Modlitba lovce (2017)

Nájemný zabiják Lucas (Sam Worthington) má zabít Ellu Hatto (Odeya Rush), ale nemůže to udělat, protože mu připomíná vlastní dceru... Příběh nepřínáší moc originálních nápadů, ale jedná se o slušnou žánrovku, která diváka neurazí.

Instant Death (2017)

John Bradley (Lou Ferrigno) letí navštívit dceru, kterou neviděl od smrti manželky Karen. John se stane náhodným svědkem vraždy a Razor (Jerry Anderson) musí tuto situaci vyřešit, ale nepočítal s jednou věcí... Velký Lou Ferrigno nebyl nikdy herec, protože vystačil se svými svaly. Svalové hmoty má Lou ještě dost a vyšší věk prozradí pouze chůze. Největší slabinou snímku Instant Death je příběh a nudné prostředí. Ara Paiaya film pouze nerežíroval. V titulcích je uveden také jako producent, výkonný producent, akční režisér, choreograf soubojů, Lou Ferrignův instruktor bojových umění, kameraman, střihač, Colourist, vedoucí vizuálních efektů / Visual Effects Supervisor a Music Supervisor. V závěru filmu je uvedno, že vznikl v roce 2016.

Uteč (2017)

Po několikaměsíční známosti veze Rose Armitage (Allison Williams) svého černošského přítele Chrise Washingtona (Daniel Kaluuya) k rodičům, kteří se zdají být celkem v pořádku, ale služebnictvo se chová podivně... Dlouhou dobu se v pomalém tempu vyprávění nic zásadního neděje a finále celkový dojem nezachrání. Hodnocení má Get Out (2017) na Rotten Tomatoes impozantní, ale v tomhle případě jde o mnoho povyku pro nic.

La La Land (2016)

Všechny letošní nominované filmy jsem zatím neviděl, ale mnohem více bych pochopil, kdyby Damien Chazelle získal Oscara za vydařený Whiplash (2014). Po technické stránce je La La Land (2016) udělán dobře, ale příběh mě vůbec neoslovil, nebavil a málem jsem při projekci usnul. HODNOCENÍ 50%

Zběsilá pomsta (2017)

Film Savage Dog nabízí neoriginální příběh o pomstě, který nemá čím překvapit. Kromě trochu lepšího finálového duelu Adkins (Martin Tillman) vs. Zaror (Rastignac) jsou souboje choreograficky nevýrazné a chybí jim atraktivnost. Scott Adkins byl také výkonným producentem. Juju Chan (Isabelle) nemá jediný souboj a Cung Le (Boon) dostane možnost něco ukázat pouze v jediné scéně. Luke LaFontaine dělal choreografii soubojů / Fight Choreographer. Herecké obsazení mělo potenciál předvést mnohem zajímavější akci. HODNOCENÍ 40%

Tygři železnice (2016)

Ma Yuan (Jackie Chan) vede svůj tým „Railroad Tigers“ složený z železničních dělníků do nebezpečné mise, která má za cíl vyhodit do vzduchu most ovládaný japonskou armádou... Film překvapil v tom, že Jackie rozdal pouze několik úderů a kopů, ale nešlo o jakékoliv bojové umění. Do snímku se úplně nehodily animované scény a názvy kapitol, protože prozrazují věci budoucí. Jackie a syn Jaycee mají hodně společných scén a rozhodně pobavila zmínka o velikosti nosu. Jackie zpívá v závěrečné hudební znělce a byl jedním z výkonných producentů. He Jun (Jackie Chan Stunt Team) na filmu dělal jako akční choreograf / Action Choreographer. V malé cameo roli se ve filmu objevil Andy Lau. HODNOCENÍ 60%

Neporazitelný: Návrat krále (2016)

Yuri Boyka (Scott Adkins) při kvalifikaci na evropské mistrovství pošle svého soupeře Viktora Gregova k zemi. Viktor je převezen ve vážném stavu do nemocnice a umírá. Yuri o sobě začíná pochybovat. Vdova se po manželově smrti dostává do problémů, protože dluží Zourabovi peníze, které pomáhají dětem v centru. Alma proto musí dělat servírku v jeho klubu. Boyka chce pomoci a proto nastupuje do ringu... Snímek nabídl velmi slušný příběh a pro diváka atraktivní souboje. Trochu se dalo čekat to, že Martyn Ford (Koshmar) nedostane tolik prostoru a bude ve filmu hlavně kvůli finále. Koordinátora soubojů (Fight Coordinator) dělal Tim Man a v ringu ho bylo možné spatřit jako zápasníka Ozerova (z dvojice bratrů to byl ten menší). Borislav Iliev má kredit jako koordinátor kaskadérů / Stunt Coordinator. Isaac Florentine snímek produkoval. Veselin Troyanov má v závěrečných titulcích kredit Mr. Adkins Stunt Double. Film je věnovaný památce Danny Lerner / DEDICATED TO THE MEMORY OF DANNY LERNER

Cesta bez návratu (2017)

Roman Melnyk (Arnold Schwarzenegger) se vydává na letiště, protože očekává přílet své ženy Oleny a těhotné dcery Nadiyy, ale tam se dozvídá zdrcující zprávu, že letadlo mělo nehodu... Komorní snímek inspirovaný skutečnými událostmi, kde Arnold předvádí solidní herecký výkon. Arnie si již podobný typ role vyzkoušel ve filmu Maggie (2015). Snímek produkoval Arnold Schwarzenegger a Darren Aronofsky. Walter von Huene pracoval s Arnoldem na několika filmových projektech a zde má kredit Drama Coach to Mr. Schwarzenegger. Dieter Rauter má v závěrečných titulcích kredit jako Stand-In for Mr. Schwarzenegger. Natáčelo se v Cincinnati ve státě Ohio. HODNOCENÍ 60%

Už někoho mám (2003)

Téměř tříhodinová indická sci-fi pohádka o tom jak mentálně zaostalý mladík Rohit Mehra (Hrithik Roshan) k rozumu a dívce jménem Nisha (Preity Zinta) přišel... Pokud divák k filmu přistupuje s tím, že jde o pohádku, dají se určité chyby odpustit. Snímku také prospívá to, že je v něm pouze nezbytné minimum decentních digitálních triků, které neruší celkový zážitek.

Female Fight Club (2016)

Rebecca Holt (Amy Johnston) je kontaktována sestrou Kate, aby jí pomohla s tréninkem týmu na nelegální ženské zápasy, protože dluží nemalou částku peněz... Těch zápasů tam je dost málo, chybí jim tvrdost a divácká atraktivnost. Jak je ve finále vidět, Amy Johnston by na to měla, ale tenhle film ji nedokáže správným způsobem využít. Dolph Lundgren hraje ve vedlejší roli tatíka Holta, který si odpykává trest za vraždu a ve filmu pobude něco mezi pěti až deseti minutami. Lundgren je tak opět pouze lákadlem na plakátu pro případné diváky. HODNOCENÍ 10%