klichem

homepage

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 3.5.2018  21:17
    The End of the F***ing World (TV seriál) (2017)

Nebyť toho, že mi povahy hlavných postáv neboli moc blízke, dala by som aj 5*. A aj napriek tolkemu ich negativizmu, opovrhovaniu, sužovaniu a depresiám ma to aj tak bavilo. No nie je to divne? :)

• 3.5.2018  21:13
    Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)

Tak to rozhodne nie je moj šalok kávy!

• 3.5.2018  21:13
    Bláznivá pětka (2016)

Pre mna velke sklamanie. Navnadili ma trailer a pozitivne komentare, ale opak bol pravdou! Neverim tomu ze sa to niekomu mohlo skutocne zdat vtipne?! Okrem laxných vtipov a detinskemu obsahu, mi neskutocne vadila tá banda debilov (hlavnych postav). Nesympaticki, primitivni a velmi zle stvarneni.

• 3.5.2018  21:07
    Lucifer (TV seriál) (2016)

Serial ktory ma bavil a s prestavkami sa nan dalo pozerat pocas celej zimy. Urcite odporucam a zasluzi si aspon 4*. Fantasy detektivka s fakt vtipnymi hlaskami, tym sa hadam ani neda co pokazit. Postavy kompatibilne, herci prijemni, len mi trosku vadilo, ze dej bol trosku vlačny, ku koncu som pozerala diely uz skor zo zotrvacnosti.

• 8.1.2018  01:40
    Gurmáni ulice (TV pořad) (2018)

Zaujímavý formát, ktorý u nás v TV chýba je však bohužial ničený zlou voľbou protagonistov. Partičku troch tak nepríjemných chlapov by ste hľadali veru ťažko...

• 30.12.2017  00:22
    Ferdinand (2017)

Po uvodnych 15tich minútach, kedy sa malý ferdinand dostal na kvetinovu farmu, som zo srandy povedala: “parada, pekne to bolo - mozeme ist domov” to som ale este nevedela, aku som mala pravdu... Zbytok filmu ma cakala uz len hrozna nuda, nesympaticke postavy a nekonecne cakanie na koniec. Nezachranila to ani krasna animacia. Na tento film som sa ozaj tesila ale bolo to sklamanie!

• 10.8.2017  20:24

Vztahy medzi ludmi nie su len cierne a biele, vyvijaju sa a dozrievaju. Vzdy tu mame sancu na zmenu k lepsiemu... Krasny film, ktory ma co povedat.

• 18.5.2016  01:22

Za posledne obdobie je toto jeden z mala filmov, ktory ma uplne ocaril a vtiahol do deja. Pri ktorom mi cas utekal akosi rychlo aj ked som si uzila kazdu minutu. Skvele vykony Hanksa aj Rylanca ma tiez nenechali chladnou a preto som si poctivo ohryzala pery nad ich osudmi az do sameho konca.

• 18.5.2016  01:19

Sice to od jednotky stratilo nejake to percento jednoduchosti a nestrojenosti, ale stale sa pri tom zabavite a schuti zasmejete.

• 18.5.2016  01:17

Na počudovanie ma tento film bavil. Bolo to sice detinske a sentimentalne ako vsetci pisu... Ale tak prijemne.

• 18.5.2016  01:15

Okrem par dobrych momentov s excentrickou postavou Aubrey Plaza som sa cely film skor trapila ako bavila. Je to tak pritiahnute za vlasy, ze tomu nemohli uverit snad ani americky divaci, ktorym podobne komedie serviruju neustale.

• 18.5.2016  01:12
    Hluboko v lesích (2012)

Najnevydarenejsie rande s filmom na slepo ake som kedy zazila - dokonca sa dotahuje na moj zazitok s ludskou stonozkou... Aj ked... Neprehanajme to zase... :-)

• 18.5.2016  01:09
    Ashby (2015)

Mám rada takéto "generačne" počiny, ktore sa s lahkym humorom snažia spojit na prvý pohlad dva nespojitelne životy. Bohuzial tu si hlavne postavy absolútne nesadli a tak sa film cely cas len blaznivo snazit nahanat svoj vyznam.

