Lucas87

Lucas87

Lukáš Polcer

okres Vsetín

• 17.7.2011  23:01

Milenci a válečná léta, to zní zajímavě, válku tu poznáte hlavně podle sirény. Film je hlavně o sexu, intrikách a žárlivosti. Musím hlavně uznat použitou hudbu, ta je milá, příjemná. Jinak film mě nezaujal, byla to totální nuda, je to ten typ filmu u kterého můžete usnout a nelitovat, že jste o něco přišli.

• 17.7.2011  12:39
    Svět ve válce (TV seriál) (1973)

Tento seriál je jediné normální co běží na TV Prima.

• 17.7.2011  00:30

James McAvoy v bratrstvu měl nepatrnou roli, zde ovšem hlavní hrdina, kde jsme mohli ocenit naplno jeho herecké kvality. Mladý lékař přijede do Ugandy, poznává nový režim vše vypadá na oko mile, moderně a sympaticky, později ovšem procitne i on se stane odpůrcem režimu svého nového prezidenta a pozná druhou stranu své přítele diktátora. Musím říct, že tohle je pro mě hodně vynikající snímek stejně jako jiné o Africe. Můžeme děkovat za takové filmy, které mapují politickou situaci nedávných let na černém kontinentě.

• 16.7.2011  10:02

Kvalitní dokument se skvělým vypravěčem, je zde možnost si poslechnout špiony KBG, kteří pracovali v západních rozvědkách jako špioni. Získávání informací stálo nemalé úsilí obě strany a také mnoho finančních prostředků.

• 15.7.2011  21:45

Poté co dojela poslední sekunda filmu, jsem si musel říct, "Bože ten film mě fakt dostal !". Okouzlující Julia Roberts co hájí zájmy ostatních na úkor své rodiny a nového přítele, získá důvěru mnoha lidí a nakonec je nezklame, uspěje ve svém profesním životě. Aaron Eckhart jako motorkář byl také okouzlující. Tento příběh je založen na skutečné události a to je pro mě velké plus. Oba tito herci byli pro mě příjemní a příběh mě zatloukl k obrazovce naplno.

• 15.7.2011  18:26

Příjemné válečné drama s vynikajícím Tommym Lee Johnsonem a Charlize Theron.

• 14.7.2011  21:38
    Buster (1988)

Druhá v historii velká vlaková loupež, která jsi zasloužila lepšího zpracování :) I přesto mi nevadilo se na to podívat.

• 14.7.2011  18:24

První velká vlaková loupež se Seanem Connerym, Donaldem Sutherlandem, zaslouží si tak 70 %

• 14.7.2011  15:31
    2012 (2009)

Není to katastrofa mezi katastrofickými filmy, spíš takový průměr.

• 14.7.2011  08:59

Tento film mi učaroval popisuje nejslavnější gangsterskou dvojici, která loupila, zabíjela. V době krize byli oslavováni i zavrhováni. V té době okrádali banky, které většina amerických lidí nenáviděla za způsobenou krizi, pro ně to byli hrdinové stejně jako ve své době Robin Hood. Clyde takový drsňák poprvé zabil ve vězení svého spoluvězně co ho sexuálně zneužíval. Je to příjemné sledovat tuto dvojici, která se stala symbolem zločinu té doby podobně jako Alcapone. 2 hvězdy a méně tomu dají jen ti, kterým 30. léta minulého století nic neříkají. PS. Bonnie s Thompsonem při útěku, kdy jí vítr vane do šatů to je nejlepší záběr.

• 13.7.2011  18:36
    Hanebný pancharti (2009)

Další sračka co sází na brutalitu a nic víc !

• 13.7.2011  18:22

Tenhle pilotní film má prostě šťávu :) Chyba automechanika a přímý přenos neovladatelného auta, které samovolně zrychluje tohlle se mi zalíbilo z Kobry nejvíc a jak jsem viděl originál, hned jsem koupil.

• 13.7.2011  18:21
    Hry bez hranic (TV pořad) (1965)

Hry bez hranic, krásný projekt, který jsem sledoval v dětství a tehdy fandil Československu !

• 13.7.2011  17:01

Spíš podprůměrný výblitek amerického filmařského průmyslu s okouzlující Cameron, která se dost snížila, když hraje v tomto, místy to bylo i zábavné. max 20 % !

• 12.7.2011  22:43

Mám k tomu silný vztah již od dětství, nejvíce mě se líbí na této pohádce, že je poučná tím jak varuje před lidskou chamtivostí.

• 12.7.2011  22:13

Tohle z roku 1962 patří k našim pokladům v kinematografii, je to dobrá válečná satira na německý raketový výzkum, který probíhal v Peenemünde. Václav Sloup zde jako blbec-génius, na toho si hlavně pamatuji jako na Čahouna z filmu Pod jezevčí skálou, a byl jsem překvapen jeho rolí. Rudolf Hrušínský nadšený práci na V1 pro říši se mi taky líbí, není tak děsivý jako ve Spalovači mrtvol, ovšem i tak mě dostal. Délka tohoto díla mi přijde ideální.

• 12.7.2011  20:12

K tomuto filmu musím říct, nejsem odpůrce černobílých filmů, chvíli mi ovšem trvalo najít orientaci v ději. Tento film mě moc neoslovil i když je tu zajímavý námět sledovat partyzánské boje, i následné znechucení z politiky. Slovenské povstání proti fašistům je pro mě nejchytlavější okamžik, jelikož tu vidím skvělou akci. Ladislav Chudík je charismatický herec a na své roky je tento filmový veterán na slušné úrovni. Určitě i když mě film nepřikoval do sedačky má své kvality (např tanková scéna je velmi slušná). Zaslouží aspoň takové hodnocení jaké mu dávám.

