Rominator

Rominator

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 6.1.2018  20:55
    Ultimate Beastmaster (TV pořad) (2017)

Na úplném začátku to je 108 závodníků z 6 zemí, kteří se pokouší projít dráhu zvanou The Beast. Ale pouze devět šampionů z jednotlivých soutěžních večerů se ve finále utká o výhru 50 tisíc dolarů a titul Ultimate Beastmaster. Každá země má ve všech deseti epizodách dva stejné hosty / komentátory, kterými jsou herci a sportovci. Sylvester Stallone se objevil pouze na chvíli ve třech epizodách (E01, E05 a E10) a vždy šlo o předtočené informativní výstupy. Zhlédnuto 20 epizod z 1. až 2. sezóny. (Netflix)

• 31.12.2017  23:44

Mildred (Frances McDormand) je nespokojená s nulovým vývojem vyšetřování vraždy dcery Angely a proto pronajme tři dlouhou dobu nepoužívané billboardy. Nechá na nich vylepit vzkaz (RAPED WHILE DYING AND STILL NO ARRESTS? HOW COME, CHIEF WILLOUGHBY?) pro místního policejního šéfa (Woody Harrelson)... Parádní herecké obsazení v sestavě Frances McDormand, Woody Harrelson a Sam Rockwell. Ve své malé roli dokázala zaujmout Sandy Martin jako Dixonova máma. Samara Weaving (Penelope) vypadala v tmavých vlasech moc dobře. Jednu chvíli jsem přemýšlel i nad nejvyšším hodnocením.

• 31.12.2017  21:28
    Lady Bird (2017)

Film zachycuje turbulentní vztah mezi matkou Marion (Laurie Metcalf) a její téměř plnoletou dcerou Christine "Lady Bird" McPherson (Saoirse Ronan)... Snímek nabídne pěkné herecké výkony, ale jeden z nejlepších scénářů roku 2017 se určitě nekoná. Ženské publikum se s tímhle příběhem ztotožní asi více.

• 31.12.2017  20:20
    Tour de doping (TV film) (2017)

V tomto smyšleném dokumentu zavzpomínají na 69. ročník Tour de France z roku 1982 samotní cyklisté a mnozí další... Mike Tyson řekne divákům, kdy přišel na to, že z něho bude profesionální boxer. Zlatým hřebem byl bez diskuze Lance Armstrong. Dobře obsazený byl Gustav Ditters, protože si ho zahráli John Cena a Dolph Lundgren. Are you saying "cheetah" or "cheater"? It's very confusing with your accent. What are you having trouble with? The way I say cheetah or the way I say "cheat-ah"?

• 31.12.2017  18:33

Příběh se snaží divákovi přiblížit vzestup a pád čínského uprchlíka Ho (Donnie Yen), který jako drogový lord vládl celému Hongkongu... Styl vyprávění vůbec neoslní, protože se skáče ze scény do scény bez řádného ukončení. Andy Lau nedostal mnoho prostoru a tu a tam se podle potřeby v příběhu objeví. Donnie Yen protáhne své končetiny pouze ve třech krátkých akčních scénách v první hodině a potom jde pouze o střelbu ze zbraně. Donnie si v tomhle případě vybral svoji slabší chvilku.

• 31.12.2017  13:23

Středoškolák Addison (Ansel Elgort) má pocit, že policie nedělá vše proto, aby chytla vraha, který zavraždil kamaráda Kevina (Jared Kemp) a proto začne pátrat na vlastní pěst... Ztracená hodina a půl času, protože příběh není vůbec originální a nad chováním hlavních postav divák nevěřícně kroutí hlavou. Ansel Elgort a Chloë Grace Moretz (Phoebe) si snad příště vyberou zajímavější filmový projekt.

