami ale byly v ději mezery, jakože toho že je slepý mohli využít už na začátku...ale co už...jinak ale slušný horor. 70%

• 30.8.2017  09:50
    Rozpolcený (2016)

No na pět hvězd to úplně nemělo, ale jinak naprosto skvělý thriller. Výkon McAvoye není třeba ani hodnotit, jedním slovem pecka, příběh byl tak akorát a v závěru i hororové prvky. Závěr mě opravdu překvapil a líbilo se mi i na konci propojení s filmem Vyvolený. Vše tedy hodnotím kladně. 85%.

• 29.8.2017  10:44

No já musím přiznat, že veliké překvapení. Čekal jsem spíše nějakou nudný příběh o King Kongovi, který bude mít sem tam nějakou akci. Ale naopak se mi dostálo parádního akčního filmu, kde se s ničím nepárali a tak by to taky mělo být. Nevím jestli někdo čekal něco víc, já ale rozhodně ne. Výkony hlavních herců především Hiddlestona s Jacksonem výborné a hudba byla taky skvělá (hlavně ty staré hity). Mi se to celkově líbilo moc a chybělo jen malinko k pěti hvězdám. 85%.

• 29.8.2017  09:40

Tak dobře natočený animák, že to prostě nejde hodnotit špatně. Graficky nádherně zpracované Havajské ostrovy a navíc byl povedený i děj. Takové filmy mám rád akorát to byl více muzikál než jen filmek, což mi trošku vadilo. Jinak ale pozitivní hodnocení. 75%.

• 28.8.2017  11:27
    Mumie (2017)

Musím přiznat, že nechápu proč má tento film špatné hodnocení. Určitě to nebyl žádný trhák, ale určitě ne žádný propadák. Efekty, herecké výkony i hudba vše ok a děj nebyl zas tak špatný jak jsem se obával. Takový průměrný filmek takže si zaslouží taky průměrné hodnocení. 60%.

• 10.7.2017  18:02

Jasně, že nemůžu jinak!!! Hodně drsně natočeno, není to žádná pohádka...Výkony hlavních herců super a děj se povedl parádně. Opravdu jsem si to užil. 95%.

• 10.7.2017  14:07

Musím přiznat, že celkový dojem byl lepší samozřejmě z knížky. Nicméně se tato filmová adaptace drží celkem věrně knižní předlohy a tím pádem to dopadlo dobře. Trochu jsem se toho bál, ale tento film je povedený a určitě doporučuji. 70%.

• 10.7.2017  11:08
    Příchozí (2016)

Dlouho jsem se rozmýšlel jestli dát tomuto filmu maximální hodnocení nebo spíše 1 hvězdu. Nakonec jsem se rozhodl pro kladné hodnocení a vlastně ani pořádně neznám důvod proč bych neměl. Jen snad trošku kvůli trochu předvídatelnému ději. Jinak nakonec to bylo všechno skvěle zpracované a navíc Amy Adams a Jeremy Renner byli dobrou volbou pro hlavní herce. 90%.

• 10.7.2017  11:01
    Pasažéři (2016)

Myslím, že povedený filmek. Nebylo to vůbec špatné, ale zase mě to neposadilo na zadek. Zase nejsem ale z těch lidí, co by potřebovali pořádnou zápletku se zamotaným dějem a ještě nejlépe s pořádnými efekty. Mi se to moc líbilo a jen více takových filmů!!! 65%.

• 4.4.2017  07:50

Já mám fantasy rád, ale tohle bylo opravdu nepovedené. Z namyšleného chirurga se během chvilky stal přeborník v magii. Prostě je tam hodně ne a ikdyž mě třeba něco pobavilo, jako třeba ten jeho plášť, tak to určitě nezachrání celkový špatný dojem z celého filmu. 40%.

