M.a.t.y.y

M.a.t.y.y

2 body

• 28.5.2016  17:46
    Guilty Crown (TV seriál) (2011)

Na začátku dost čudné, ale když přežijete prvních 6dílu, dostane se Vám nevidané podívané, plné dějových zvratů, které se nepočítají na jednotky, ale spíš desítky, mraky sympatických postav a libovou hudbu, která jde ruku v ruce hezké animaci a obecně svižnému a rychlému tempu celého anime. Klidně by to, ale šlo o pár epizod natáhnout.

• 28.5.2016  17:42
    Deto a raibu (TV seriál) (2013)

Pro mě velice tvipné a zabávné anime, které se ale musí brát s velkou nadsázkou, ale když mu to dovolíte, velmi si ho užijete.

• 28.5.2016  17:36
    Angel Beats! (TV seriál) (2010)

Chtěl jsem hodnotit 4 hvězdama, ale díky poslednímu dílu nemůžu jinak než 5.

• 28.5.2016  17:30
    Death Note - Zápisník smrti (TV seriál) (2006)

Pro mě jedno z nejlepších anime co jsem zatím viděl. Perfektní příběh, který v ničem nehapruje, super vykreslené postavy, které se vždy maximalně chovají co nejjednodušeji a nejlogičtěji, jak to jen je možné, perfektní hudba. Poslední je epizoda je jedna epická jízdá. Pro fandy anime je tenhle skvost povinnost.

• 28.5.2016  17:23
    Accel World (2012)

Pro mě těžko stravitelné anime s nepříliš povedeným hlavním hrdinou, ať už co se týče vzhledu nebo chování. Animace ucházející, akce slušná, hezký opening a ending, ale celkově je toto anime takový průměr. Avšak uplná ztráta času to taky není.

• 23.8.2015  12:30

Zasmál jsem se jednou možná dvakrát. Oproti Lego Batmanovi nebo Bizzarovi je tohle sešup o dvě třídy dolů. Aspoň to jsem tam zachraní trocha dobře udělané akce. Ale žádnou velkou hitparádu od toho nečekejte.

• 6.11.2013  00:31
    Babovřesky (2013)

Zdeněčku, jdi do***ele !!!

• 19.10.2013  19:13

R.I.P!!!!

• 19.10.2013  19:11

Víc efektů, víc akce, víc demolice, víc hlášek ale nic víc jiného. Z mého pohledu až moc velký odklon od posledních dvou dílů a moc se mě to nepozdává. Snad to příště dopadne líp. 3*

• 24.8.2013  20:26
    Muž taiči (2013)

Jako fanda jakýkoliv dobrých bojovek bych prvních 70minut hodnotil 5*. Zbylých 35minut řekněme 2*(finální bitka je celkem slušnej průser a provar). Protože je to Keanův debut, přimhouřím oči a dám 4*.

• 9.4.2013  20:45
    WrestleMania XXIX (TV pořad) (2013)

To ze to bude pruser, sem tusil od zacatku, to ze to bude totalni sracka by me ve snu nenapadlo. Za zminku stoji pouze zapas Brocka a Triple H ktery to maji za 5* a pak CM Punka s Undertakerem 4*. Vse ostatni tezkej podprumer a zapas o WWE titul to byl vysmech Wrestlemanii.

• 17.3.2013  17:07

Zvládnul jsem prvních 20minut. Víc nešlo.

• 17.3.2013  17:03

WTF!!!!!

• 25.2.2013  16:48

Pro film možná byla zápletka myšlena ve stylu rape and revenge nebo exploitationu, ale její provedení rozhodně tomu neodpovídá. Lineární zabíjení nadržených úchyláků střelnou zbraní a schovávaní kousků těl jednoho rozsekaného chudáka, bez jakékoliv atmosféry či napětí, je pro tenhle žánr velice málo. Od odpadu to zachraňuje celkem krátka stopáž a Zoe Lund, které díky jejimu vzhledu snadno uvěříte změnu z nevinného andílka na chladnou vražedkyni. Slabé 2*.

• 22.2.2013  22:53
    Jurské komando (2008)

Ikdyby mě ten dino z filmu žral zaživa po kouskách, nebylo by to takové utrpení, jako utrpení, které se mi dostalo při sledování tohoto filmu. Všem zakazát hrát, točit, stříhat, režírovat nebo cokoliv, co je spojené s natáčením filmu.

• 22.2.2013  18:13

Na tomhle filmu mi vadí dvě věci. Romantický trojúhelník mezi Alzbětou, Walterem a Bess, který sem pochopil až snad v závěru filmu(maybe my fail) a ještě víc pak to, že mě film navnadí na pořádnou lodní bitvu a nakonec dostanu všeho všudy pár rychlých střihů. Vykreslení postav mohlo být propracovanější, začátek filmu ne tak uspěchaný, ale excelentní výkon Cate Blanchett, parádní kostýmy, dokonalá hudba a pocity, který tenhle snímek dokázal ve mě vyvolat, mi nedovolí hodnotit jinak než spokojenýma 4*.

