Srbský film (2010)

Som rád, že som tento film videl, nakoľko v budúcnosti už môžem vzhliadnuť iba filmy lepšie. :)

Očima vraha (1992) (TV film)

Dobrý film s výborným scenárom. Trošku béčkovejšie spracovanie, no prekvapivo dobré obsadenie tento nedostatok úplne maže.

Paramore: The Final Riot! (2008) (koncert)

Aj bez svojich neskorších "najväčších" hitov z nasledujúceho albumu Brand New Eyes (2009) skvelý koncert. Prekvapivo dobré po muzikálnej stránke spolu so skvelou, aj naživo, spievajúcou frontmankou. Bravo!

Arthur (2011)

Asi takto nejako si predstavujem skutočný život Russella Brandta. :D

Náhodný svědek (1992) (TV film)

Očakávania boli nízke, no prišlo príjemné prekvapenie. RDA v roly policajta, ktorý prepadne láske, kedy musí riešiť dilemu medzi porušením zákona alebo ženou. Výborná zápletka s dobrým koncom. Spracovanie Béčkové, ale odporúčam.

O popletenej víle (1990) (TV film)

Príbeh o skutočne popletenej víle, ktorá akoby prišla z Marsu a netuší, čo je dobré a čo zlé. Vôbec nepozná ľudí, no snaží sa im všemožne pomôcť, aj keď častokrát s opačným efektom. Jedna vec, Fialovej táto rola, absolútne hlúpej ženušky, pristane.

Bunkry pro soudný den (2012) (pořad)

Paranoidní ľudia, z ktorých poväčšine ide strach, investujú desaťtisíce dolárov, aby si so svojimi rodinami zabezpečili podzemný úkryt v prípade nečakanej udalosti. Či už sa jedná o zbytočné vyhadzovanie peňazí alebo nie, vyzerá to na skvelý biznis!

Mafiánovi (2013)

Po absurdných filmoch ako American Beauty, Idiocracy a Erik the Viking sa tento film zaraďuje na môj rebríček obľúbených filmov s absurdným a nekonvenčným humorom. Silná zostava, De Niro, Pfeiffer, Lee Jones a samozrejme Besson nesklamali, priam ešte príjemne prekvapili. Plných a oprávnených 100%.

Mateřský instinkt (2012) (TV film)

Psychopatické dievča, ktoré sa snaží zbaviť svet všetkých chalanov, ktorí sa podobajú na jej otca, pričom jej vtieravosť by každému normálnemu človeku pripadala nanajvýš podozrivá, slávi v tomto filme úspech za úspechom. Teraz si však našla za obeť Chrisa, ktorý má mamu s lepšími schopnosťami ako ktorýkoľvek detektív z Béčkových filmov. Má teda smolu...