Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Horor
  • Krimi

plakát

Agresivní virus - Pád (2016) (epizoda)

Zack mi už lezl na nervy v dřívějších sérijích , ale to co předvedl tady, opravdu jedna z nejdebilnější a zároveň, nejhůře napsaná postava tohoto seriálu.

Monster Hunter (2020)

To co jsem očekával , jsem také dostal. Nenáročnej akční béčkovej film s monstry. Monstra vypadají super , Paul jsi dal na nich záležet ( což kvituju) ,scéna s pavouky a drakem byla super a co se týče konce , no vzhledem tomu že dvojka asi nevznikne , tak menší zklamání. Jinak ,ale u filmu jsem se bavil ,hoďka a půl utekla jak voda .

Mizerové navždy (2020)

Tak po dlouhéém čekaní jsme se dočkali. Mike s Marcusem jsou zpátky. Tředí díl je podle mě víc osobitější a temnější , což rozhodně nevadí , já se bavil od začátku až do konce ( skvělá jízda) . Co ale mi ve trojce chybí je Pořádnáá AKCE. Je fajn vidět Míšu před kamerou v malém cameu , ale radši bych ho viděl za kamerou, protože to co předvedl ve dvojce ufff, to snad překonat nejde, ale co se týče akce ve třetím díle , podle mě je na úrovni jedničky. Ale i tak jsem ráád že jsem po letech viděl moji oblíbenou dvojici zpátky ale plnou prostě dát nemůžu ta akce mi tam prostě chybí , snad se ve čtyřce ( pokud vznikne) víc pochlapí.

Rogue (2020)

Za mě pohodová jednohubka s Megan s AKčkem v ruce a hláškujícím Philipem Winchestrem.

Hubieho Halloween (2020)

Další Sandlerovskej průměr , nicméně tu termosku bych bral.

Deep Blue Sea 3 (2020)

Za mě pohodá jednohubka , která určitě neurazí, na jedničku samozřejmě nemá , ale je to stokrááát lepší jak dvojka u které jsem skoro usnul. Na běčkovej film byly digitální žraloci taky dobře udělaní , takže se na ně dalo koukat ( néé jak u jiných béčkovejch žraloků , u kterých se musíte smát ) , takže za mě pohoda.

Dokonalé rande (2019)

Průměrná romanťárna kde víte kdo se ským dá dohromady a taky jak to skončí. Ale pár zábavných momentů se najde.

Na nože (2019)

Bravurní detektivka, v průběhu které soucítíte s některými postavami, a některé naopak nemáte rádi. Hodně napínavý děj, ve kterém v podstatě do konce nedokážete říct co se přesně stálo. V rozumné míře jsou přítomné i vtipné scénky, což jenom dodává na kvalitě snímku.

Starfish (2018)

Zdlouhavé ,nudné a někdy i matoucí. Film je spíše drama než horror nebo sci-fi ( ikdyž prvky sci-fi a horroru tam jsou ) . Dvě hvězdy za Virginia Gardner , která se mi líbila.

Mrazivý faktor (1999)

Příjemná béčková akční buddy movie oddychovka , která neurazí.