Rominator

Rominator

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22
    • 7.8.2017  21:12

Z hostujících herců dopadl nejlépe asi Dolph Lundgren, který má regulérní dvouminutové cameo a reálně hrozí, že by si mohl zahrát v dalším pokračování. Děj nemá cenu moc řešit, protože smysl to nedává a lepší to s touhle sérií asi nebude.

• 23.7.2017  20:55
    Požáry (2010)

Dvojčata Jeanne (Mélissa Désormeaux-Poulin) a Simon (Maxim Gaudette) se při čtení závěti své matky Nawal Marwan (Lubna Azabal) dozvídají, že mají staršího bratra a stále žijícího otce, kterého považovali za mrtvého. Musí je najít, aby jim předali dopisy, protože je to podmínka pro zhotovení jejího náhrobku... Příběh, který se odehrává ve dvou časových rovinách, dokáže diváka v závěru překvapit.

• 23.7.2017  20:51
    Sleight (2016)

Pouliční kouzelník Bo (Jacob Latimore) se po smrti matky musí postarat o mladší sestru Tinu (Storm Reid). Na živobytí si po nocích vydělává prodejem drog pro Angela (Dulé Hill). Celkem se mu daří, potkává krásnou Holly (Seychelle Gabriel) a dostane nápad jak vydělat peníze, ale vše se zkomplikuje... Rozpočtem malý film, který nabídne koukatelný příběh a herce. Ani se nechce věřit tomu, že rozpočet filmu byl pouze 250 000 dolarů.

• 8.7.2017  19:30

Generation Iron 2 (2017) se snaží divákovi přiblížit nejbližší životní cíle těchto kulturistů: Kai Greene, Calum Von Moger, Ahmad Ashkanani, Rich Piana, Iris Kyle a Hidetada Yamagishi. Rich Piana mi zde vůbec neseděl, protože jeho bicepsy, tricepsy a předloktí působí absolutně nepřirozeně. Svaly na jeho rukou při jakémkoliv pohybu vůbec nereagují. Velkou radost mi udělalo, že k tématu něco také řekli Arnold Schwarzenegger a Lee Haney. Jako další hosté vystoupili Jay Cutler, Rich Gaspari, Shawn Ray, Gregg Valentino, Flex Wheeler, Martyn Ford a Mamdouh Elssbiay. Dokument je věnován dvoum zesnulým legendám bodybuildingu. In memory of Larry Scott and Sergio Oliva.

• 21.5.2017  18:24
    Kill'em All (2017)

Zraněný Phillip (Jean-Claude Van Damme) je přivezen na pohotovost, kde je ošetřen sestrou. Situace se vyostří ve chvíli, kdy do nemocnice dorazí ozbrojení muži, kteří ho chtějí zabít... Souboje nejsou choreograficky něco extra, ale zbytečně je degraduje roztřesená kamera a zběsilý střih. Peter Malota film režíroval a dělal koordinátora soubojů. Herci Daniel Bernhardt (Radovan Brokowski) a Kris Van Damme (Dusan) na snímku ještě dělali jako kaskadéři. Kieran Gallagher má v titulcích kredit koordinátor kaskadérů a kaskadér. Natáčení probíhalo v lokacích ve státě Mississippi. HODNOCENÍ 30%

• 21.5.2017  11:09

Z příběhu Welcome to Willits (2016) se nedá prozradit skoro nic, protože by to byl jeden velký spoiler. Dolph Lundgren, Shad Gaspard a Serge Levin ve filmu v podstatě nehrají, protože se objeví pouze v několika scénách z show FISTS OF JUSTICE, která beží na televizní obrazovce. Celkem jde asi o nějaké tři minuty. V UK film vyšel na DVD pod názvem Alien Hunter a má délku 84 minut. Pro Lundgrenovy fanoušky je tento kousek absolutní ztráta času a Dolph na plakátě funguje pouze jako lákadlo.