• 12.7.2011  15:57
    Nebe a země (1993)

Tohle mě tedy dostalo, mít možnost vidět u tohoto filmu válku ve Vietnamu z jiného úhlu, válka zobrazená pohledem vietnamské ženy. Tohle dílo mapuje utrpení civilistů, kdy přidání k jedné straně znamenalo odplatu té druhé. Je to úchvatný film, Tommy Lee Johnes zahrál příjemnou roli a také krásně otočil, když ho dostihla jeho traumata z války. Navíc inspirováno skutečnou události.

• 11.7.2011  21:00

Skutečně realistický pohled na tuto genocidu ve Rwandě, měl jsem pocit, že čtu myšlenky pana Dallaira. Podobné jako Hotel Rwanda, jen s tím rozdílem, že popsání toho co se děje není zaměřeno na jedno místo. Romeo Dallaire muž, jenž chtěl pomoci, ale nemohl. Muž, který se snažil upozornit, ale svět neposlouchal. Také na to doplatilo přes 1 milion Tutsiů za pouhých 100 dnů. Je třeba si připomínat selhání světa a odklon od lokálních konfliktů.

• 11.7.2011  14:24

Musím říct, že v těchto parnech je to velice příjemná a oddychová komedie, na kterou se jednou za čas rád podívám znova. Nejvíce mě pobavila simulace smyku se spícím řidičem kdy roztočí auto s Lukem, a také vířivka s tryskou. Tohle je daleko lepší než naší snowborďáci v některých momentech, možná tato komedie byla pro ně námětem. Není nic lepšího než se dívat na tuhle srandu z prostředí Alijašky, a symbolem pěkných žen je v tomto filmu Inga ( Victoria Silvestedt). Také co mě potěšilo je dobře vybraný soundtrack. Původně jsem chtěl dát 3* ale v poslední době jsem viděl samé blbosti, takže dnes udělám změnu a dám 4. A nezapomeňte " Carpe Diem...chyťte kapra! " :-D

• 10.7.2011  21:15

Miluji na tomto filmu vzpomínky i myšlenkové pohledy hlavního hrdiny, celkově film působí nejen válečně, ale i psychologicky, Tenká červená linie, podává surový obraz o ostrovu, kde došlo k velkému zvratu ve vedení války v Pacifiku.

• 10.7.2011  21:00

Už podle názvu jsem si říkal, že více jak 3 hvězdy si to nezaslouží, nakonec jsem zvažoval i odpad. Uvítal bych nějaký rozumný začátek, ale to nelze čekat u tohoto filmu, jsme nucení hledět na chlápka co hodinu a něco leží v rakvi s mobilem je záživné jako vracet láhve v supermarketu. I když to je ale slabota, totální nízko-rozpočtové béčko ze Španělska tak přece jenom existují horší blbosti. Tohle má aspoň originální námět, ale jak jsem již psal ten film nemá šťávu jelikož nemá rozumný začátek ani velký zvrat na konci, to je prostě film na jedno podívání, neznám nikoho kdo by si rád zopakoval hledění na temnou rakev, kde je děj takový stálý, nelze to srovnávat s telefonní budkou, to jsou odlišné filmy prostě.

• 10.7.2011  10:29

Trochu zdlouhavá a místy nezáživná road-story, ale na jednu stranu je příjemné sledovat jak Cage a Dernová si užívají sex, muziku a volnost během svých cest v kabrioletu po Americe. Tohle nebylo moc pro mě.

• 10.7.2011  06:40

Nejlepší scéna jak ojel borci jeho přítelkyni :)

• 10.7.2011  06:31
    25. hodina (2002)

Obyčejný námět, neobyčejně zpracovaný scéna s Fuck you byla naprosto úžasná, Edward Norton je fakt sympaťák v tomhle filmu

• 9.7.2011  19:49
    Ponorka (1981)

Tohle je legenda nejen pro Němce, podobně jako u nás Tmavomodrý svět ...

• 9.7.2011  18:44
    Přes palubu (1987)

Příjemná komedie na slušné úrovni, se skvělou dvojici, kde hlavní roli hraje amnézie i procitnutí do skutečného života :)

• 7.7.2011  20:55

Tak tento film mě dostal svou atmosférou, která z něho vyzařuje. Mohl jsem se aspoň na chvíli vrátit do dětství a připomenout si krásy cirkusové manéže. Moc pěkný příběh, nevím kolik je filmů z tohoto prostředí, ale na tento budu vzpomínat jen v dobrém. Christoph Waltz zahrál pěkného hajzlíka, který skončil jak se patří. Také musím vyzdvihnout ten hudební doprovod, nejen Hans Zimmer dělá krásnou hudbu k filmům.

• 6.7.2011  21:01

U tohoto filmu je snad nejhorší překonat první půlhodinu, Charlize Theron mě okouzlila svým výkonem, ovšem vidět tento film jednou za 10 let by mi nevadilo, kratší to ovšem také mohlo být.

• 6.7.2011  14:53

Výjimečný film o černošském basketbalu, podle skutečné události, fakt jsem si každou minutu užíval !