• Válečný

Pan Dort (2018)

Dobře ujetá komedie a celkově ta severská kinematografie je něčím zvláštní a jedinečná.

Hodinový manžel (2014)

Neurazí ani nenadchne....taková slaďárna na oddech.

Vrtáci při práci (2018) (pořad) odpad!

Prakticky duplicitní pořad se staženými videobrázky z netu, k tomu ještě debilnější komentář a hlas než má Cacák v Darvinových cenách. Datart málo sype, tak tvorba tohoto hnoje musí doplnit autorův příjem.

Hotel Mumbai (2018)

Opravdu tak surový film, který mě touto události pohltil a hltal jsem každou scénu co přišla. Tohle opravdu filmová kvalita, film kde neztratíte na chvilku koncentraci.

Taxi 5 (2018)

Taxi a Rychle a zběsile...tohle má končit třetím dílem. Jak se někdo snaží vyrejžovat prachy na názvu a natahuje to jako ovčí stolici, tak to stojí za velký kulový. Jedna hvězda ze soucitu :/ za ten pokus o francouzskou verzi Vin Diesela.

10 miliard talířů (2015)

Zajímavý dokument z oblasti potravinářského průmyslu, co nabízí mnoho různých pohledů z různých částí světa.

Zemřít pro design (2016)

Na tyto dokumentární filmy se dokážu dívat znova a znova, pokaždé se něco nového o konzumním způsobu života dozvím. Pozn: sere mě u telefonu, kurvítko v podobě uživatelsky nevyměnitelné baterie. Je to humus!

Uloupená hranice (1947)

Ve filmu jsou zachyceny dobře emoce i nálada všech mobilizovaných vojáků, ovšem z větší části nudné a nedokázal jsem se přesto všechno do filmu zahryznout.