Lucas87

Lukáš Polcer

okres Vsetín

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33
    • 1.3.2018  05:14
    #ZDAVUVEN (TV pořad) (2017)

Já tu Basilovou z těch trapných seznam zpráv nemám fakt rád.

• 24.7.2019  17:52

Zajímavý dokument z oblasti potravinářského průmyslu, co nabízí mnoho různých pohledů z různých částí světa.

• 4.5.2012  14:44

Takové westernové mecheche aplikované na šoféry jedné dopravní společnosti v Maroku 1963, šílený Belmondo cestuje s ukradeným novým kamionem, mě se nejvíce líbila jeho cesta po serpentinách a taky konec. Jinak jsem se spíš u toho děsně nudil...

• 5.3.2011  16:17
    127 hodin (2010)

Dech beroucí drama podle skutečné události, jak málo stačí k tomu aby se člověk dostal do nouze a přitom nedá nikomu vědět přesně kam se chystá. Volit smrt nebo amputaci?

• 22.1.2017  11:02

Velice zajímavý film a nejvíce mě zaujalo setkání v boji mezi rudými a hnědými estonci. Samozřejmě skvělé záběry T-34 jak ničí dřevěnou chajdu atd :)

• 23.4.2011  07:57

Motivem proč si pustit byla účast Daniel Brühl, Adan Jodorowsky je to jen další případ totální blbosti, u které se zbytečné plýtvá materiálem,časem a kapitálem i když jde byla snaha prezentovat Francii kde sex není žádné tabu.

• 14.7.2011  15:31
    2012 (2009)

Není to katastrofa mezi katastrofickými filmy, spíš takový průměr.

• 11.4.2011  21:06

Ta zobrazená fotka nebo ten binární kod v tom poli to je dech beroucí, uvidíme co se stane 21.12. 2012

• 10.7.2011  06:31
    25. hodina (2002)

Obyčejný námět, neobyčejně zpracovaný scéna s Fuck you byla naprosto úžasná, Edward Norton je fakt sympaťák v tomhle filmu

• 13.5.2012  19:49
    29 a ještě panna (TV film) (2007)

Bohužel, je to fakt stupidní, už ten název dopředu prozradí, že je to fakt odpad stejně jako 40 let panic...

• 22.5.2011  23:04

Poutavé vyprávění velkého boje Sparťanů za pomocí jedinečné technologie...

• 14.1.2012  13:42

Pětidenní válka, o tomhle filmu jsem si ze začátku myslel jen to negativní, během sledování jsem však změnil názor. Akční zpracování tohoto nedávného konfliktu není vůbec tak zlé. Trochu jak Harrisonovy květy, souboj novinářů v nové moderní válce, kterou začalo Rusko stejně jako v Afghánistánu. Pro celý svět se tahle událost stala šokem, protože na vpády Ameriky byl zvyklý kde kdo, ale invazi od rusů čekal jen málokdo i když byla pod záminkou ochrany separatistů v Abcházii a jižní Osetii. Ten kdo má rád útoky MI-24 (Hindů) přijde si na své. Hlavně ty výpovědi na konci útočí na vaše city a probouzí emoce.

• 22.7.2011  18:38
    8 MM (1999)

Tento film mě chytl za pačesy jak se říká, nejen tím prostředím v kterém se odehrává, ale hereckými výkony N. Cage tu byl prostě obyčejné očko, který se zhostil svého případu s vervou a šel po stopě až do konce.

• 12.5.2019  08:34
    9. duben (2015)

Takových filmů není mnoho ze severu během nástupu okupace nebo z jejího průběhu. Tento film nemá moc bojových scén, ale ten děj filmu vás naprosto dokonale pohltí. Ten zvuk větru, šumícího listí, zrychleného dechu a ta atmosféra plná napětí, stresu a strachu. To je přesně to co umí filmařina ze severu zachytit naprosto perfektně.

• 21.3.2011  20:34
    9. rota (2005)

Vynikající překvapení popisující konflikt v Afgánistánu, film lze rozdělit na dvě časové roviny, v té první můžeme sledovat výcvik ( nejlepší scéna je s plastickou trhavinou) a dále se přechází k bojovým akcím, na nováčky po příletu do Afgánu silně zapůsobí sestřelené dopravní letadlo, i útoky afgánců na konvoje jsou více než zajímavé. Film je mi přijde jako takový ruský Mariňák. Již dávno sem viděl ruský film o tom konfliktů, ale nebyl tak živý a byl namočen propagandou. Tohle je jiné kafé, pro všechny co milují techniku v akci. Taky pěkná scéna je útok raketometů na menší vesnici plnou povstalců. Také hláška na začátku: V Afgánistánu dosud nikdo nevyhrál, se mi zaryla do paměti.

