system

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 8.6.2008  14:55
    Pastýř (2008)

No...nebudem si nic nalhavat, zadne prekvapeni se nekona. Presto to ale mohl byt o dost vetsi pruser, coz se nastesti nestalo. Uz kvuli S. Adkinsovi by me to bylo trochu lito. Druhou hvezdicku davam za upgradeovany autobus KAROSA:-)

• 25.2.2008  21:50
    Válečníci (2007)

Hvezdny trojlistek to zachranuje, ale jinak je to bida a utrpeni. Pro mne dost velke zklamani. 50%

• 25.12.2007  22:12

Nemuzu jinak, ta syrova akce me proste dostala. James Wan natocil zatim pouhe 3 filmy, ale vzdycky me donutil sahnout ke 4 a vice * a to uz si zaslouzi pozornost!

• 23.12.2007  19:43

Cekal jsem odpad nejhrubsiho zrna, o to vetsi usmev na tvari mam po skonceni filmu. Ano je to sice blbina, ale blbina natocena s nadsazkou, zaujetim a peknymi vybuchy:-). Vezmeme-li v uvahu, ze monster movie nema v soucasnosti velkou konkurenci, tak se za ty 4* vubec nestydim. PS: Music by: Steve Jablonski

• 8.12.2007  18:48

Po tretim shlednuti, upravuju hodnoceni na 5*...zaslouzene!

• 11.11.2007  22:46

Henry Rollins ROLLIN' :-)

• 6.9.2007  22:56

Prvni pulhodinka je vazne dobra, az mate pocit, ze sledujete neco originalniho, neco co tu pred tim jeste nebylo. Pak ovsem dojde na scenku v knihovne a od te chvile je to vsechno v haj*lu, od te chvile jsem nebyl schopen ten fim brat vazne. Skoda

• 24.8.2007  17:58
    Motel smrti (2007)

Kate sice neni buhvijak nadana herecka, ale tohle sem ji teda nepral:-)

• 17.8.2007  21:42

Kdyz se film natacel, mluvilo se o nem jako o jednom z horkych kandidatu na oskara. Dokonce kvuli tomu posunuli premieru o dobry pulrok. Vysledek je pro me ale cistim zklamanim, jedine co bych tak vyzdvihnul je hudba a vykon S. Penna (ten nezklame snad nikdy)

• 2.8.2007  15:50

Nechutne nadherne, nadherne nechutne. S spolu s Descent to nej za posledni 2 roky, na co muze fanousek hororu narazit.

• 16.7.2007  00:46

Veskrze prumerny film. Nejvic mi ovsem vadil fakt, ze policajti zde vypadaji jako banda neschopnych prizdisracu, kteri nejsou schopni spocitat prsty na noze, natoz vysetrit unos ditete.

• 12.7.2007  18:54

Chudak Karl:-), tohle jsem mu teda nepral. Bohuzel obavy se naplnily do puntiku. Tenhle film je proste spatny ve vsech smerech a tim myslim opravdu spatny. O scenari nemuze byt ani rec, cele se to odehrava ve tme (takze orientace veskera zadna) a strihace odpovedneho za tu "skvelou" praci, bych povesil za koule do pruvanu.

• 3.7.2007  19:52

Dvou hodinnove inferno, aneb duchodci jsou svine:-)

• 3.7.2007  19:45

Velmi prijemne prekvapeni. Po dlouhe dobe atmosfericky horor se vsim vsudy, mohu doporucit vsem, kterym prijemne mrazeni v zadech neni cizi:-). James Wan podruhe vstoupil do stejne reky a opet nezklamal.

• 26.6.2007  23:46

Velmi prijemna jednohubka

• 14.6.2007  17:02

Depresivni, ponure a naprosto uspavajici:-)

• 4.6.2007  20:28
    Ghost Rider (2007)

Jednu hvezdicku za sexy Evu Mendez a druhou za Ghost Raideruv vehikl:-). That's it.

• 27.5.2007  18:15
    Noc úplňku (2006)

Oproti tombacovi muj hlad po podobnych zanrovkach teda ukojen rozhodne nebyl. Trailer sliboval ultimatni nater, realita je ovsem trochu nekde jinde. Reziser do nas husti informace tak minimalne na 5 filmu a postav je tam asi tolik co duchodcu v cekarne u lekare (pritom ani jedna nedostane dostatek prostoru k.....cemukoliv:-)), cele to pak pusobi dost neucesane az chaoticky. Nebyt zaverecne monumentalni rezby sel bych s hodnocenim jeste o stupen dolu.

• 21.5.2007  17:22
    Déjà Vu (2006)

Co takhle trocha posloupnosti?:-). Cim vicekrat jsem ten film videl, tim vice sa mi to pacilo:-)

• 15.5.2007  16:14
    Spider-Man 3 (2007)

A nevite nahodou nekdo co se stalo s tim jerabem?:-)

• 14.5.2007  21:31

Ne ne, kdepak...tohle je skoro tak nudne jako cela ceska fotbalova liga, navic po celou dobu filmu naprosto hloupe se chovajici herec v muzske hlavni roli mi taky nepridal:-)

• 27.2.2007  16:33
    Psanci (2006)

Johnny To zavalel. Celym filmem se nese takova zvlastni atmosfera starych HK filmu (John Woo by mel radost) kdy se naboji zrovna nesetrilo:-) a cele mi to tak trochu pripominalo Lepsi Zitrek

• 27.2.2007  16:22
    Jjakpae (2006)

Nebyt uchvatne zaverecne 20-ti minutovce (souboj s nozi rulezzz:-) slo by hodnoceni znacne dolu

• 27.2.2007  14:47

U nas naprosto neznamy snimek vypravejici pribeh hokejove legendy jmenem Maurice "The Rocket" Richard (dodnes se v NHL predava cena Maurice Richarda pro hrace, ktery vstreli za sezonu nejvice branek). Nejvetsim prekvapenim byl herec Roy Dupuis:-), ktereho si tak mozna pamatuju ze serialu Brutalni Nikita, ale chlapec prekvapil:-), Maurice zahral presvedcive.

• 27.2.2007  14:36
    Voják (2006)

Navrat k 80-tym letum, jakou radost mi tenhle film udelal:-)

• 27.2.2007  14:29

Jednou to uz prijit muselo, tak trochu sem tusil, ze to prijde s Kledbou zlateho kvetu.... a taky ze jo. Tohle Zhang Yimou proste nezvladl, neukociroval. Co naplat, ze snimek je opet pastvou pro oci, kdyz to cele pusobi rozvleklym a nudnym dojmem a tak vubec jako sta variace na jedno a to same.

• 27.2.2007  14:12

Genialnich prvnich a poslednich 20 minut!!!, to ostatni mezi tim tak trochu skripe, ale i tak se urcite jedna o nadprumer ve svem zanru

• 4.1.2007  17:53
    Deiji (2006)

Na druhe zkouknuti je to uz na 5*...dekujeme

• 4.1.2007  17:51
    Mutant (2006)

Tak tohle je uplne mimo misu, dalsi "korejsky bordel"...neboli naprosto nesmyslna smesice zanru.

• 4.1.2007  17:38

Ackoliv je My Piano pruhledny jako ustecky kristal, prakticky nicim neprekvapi a miri k jasnemu a predvidatelnemu konci, udelal mi velikou radost, po dlouhe dobe korejsky snimek ktery si nehraje na nic vic nez je...dojemny a krasny. 90%

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11