• 10.5.2017  19:00

Nájemný zabiják Lucas (Sam Worthington) má zabít Ellu Hatto (Odeya Rush), ale nemůže to udělat, protože mu připomíná vlastní dceru... Příběh nepřínáší moc originálních nápadů, ale jedná se o slušnou žánrovku, která diváka neurazí.

• 2.5.2017  23:49

John Bradley (Lou Ferrigno) letí navštívit dceru, kterou neviděl od smrti manželky Karen. John se stane náhodným svědkem vraždy a Razor (Jerry Anderson) musí tuto situaci vyřešit, ale nepočítal s jednou věcí... Velký Lou Ferrigno nebyl nikdy herec, protože vystačil se svými svaly. Svalové hmoty má Lou ještě dost a vyšší věk prozradí pouze chůze. Největší slabinou snímku Instant Death je příběh a nudné prostředí. Ara Paiaya film pouze nerežíroval. V titulcích je uveden také jako producent, výkonný producent, akční režisér, choreograf soubojů, Lou Ferrignův instruktor bojových umění, kameraman, střihač, Colourist, vedoucí vizuálních efektů / Visual Effects Supervisor a Music Supervisor. V závěru filmu je uvedno, že vznikl v roce 2016.

• 1.5.2017  20:50
    Uteč (2017)

Po několikaměsíční známosti veze Rose Armitage (Allison Williams) svého černošského přítele Chrise Washingtona (Daniel Kaluuya) k rodičům, kteří se zdají být celkem v pořádku, ale služebnictvo se chová podivně... Dlouhou dobu se v pomalém tempu vyprávění nic zásadního neděje a finále celkový dojem nezachrání. Hodnocení má Get Out (2017) na Rotten Tomatoes impozantní, ale v tomhle případě jde o mnoho povyku pro nic.

• 1.5.2017  19:00
    La La Land (2016)

Všechny letošní nominované filmy jsem zatím neviděl, ale mnohem více bych pochopil, kdyby Damien Chazelle získal Oscara za vydařený Whiplash (2014). Po technické stránce je La La Land (2016) udělán dobře, ale příběh mě vůbec neoslovil, nebavil a málem jsem při projekci usnul. HODNOCENÍ 50%

• 24.4.2017  21:32
    Savage Dog (2017)

Film Savage Dog nabízí neoriginální příběh o pomstě, který nemá čím překvapit. Kromě trochu lepšího finálového duelu Adkins (Martin Tillman) vs. Zaror (Rastignac) jsou souboje choreograficky nevýrazné a chybí jim atraktivnost. Scott Adkins byl také výkonným producentem. Juju Chan (Isabelle) nemá jediný souboj a Cung Le (Boon) dostane možnost něco ukázat pouze v jediné scéně. Luke LaFontaine dělal choreografii soubojů / Fight Choreographer. Herecké obsazení mělo potenciál předvést mnohem zajímavější akci. HODNOCENÍ 40%

• 16.4.2017  19:34

Ma Yuan (Jackie Chan) vede svůj tým „Railroad Tigers“ složený z železničních dělníků do nebezpečné mise, která má za cíl vyhodit do vzduchu most ovládaný japonskou armádou... Film překvapil v tom, že Jackie rozdal pouze několik úderů a kopů, ale nešlo o jakékoliv bojové umění. Do snímku se úplně nehodily animované scény a názvy kapitol, protože prozrazují věci budoucí. Jackie a syn Jaycee mají hodně společných scén a rozhodně pobavila zmínka o velikosti nosu. Jackie zpívá v závěrečné hudební znělce a byl jedním z výkonných producentů. He Jun (Jackie Chan Stunt Team) na filmu dělal jako akční choreograf / Action Choreographer. V malé cameo roli se ve filmu objevil Andy Lau. HODNOCENÍ 60%

