Fary

Fary

okres Olomouc
technik

11 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 11.11.2018
  Gwilym Lee
  (herec)

  Gwilym Lee je britský herec. Má tři starší sourozence: Gerainta, Owena a Rhiannona. Studoval anglickou literaturu na Cardiff University a drama na Guildhall School of Music and Drama. Tam také získal roku 2008 Guildhall Gold Medal. Gwilym žije v Londýně. Jako herec se proslavil zejména ve filmech Bohemian Rhapsody (2018),… (více)

  • 11.11.2018
  Ben Hardy
  (herec)

  Ben Hardy se narodil jako Ben Jones. Vyrůstal v Sherbornu a chodil na The Gryphon School. Až do puberty nikdy netoužil po tom stát se hercem a měl našlápnuto ke slibné sportovní kariéře.

  Poprvé se objevil ve hře „The Judas Kiss“ (1998) a od roku 2012 hrál postavu Arthura Wellesleyho, člena hotelového personálu. Hra byla uváděna… (více)

  • 28.3.2018
  Raphael Alejandro
  (herec)

  Raphael Alejandro je nejmladším ze tří sourozenců. Jeho sestra Dalila Bela a jeho bratr Bruce Salomon jsou také oba herci. Jeho nejoblíbenějším hrdinou je Spider-man a na druhém místě Iron Man.

  Raphael svou hereckou kariéru začal již ve 4 letech. Mohli jsme ho vidět v seriálu Bylo, nebylo, Olymp - Zkáza Bohů nebo ve filmech… (více)

  • 7.1.2017
  Detlef Bothe
  (herec)

  Detlef Bothe se narodil roku 1965 v Braunschweigu. Vyučil se jako automechanik a živil se jako prodavač ojetin. Mezi lety 1989 a 1992 absolvoval hereckou školu v Zinner Studiu v Mnichově. Následovaly angažmá v různých divadlech, jako např. Stadttheater v Augsburgu, Staatstheater v Hannoveru, Junges Theater v Göttingenu, Hau 2… (více)

  • 24.9.2016
  Katharina Schüttler
  (herečka)

  Katharina Schüttler, narozená 1979 v Kolíně absolvovala po maturitě hereckou školu na Vysoké škole hudby a divadla v Hannoveru (Hochschule für Musik und Theater in Hannover). Ještě během svých studijí hrála mimo jiné v Nabokovově Lolitě nebo Schillerově Panně Orleánské ve Státním divadle v Hannoveru. Na Mnichovském filmovém… (více)

  • 23.2.2016
  Michaela Mazáčová
  (herečka)

  Michaela Merten (rozená Mazáčová) vystudovala herectví ve Vídni na slavném Max Reinhardt Seminar. Je známa díky četným divadelním, filmovým a seriálovým rolím. Renomé získala i jako moderátorka, herečka, zpěvačka, autorka vlastni kolekce skla a dále jako úspěšná koučka osobního rozvoje. Od roku 1992 je šťastně provdaná za… (více)

  • 3.1.2013
  Monika Stará
  (herečka)

  Monika Pelcová pochází z Olomouce. Bylo to nejspíš i díky jejímu moravskému přízvuku, že v jediném filmu, kde si zahrála (pohádka S ČERTY NEJSOU ŽERTY) neslyšíme její hlas, ale hlas herečky Nadi Konvalinkové. Ačkoliv Monika Pelcová v době natáčení obdivovala svého hereckého partnera Vladimíra Dlouhého, vrátila se po skončení… (více)

  • 1.1.2005
  Helge Schneider
  (herec)

  Helge se narodil 30.srpna 1955 v Mülheimu an der Ruhr. Ze všeho nejdříve se chtěl stát klaunem. Už jako malý se převlékal za starce. Škola pro něj znamenala překážku - neudělal ani maturitu.

  Protože se v 17 chtěl osamostatnít, odešel z domova. Pak všechno nabralo rychlý spád. 1993 Texas a spolu s ním Katzeklo, potom Käsebrot.… (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace