Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Krátkometrážní
  • Akční
  • Drama
  • Animovaný

Oblíbené filmy (10)

Prci, prci, prcičky 2

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Stejně skvělé jako jednička. Stará parta se vrací v ještě bláznivějším příběhu plným mnoha vtipných momentů,pěkných holek a trapasů (hlavně Jim). Navíc je tu opět Seann William Scott v roli Stiflera, který má tentokrát o dost větší prostor a dodává téhle komedii pořádný šmrnc. Vše navíc doplnuje naprosto bezchybný soundtrack, který je nabušený těmi nejlepšími punk/rockovými kapelami jako jsou Sum 41, Blink-182, Offspring, Green Day, American Hi-Fi a mnoho dalších.

Sám doma

Sám doma (1990)

Jedna z nejlepších komedií co jsem kdy viděl. Daniel Stern a Joe Pesci mě vždycky zaručeně dostanou i po stém shlédnutí. Sám Doma je prostě můj nejoblíbenější vánoční film, který mě baví od mého dětství až do dnes.

Drive

Drive (2011)

Už když jsem Drive viděl poprvé tak jsem věděl, že je to vyjímečný film, na podruhé už jsem pochopil, že tohle je klenot současné kinematografie. Ryan Gosling je naprosto úžásný a nevím o nikom jiném, kdo by zahrál řidiče alespon z poloviny jako on. Je vážně ostuda že film nebyl ani nominován na oscara. Drive je prostě film, u kterého jsem měl pocit, že ho někdo natočil přímo pro mě.

Vrána

Vrána (1994)

Bože jak já tenhle film zbožnuju. Úžasný Brandon Lee, temná atmosféra a skvělá vizuální stránka. Jeden z mích největších filmových zážitků a jeden z mích nejoblíbenějších filmů vůbec.

Wrestler

Wrestler (2008)

Naprosto úžasný Mickey Rourke v hlavní roli jen potvrzuje jak dobrý herec je, nikdo by to nedokázal zahrát ani ze čtvrtky tak dobře jako on. Jsem strašně rád, že jeho výkon ocenila i kritika Zlatým Glóbem. Wrestler je nejlepší sportovní drama, které jsem kdy viděl a Darren Aronofsky se u mě definitivně zapsal jako jeden z nejlepších režisérů vůbec.

Nesvatbovi

Nesvatbovi (2005)

Komedie o dvou kámoších co vymetají svatby, nečekal bych, že se z toho stane jedna z nejlepších komedií co jsem viděl. Duo Wilson/Vaughn je naprosto skvěle sehrané, příběh baví bez problému od začátku do konce a i všechny vedlejší postavy v něm jsou stejně výborné jako ústřední dvojka + výborné cameo Willa Ferrella ke konci filmu rozhodně potěší. Tuhle komedii si prostě vždycky rád pustím znovu.

Velký táta

Velký táta (1999)

Asi první Sandlerovka, kterou jsem kdy viděl a možná proto má nejoblíbenější. Nejvíc na celém filmu se mi líbí malá role Steva Buscemiho, který je v roli bezdomovce naprosto skvělý. Velký táta je pro mne nejlepší Sandlerovka a už jí asi žádná jiná nikdy nepřekoná.

Ovládací panel
14 bodů

Reklama

Reklama