• 8.4.2017  19:59

Yuri Boyka (Scott Adkins) při kvalifikaci na evropské mistrovství pošle svého soupeře Viktora Gregova k zemi. Viktor je převezen ve vážném stavu do nemocnice a umírá. Yuri o sobě začíná pochybovat. Vdova se po manželově smrti dostává do problémů, protože dluží Zourabovi peníze, které pomáhají dětem v centru. Alma proto musí dělat servírku v jeho klubu. Boyka chce pomoci a proto nastupuje do ringu... Snímek nabídl velmi slušný příběh a pro diváka atraktivní souboje. Trochu se dalo čekat to, že Martyn Ford (Koshmar) nedostane tolik prostoru a bude ve filmu hlavně kvůli finále. Koordinátora soubojů (Fight Coordinator) dělal Tim Man a v ringu ho bylo možné spatřit jako zápasníka Ozerova (z dvojice bratrů to byl ten menší). Borislav Iliev má kredit jako koordinátor kaskadérů / Stunt Coordinator. Isaac Florentine snímek produkoval. Veselin Troyanov má v závěrečných titulcích kredit Mr. Adkins Stunt Double. Film je věnovaný památce Danny Lerner / DEDICATED TO THE MEMORY OF DANNY LERNER

• 7.4.2017  20:24
    Aftermath (2017)

Roman Melnyk (Arnold Schwarzenegger) se vydává na letiště, protože očekává přílet své ženy Oleny a těhotné dcery Nadiyy, ale tam se dozvídá zdrcující zprávu, že letadlo mělo nehodu... Komorní snímek inspirovaný skutečnými událostmi, kde Arnold předvádí solidní herecký výkon. Arnie si již podobný typ role vyzkoušel ve filmu Maggie (2015). Snímek produkoval Arnold Schwarzenegger a Darren Aronofsky. Walter von Huene pracoval s Arnoldem na několika filmových projektech a zde má kredit Drama Coach to Mr. Schwarzenegger. Dieter Rauter má v závěrečných titulcích kredit jako Stand-In for Mr. Schwarzenegger. Natáčelo se v Cincinnati ve státě Ohio. HODNOCENÍ 60%

• 7.4.2017  16:29

Téměř tříhodinová indická sci-fi pohádka o tom jak mentálně zaostalý mladík Rohit Mehra (Hrithik Roshan) k rozumu a dívce jménem Nisha (Preity Zinta) přišel... Pokud divák k filmu přistupuje s tím, že jde o pohádku, dají se určité chyby odpustit. Snímku také prospívá to, že je v něm pouze nezbytné minimum decentních digitálních triků, které neruší celkový zážitek.

• 7.4.2017  16:28

Rebecca Holt (Amy Johnston) je kontaktována sestrou Kate, aby jí pomohla s tréninkem týmu na nelegální ženské zápasy, protože dluží nemalou částku peněz... Těch zápasů tam je dost málo, chybí jim tvrdost a divácká atraktivnost. Jak je ve finále vidět, Amy Johnston by na to měla, ale tenhle film ji nedokáže správným způsobem využít. Dolph Lundgren hraje ve vedlejší roli tatíka Holta, který si odpykává trest za vraždu a ve filmu pobude něco mezi pěti až deseti minutami. Lundgren je tak opět pouze lákadlem na plakátu pro případné diváky. HODNOCENÍ 10%

• 5.4.2017  21:28

Nefritový císař našel chybu v uzavřené knize, kterou spravuje a snaží se jí zamaskovat pomocí falešného Opičího krále... Triky mohly být lepší a pro samotný příběh platí to samé. Za herečku Karen Mok u mě mají tvůrci plus, které nemá vliv na celkové hodnocení filmu.

• 5.4.2017  02:30

Aliya se ztratila, Ruslan ji hledá a Mussa chce svůj diamant... Diamond Cartel (2016) vznikl sestřihem a předabováním (ruštinu nahradila angličtina) snímku Whole World at Our Feet, který se dočkal uvedení v roce 2015 pouze v Kazachstánu. Produkce na filmu začala již v roce 2011. Plakáty tvrdí možná něco jiného, ale hlavní roli má herečka Karlygash Mukhamedzhanova (Aliya). Armand Assante (Mussa) hraje v roli vedlejší a několik kratších scén má i Cary-Hiroyuki Tagawa (Khazar). Zbytek známých tváří (Bolo Yeung, Peter O'Toole, Don 'The Dragon' Wilson, Michael Madsen, Tommy 'Tiny' Lister a Olivier Gruner) nemá na děj zásadnější vliv, protože nedostali tolik prostoru. Vizuálně to nevypadá špatně, akce je přepálená, ale mohlo jí být více. V závěrečných titulcích mají Manas Dzhanyshev a Armand Assante kredit koordinátor soubojů a kaskadérů / Fight stunt coordinator. HODNOCENÍ 50%