• 18.5.2016  01:03

Mozno ako poviedka o 50 stranach na citanie pre spanim by sa mi to pacilo. Spacey bol skvely o tom niet pochyb. Ale ako celok to pre mna nemalo čaro.

• 30.4.2016  16:29
    Padesátka (2015)

Neviem preco ale v poslednych rokoch sa v ceskej kinematografii rozmohol trend - ze ked komedia - tak s prvkami incestu ?! A to pre mna ozaj nie je smiesne.

• 19.4.2016  01:09
    Marťan (2015)

Vtipný ujo McGyver na Marse. Neurazí no určite ani neoslní.

• 29.7.2015  00:17
    Grinch (2000)

Presne to, čo na prejave Jimma Carreyho neznášam v Grinchovi ponúka v plných priehrštiach. Samotná postava Grincha ma nikdy nezaujala ani sa mi nevryla do pamäti. Je to jeden z najslabších vianočných filmov, ktoré som videla. Atmosféru pre mňa aspon trošku vylepšila maličká Taylor Momsen, s tou jej milou tváričkou - ešte bez čiernych liniek a rúžu :D.

• 29.7.2015  00:07

Krásne fantasy prvky mali u mňa našliapnuté v prvých pár minútach na 5*. Ale tá lovely pointa a jej postupné prehlbovanie počas deja u mňa vyvolala len sériu monotónnych zívnutí. Tak romantické až nudné.

• 29.7.2015  00:00

Všetko čo som v tomto filme videla - tu už bolo a predtým (možno horšie graficky zvládnuté) - ale rozhodne duchaplnejšie a šťavnatejšie. Pri jeho nekonečnej dĺžke je až neskutočne nudný a len z pocitu zotrvačnosti som ho dopozerala do úplného asexuálneho konca.

• 28.7.2015  23:57
    Enderova hra (2013)

Príbeh bol veľmi zaujímavý, bohužiaľ spracovanie by som hodnotila za nedostačujúce. Dej nemal žiadnu gradáciu, až som sa od nudy, pri niektorých pasážach, bavila viac pohľadom na drozdy, skájúce po strome za mojim oknom. Tiež si myslím, že pri výbere niektorých detských hercov nemali tvorcovia šťastnú ruku - a startreckovský výzor hlavného hrdinu, neznamená že zakryje jeho vlažné stvárnenie postavy. Naproti tomu milo prekvapil Moises Arias, ktorému som jeho srd a zatrpknutosť skutočne uverila. Celkové hodnotenie filmu je však u mňa veľmi vlažné a posielam ho do zabudnutia.

• 28.7.2015  23:47

Pre mňa dávka úprimného smútku a nádeje v beznádeji, ktorú možno raz za čas ako dávku lekcie do života potrebuje vidieť každý. Trpko sladká príchuť, ktorá k tomuto filmu patrí, Vám ešte dlho neodznie z hlavy. Pre mňa skvelá oddychová a vyplakávacia dávka romantiky, ktorá mi padla veľmi dobre. A hodnotím ju ako vysoko pozerateľnú! Musím však upozorniť že ide o film, ktorý rozhodne nie je určený pre divákov, ktorí nemajú radi emočný nátlak a predtuchu blbého konca už od prvých minút. Tak isto to môže byť sklamaním pre niekoho kto čaká, že sa počas deja stane neočakávaný pozitívny zvrat, alebo, že sa zázraky dejú.

• 28.7.2015  23:30

U mňa nezabodovala ani jednotka, takže neviem z akého blbého dôvodu som sa rozhodla pozrieť si aj dvojku (asi som sa nechala ovplyvniť hodnotením, čo sa u mňa často stáva) - ale ľutujem to na plnej čiare. Čo sa páči jednému nemusí sa druhému - tak ja som v tomto prípade ten každý druhý. Od komédie čakám niečo iné - žeby smiech?!

