Fary

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 31.5.2020  06:19
    Ježek Sonic (2020)

Sice mi nesedl Jim Carrey do role doktora Robotnika (to má být tlusťoch a ne stárnoucí šílený Stanley Ibkis, ale jinak celkem fajn film podle hry. ;)

• 23.5.2020  18:25

Pěkný, silný...

• 10.4.2020  16:01
    Kóma (2019)

Vizuálně velmi povedené, bohužel příběhově a herecky totální průser.

• 30.3.2020  21:27

Takoví Účastníci zájezdu a Slunce seno v jednom...

• 30.3.2020  14:23
    Bloodshot (2020)

Zajímavá oddychovka

• 15.3.2020  18:52
    Trafikant (2018)

Takové vůbec ne špatně zahrané zpracování podle románu Roberta Seethalera. Něco mezi Skřivánky na niti, Musíme si pomáhat a Obsluhoval jsem anglického krále, jen nečekejte, že vás příběh někam dovede.

• 8.3.2020  13:04

To je špatný. Fakt špatný. Tak špatný, že mám chuť dát o jednu hvězdičku víc verzi z roku 2000. Ta měla šmrnc, zajímavý děj, bezva zpracování a stylový efekty. Tohle nemá nic - jen bandu vymatlaných a uječených rádoby puberťaček, které mají víc problémů samy se sebou než že by opravdu proti někomu/něčemu bojovaly. Jediný horší "girl-power" film jsou poslední Krotitelky duchů, které jsem narozdíl od tohohle nezvládl ani dokoukat.

• 7.3.2020  14:28

Jak píše jkpj22 - velmi slabé oproti předchozím dvěma dílům...

• 29.12.2019  20:19

Příjemná vánoční blbina po francouzsku...

• 24.12.2019  20:32

Blbina, ale místy pobaví

• 23.12.2019  19:50
    Podfukářky (2019)

Blbina ;)

• 1.12.2019  20:32

Pokus Karla Gotta o slovenštinu je fakt špatný a ani ty děcka neumí hrát.

• 12.11.2019  22:11
    Anna (2019)

Besson tyhle filmy prostě umí točit ;)

• 3.11.2019  23:32
    Rozčarování (TV seriál) (2018)

Tak nevím - první půlka první série je celkem vtipná a originální, ale dalších 10 dílů je totálně stupidních a o ničem. :-/ :(

• 3.11.2019  13:03

Tohle by se v klidu mohlo jmenovat X-Men: Another Love Story, kolikrát tam někdo někomu řekne, že ho miluje. Jednu chvíli jsem čekal, že Gene místo škrcení dá hubana i té emzačce. Místy fajn akce, místy tomu fakt hodně kulhá logika.

• 25.10.2019  22:36

Až na ten duhově sladký konec na ostrově Samoa je to celkem fajn akčňák. Jen musíte naprosto vypnout mozek a užívat si Rocka, Stathama, Elbu a Kirbyovou.

• 20.10.2019  14:03
    Sofie a ukradený poklad (TV film) (2008)

Blbina

• 3.10.2019  22:10

Má to světlá místa, ale je to blbý. K "dokonalosti" tomu chybí už jen aby Spider-man řešil akné. Asi nejblbější díl Spidermana dosud - působí to jako laciná telenovela. :-/ :(

• 7.9.2019  18:57

Bože, to je tak blbý a špatný ve všech ohledech, že ani nevím, kde začít. Nevtipný, mimozemšťani horší, než v prvním díle, příběhově o ničem, neskutečná gendero-hovadina a "MUŽI v černém" se to jmenovalo z nějakého důvodu - nic proti genderové vyváženosti, ale ne za každou cenu. Tessa Thompson navíc není dobrá ani v MCU ani tady. Je to prostě jako kdyby se M. Jacksonovi podařilo dotáhnout ty plastický operace do konce a změnil se na ženskou, ale jinak je naprosto tuctová a nezajímavá a neumí hrát. Fakt, fakt velký špatný, jak by řekla Jolanda.