• 2.4.2017  18:36

Archeolog Jack (Jackie Chan) a Ashmita (Disha Patani) vedou čínsko-indický tým, který má najít ztracený poklad Magadha... Úvodní čtyřminutová akční scéna, která byla kompletně CGI, byla absurdní. Člověk si v ní omlazeného digitálního Jackieho ani pořádně neužije. V průběhu filmu se ještě objeví digitální vlci, lev, hyeny a hadi. K tomu lepšímu patří nápisy CALL ME LITTLE JACKIE / DO NOT TEASE THE CAT na samolepce. Jackie si v tomhle filmu vybral svoji slabší chvilku, protože akci i humor zvládne navzdory věku lépe. Jackie Chan byl jedním z výkonných producentů. Jako akční choreografové mají v závěrečných titulcích kredit Jackie Chan, Stanley Tong, Wu Gang a JC Stunt Team. Lee In Seob má v titulcích kredit jako (nejspíše Jackieho?) Stunt Double. Kung Fu Yoga navštíví zajímavé lokace, animace je dobře udělaná, ale stále jsem měl dojem, že tohle není Chanův film. Jsou to tři hvězdy s odřenýma ušima. HODNOCENÍ 50%

• 2.4.2017  16:22
    Altitude (2017)

Federální agentka Gretchen Blair (Denise Richards) je kvůli nerespektování rozkazu nadřízeného převelena z terénu do kanceláře ve Washingtonu. Letadlem také cestuje obchodník Terry (Kirk Barker), který začne být nervózní ve chvíli, kdy na palubu vstoupí Matthew Sharpe (Dolph Lundgren). Jeho podezření potvrdí setkání s exmanželkou Sadie (Greer Grammer). Terry nabídne Gretchen 50 milionů dolarů, pokud ho dostane z letadla živého... Lundgren ve filmu hraje nějakých 11 minut, v akci se moc nepředvede a proto je v závěrečných titulcích překvapením Tony Messenger jako Lundgrenův kaskadér / MR LUNDGREN'S STUNT DOUBLE. Neherec Chuck Liddell se jako Rawbones objevil pouze v malé roli a na plakátu nemusel být vůbec. Lungrenova manželka Jenny Sandersson se starala o jeho vlasy a makeup / PERSONAL HAIR AND MAKEUP ARTIST TO MR LUNGREN. HODNOCENÍ 30%

• 14.3.2017  13:24
    Into the Badlands (TV seriál) (2015)

V Badlands vládnou Baroni, kteří mají pro svoji ochranu armády složené z trénovaných bojovníků Clipperů. Sunny (Daniel Wu) při výjezdu pro svého Barona Quinna (Marton Csokas) nalezne chlapce M.K. (Aramis Knight), který skrývá nejedno překvapení... V soubojích kvůli drátům dost často neplatí gravitace, ale dívá se na ně dobře. V malých úlohách potěšili herci Stephen Lang (Waldo), Lance Henriksen (Penrith) a Cung Le (Abbott). Prostor pro zlepšení tady určitě je a další série může pouze překvapit. Zhlédnuto 6 epizod z 1. sezóny.

• 14.3.2017  11:55
    The OA (TV seriál) (2016)

V nemocnici je hospitalizována mladá žena Prairie Johnson (Brit Marling), která byla sedm let pohřešovaná. Pozornost vzbudí také to, že se jí vrátil zrak ztracený v dětství... Pro diváky zajímavou postavu hraje Jason Isaacs jako Dr. Hunter Aloysius "Hap" Percy. Od finální epizody jsem čekal asi úplně něco jinýho. S případnou další sérií v tuhle chvíli nepočítám. Zhlédnuto 8 epizod z 1. sezóny.