• 30.12.2017  21:58

Manji (Takuya Kimura) býval mužem zákona, ale stává se psancem ve chvíli, kdy zabije svého zkorumpovaného nadřízeného a dalších šest mužů. Nejradši by spáchal seppuku, ale musí se postarat o svoji mladší sestru Machi, protože díky němu přišla o manžela a rozum. Manji ztratí sestru v lese z dohledu, ale velmi brzy ji najde v doprovodu mužů, kteří chtějí odměnu vypsanou na jeho hlavu. Snaží se s nimi domluvit, aby Machi pustili, ale jejich vůdce ji zabije. Manji se poté vrhá do nerovného boje a celou početnou skupinu vyvraždí. Manji je smrtelně zraněný, ale po zásahu Yaobikuni se stává nesmrtelným. Jednoho dne bude jeho pomoc potřebovat Rin Asano (Hana Sugisaki)... Pokud někdo nesnese krvavou akci, kdy vzduchem létají useknuté končetiny, může s klidem tento kousek vynechat a pustit si něco jiného. Ve filmu se používají zbraně, které nejsou úplně známé. Třešničkou na dortu bylo spojení dvou samurajských mečů do jednoho. Občas jsem měl problém s nepřehledným příběhem v dialogových scénách.

• 30.12.2017  21:58

Malhotra (Kay Kay Menon), bohatý a vlivný byznysmen, by potřeboval postavit most, který by zkrátil cestu k jeho továrně u jezera, ale vyskyne se problém. Stavbě brání paní Dhillonová (Amrita Singh), která nechce prodat pozemek kvůli posvátnému stromu. Vše dojde tak daleko, že je najmut Raka (Nathan Jones), aby se o celou záležitost postaral. Raka dorazí ke stromu s úmyslem ho porazit, ale přítomný Aman (Tiger Shroff) se pokusí udělat vše, aby ho zastavil... Jacqueline Fernandez (Kirti) byla roztomile ulítlá a Gaurav Pandey (Rohit) dokázal pobavit. Ekologické téma bylo v příběhu tlačeno do popředí násilím a ubírá to na celkovém dojmu z celého filmu. Určitě to mohlo dopadnout lépe, protože některé nápady nebyly vůbec špatné. A real superhero is someone who fights for people even though he has no superpowers.

• 30.12.2017  21:57

Ali Wong je po celou hodinu na jevišti k nezastavení. Nezapomene zmínit, že oslavila 33. narozeniny a několikrát padne zmínka o jejím těhotenství. Ali velmi otevřeně mluví o svém intimním životě, potratu a proč je výhodné, aby manželé byli ze stejné populace. Zajímavé téma byl feminismus a proč je lepší být ženou v domácnosti. Ali si prostě nebere servítky s ničím a nikým. (Netflix)

• 30.12.2017  00:23
    Jean-Claude Van Johnson (TV seriál) (2016)

Jean-Claude Van Damme není pouze herec, který natáčí akční filmy, protože v soukromém životě je tajným agentem Johnsonem plnícím nebezpečné mise... V seriálu se odkazuje na více snímků z JC filmografie, ale hlavním trumfem je Timecop (1994). Je docela škoda, že se nepodařilo udžet stejnou kvalitu u všech dílů, protože poslední dvě epizody zvolní. Akce mohlo být více, protože Jean-Claude na to stále má a dojde i na legendární roznožku. Don't quit just because you're scared to fail. When you have nowhere to run, you must run to nowhere. Zhlédnuto všech 6 epizod. (Amazon)

• 29.12.2017  15:25

Rey (Daisy Ridley) se snaží přesvědčit Lukea Skywalkera (Mark Hamill), aby se přidal k Odboji a pomohl v boji s Prvním řádem v jehož čele stojí nejvyšší vůdce Snoke (Andy Serkis)... Teprve čas ukáže, jestli nově nastolený kurz byl tou správnou volbou, ale určitě nikdo nechtěl vidět pouze nového Dartha Vadera. V tuhle chvíli je jisté pouze to, že kasovní úspěch Epizody VII se překonat nepodaří. (Kino Vesmír Pá 15. prosince 2017)

• 29.12.2017  14:36
    matka! (2017)

Manželský pár, který tvoří mladá žena (Jennifer Lawrence) a starší muž (Javier Bardem), pozve do svého právě rekonstruovaného domu nezvaného hosta. Velmi brzy se ukáže, že to nebude zdaleka poslední návštěvník... Zajímavé bylo, že postavy nemají jméno a Jennifer Lawrence chodí celou dobu naboso. Do určité doby se ten příběh dal akceptovat, ale zbytek není stravitelný pro každého diváka. What the fuck?