• 7.9.2019  16:44
    Aladin (2019)

Sice mi tam trochu nesedlo obsazení některých postaf (hlavně Jafara), ale jinak tomu není skoro co vytknout. Skvělá rodinná podívaná. ;)

• 11.7.2019  22:30
    John Wick 3 (2019)

Symfonie. Vizuální orgasmus. Kdyby smrt byla balet, tak tohle by bylo jeho nejlepší provedení. Člověk na to kouká, ví, že je to jenom film a všichni herci natáčení přežili a pak si říká, jak to natočili. Čemu se v televizi dá ještě věřit a co je CGI?

• 10.7.2019  21:33

Asi mi uteklo něco, co na tom filmu všechny bere...

• 9.7.2019  21:05
    Hellboy (2019)

Je to stupidní, blbý, hloupý, nevkusný, stvůry vypadají jak z nepovedenýho filmu z devadesátek (možná TMNT - obzvláště ten Bebop). Sežráním něčích hlasivek nebude ani démon mluvit jako ten člověk, obři jsou totální debilové, britská paranormální rozvětka jsou banda kokotů. Ježišikriste! Proč tohle někdo natočil? Zpětně budu muset přidat ještě jednu hvězdičku Perlmanovi a jeho verzi Hellboye, protože tohle je fakt neskutečnej průser. Ta rudá alkoholická socka s evidentně umělou rukou je jak ze slunka spálený bezďák, ale fakt ne zplozenec pekla a čarodějnice Nimue vypadá jak mrkací panenka. Kdo tomu dop*dele dělal CGI?!

• 8.7.2019  07:03
    Grinch (2018)

Moc pěkně naanimované, bohužel to má jednu zásadní nevýhodu. Každý už ten příběh zná a viděl/slyšel ho snad v miliónu zpracování. :-/

• 7.7.2019  18:50

Film fajn, ale celou dobu jsem ani netušil, že s tím má něco společnýho Zemeckis, dokud tam nenarvali (prakticky úplně bez kontextu) ten Delorean.

• 6.7.2019  17:25

Přiznávám, že prvních asi 20 minut jsem to chtěl vypnout, ale dal jsem tomu šanci a nakonec snad málem i nějaká ta slza kápla. Vždycky mi Medvídek Pů (a hlavně Iáček) přišel depresivní a ani tenhle film se tomu moc nevymyká, ale aspoň má pozitivní závěr.

• 6.7.2019  17:22

Nemám rád Melissu McCarthy, ale i tak musím uznat, že jsem se u toho filmu párkrát zasmál. Sice úplným hovadinám, ale zasmál. Jen si nejsem úplně jistý, pro koho ten film vlastně je - pro děti je až moc oplzlý, nechutný a sprostý a pro dospěláky zase až moc infantilní. Cílovka jsou tak asi lidi, kteří vyrůstali na MuppetShow, ale dneska už jsou to dospěláci.

• 6.7.2019  10:09

Je to bohužel hloupý až moc (a dost tomu pomáhá Jack Black). Cate Blanchettové věříte, že je čarodějka, ale je jako by do toho filmu vůbec nepatřila. Škoda.

• 5.7.2019  22:20

Dlouho jsem neviděl film, který by byl takhle o h*vně. Je to v podstatě jako utahaný díl Vražd v Midsomeru (a i ty bývají někdy zajímavější). Sice je tu Michael Cane a Jim Broadbent, ale asi jen proto, že kdyby tam hrál kdokoliv jiný, tak na ten film nepřijde vůbec nikdo.

• 5.7.2019  12:26

To je tak blbý, až to mlátí dveřma. Navzdory S. Stone a R. Chamberlainovi je to hrozná debilita a člověk, který k tomu psal dialogy musel být minimálně retardovaný. Celé to ještě podtrhly velmi špatně vybrané hlasy českého dabingu.

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27