Lucas87

Lukáš Polcer

okres Vsetín

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33
    • 18.9.2019  05:38
    To se ví (TV pořad) (2019)

Jak tohle může ČT vysílat za prachy z koncesionářských poplatků? Ten moderátor takový dement...omg...stačilo vidět jen ukázku tohoto v jednom jiném pořadu. Celé to je absolutně trapné a kam se hrabe Soukup a jeho pořady? Tohle mu šlape dobře na krk.

• 30.5.2018  05:52
    Bizarní Rusko (TV pořad) (2018)

Cacák sice předvádí něco více než jen pouhé kradení videií z youtube, nicméně pořád je to sračkoidní tvorba, ten chlapec kdyby nežil v Praze tak se bez vzdělání asi neuživí.

• 5.3.2019  21:09

Rami Malek podal opravdu excelentní výkon. Trailer už napovídal, že to bude skvost. Po zhlédnutí tomu nelze dát jinak než za plný počet hvězd.

• 8.6.2018  18:33
    COOLfeed (TV pořad) (2018)

Pičus hází mobilem do vzduchu a pak ho přejede autem a volá...tadááá konec. Cool sračka.

• 5.10.2019  21:25
    Free Solo (2018)

Naprostá šílenost a strašnej obdiv.

• 13.2.2019  18:21
    Gebrian: Překvapivé stavby (TV pořad) (2018)

Fakt o deset tříd výše to zpracování obsahu oproti žumpě stream :)

• 4.11.2018  05:07
    Historie věcí (TV pořad) (2018)

Vypadá to, že na Mall TV se nejvíce prosadil zatím tenhle idiot, co má na této televizi x pořadů jako Soukup na Barrandově.. Jiná zajímavá tvorba se tam moc neobjevuje, sem tam Gebrian.

• 30.7.2019  22:53
    Hotel Mumbai (2018)

Opravdu tak surový film, který mě touto události pohltil a hltal jsem každou scénu co přišla. Tohle opravdu filmová kvalita, film kde neztratíte na chvilku koncentraci.

• 15.6.2018  17:55

Snad budou i další odpady.

• 31.5.2018  06:59

Jéé v náhledu dnešního dílu byl i kokotek z Equa Bank. Jasný odpad.

• 5.6.2018  12:53

Je to takovej odpad, že raději k tomu nezapnou ani diskuzi. LOL!

• 30.5.2018  05:58

Stream.cz a jeho zkurvené odpady.

• 25.10.2018  19:53
    Kdo to platí? (TV pořad) (2018)

Skvělý pořad.

• 18.8.2019  19:44
    Kluci z hor (2018)

Za obsazení a pár scén. Jinak bída...

• 19.9.2019  21:39
    Na týden záložákem (TV pořad) (2018)

Ten Martin je sympaťák :-)

• 4.8.2019  19:00
    Pan Dort (2018)

Dobře ujetá komedie a celkově ta severská kinematografie je něčím zvláštní a jedinečná.

• 1.4.2018  10:50
    Prezident Blaník (2018)

Měli jsme skvělé filmy, skvělé komedie a máme jako češi dobrý smysl pro humor. Nicméně Marek Daniel je jen obyčejný idiot, který si plete humor a debilitu.

• 4.2.2018  15:24
    Prezidentský duel – finále (TV pořad) (2018)

Světlana sice pracuje pro ČT žumpu, ale působila docela vyváženým dojmem. Viděl jsem ovšem jeden střih na youtube, kde to vyznělo že mu (Drahošovi) zrovna připomíná otázky. Ten Drahoš vypadal jak cvičená opice a sem tam měl okno. Ten tým kolem něj se snažil z hovna uplácat bábovku a skoro se mu to podařilo vzhledem k počtu získaných hlasů. Jsem toho názoru, že jít do nejvyšší politické funkce bez předchozích politických zkušeností je velkou sázkou na nejistotu. Sám Drahoš nepůsobil slušným dojmem, i když se ho lidi kolem něj tak snažili profilovat. Jako akademik opovrhoval plebsem, ale zároveň potřeboval jeho podporu. Prostě křivá huba, křivý charakter.