• 29.12.2017  14:06
    Bright (2017)

Příběh se odehrává v alternativním světě, kde spolu žijí lidé, víly, elfové, orci a další mytická stvoření. Losangeleský policista Daryl Ward (Will Smith) dostane za partnera vůbec prvního orka, kterým je Nick Jakoby (Joel Edgerton). Ward z toho nemá vůbec žádnou radost, ale musí poslechnout nadřízené... Noomi Rapace byla k nepoznání a podařilo se mi ji identifokovat teprve po přečtení závěrečných titulků. Zápletka není nějak komplikovaná, ale ten svět nabízí možnosti, které by bylo škoda nerozvést v dalším pokračování. HODNOCENÍ 70% (Netflix)

• 29.12.2017  13:26

Kompilace šesti epizod z druhé sezóny seriálu Shaun the Sheep, který má k roku 2016 celkem 150 dílů. Jmenovitě se jedná o The Big Chase (S02E30 / 70), Bitzer From The Black Lagoon (S02E27 / 67), Zebra Ducks Of The Serengeti (S02E28 / 68), Bitzer's Basic Training (S02E24 / 64), The Magpie (S02E31 / 71), The Boat (S02E21 / 61) a Hide and Squeak (S02E14 / 54). Určitě v tomto případě nešlo o nejlepší dobrodružství této party, protože Shaun, Bitzer, Timmy a farmář dokáží pobavit mnohem více.

• 29.12.2017  12:45
    Silnější (2017)

Bostonský rodák Jeff Bauman (Jake Gyllenhaal) jde podpořit svoji expřítelkyni Erin Hurley (Tatiana Maslany) do cíle maratonu, ale stává se obětí teroristického útoku při výbuchu bomby a přijde o obě nohy... Jake Gyllenhaal svým hereckým výkonem opět nezklamal, ale příběh celého film měl být stejně intenzivní jako poslední půlhodina, protože ta byla nejlepší.

• 29.12.2017  12:04

J. Edgar Hoover umírá a jeho nástupcem v pozici ředitele FBI by se měl stát Mark Felt (Liam Neeson), ale vše dopadne úplně jinak... Ten název nemusel být tak doslovný, protože prozrazuje příliš a na diváka tak nečeká nějaké větší překvapení. K plusům snímku patří herecký výkon Liama Neesona a k mínusům příliš poklidné tempo vyprávění. HODNOCENÍ 50%

• 29.12.2017  00:24
    Dark (TV seriál) (2017)

21. června v malém německém městečku Winden spáchá Michael Kahnwald sebevraždu oběšením. Zanechá po sobě obálku nadepsanou instrukcemi s datumem a časem otevření 4. listopadu 2019 ve 22 hodin a 13 minut. Po tomto incidentu podstupuje jeho syn Jonas několikaměsíční psychiatrickou léčbu, aby mohl normálně fungovat. Jonase přivítá ve škole jako první kamarád Bartosz Tiedemann. Zrovna v té době se asi čtrnáct dní pohřešuje jejich spolužák Erik Obendorf. Vyšetřování vedou Charlotte Doppler a Ulrich Nielsen... V seriálu se objeví velké množství postav a divákova ostražitost nesmí polevit ani na chvíli, protože by přišel o nějakou souvislost. Musím se přiznat, že se vyplatilo dělat si poznámky, aby se člověk v příbuzenských vztazích neztratil. Těšil jsem se na každou novou informaci, která odhalovala věci budoucí. Na druhou řadu jsem zvědav, protože tento příběh lze rozvíjet dále. Zhlédnuto 10 epizod z 1. sezóny. (Netflix)

• 26.12.2017  22:10

Bruce Wayne (Ben Affleck) se snaží dát dohromady tým na ochranu planety, protože výskyt paradémonů předznamenává mnohem větší hrozbu... Humor u Flashe (Ezra Miller) byl docela v pohodě. Kompletně digitální záporák a jeho armáda se v akci vůbec nepředvedla. Ve snímku chybí zajímavější lokace, protože ty počítačově vytvořené stojí za prd. Kolem Supermana (Henry Cavill) bylo tolik povyku a pro nic, protože nakonec nedostal moc prostoru. Spíše to vypadalo tak, že byl dodán na poslední chvíli a původně se s ním muselo počítat teprve do druhého filmu. So you're fast. / What are your superpowers again? I'm rich. / Do you talk to fish?

