• Válečný

Der Preis der blue jeans (2012) (TV film)

Film mi nic nového nepřinesl, prakticky jde ve stopách China Blue (Džíny z Číny). I tak je globalizace pěkné svinstvo.

Svět podle Daliborka (2017)

Nejzajímavější byla ta cesta medializovaným busem, který během natáčení pobouřil celou řadu světových deníků. Pak ta scéna Daliborek vs. ta žena co přežila Osvětim.

#ZDAVUVEN (2017) (pořad) odpad!

Já tu Basilovou z těch trapných seznam zpráv nemám fakt rád.

Cizinci v Česku (2017) (pořad) odpad!

Už tam chybí jen afričani a ti nejradikálnější muslimové...aby to byl odpad odpadů.

Odvážné palce (2009) (pořad) odpad!

Hrůza jak tohle může být na stream.cz???? Zlatej kinobox, tohle je jen trapné kecání bez emocí.

Běda tomu, skrze něhož přichází pohoršení (1950)

Hlas vypravěčky je super. Zajímalo by mě jaké je vidět a slyšet to z pohledu dcery režiséry tj známé herečky Veroniky Freimanové. Nejvíce pobavila ta výslovnost Wall Street.

Prezidentský duel – finále (2018) (pořad)

Světlana sice pracuje pro ČT žumpu, ale působila docela vyváženým dojmem. Viděl jsem ovšem jeden střih na youtube, kde to vyznělo že mu (Drahošovi) zrovna připomíná otázky. Ten Drahoš vypadal jak cvičená opice a sem tam měl okno. Ten tým kolem něj se snažil z hovna uplácat bábovku a skoro se mu to podařilo vzhledem k počtu získaných hlasů. Jsem toho názoru, že jít do nejvyšší politické funkce bez předchozích politických zkušeností je velkou sázkou na nejistotu. Sám Drahoš nepůsobil slušným dojmem, i když se ho lidi kolem něj tak snažili profilovat. Jako akademik opovrhoval plebsem, ale zároveň potřeboval jeho podporu. Prostě křivá huba, křivý charakter.

Učitelka (2016)

Po zhlédnutí jsem to smazal z disku. Po filmařské stránce to nebylo tak zlé, ale shrnutí je takové ....ztracený čas. Celé to bylo takové vlažné a ne moc záživné.

Čivava z Beverly Hills (2008)

Dá se na to kouknout a pobavit se. Kasovní trhák to ovšem není, ale pro děcka určitě super podívaná.