• 21.2.2013  14:44

Mezi animákama je tohle silný nadprůměr, prošpikovaný humorem od začátku od konce, s mnoha příšerkama, zajimavým příběhem, u kterého sice víte jak to dopadne, ale cesta ke konci je zpracována originalně, scénář není uplně tupý,hudba povedená a celkově vás nic nebude otravovat. Všechno do sebe krásně zapadá a pařbu na hradě si zcela jistě užije celá rodina. Jediný vroubek má animace, která třeba v porovnání s Legendární partou, trošičku pokulhává, ale určitě neurazí. Silné 4*

• 21.2.2013  14:43

Komentář obsahuje spoiler: Zřejme budu jeden z mála co nejde s proudem plivající na kult vytvořený kolem Twilight anebo film samotný a to nejsem fanda knižního bestselleru(nečetl jsem a nebudu), ani platonicky nemiluju Kristen Stewart a ani nejsem gay. Fantasy romantika došla ke svému konci a mohu říct, že úspěšně. Šablona je stejná jako u Harryho Pottera, takže na začátku nějaké to trapné vtipné tlachání, pak delší fight a nakonec pohled do budoucnosti. Film na to, že má skoro dvě hodiny, uběhnul neskutečně rychle, finální bitka byla ucházející (zamrzela absence Jaspera a málo záběrů na Emmeta), velké a potěšující, bylo překvapení, že to byla jenom vize a nikdo tedy neumřel, Stewart konečně vypadala "sexy" a svlékací scény Jacoba a jiných byli omezene na jednu jedinou. Hudba a scénář Twilight standart, kamera v bitce doznala změn k lepšímu. TSBD II je nejlepší díl z celé ságy a ja jsem s výsledkem nadmíru spokojen.

• 21.2.2013  14:42

Další z řady mnoha hixploitationu z vesnického přostředí, plného zmagořílích obyvatel bavící se mučením v cirkusovém představení náhodných návštevníků. Rozjezd je trošičku pomalý, scénař a děj je jak to bývá odsunut na drujou kolej, ale film v půlce vygraduje v brutální masakr s napětím, které by se dalo krájet, několika neotřelými nápady (scéna s koníkem), spousty krve a luxusně udělanýma gore scénama, u kterých bude fanoušek tohoto žánru slintat blahem. Pro fandy povinnost. 4****

• 21.2.2013  14:42

The Collector sem viděl teprve nedávno a byl sem tímto filmem mile překvapen a tak moje očekavaní na dvojku byla veliká. A to možná byla velká chyba, neboť atmosférická, depresivní, napínavá a brutální jednička se neopakuje. Vlastně už od úvodního masakru je napětí fuč, po přechodu filmu z diskotéky do staré továrny se nedostavuje ani atmosféra a gore sceny jsou nudné, bez nápadů a stereotypní až běda (omezeni na nože a háky v exploiterech dnes už nemůže slavit úspěch). O postavách se stejně jako v jedničce nic nedozvíte a hudba je...a jo, ona tam vlastně žádná nebyla, takže nic. The Collection je bezduchý, nudný exploiter, který bude tak možná bavit míň náročné diváky nebo nováčky, ale u ostřílených kovbojů nebude mít šanci. Jedna hvědička za sypmatického Joshe Stewarta a druhá za to, že už dálší díl nebude.

• 21.2.2013  14:39
    WWE Elimination Chamber (TV pořad) (2013)

Po obstojném Royal Rumble, jsem se těšil i na tuhle PPV show. Ale jsem z toho lehce rozčarován. Zápas o titul WH champion byl stadtard, který vidíme skoro pořád až na jednu perličku (Del Rio zkazil svoje oblíbené Enzuigiri a musel tak opakovat). Samotný zápas ECH byl to nejlepší co jsme na teto PPV show mohli vidět. Skvěle obsazení, s kvalitními výkony a překvapivým vítězem. Co víc si přát. Tím ale výčet toho dobrého skončil. US Champion match, Divas champion match a single match byli čiště jenom pro vyplnění času a byly těžce i pod samotným průměrem. 6Man-tag team mezi Cena, Ryback,Sheamus vs Shield, už byl o poznáni lepší, ale pouze díky Shieldu, který to celé táhl. A Hlavní tahák, WWE champion match mezi CM Punk vs The Rock, byl výsměch. Nudný, bez překvapení, výkon Rocka se snad nedá ani hodnotit. Nebýt ECH a Shieldu, jednalo by se o zcela podprůměrnou PPV show, takhle sou to hodně slabé 3***