• 17.12.2017  18:48
    To (TV film) (1990)

Ve městečku Derry zmizí každých třicet let několik dětí. Jednou z obětí se stává Georgie Denbrough. Jeho starší bratr Bill se společně se sedmičlennou partou kamarádů bude muset postavit svým největším nočním můrám, které představuje klaun Pennywise. Smolaři jsou přesvědčeni, že Pennywise zničili, ale TO se po pravidelné pauze vrací zpátky... Největším trumfem tohoto televizního zpracování je Tim Curry jako tančící klaun Pennywise, protože jeho hlas (They float. They all float. And when you're down here with me, fat boy, you'll float, too.) divák z hlavy jen tak nedostane. První půlka s dětskými herci je snesitelná. K mínusům patří dospělí herci z druhé poloviny, protože přehrávají a Pennywise bohužel nedostane v celé minisérii tolik prostoru. HODNOCENÍ 50%

• 17.12.2017  11:54
    Paradox (2017)

Wing Chi (Hanna Chan) se nepohodne s otcem a odlétá do Pattayae za kamarádkou. Po několika dnech obdrží honkongský inspektor Lee (Louis Koo) telefonát od Jenny, že je jeho dcera nezvěstná. Lee se okamžitě vydává do Thajska... Režisér snímku Wilson Yip je v titulcích uveden jako Yip Wai Shun. Akční režii na filmu dělal Sammo Hung a asistentem mu byl syn Jimmy Hung. Tony Jaa (plicista Tak) má pouze jediný souboj a oponentem mu je Chris Collins (Sacha). V akci se nejvíce předvede Wu Yue (thajský inspektor Chui Kit) a Louis Koo se také nenechá zahanbit. Ken Lo (policista Ban) nepředvede vůbec nic. V malé roli potěšil Vithaya Pansringarm (thajský policejní komisař Chai). Life is limited. Just accept it. Sacha Motto HODNOCENÍ 70%

• 16.12.2017  21:13

Losangeleský policista Mark (Frank Grillo) si na plicejním oddělení vyzvedne svého syna Trenta a poté podzemkou odjíždí domů, ale jejich cestu přeruší právě probíhající mimozemská invaze. Mark, Trent, Audrey (Bojana Novakovic) a Sarge (Antonio Fargas) se snaží dostat do bezpečí, ale končí za svitu modrého světla ve vesmírném korábu, který se nedlouho předtím snažila zlikvidovat americká armáda. Mark se probouzí jako první a snaží se lokalizovat ostatní, ale svojí vinnou končí oddělen od ostatních. Mark při procházení lodí narazí na mimozemšťana s červenýma očima, který ho dovede k téměř rodící ženě. Elaine mu vysvětlí jak to bylo s ní a Jarrodem. Mark se zaváže narozenou holčičku ochránit a dostat z lodi, ale vše se trochu zkomplikuje. O osudu celého lidstva se rozhodne v prastarém chrámovém komplexu v džungli... Toto pokračování, které se odehrává souběžně s dějem prvního filmu v mnohém dost překvapilo, protože nabízí ucházející příběh, kvalitní triky a masky mimozemských návštěvníků. Soubojů jsem čekal více, ale jinak se jedná o velmi povedenou záležitost. Frank Grillo a Iko Uwais (Sua) mají jeden souboj, ale ten je přerušen a o vítězi proto není rozhodnuto. Yayan Ruhian se předvede v akci s mačetou při boji s emzáky. Na závěr ještě několik informací z filmových titulků. Akční choreograf byl Iko Uwais. Kredit bojový choreograf sdílí Iko Uwais, Yayan Ruhian a Very Tri Yulisman. HODNOCENÍ 70%

• 14.12.2017  22:35
    Zhan lang 2 (2017)

Leng Feng (Jacky Wu nebo též Wu Jing) při nepřiměřeném zákroku zabije civilistu, je propuštěn z armády a končí za mřížemi. Feng se ve vězení dozvídá nepříjemnou zprávu o smrti Long XiaoYun (Yu Nan). Po skončení trestu pátrá po jejím vrahovi v Africe, jedinou stopou je střela se zvláštním drážkováním. Mezitím se ještě Feng příhlásí na sebevražednou misi, aby dostal do bezpečí doktora Chena a krajany pracující v továrně... Wu Jing ve filmu pouze nehrál v hlavní roli, ale byl také režisérem a podílel se na scénáři. Frank Grillo (Big Daddy) nebyl špatný, ale tady byl pouze za zlého bělocha, který musí být v závěrečném finále potrestán. Sam Hargrave a Jack Wong Wai Leung mají u svého jména v úvodních titulcích kredit akčního režiséra. Film nabídne dostatek přepálené akce a průměrný příběh. Občas se objeví nějaká scéna, kde je slabší CGI, ale není to tak hrozné, aby to vyloženě rušilo. Nevyřčených narážek na to, že čínská armáda je nejlepší, nemuselo být také tolik. Dopadlo to mnohem lépe jak minule a docela se na třetí pokračování těším.