• 28.7.2015  23:27
    Medvědi (2014)

Aj keď sa musím priznať, že nie som moc dokumentárnou dušou (podobné filmy si púšťam rada len vtedy, keď ležím v pelechu s teplotou nad 37 a ani po dvoch paralenoch sa mi stále nedá zaspať), ale tento príbeh ma naozaj zaujal! Film je natočený skutočne krásnym štýlom a vtiahne Vás do deja hneď od začiatku - a to až natoľko, že pri niektorých scénach som sa s medveďou rodinkou tak zžila (radova sa, či sa naopak bála) až som si nebola istá či mi nerastie na tvári medvedia srsť. Určite doporučujem a nechávam si vo svojej filmotéke aj na inokedy.

• 29.1.2015  22:52

Takúto rozkošnú blonďavú smrť s ružovými líčkami, zmyslom pre romantiku a s nadšením z prvého sexu, by som rozhodne prijala radšej, ako Jakubiskovu zubatú ... Presne taký dúšok romantiky, aký ja môžem a aký ma nadchne. Žiadne bezduché tlachanie. Fantastický herci (Hopkins, Pitt aj Forlani... s tými jej večne vlhkými očiškami).

• 29.1.2015  22:30
    Ona (2013)

Krásny film. Jemne plynie. Tesne po odsledovaní neviem, či mam byť deprimovaná, alebo sa tešiť zo života, ktorý môžem žiť. Jedno Vám však môžem zaručiť a to, že si po tomto filme budete vážiť každé pohladenie od svojej milovanej osoby.

• 24.1.2015  22:17
    Colette (2013)

Nemozem povedat ze by to bol zly film. Ale rovnaku tematiku uz sfilmovali mnohokrat a colette v tomto smere nepriniesla nic nove. Viem ze som mala citit lutost a uctit si roznorode prezite hrozy pachane na zidoch. Nemozem za to ale u mna z polovice vyvolaval len pocit bezcitnej nudy.

• 17.1.2015  02:12

Rozplývať sa nad vizuálnosťou tohto filmu by som sa mohla kľudne aj ja (tak ako mnoho ľudí predo mnou), ale čo z toho, keď zvyšok stál za hovno. A tak som sa naň tešila... Je to ako keď nájdete zlaté vajce, ale vo vnútri je aj tak smradľavé a hnilé. Aj venezuelské telenovely sú menej sentimentálne. Záver pri ktorom som mala chuť vyškriabať si oči aby ma nenapadlo pozrieť si to ešte niekedy znovu. Najväčšie mínus deprimujúca a neuprimná hlavná postava v podaní Kirsten Dunst. Jedinú hviezdu - skutočne len z ľútosti nad očarujúcim no premárneným prostredím paralelnych svetov, ktoré ponúkali veľa a dostalo sa im "tohto" ?! WTF

• 16.1.2015  19:46
    Lásky čas (2013)

Krásny film, plný lásky, nie len tej medzi mužom a ženou, ale lásky k rodičom, deťom či súrodencom. Začiatok sa síce vliekol a nebol až tak lákavý, neskôr som sa však už od filmu nemohla odlepiť a na konci som vyhodila hŕbku zasoplených vreckoviek. Plus bod za výkon môjho obľúbenca zo Surrey Billa Nighy-a, ktorého iným ako fantastickým prívlastkom nepočastujem.

• 16.1.2015  19:38
    Hannibal (2001)

Napriek tomu ze Hannibal nedosiahol taky velky kasovy uspech ako predchadzajuci diel, pre mňa je rovnako kvalitny a napinavy. Mozno už nie je zahalený takým rúškom tajomstva ako mlčanie jahniat, je ale omnoho viac drastickejší a dáva vačší priestor dr. Leckerovi, ktorý je čarovnejší ako kedykolvek predtým. .

• 16.1.2015  19:22

Historicky+životopisný+romantický - pre mna nelakava kombinacia. Alexander ma v tomto smere prekvapil - pozitivne. Ale nakolko je stopaz neskutocne dlha a niektore sceny do deja vlozene nasilne a zbytocne (napriklad s matkou Angelinou), celkovy dojem to urcite zhorsuje. Mohol to byt fantasticky dobrodruzny koktejl, nebyt nedostatku duchapritomnosti pri strihu.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9