JohnnyV

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 13.1.2019  17:59
    Hlavu dolů (1971)

Asi nejdrsnější Leoneho film.

• 1.1.2019  10:45
    Hotel Hvězdář (TV pořad) (2018)

Dvě hvězdy za Neckářův odkaz. Jinak nevím, co to mělo znamenat. Komu se to povedlo, byli Cina s Kohoutovou a Nohavica. Afektovaná Bílá si jen dávala záležet, aby měla perfektní ty svoje unylé grimasy, Noida s Bangou a Rumlem raději nekomentovat a třešničkou na rozbředlém dortu byl černoch - zřejmě, aby se naplnila norma korektnosti.

• 26.12.2018  23:47

Zvrhlost předabovávat slovenské pohádky pokračuje. K zblití.

• 3.12.2018  10:41
    Rédl (TV seriál) (2018)

No jo, mrazí z toho. Prostě žádný svědek, ideální svědek. Novotný s Hofmannem a Polák uvěřitelní. Sokol opět potvrdil, že je neherec. Ani to přehrávání mu nejde. Jemu svědčí spíš ty show a reklamy.

• 5.11.2018  07:53
    Balada o pilotovi (TV film) (2018)

Ach jo, zase ta "nedobově" dobová mluva. To už opravdu tvůrci, co chtějí točit podobné historické filmy, kašlou na to, aby se v nich mluvilo věrohodně? Co to je za výrazy přídavných jmen končící -vej? Takhle se opravdu nemluvilo.

• 16.9.2018  19:21

S Pelíškama to má společné jenom jména Jindřich a Vilma. Jinak totální časový nonsense.

• 12.9.2018  21:28

Neskutečný audiovizuální zážitek. Co na to, že Rogerovy antisemitské výlevy si nezadají s jeho emoční masturbací. Hlavní je zde prostě hudba a ta je autorovo opus magnum. Ještě bych dodal, že autorem hudby není jen Waters ale i Gilmour (Young Lust, Comfortably Numb, Run Like Hell) nebo Ezrin (The Trial).

• 4.7.2018  22:46
    Troy: Fall of a City (TV seriál) (2018)

Tohle nemá cenu sledovat. Totálně převrácený nebo spíš zvrácený rasový svět v době antiky. Chce se mi zvracet.

• 25.5.2018  21:49
    Michal Hrůza v Rudolfinu (koncert) (2018)

Jeden z mála českých populárně-hudebních géniů. Rudolfinum mu sedlo.

• 15.5.2018  15:23
    Bohu žel (2018)

Stačí si přečíst obsah od Aerofilms a hned je ta propaganda všem jasná.

• 3.5.2018  23:26
    Cesta do Říma (2015)

hrozná krávovina

• 2.5.2018  17:13
    Štiky (TV pořad) (2018)

Na to se ani nemusíte dívat, stačí si přečíst, co to je, o čem to je a o kom to je :-) No a potom vám stačí už jen se vyzvracet. Ale pro jistotu si vemte kýbl k obrazovce, protože byste to taky nemuseli na záchod stihnout.

• 28.4.2018  17:12
    To (2017)

Původní verze mnohem lepší.

• 28.4.2018  14:54

Ten film jde odnikud nikam.

• 21.4.2018  20:54

Tonda ať se raději drží své kanceláře. Tohle je hodně rozvařená nudle. Pokud si chcete tohle dílo užít, pusťte si trailer.

• 15.4.2018  21:42
    Trojí život (TV film) (2018)

Námět fajn, ovšem nesměly by ho zabít totální neherecké výkony a dialogy.

• 28.3.2018  12:21

Pěkný dokument se silnou emoční linkou. Bylo hezké vidět a slyšet třeba takovýho Thea Fleuryho, který po těch letech vypadá dost dobře, skoro jako nějaká hollywoodská hvězda (v dobrém), jak nikdo nechápal, proč se na takovým turnaji hraje na nějaký nájezdy, který v Americe nejsou a nikdo je ani netrénuje, a které ovlivnily výsledek utkání. Oni se jich (nájezdů) fakt báli...Taky byly hezký digitálně zrestaurovaný širokoúhlý záběry z finále. Fakt povedený.

• 28.3.2018  12:08
    Dabing Street (TV seriál) (2018)

Režisér se zhluboka nadechl a vydržel do 10 epizod, pak už byl u konce s dechem. 3,5 *

• 20.3.2018  23:10
    Smrtonosná zbraň (TV seriál) (2016)

Sorry jako...Martin Riggs bude navždy Mel Gibson, stejně jako Roger Murtaugh bude navždy Danny Glover.

• 12.3.2018  17:52
    Bába z ledu (2017)

Film díky Krónerové a vlastně i Novému výborný, pokud je to v rámci současných českých filmů. Jenom jsem nepochopil tu vsuvku s šikanou a zbytečnou scénou "řekni, jsem píča". Nebýt toho, bylo by to za 4. A scéna s oliváčem taky dobrá :-)

• 5.3.2018  08:17
    Masaryk (2016)

Masaryk stojí tak za jednoho max. dva Lvy. Víc bohužel. Na to, že dostal cenu i za zvuk, který je naprosto otřesný a hercům není rozumět, co říkají, anebo za hudbu, která je stejná jako ve válečném Údolí stínů. Bída s nouzí "českého" filmu.

• 9.2.2018  23:43
    V pasti (TV seriál) (2016)

Celkem dobré. Kdyby to bylo do 6 dílů, bylo by to výborné. 3,5*

• 2.2.2018  20:50

Tohle už nefunguje ani jako recese. Žralok vyskočí kilometr nad hladinu a sežere letadlo, chá chá.

• 31.1.2018  12:03

A BBC neznamená big black cock, tedy velký černý péro, ale British Broadcasting Corporation. :-))))

• 29.1.2018  14:08

Ale jo, bavil jsem se - místy.

• 22.1.2018  18:54

Škoda, že hlavní kriminalista nebyl víc drsnější.

• 22.1.2018  18:52
    Na konci světa (2017)

Kámoš mi to doporučil jako novodobý western. Bohužel podrobnosti neuvedl. Špatně mi naštěstí ale nebylo.

• 19.1.2018  14:57

To co Scott s tímhle udělal je fakt debilita. Zbavit se Spaceyho jen kvůli nějakým trapným MeToo pomluvám, je ubohost těžkýho kalibru. A přetočit všechny jeho scény před zeleným plátnem je fakt umění. Chtěl jsem vidět, jak to dopadlo, tak jsem si to stáhl, ale prach a bída. Nedoporučuji! A nakonec, Kevin Spacey může být možná rád, že ho z toho vypoklonkovali.

• 6.1.2018  13:28

Tohle je hodně chabý i na Hollywood. Akční film a hláška miluji tě tu padne víckrát než v kdejakém romantickém filmu. A závěrečné motto? Láska vždy nad teroristy zvítězí. Američani.

• 23.12.2017  17:53
    Johančino tajemství (TV film) (2015)

Možná kdyby pohádku nezprznil ten český dabing, byla by víc koukatelná. Aspoň za 3.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12