Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Drama
  • Animovaný

plakát

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Poté co dal od režie ruce pryč James Wan jsem si od pokračování moc nesliboval. Mé obavy se nakonec potvrdily a dostali jsme nezáživný a předvídatelný film, na kterém se už opravdu podepsala únava materiálu. Předchozí díly měly vždy výbornou atmosféru, zatímco zde všechny pokusy o horor vychází na prázdno a film vůbec není děsivý. Jediné co stojí za pochvalu jsou Vera Farmiga a Patrick Wilson, kteří jsou ve svých rolích pořád skvělí.

plakát

WWE: The Rise and Fall of WCW (2009)

Čekal jsem dokument ve stylu jako byl ten o ECW, kde se v rozhovorech s největšími  osobnostmi ECW dopodrobna probrala celá historie společnosti. Bohužel v tomto dokumentu se za 105 minut jenom rychle probere vznik společnosti až po její konec, bez většího rozboru ikonických událostí a momentů, kterých se v WCW událo opravdu spousta. Rozhovory s osobnostmi té doby nejsou ani moc záživné a spousta důležitých chybí úplně (Russo, Sting, Nash, DDP).  Škoda, že se tvůrci nezaměřili víc na období kdy Vince Russo a Kevin Nash získali v zákulisí kontrolu a během pár let potopili v té době nejpopulárnější wrestlingovou společnost na světě. Celkově tedy zklamání a WCW by si určitě zasloužilo mnohem lepší dokument, třeba takový jaký dostalo ECW.

WWE Royal Rumble (2021)

Skvělý mužský Royal Rumble Match, zbytek show ale nezáživná nuda typická pro dnešní WWE.

plakát

Bylo, nebylo - Leaving Storybrooke (2018) (epizoda)

S OUAT jsem skončil po 4. sérii s tím že jeho potenciál podle mne vyprchal po prvních dvou. Jen ze zvědavosti jsem koukl na finále kam se tvůrci posunuli za ta léta a bylo docela smutné sledovat jaký mišmaš během dalších let udělali z kdysi výborného seriálu.

plakát

Godless - Homecoming (2017) (epizoda)

Nářez! Tomu říkám finále. Jedno z nejlepších zakončení seriálu co jsem viděl. A Jeff Daniels s Jack O'Connellem famózní výkony.

plakát

Koncert pro Manchester (2017) (koncert)

Většinu účinkujících vůbec neposlouchám ale za vystoupení Coldplay a Liama prostě musím dát pět. Live Forever famózní :)

plakát

Red Nose Day Actually (2017) (TV film)

Naprosto nulová originalita ale stejně jsem je všechny zase rád viděl :)

Demolice (2015)

Od zklamání z Persie sází Jake jeden povedenej film za druhým a Demolition je další do sbírky. Jen tak dál !

plakát

NXT TakeOver: Dallas (2016) (TV pořad)

Při pohledu na card se nedalo očekávat nic jiného než velkolepá show a možná i nejlepší TakeOver vůbec. Vysoká očekávání se naplnila hlavně díky dvěma zápasům. Zayn vs. Nakamura Rozlučka Samiho s NXT nemohla dopadnout lépe. Strhující zápas, který měl úplně všechno a ukradl si celou show pro sebe. Nakamura se v WWE nemohl uvést lépe. Bálor vs. Joe Zápas o hlavní titul začal ve velkém tempu. Joe a Bálor za sebou mají vydařený feud, takže o atmosféru bylo postaráno. Tempo zápasu bohužel hodně narušilo neustálé ošetřování Joea, který už od začátku zápasu silně krvácel. Na to z publika přišla skvělá reakce fuck PG. I přes tohle přerušování překonali svůj zápas z Londýna a předvedli výborný výkon hodný NXT titulu.