Sonnik

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 26.7.2019  10:38
    Vice (2018)

Power is one hell of a vice. Nejlepší Bale od Prestige. Kdo zná trošku background tak si to nesmírně užije. "Well, George, I, uh... I'm a CEO... of a large company. And I have been Secretary of Defense... and I have been White House Chief of Staff. The Vice Presidency is a mostly symbolic job."

• 4.1.2016  16:41
    Marťan (2015)

Fuck you Mars.

• 8.10.2015  09:47
    Whiplash (2014)

Were you rushing or were you dragging?

• 27.2.2015  13:16
    Birdman (2014)

Shave off that pathetic goatee. Get some surgery. Sixty's the new thirty, motherfucker!

• 15.5.2013  23:35

One pill can change your life. Klasika. Docela brzo jsem poznal, kdo drží jaké karty, ale vůbec mi to nevadilo. Doktor totiž v druhé půlce rozjede pořádnou divočinu a už to není jenom o pointě. Mara je stoprocentní a na jejím výkonu to stojí a padá. Nadprůměrný čistokrevný thriller, kterých by se mělo točit v poslední době víc. "Depression is the inability to construct a future."

• 25.4.2013  23:57

Yeah, I'm that fucking Energizer bunny.

• 25.4.2013  22:00
    Konečná (2013)

Not in his town. Not on his watch. Je příjemné vidět Arnieho zpět v akci, bohužel mi to ale moc nesedlo. Je tam sice pár úsměvných momentů a závěr v kukuřici taky není nejhorší. Bohužel jako celek mi to přišlo trochu pro děcka. Očekával jsem něco daleko ostřejšího, jednoduše větší masakr. Hodnotím jako fajnový pokus o oldschoolové béčko, které se mi netrefilo do vkusu. "You make us immigrants look bad."

• 22.4.2013  00:12

The law has limits. He does not. Solidní tři hvězdy za solidní thriller bez slabších či silnějších chvilek. Podle mě by to někdo jiný kromě Cruise zvládl mnohem lépe. Třeba takový Fassebender. Každopádně věřím v další díly, kde se toho o Reacherovi dozvíme více. Určitě si je nenechám ujít. "There's this guy. He's a kind of cop, at least he used to be."

• 21.4.2013  16:56

No name. No Badges. No mercy. Nablejskaná nuda s místy až směšnými Pennem a Goslingem. Obecně všechny postavy jsou strašně ploché a nevím o nich vůbec nic. Otřesný fail, ve kterém si solidně hrajicí Brolin musel připadat jako čáp mezi volavkami. "It's not paradise but it is the city of angels."

• 21.4.2013  16:49

From the smallest beginnings come the greatest legends. POMO to lépe vystihnout nemohl: "LOTR bol nakrúcaný z lásky a bez prachov, Hobit je nakrúcaný pre prachy." Už tam není ten feeling. Nicméně je to fajnový návrat do Středozemě s jedním parádním trpaslíčím songem. Pořád je to ale jenom prolog k dalším dílům, které snad budou minimálně na shodné úrovní s tímhle dílem. "Home is now behind you. The world is ahead."

• 21.4.2013  16:42

He has a gift for disaster. Perfektně vystavěná psychárna s netradičním způsobem vyprávění a znepokojivou atmosférou. Dvojka Burton - Ventura si to na stará kolena dává na jedničku. Proč se víc takových netočí dneska?! "I will bring the whole edifice down on their unworthy heads."

• 21.4.2013  16:37
    Hon (2012)

The lie is spreading, Děti lžou a Mikkelsen je bůh. Lucase zahrál pod Vinterbergovým vedením naprosto skvěle a už tak bezchybně napsaný scénář tito dva převedli do stoprocentní podoby. Jagten je pak nejsmutnějším a nejemotivnějším filmem, který jsem letos viděl.

• 21.4.2013  16:31

Watch for the signs. Je to super, ale naprosto nechápu všechny ty nominace na plešouny a už vůbec mi nejde do hlavy vítězství Jennifer. Cooper by si to zasloužil mnohem víc. "Humanity is just nasty and there's no silver lining."

• 8.4.2013  01:28
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Spacey je frajer! S01 - 95%

• 10.2.2013  23:37
    Dredd (2012)

Judgment is coming. Béčko jako řemen! Urban cedí drsné kecy skrze zuby a střílí přitom feťáky. Od začátku do konce. Bohužel do Demolition Mana tomu ještě kus chybí. "Negotiation's over. Sentence is death."

• 10.2.2013  23:33
    Argo (2012)

Based on the declassified true story. Affleck to zase trefil! Vybral si parádní téma, ve kterém skloubil kus moderních amerických dějin a prostřednictvím geniální dvojky Goodman + Arkin také hollywoodské pokrytectví. Dovolím si tvrdit, že takovou možnost už asi nikdo mít nebude. Samozřejmě námět není všechno a stojí zatím kvalitní práce. Palec nahoru a těším se na jeho další dílo. Na Daredevila už si snad nikdo nevzpomene. :] "It's got horses in it, it's a Western."

• 10.2.2013  23:26
    Zabít tiše (2012)

In America you're on your own. Zajímavá "agitka", kde se hodně kecá a akce nikde. Moc nechápu, jak do toho Dominik dostal Pitta. Asi budou velcí kámoši. Pittova postava totiž vůbec není cool, jak by někdo čekal. U mě ho jasně přejel Gandolfini. Chápu, že někomu se tenhle styl líbí, mě občas také, ale v tomhle případě mě nijak zvláště nezasáhl. Śkoda, potenciál bych v námětu viděl. "America is not a country it's a business."