• 5.12.2017  13:10

Kurt Sloane (Alain Moussi) právě vyhrál zápas ve WFA (WORLD FIGHTING ALLIANCE). Na pokoji ho překvapí dva muži, kteří se představí jako údajní U.S. Marshals s tím, že před 18 měsíci zabil někoho v Thajsku. Snaží se jim říci, že šlo o sebeobranu, ale jeden z nich Kurta překvapí a za použití taseru zneškodní. Sloane se probírá v thajském vězení, kde mu Moore (Christopher Lambert) sdělí, že má pouze dvě možnosti. Navěky zůstat za mřížemi nebo se za odměnu jednoho milionu dolarů postavit v ringu současnému šampionovi, kterým je Mongkut (Hafþór Júlíus Björnsson)... Alain Moussi není špatný figter, ale potřeboval by lepší film. Jean-Claude Van Damme (Durand) rozdá několik kopů, nejdná se však o nějakou zásadní roli v jeho herecké kariéře. Mike Tyson (Briggs) byl v pohodě a stále dokáže využít své zkušenosti z boxerského ringu. James P. Bennett, který vypadá jako kulturista, si zahrál v malé roli trestance s nunčaky. Monstrózní americký strongman Brian Shaw (Huge Convict) poslouží ve třech scénách jako překážka, kterou se musí hlavní hrdina pokusit překonat. Islandský profesionální strongman Björnsson byl ve finálním souboji z hlediska choreografie docela zklamáním, spéláhá pouze na svoji velikost a brutální sílu. Film by mohl být klidně o půl hodiny kratší, protože se zbytečně oddaluje nevyhnutelné. Nevím, jestli vůbec existuje nějaký důvod, proč se začít těšit na třetí pokračování s názvem Kickboxer: Syndicate. HODNOCENÍ 30%

• 30.11.2017  00:44

Při výbuchu bomby, kterou odpálí irští teroristé z Authentic UDI, ztratí Ngoc Minh Quan (Jackie Chan) svoji dceru Fan (Katie Leung). Quan se nejdříve snaží získat jména atentátníků od velitele Richarda Bromleyho (Ray Fearon) z protiteroristické londýnské jednotky, ale je odkázán, aby byl trpělivý. Jeho druhým pokusem se stává irský náměstek ministra Liam Hennessy (Pierce Brosnan), který byl dříve aktivním členem UDI... Koordinátory kaskadérů byli Greg Powell a Guanhua Han. Guanhua Han vedl Jackie Chan Stunt Team, který na filmu dělal společně s britskými kaskadéry. Jackie Chan pouze nehrál, ale byl také producent, výkonný producent a nazpíval závěrečnou hudební znělku "A COMMON MAN". Jak Pierce Brosnan tak Jackie Chan předvádí solidní herecký výkon okořeněný poctivou akcí. HODNOCENÍ 70%

• 26.11.2017  20:28

V první půlce filmu jsem měl dojem, že Bruce Lee je pouze vedlejší postava. Zbytečně velký prostor dotal fiktivní Steve McKee a jeho milostná linka s Xiulan Quan (Qu Jingjing). Chyběla mi zde Bruceova žena Linda. Ve snímku měli dostat více prostoru samotní aktéři zápasu Bruce Lee (Philip Wan-Lung Ng) a Wong Jack Man (Xia Yu). Ještě několik informací z titulků a jak to bylo ve skutečnosti. Corey Yuen je uveden jako Martial Arts Designer. Wong Jack Man má v závěrečných titulcích kredit poradce. Zápas se odehrál v prosinci 1964 a očitým svědkem byla i Bruceova manželka Linda Lee, která byla v osmém měsíci těhotenství. V tomto neveřejném zápase ještě Bruce Lee používal Wing Chun, ale poté začal dělat na bojovém stylu Jeet Kune Do (The Way of the Intercepting Fist), který představil v roce 1969. O vítězi se spekuluje dodnes, protože Bruce Lee a Wong Jack Man se k tomu v té době dostatečně nevyjádřili...