• 3.4.2017  15:48

Realisticky natočeno, hudba krásná, děj i když byl zpočátku nic moc, tak v závěru se rozjel ve velkém stylu a poslední hodina stála za to. Bylo to opravdové hrdinství a díky tomuto filmu i dobře zachyceno. Mi se to líbilo. 85%.

• 3.4.2017  10:33

Upřímně? Nečekal jsem, že to bude až tak dobré. To, že efekty budou výborné jsem nepochyboval, ale mě nejvíce potěšilo propojení s Harrym Potterem. Po pomalém rozjezdu se to v druhé polovině filmu zlepšilo a mi se to celkově líbilo. 80%.

• 23.3.2017  12:53

U filmů o kapítanovi A. jsem si už zvykl na určité pletichaření, ale tohle bylo něco nového. Zase změna a to dává filmům od Marvela originalitu. Tím pádem to není jen o akci a efektech a to je moc dobře. Navíc zapojování postav z jiných filmů je podle mě výborný nápad..Já myslím, že tento díl či film (jak kdo to chce nazvat) byl povedený a dokoukal jsem s velkým zaujetím. 80%.

• 22.1.2017  16:03

To byla ale blbost :)....každopádně jsem se i občas zasmál a ke sprostým slovům taky často nemám daleko, takže určitě nejsem nijak pohoršen tímto animákem pro dospělé :). Účel to splnilo..měla to být prostě sprostá komedie...60%.

• 19.1.2017  21:52
    Taboo - Epizoda 2 (S01E02) (epizoda) (2017)

Sice trochu slabší, ale zase se všechno vysvětluje a začíná to nabírat na obrátkách...

• 19.1.2017  21:51

První epizoda super!!! Tajemno...a skvělý herecký výkon Toma který si myslím bude pokračovat...

• 9.10.2016  12:10

ANO!!! Jednoznačně!! Dlouho jsem se na tento filmek těšil jako plno jiných. Nevím, jak u ostatních, ale mi se dostalo přesně toho co jsem očekával a chtěl. Jak to akčně začalo, tak to i skončilo, herecké výkony skvělé, konec taky výborný, hudba, efekty. Prostě nadšení.

• 8.10.2016  19:49

Já prostě takový druh filmů můžu a sérii postradatelných budu vždycky s chutí sledovat. Tak proč jen 3 hvězdy? Tak trochu už přehnané. Myslím tu akci, to že se jejich tým rozrostl o mladé to vůbec nevadí. Navíc výborný výkon A. Banderas a v roli záporáka i fantastický Mel Gibson. Určitě akční pohodovka. 65%.

• 8.10.2016  17:15

No konečně!!! To co mi chybělo u předchozích dílů...skoro žádné hluché místa a akce bylo dost. Závěr byl zajímavý a celkově jako poslední díl podle mě dobré. Znám určitě více lepších takových filmových sérií, ale za podívání to stálo. Musím ale přiznat, že jsem rád, že jsem ani na jednom filmu nebyl v kině...to bych těch peněz asi litoval. 70%.

• 8.10.2016  14:35

Zase se budu asi opakovat. Prostě si myslím, že to je ten hlavní důvod, co téhle sérii škodí. Jedná se o to, že děj by byl celkem dobrý, kdyby polovina filmu nebyla upřímně nudná a druhá vždycky svižná. Kdyby to zkrátili na hoďku dvacet, tak si myslím, že by to bylo mnohem lepší než dvě hodiny, kde se plno lidí u toho celkem nudí. 55%.

• 8.10.2016  12:26

Slabší pokračování celkem dobré jedničky. Proč? Druhá polovina filmu byla už zase stará dobrá akce i děj se zamotává...chápu, proč je asi kniha tak dobrá. Ale první polovina filmu hodně zdlouhavá - až moc. Když má film skoro dvě a půl hodiny tak je to docela dost. Jsem zvědav jaké bude pokračování. 65%.

<< předchozí 1 2 3 4 12 24 35 46