• 10.2.2013  23:19
    Most (TV seriál) (2011)

Další drahokam ze severu. Není to žádná pecka, ale velmi solidní na úrovni Wallandera. Pro milovníky severské televizní/filmové tvorby, jsou Saga s Martinem povinností. Jsem hodně zvědavý na americko-mexický přepis i na druhou sérii.

• 8.11.2012  10:19
    Skyfall (2012)

Think on your sins. Mendes je frajer a tady to dokazuje. Funguje to jako hodinky a i přes trochu netradiční pčístup pořád respektuje pravidla bondovské hry. Z mého pohledu však Skyfallu uškodil obrovský hype, který hi provází. Běžte na to jako na normální thriller s parádními herci od parádního režiséra a budete chrochtat blahem. "England... MI6... so old-fashioned!"

• 25.10.2012  23:04

The legend bites back. Správně úleťácký Burton a boží Depp. Skvěle jsem se pobavil. "Fifteen, and no husband? You must put those child-bearing hips to good use, lest your womb shrivel up and die."

• 22.10.2012  20:53
    Volte mě! (2012)

May the best loser wins! Ferrell je moje guilty pleasure. Tady se vtělil do amerického kongresmana, který je nepřekvapivě ohromný idiot. Nasmál jsem se hodně. Každopádně jedna z lepších ferrellovek, kde se tentokrát navážejí do amerických volebních kampaní. "I´m Cam Brady, and I seductively approve this message."

• 3.9.2012  21:09
    Hatfieldovi a McCoyovi (TV seriál) (2012)

Westernová mňamka z dílny History Channelu! Má to skvěle vykreslenou oldschoolovou atmosféru, kvantum mrtvých lidí a věrně to kopíruje historické události z přelomu století. Škoda jen, že Anse Costner tady dává Paxtonovi Randallovi herecky na prdel a rodina Hatfieldů je výraznější. I přes skvělého Costnera má tahle minisérie větší hereckou hvězdu a tou je pro mě Andrew Howard a jeho "Bad" Frank Phillips. V rámci žánru nejlepší cowboy, jakého jsem kdy viděl. "Bad Frank could kill Hatfields like no one else!"

• 11.8.2012  21:52
    Úlovek (TV seriál) (2009)

He's got family, he's got power, but he's got issues. Pokud jste viděli Warriora a Hardy vám přišel excelentní. Tak jeho Tommy ve Warriorovi je proti tomuhle narušenému gansterovi Freddiemu slabý čajíček. Tohle měli být britští Sopranos. Pecka. Jenom tak pro zajímavost sem postnu jeden koment z IMDb pod který se podepíšu. "Hollywood is being flooded by a tsunami of English talent, and Tom Hardy is surfing it naked."

• 11.8.2012  12:10
    Diktátor (2012)

Bomba! Cohen to samozřejmě někdy přehání, ale pořád je to neskutečná sranda. Já doufám, že se v budoucnu vyhne některým opravdu dementním extrémům a lidi ho potom budou považovat za frajera. "Sub Saharan, can you have 150 child warriors here by 5:00pm?"

• 11.8.2012  12:06

The Legend Ends. Nolan to zvládl! Chytře zvolil cestu, kterou se trojka ubrala. Všechno je epičtější, více postav, více motivů, prostě gigantický záběr. Trefil se i do herců, všichni stoprocentní v čele s mým oblíbencem Hardym a strhující Anne, která krade každou scénu, ve které se ukáže. Ze scénáře jde trochu vidět, že Nolan si toho možná nabral hodně, ale jak jsem napsal na začátku, ukočíroval to a natočil špinavé a strhující finále netopýří série, které hodlám shlédnout ještě mockrát, stejně jako předchozí dva díly. "So, you came back to die with your city." P.S. Konec s JGL v jeskyni mě obrovsky potěšil. :]

• 15.7.2012  15:59
    Stud (2011)

Fassbender je opravdu pán. Brandona si opravdu užil a hnedka jsem si vzpomněl na Goslinga, který neméně kvalitně nedávno vystřihl jednoho řidiče s kladivem. Ten toho taky moc nenamluvil a přesto byl skvělý. Hodně dlouho jsem ve filmu neviděl takto tragickou postavu, jakou je Brandon. Kromě asociálního Brandona je třeba tyky znmínit precizní režii! Scény s ženskou v metru jsou neskutečné! McQueena už lidi považují za velkého hráče na poli těchto silných semi-artových filmů. Asi se budu muset podívat na Hunger. Každopádně doufám, že Fassbender s McQueenem se nepotkali naposledy. "We're not bad people. We just come from a bad place."

• 14.7.2012  17:18

Upřímný francouzský masterpiece.

• 9.7.2012  14:00

Trust no one. Suspect everyone. Tohle mít vymakanější a přehlednější scénář, tak to mohla být legenda. Herecká elita podává stoprocentní výkon a Alfredson za kamerou ho jenom potvrzuje. Chuťovka. "We have a rotten apple, Jim."

• 17.6.2012  22:26
    Tyranosaurus (2011)

Skvělý Peter Mullen v britské verzi Taxikáře. Perfektni komorní drama, po kterém se člověku nebude moc lehce zaspávat.

• 16.6.2012  22:56
    Prometheus (2012)

They went looking for our beginning. Prometheovi předcházel docela velký hype a všichni se na něj strašně těšili. Kvůli tomu nebude nikdy doceněn, Sám o sobě by to nebyl špatný počin, ale očekávání podle mě splní u málokoho. Začátek slibuje mnohé, ale nakonec to zůstane jen u perfektního Fassbendera a majestátní úvod se změní ve zmatenou vyvražďovačku. A koneckonců, ani těch informací jsem taky nedostal tolik, kolik jsem očekával, takže jsem z kina vycházel mírně zklamaný, Ale na directors cut určitě mrknu! "Big things have small beginnings."

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10