• 6.8.2011  20:31

Pro mě velice zajímavá přednáška a nemyslím si, že by ten architekt byl tak špatný řečník. Dále je nutno se zamyslet na předloženými fakty, a udělat si vlastní úsudek. To co bylo 11. září je prakticky to samé co se stalo s reichstagem v roce 1933, na základě této události USA rozjeli agresivní válku, a okupují oblast bohatou na ropu. Hopffer mě se stačí smát jedincům jako ty :)

• 21.5.2012  22:01

11. září všechny vyděsilo, ale tohle předložení faktů je daleko děsivější. Snad se naše generace dožije zveřejnění infomací o tom jak to bylo s J.F a Martinem Lutherem Kingem, a ti co se letost narodili snad se dozví pravdu o WTC ve svém důchodovém věku. Ta Amerika bude zatloukat a zatloukat, nedá se jí věřit. Online zde - http://youtu.be/tvtxM4ZwMO0

• 14.6.2015  19:51
    A dost! (TV pořad) (2012)

Ten Tuna je fakt šašek to je děs. No ostatně skvěle zapadne mezi ty ostatní ze streamu myslím ty dementy.

• 27.11.2011  22:16

Působivý příběh s robotickým gigolem Jude Law a se skvělým medvídkem Teddym, o robotickém chlapci pro mě příjemné scifi z futuristické budoucnosti.

• 14.4.2011  21:50
    Adelheid (1969)

Psychologické drama o tom jak je těžké navázat vztah s potupenou Němkou v bývalé nacistické vile, postavy mají své příběhy, které i přes snahu poručíka k sobě prostě nepasují, vše končí tragicky... Myšlenka znamenitá, návrat do Sudet po tolika letech, kde žili Němci je v tomto filmu vykreslena tak zvláštně, Češi získávají zpět svou čest i území a Němci jsou na tom opačně.

• 31.8.2012  18:00
    Afghánistán bez obalu (TV film) (2011)

Super vidět naše okupanty, krátká stopáž vypovídá o zbytečnosti tohoto filmu ...

• 15.11.2013  12:54

Musím podotknou dívat se na to dá, víckrát si to pouštět nebudete. Oceňuji, že tam jsou nejsou zbytečně přehnané emoční chvilky, dokumentární film na mě působil suchým dojmem, co má obhajovat vyhozené prachy za tuhle misi.

• 27.7.2011  09:52

Ať žije originál ! http://www.csfd.cz/film/4815-pripad-thomase-crowna/

• 21.11.2015  13:28

Líbílo se mi jak mu ten reportér dával dobrou čočku a ten mlel pořád to svoje, že nepřijeli kontrolovat ropné vrty jen přinést demokracii a odstranit zlého Sadama (dřívějšího spojence a kupce bojových plynů).

• 8.4.2018  14:27

Super komedie, bavil jsem se fakt hodně.

• 6.3.2011  21:36
    Amen. (2002)

Film podle skutečné události, dvě dějové linie, zajímavé téma... ale pro některé je prostě historie odpad, to nepochopím. Kurt Gerstain určitě patřil k těm co měli dost inteligence, a tak si udělal vlastní názor na konečné rešení a za to bojoval po boku mladého jezuity. Určitě to musí dodnes dráždit takový snímek o tom jaký byl její postoji během druhé světové války, i když postupem času se snažili ukrývat nějaké Židy. Full stars ode mě, za to jaké silné pocity ve mě zanechal tento snímek.

• 20.2.2015  09:22

Clintu Eastwoodovi se podařilo natočit zajímavý film o americkém žoldákovi z Iráku co zkrátka uměl střílet z pušky. Paradoxem je, že ho vlastně ta válka v Iráku zabila jiným způsobem než mohl očekávat, skrze pomatence na americké půdě.

• 3.7.2011  18:38

Podle skutečné události tento film, který popisuje neskutečnou lidskou krutost na dítěti, tento příběh je neuvěřitelný a v Americe jeho zveřejnění muselo vyvolat velkou veřejnou diskuzi.

• 20.2.2013  09:44
    Amíci (1979)

Bylo to docela dlouhé, klidně bych to zkrátil.

• 31.7.2011  16:01

I když je to točeno v dobách tvrdého stalinismu, je neskutečné jak veselé dílo vzniklo v tak tvrdé době. Josef Marvan jako Anděl je pro mě klasika. I když ten film obsahuje mnohé socialistické prvky já se u něj vždy bavím ! PS. Proč tu každý po sobě papouškuje slova propaganda a agitace?? Vám asi něco spadlo na hlavu ! To můžete pak psát o každém filmu z 50. tých let. ROH by měla existovat i nadále. Tahle komedie prostě nestárne.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33