Medvěd (2022) (seriál)

Velmi silné 4 hvězdy. Pro tyhle seriály jsem měl vždycky slabost, zvlášť v kombinaci s gastrem :) Čekám, že po další sezóně přidám hvězdu. Škoda, že je Disney+ tak v Evropě pozadu se seriálama z Hulu (není to ani v ve Velké Británii nebo Německu, co jsem tak od boku koukal). V zámoří to má zaslouženě skvělé ohlasy a torrenty to řeší, ale stejně.

Krize (2015) (seriál)

Vzpomnel jsem si na tohle az ted, sledoval jsem od zacatku a dost me zabolelo zruseni po prvni serii. Kazdopadne, pokud nekdo na tohle narazi az ted, nenechte se odradit. I presto to stoji za zkouknuti, HBO timhle zrusenim imho hodne slaplo vedle (mohlo jit treba o dalsi alternativu Veep). Velmi silne 4 hvezdy.

Evil (2019) (seriál)

Ve druhe a treti serii se to hodne slusne rozjelo, uz to zdaleka nejsou jen epizodky. Bavilo by me to asi i bez humoru, ale ten je naprosto skvelej. Tesim se na ctvrtou serii. Vetsina narku tady zni jako hodnoceni po par dilech a je to skoda (a zame ne uplne objektivni).

Léto 84 (2018)

4 slabsi hvezdy bych tomu dal asi tak jako tak, od tehle retro filmu toho tolik necekam. Zaver to ale posunul na velmi slusne ctyri. PS.: fyi: V komentarich casto zminovana Disturbie je dost zasadni "vykradacka" Hitchcockova Okna do dvora (a jeho nasledovniku). A taky si nemalo bere i treba z Arlington Road...

Všechno, všude, najednou (2022)

V ramci rezie a celeho vizualu je to dost bozi. V ramci stopaze a dramaturgie spis slabsi tri. Ale i tak porad velmi slusne 4, kde to (pro me) fakt srazi jen ta delka. Za me i tak porad jeden z top filmu roku. Za ty prachy to vypada lip, nez...vlastne...cokoliv jineho v akcnim zanru z posledních let, kdyz uz nic.

The Gray Man (2022)

Snažil jsem se oprostit od toho, že vím, kolik to stálo a že jsem četl spoustu (zklamaných recenzí). 3 hvězdy asi zaslouženě, herecké výkony vlastně dost fajn, béčko každým coulem. A relativně to uteče. Nic víc. Jít to pořádně do kin, tak to asi docela funguje, ale jo. Vypadá to docela levně, akce sice není tak nepřehledná většinou, ale jde to taky o dost líp. A mile mě lehce antiklimatický závěr. Ale koukat fakt s hodně vypnutou hlavou....

Muži v černém 3 (2012)

S velkým casovym odstupem videny vsechny tri dily na jeden zatah. Na obou prvních jsem byl jeste v kine. Třetí dil mě napoprvé velmi příjemně prekvapil a stejně se to opakovalo i po letech. Trojka mě baví o fous vic, než jednička a dvojka je docela zapomenutelná. Takže postupně 4, 3, a silne 4 hvězdy na závěr. (Na International se nemám v planu koukat nikdy)

Stranger Things - Season 4 (2022) (série)

Souhlas jinym komentářem. Binge prvních dilu byl super, zhltnul jsem to vcetne prvniho finale. Ale u dvou posledních dílů o měsíc později jsem po tom nášupu čekal o trošku osudovosti a méně předvídatelnosti. Úplné finále to spravilo, ale stejně. Tvůrci mohli na můj vkus vic tnout do živého, ale lekli se. Škoda.

Lovci duchů - Carry On (2020) (epizoda)

Zbytečné, ale svoje momenty to taky mělo. Kdyby se ty zakomponovaly do předchozího dílu a klidně z něj udělaly díl delší, dávalo by to mnohem větší smysl a emocionální dopad by fungoval po všech stránkách, ale 19tý díl byl jako finále velmi slušné

Viník (2021)

Original jsem nevidel (a trochu se teda kaju), ale druha pulka mi prisla relativne predvidatelna a predpokladam, ze se to moc nelisi, takze silne tri, ale...nevim no.

Ovládací panel
11 bodů