Lucas87

Lukáš Polcer

okres Vsetín

1 2 3 4 5 6 9 17 25 33
    • 24.5.2018  17:40
    Moderní zázraky (TV seriál) (1993)

Viděno Podivuhodné zbraně na youtube :)

• 20.5.2018  16:15
    Dunkerk (2017)

Očekávání bylo větší než ve skutečnosti nastalo. Ovšem scéna se spitfirem co plachtil a zachránil před náletem BF109 ostatní byla dost vynikající.

• 4.5.2018  20:34
    Masaryk (2016)

Hodnotím pozitivně hudební doprovod a práci orchestru. Kaiser jako Beneš, taky super! Nicméně čekal jsem od toho více...několikrát jsem u toho usnul a nedodíval se do konce.

• 27.4.2018  04:40
    Svět po Hitlerovi (TV film) (2016)

Velice skvělý dokument. Zase jsem něco dozvěděl nového a jak to vypráví Rímský tak to nemá chybu.

• 24.4.2018  20:29

Slušnej úlet co kope do politiky multikulturalismu. Francie je v hajzlu, tak si z toho uděláme srandu.

• 20.4.2018  19:59
    Swajp (TV pořad) (2015)

Odpad je odpad. Nechápu, že se na tom Krejdl podílí.

• 8.4.2018  14:27

Super komedie, bavil jsem se fakt hodně.

• 1.4.2018  12:11
    Jen jedno přání Honzy Musila (TV pořad) (2017)

Musil je odpad!

• 1.4.2018  12:09
    Kauzy Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

Neviděl jsem to. Odpad už z principu za ředitele TV Barrandov.

• 1.4.2018  10:50
    Prezident Blaník (2018)

Měli jsme skvělé filmy, skvělé komedie a máme jako češi dobrý smysl pro humor. Nicméně Marek Daniel je jen obyčejný idiot, který si plete humor a debilitu.

• 31.3.2018  18:27
    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)

Trapný Musil a odpadní televize Barandov. To je opravdu nebezpečná kombinace!

• 29.3.2018  22:02
    Máte slovo (TV pořad) (2008)

Strašnej cirkus, nechápu proč ta piča Jílková pořád otravuje ve veřejném prostoru.

• 29.3.2018  21:50

Super animák. Ten holub byl nejlepší!

• 25.3.2018  19:42
    Prolomit zeď (TV film) (2008)

Po Good bye Lenin...další film o listopadových událostech 1989 v NDR. ŠUPA film!!

• 25.3.2018  15:47

Docela slaďák na oddech.

• 17.3.2018  14:09

Koháka nemám rád za to jak dělá idiota ve veřejném prostoru i v reklamě na Fio Banku. Nicméně tady mu to sedělo a ten film byl takový odpočinkový. Je fajn, že to Vorel dal grátis na youtube. Nejlepší scéna 13:53. I když jsem byl rozhodnutý pro hodnocení odpad, zde po zhlédnutí dávám 2* a ten Čtvrtníček to taky zachránil svýma hláškama.

• 10.3.2018  10:40
    SuperStar 2018 (TV pořad) (2018)

Kolik těch řad téhle sračky ještě poběží? To je mor co je tu snad od roku 2004. Obdivuji ty co se jdou ztrapnit před porotu složenou z idiotů jako ja Habera, Christovao nebo Ruppert. Ta Knechtová nazpívala jednu písničku co se chytla a teď musí na sebe poutat pozornost kozama a tím, že se chová jako laciná a vyjebána píča. Stačí vidět deset minut a máte o téhle sloveně špatnej názor. Prostě dělat 15 řadu a pořád to trapně pojmenovávat je stejně o ničem, když je to všechno odpad. No i přesto se najde v českém i slovenském národu stále dost dementů co nechtějí makat rukama, ale jsou tak zblblí šoubyznysem a myslí si, že se tam otevřou hubu a nazpívaj 2-3 CD a budou za vodou s prachama na rozdíl od těch volů co chodí makat na tři směny do fabriky a mají po zaplacení složenek hovno na bankovním účtu.

