• Válečný

Bajkeři (2017)

Teda podle hodnocení jsem čekal sračku, a pustil si to vlastně kvůli Trivago Girl. No a nakonec nebylo to zase tak zlé, a čas u toho utekl příjemně rychle. !!!

Bat 21 (1988)

Nestydím se tomu dát full stars, protože je to strhující drama z Vietnamu s Genem Hackmanem podle skutečné události, při sledování jsem si vzpomněl na Behind enemy lines.

Bažanti jdou do boje (1974)

Bláznivá francouzská komedie, nejvíce se mi líbily scény s čerpáním paliva, nebo střelba kuřat :D

Běda tomu, skrze něhož přichází pohoršení (1950)

Hlas vypravěčky je super. Zajímalo by mě jaké je vidět a slyšet to z pohledu dcery režiséry tj známé herečky Veroniky Freimanové. Nejvíce pobavila ta výslovnost Wall Street.

Bělyj tigr (2012)

Na začátku to vypadalo zajímavě, všude zničené tanky.... a pak to přišlo, popálený tankista co se zázrakem uzdravil a naháněl zázračný tank Tiger. Trailer ukazoval zajímavý válečný film, nakonec se z toho stala sovětská tanková pohádka. 3* je maximum co si to zaslouží.

Bent (1997)

Začátek je dost odporný, dekadentní a pak hledět na dva růžové trojúhleníky jak nosí kameny z bodu A do bodu B je nudné...

Beowulf (2007)

Podle mého názoru dobře zpracovaný epos se skvělou hudbou, není to na 3 ani na 5 hvězd.