• 10.3.2018  10:40
    SuperStar 2018 (TV pořad) (2018)

Kolik těch řad téhle sračky ještě poběží? To je mor co je tu snad od roku 2004. Obdivuji ty co se jdou ztrapnit před porotu složenou z idiotů jako ja Habera, Christovao nebo Ruppert. Ta Knechtová nazpívala jednu písničku co se chytla a teď musí na sebe poutat pozornost kozama a tím, že se chová jako laciná a vyjebána píča. Stačí vidět deset minut a máte o téhle sloveně špatnej názor. Prostě dělat 15 řadu a pořád to trapně pojmenovávat je stejně o ničem, když je to všechno odpad. No i přesto se najde v českém i slovenském národu stále dost dementů co nechtějí makat rukama, ale jsou tak zblblí šoubyznysem a myslí si, že se tam otevřou hubu a nazpívaj 2-3 CD a budou za vodou s prachama na rozdíl od těch volů co chodí makat na tři směny do fabriky a mají po zaplacení složenek hovno na bankovním účtu.

• 15.2.2019  21:48
    T 34 (2018)

Akční a dynamický děj, taková ruská pohádka o tankistech. No něco na styl Furyho, ale tohle mě oslovilo daleko více.

• 20.9.2019  05:38
    TaJeMno (TV pořad) (2018)

Pořad se snaží o WoW efekt za každou cenu, i když některé díly jsou absolutně o ničem. Tajemno se ze všeho snaží udělat vypravěčskou pohádku.

• 27.7.2019  15:37
    Taxi 5 (2018)

Taxi a Rychle a zběsile...tohle má končit třetím dílem. Jak se někdo snaží vyrejžovat prachy na názvu a natahuje to jako ovčí stolici, tak to stojí za velký kulový. Jedna hvězda ze soucitu :/ za ten pokus o francouzskou verzi Vin Diesela.

• 15.6.2019  14:24
    Události Luďka Staňka (TV pořad) (2018)

Jednou za týden se dalo na vepříka podívat, ale vidět to každý den? Sorry jako!...ale ten Mall TV měl naději být něco lepšího jako Stream.cz, takže akorát ten Gebrian to tam drží nad vodou a to je důvod proč tam zajít.

• 31.7.2019  05:37
    Vrtáci při práci (TV pořad) (2018)

Prakticky duplicitní pořad se staženými videobrázky z netu, k tomu ještě debilnější komentář a hlas než má Cacák v Darvinových cenách. Datart málo sype, tak tvorba tohoto hnoje musí doplnit autorův příjem.

• 30.12.2018  18:02
    Čermák & Staněk Comedy (TV pořad) (2018)

Nestačím se divit, když si někdo o sobě myslí jak není vtipný..no OK. Mít k tomu dementní pořad na Mall TV a partou najatých diváků, aby to tak nevypadalo trapně. Tak to už je odpad odpadů. Tragédie...kde jsou ty časy Šimka a Bubílkové, to mělo něco do sebe. Na české scéně se mezi baviči v poslední době řadí, kdejaký odpad.

• 1.3.2018  05:14
    #ZDAVUVEN (TV pořad) (2017)

Já tu Basilovou z těch trapných seznam zpráv nemám fakt rád.

• 8.4.2018  14:27

Super komedie, bavil jsem se fakt hodně.

• 12.11.2017  12:45
    Aréna Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

Neviděl jsem to. Odpad už z principu za ředitele TV Barrandov.

• 26.11.2017  08:15
    Baby Driver (2017)

Plusy za hudbu a jízdu v červeném Subaru.

• 30.9.2018  08:37
    Bajkeři (2017)

Teda podle hodnocení jsem čekal sračku, a pustil si to vlastně kvůli Trivago Girl. No a nakonec nebylo to zase tak zlé, a čas u toho utekl příjemně rychle. !!!

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33