• 4.3.2018  14:55
    Člověk, to je věda (TV seriál) (2017)

Viděl jsem sice jen díl o hormonální antikoncepci, ale Kryštof Hádek je super vypravěč. Celkově se jedná o kvalitní dokumentární sérii. Něco co za ty koncesionářské poplatky stojí.

• 4.3.2018  14:52
    Der Preis der blue jeans (TV film) (2012)

Film mi nic nového nepřinesl, prakticky jde ve stopách China Blue (Džíny z Číny). I tak je globalizace pěkné svinstvo.

• 2.3.2018  05:28

Nejzajímavější byla ta cesta medializovaným busem, který během natáčení pobouřil celou řadu světových deníků. Pak ta scéna Daliborek vs. ta žena co přežila Osvětim.

• 1.3.2018  05:14
    #ZDAVUVEN (TV pořad) (2017)

Já tu Basilovou z těch trapných seznam zpráv nemám fakt rád.

• 25.2.2018  21:13

Ta scéna s tím obuškem v akci je fakt boží.

• 25.2.2018  20:42
    Cizinci v Česku (TV pořad) (2017)

Už tam chybí jen afričani a ti nejradikálnější muslimové...aby to byl odpad odpadů.

• 23.2.2018  20:39
    Odvážné palce (TV pořad) (2009)

Hrůza jak tohle může být na stream.cz???? Zlatej kinobox, tohle je jen trapné kecání bez emocí.

• 21.2.2018  20:14

Hlas vypravěčky je super. Zajímalo by mě jaké je vidět a slyšet to z pohledu dcery režiséry tj známé herečky Veroniky Freimanové. Nejvíce pobavila ta výslovnost Wall Street.

• 4.2.2018  15:24
    Prezidentský duel – finále (TV pořad) (2018)

Světlana sice pracuje pro ČT žumpu, ale působila docela vyváženým dojmem. Viděl jsem ovšem jeden střih na youtube, kde to vyznělo že mu (Drahošovi) zrovna připomíná otázky. Ten Drahoš vypadal jak cvičená opice a sem tam měl okno. Ten tým kolem něj se snažil z hovna uplácat bábovku a skoro se mu to podařilo vzhledem k počtu získaných hlasů. Jsem toho názoru, že jít do nejvyšší politické funkce bez předchozích politických zkušeností je velkou sázkou na nejistotu. Sám Drahoš nepůsobil slušným dojmem, i když se ho lidi kolem něj tak snažili profilovat. Jako akademik opovrhoval plebsem, ale zároveň potřeboval jeho podporu. Prostě křivá huba, křivý charakter.

• 4.2.2018  15:20
    Učitelka (2016)

Po zhlédnutí jsem to smazal z disku. Po filmařské stránce to nebylo tak zlé, ale shrnutí je takové ....ztracený čas. Celé to bylo takové vlažné a ne moc záživné.

• 4.2.2018  15:18

Dá se na to kouknout a pobavit se. Kasovní trhák to ovšem není, ale pro děcka určitě super podívaná.

• 6.1.2018  18:50
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Český bůh gastronomie a v závěsu mu konkuruje Vaněk. :D 3* max

• 6.1.2018  15:10
    Darwinovy ceny (TV pořad) (2013)

Ukradete videa (nejčastěji z youtube) dá k tomu pár debilních keců a cacákovu snahu mluvit rusky berou jako idiotskou vsuvku. Tohle vše obalíte reklamou a uploadujete na stream.cz a tam to mezi ostatní sračky zapadne velice snadno. Vždy je mi na zvracení z toho jak stojí před tím plátnem na které je promítáno to dílo. Vypadá pak jako dement s rozkopanou držkou z toho jak má digitálně vyretušovanou tu hubu.

1 2 3 4 5 6 9 17 25 33