• 14.3.2017  07:31

DEA agent Jack (Dolph Lundgren) se nechá úmyslně zavřít do mexického vězení, protože jde po 20 milionech, které tam má schované drogový lord... Jde o jednu velkou příběhovou nudu s minimem akce, která by za něco stála. Docela zamrzí to, že nebyl lépe využit pořízek Isaac C. Singleton Jr. (Tank). Plakát taky upravuje nepravdivě realitu, protože s největší pravděpodobností je Lundgrenova hlava napasovaná na tělo Dwaynea Johnsona. Ve filmu není nějaký náročnější souboj a proto je v závěrečných titulcích velkým překvapením Tony Messenger jako Lundgrenův kaskadér / Stunt Double (Mr. Lundgren). Člověk z toho má potom pocit, že Dolpha potřebují pouze do záběrů, kde mu je vidět do obličeje. Snad se Lundgrenovi podaří napravit reputaci ve filmech Dead Trigger, Altitude a Black Water. HODNOCENÍ 10%

• 12.3.2017  22:52
    Pasažéři (2016)

Hvězdná loď Avalon letí s 5000 pasažéry a 258 členy posádky do nového domova na planetu Homestead II. Celá posádka je hybernaci, protože tato cesta bude trvat 120 let. Na jednotce Jima Prestona (Chris Pratt) dojde k poruše a je probuzen po 30 letech od startu. Jim se snaží svůj problém vyřešit, ale není úspěšný. Společnost mu dělá pouze obsluha baru android Arthur (Michael Sheen). Situace se zlepší ve chvíli, kdy se probudí další pasažér, kterým je spisovatelka Aurora Lane (Jennifer Lawrence)... Výsledný dojem z celého filmu lehce kazí poslední třetina, protože je zkratkovitá a myšlenkově nedotažená. Na slabé čtyři hvězdy to dopadne, ale je docela škoda, že se nepodařilo využít potenciál příběhu naplno. HODNOCENÍ 70%

• 12.3.2017  14:38
    Zásah (2016)

Moře vyplaví na břeh mladého muže s poraněnou hlavu, který je v bezvědomí. V nemocnici se ho ujme doktorka Ailin (Chelsea Islan) a jelikož si po probuzení nic nepamatuje, dostane od ní jméno Ishmael (Iko Uwais). Po dvou měsících od hospitalizace se o Ishmaela začne zajímat muž, který nevzbuzuje moc důvěry... The Mo Brothers se úplně vyžívají v záběrech, kde je hodně krve a to nemusí sednout úplně každému divákovi. Luxusního hlavního záporáka Lee si zahrál Sunny Pang. Ve filmu se zastaví i posily z The Raid 2: Berandal (2014) a to Hammer Girl a Baseball Bat Man. Julie Estelle (Rika) tentokrát vyměnila kladiva za nůž a Very Tri Yulisman (Besi) má místo baseballové pálky teleskopický obušek. Ve snímku Headshot (2016) hraje prim akce a divák jí dostane dost. Akční choreografii (Action Choreography) dělal Uwais Team. Akční režii (Action Director) dělali Timo Tjahjanto a Iko Uwais. Hlavním / klíčovým akčním choreografem (Key Action Choreographer) byl Iko Uwais. Dále mají v závěrečných titulcích kredit koordinátor kaskadérů a akční choreograf (Stunt coordinator and Action Choreographer) Very Tri Yulisman, Yandi Sutisna, Rama Ramadhan Ruswadi, Irvan Elvano a Erik Rukmana. Rama Ramadhan Ruswadi, Yandi Sutisna, Irvan Elvano a Erik Rukmana na filmu dělali také jako akční umělci a kaskadéři (Action Performers & Stunts). Yandi Sutisna má ještě v hercích kredit jako násilník s mačetou (Machete Thug).