• 26.11.2017  20:25

Amarendra Baahubali (Prabhas) se má v krátké době stát budoucím králem Mahishmati. Baahubali se vydává na prohlídku svého budoucího království a doprovod mu dělá Kattappa (Sathya Raj). Baahu se při své cestě zamiluje do princezny Devaseny (Anushka Shetty) z království Kuntala. Jeho bratr Bhallaladeva (Rana Daggubati) kuje pikle, aby se králem stal sám... Závěrečná půlhodina, kde je hlavním hrdinou Mahendra Baahubali, mohla být klidně třetím samostatným pokračováním. Snímek nabídne dostatek akce a velmi slušné triky. Nejde o bezchybný film, ale o takovou velkolepou indickou pohádku, která zanechá velmi dobrý dojem. HODNOCENÍ 70%

• 26.11.2017  20:23

Organizace Kingsman přichází při nenadálém raketovém útoku o své členy a zázemí. Jedinými přeživšími jsou Eggsy (Taron Egerton) a Merlin (Mark Strong), kteří se vydávají do Kentucky, aby objevili jejich americký protějšek organizaci Statesman... Toto minutáží delší pokračování jsem si užil podstatně méně jak předchozí film. Chybí mi tady nějaká nezapomenutelná akční scéna jako ta v kostele. Elton John mi zde docela neseděl. Nepřehlédnutelný Martyn Ford měl pouze několikavteřinovou roli chlapíka z ochranky na hudebním festivalu v Glastonbury.

• 26.11.2017  20:21

Mitch Rapp (Dylan O'Brien) požádá svoji přítelkyni Katrinu (Charlotte Vega) o ruku a jde pro pití, ale dojde k neštěstí, protože na pláž zaútočí ozbrojení teroristé. Rapp je zraněn a Katrina je zabita. Mitch se snaží její smrt pomstít na vlastní pěst, ale dostává se do hledáčku CIA... Dalo se to docela čekat, ale Scott Adkins jako Victor nezasáhne do děje nějak výrazněji, protože má pouze malou vedlejší roli. K plusům filmu patří Michael Keaton (Stan Hurley), Shiva Negar (Annika) a finále s atomovou bombou.

• 12.11.2017  18:53
    Jeff Dunham: Relative Disaster (TV pořad) (2017)

Ventriloquista Jeff Dunham tento speciál pro Netflix natáčel v irském Dublinu. Pětapadesátiletý Jeff nezapomene v úvodu zmínit, že je adoptovaný. S první ženou Paige má tři dospělé dcery. Se svojí současnou o osmnáct let mladší manželkou Audrey má dva syny. Dvojčata se jmenují Jack a James. Všechny tyto osobní údaje Dunham v průběhu vystoupení použije. Z loutek se objeví Walter, nový člen irské dítě Seamus, Bubba J, Achmed the Dead Terrorist a Peanut. Jeff se snaží být aktuální, protože zazní jména jako Hillary Clinton, Donald Trump, Angelina Jolie, Brad Pitt a nechybí členové z klanu Kardashian. Jeff Dunham jednoznačně boduje, protože to bylo lepší jak Unhinged in Hollywood (2015). (Netflix)

• 12.11.2017  13:31

Taiji Master (Jack Ma) změří své síly v souboji s ostatnímy mistry bojových umění, kterými jsou Tony Jaa, čínský boxer Zou Shi Ming, Jacky Heung, Natasha Liu Bordizzo, Wu Jing známý také pod jménem Jacky Wu, bývalý mongolský zápasník sumo yokozuna Asashoryu Dolgorsuren Dagvadorj, Donnie Yen a Jet Li... Ústřední filmovou melodii Man with the wind nazpívali Jack Ma a Faye Wong. Režisérem a scénáristou byl Wen Zhang. Akčního režiséra dělal Ku Huen Chiu. Yuen Woo Ping, Sammo Hung a Tony Ching mají v závěrečných titulcích speciální poděkování a kredit jako akční poradci. Titulkové cameo mají Jason Statham, Manny Pacquiao a Gennady Gennadyevich Golovkin pouze ve verzi na YOUKU, která je o 19 sekund delší. V HD rozlišení lze GSD zhlédnout na oficiálních stránkách Jeta Li, YOUKU nebo YOUTUBE.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24