Fantomas se zlobí (1965)

Výborné pokračování a i když už to prostě není jednička, i tak velice pobaví. Mi se to opět líbilo a myslím, že této komedii sluší 4 hvězdy. 75%.

Fantomas (1964)

Tohle je prostě klasika mezi komediemi!!! Nemá to snad ani jednu chybu a to od skvělého děje až po úžasné výkony Funése a Maraisna. Prostě kvalita!!

Vinnetou a míšenka Apanači (1966)

Tohle byl právě jeden z nejhorších Vinnetouovských dílů. Dokoukal jsem ho až do konce, ale tohle prostě už nebylo ono...

Tenkrát na Západě (1968)

Tenkrát na západě je jeden z nejlepších westernů vůbec, pokud ne přímo nejlepší. Všechni hlavní herci zahráli naprosto úchvatně, Claudia Cardinale je zde nepřekonatelně krásná a děj neměl nejmenší chybu. Nemám co bych namítnul. 100%.

Šíleně smutná princezna (1968)

Super pohádka se skvělým Neckářem a překrásnou Helenou Vondráčkovou v hlavní roli. Jasná volba o Vánocích ke shlédnutí :). 80%.

Planeta opic (1968)

No na tu dobu to byl nadčasový film. Velká paráda ve všem, jediná chybka byla u mě v tom, že mě děj dvakrát nechytl. Každopádně velice povedený filmek se skvělým Charltonem Hestonem v hlavní roli. 80%.

Rychlé šípy (1969) (seriál)

Vůbec se nedivím, že je tento seriál tak dobře hodnocený. Má to svoji kvalitu a nejeden malý kluk by chtěl být v takové partě :).75%.

Kladivo na čarodějnice (1969)

Tak tento film ve mně vzbuzuje nerozhodnost. Opravdu je to skvěle natočený i zahraný film, ale vím, že znovu se už na něj nepodívám. To se mi u filmů často nestává, takže proto o tu jednu hvězdu méně. 80%.

Princ Bajaja (1971)

Princ Bajaja nepatří u mě k těm lepším pohádkám. Takovou ponurou atmosféru u pohádek opravdu nemusím. 40%.