• 12.3.2017  08:23

Děj se odehrává v roce 2029, kdy se již noví mutanti dávno nerodí. Logan (Hugh Jackman) se stará o nemocného Charlese (Patrick Stewart), který při záchvatech ztrácí kontrolu nad svými schopnostmi. Jednoho dne vyhledá Logana Gabriela (Elizabeth Rodriguez), která ho požádá o pomoc, ale on ji napoprvé odmítne... Před zhlédnutím snímku jsem viděl pouze jediný trailer, který dokázal pořádně navnadit a zároveň neprozradit nic zásadního. Ve filmu tak na diváka čeká nejedno překvapení a za návštěvu kina jsem rád. Jackmanova rozlučka s rolí, kterou hrál poprvé v X-Men (2000) a poté v dalších osmi filmech, dopadla nad očekávání.

• 12.3.2017  08:21
    John Wick 2 (2017)

Nájemný vrah a elitní zabiják John Wick (Keanu Reeves) by již rád zůstal v důchodu, ale navštíví ho Santino D'Antonio (Riccardo Scamarcio) s úpisem a chce po něm, aby se ještě jednou vrátil do akce... Na akčních scénách je vidět, že Keanu Reeves neponechal nic náhodě a hodiny strávené v tělocvičně dokázal na plátně prodat. Zvuk si doma člověk takhle naplno nevychutná a návštěva kina se v tomhle případě opět vyplatila. Ruby Rose toho ve filmu moc nenamluvila, ale rozhodně se neztratila a určitě ji rád ještě někde uvidím. Kde se to pánové Keanu Reeves a Laurence Fishburne již potkali? :-) Ten třetí díl by to rozhodně chtělo a snad vznikne.

• 11.3.2017  21:08

Xander Cage (Vin Diesel) je nalezen CIA agentkou Marke (Toni Collette) a pověřen úkolem, aby zajistil návrat ukradeného zařízení zvaného Pandořina skříňka, které dokáže ovládnout jakýkoliv satelit na oběžné dráze... Je to takový neškodný výplach, protože příběh a akce často nedávají smysl, ale kvůli určitým hercům to člověk vidět chce. Donnie Yen (Xiang) nedostal v akci bohužel tolik prostoru, ale dopadl mnohem lépe než Tony Jaa (Talon), který hraje pouze druhé housle ve vedlejší roli. Výběr lidí, které má Diesel ve svém týmu, je diskutabilní a místo si tam zasloužila pouze Ruby Rose jako Adele Wolff. Nemalou pozornost na sebe také strhne překrásná herečka Deepika Padukone (Serena). HODNOCENÍ 50%

• 11.3.2017  16:12

Do Chicory Creek přijíždí Jebediah Woodley (Dolph Lundgren), který se specializuje na lov démonů. V malém městečku došlo ke třem nestandardním několikanásobným vraždám a proto nabídne svojí pomoc místnímu šerifovi a agentce FBI... Dolph Lundgren byl jedním z výkonných producentů. Natáčení probíhalo v lokacích amerického města Lexington ve státě Mississippi. Tony Messenger si v malé nemluvené roli ve flasbacku zahrál Jebediahova otce a má také v závěrečných titulcích kredit jako Stunt Double: Mr. Lundgren. S podobnou tématikou jsou tady určitě lepší filmy a Lundgrena v akci si divák také moc neužije.

• 28.2.2017  20:53
    Westworld (TV seriál) (2016)

Westworld je zábavní park, který návštěvníkům dopřeje realistické zážitky z dob starého amerického západu. Zdá se, že vše bezproblémově funguje, ale po poslední programové aktualizaci se začnou někteří androidové chovat zvláštně... Ten humbuk okolo si tahle série od HBO vůbec nezasloužila. Myšlenku to mělo, ale určitě by šlo celý příběh odvyprávět mnohem rychleji, aby divák nemusel sledovat tolik obsahové vaty. S další sérií v tuhle chvíli nepočítám, ale nikdy neříkej nikdy. Zhlédnuto 10 epizod z 1. sezóny.

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22