JohnnyV

JohnnyV

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 14.8.2017  00:21
    Záhada Hory mrtvých (2013)

Že má někdo neustálou tendenci točit jakoby amatérskou kamerou ala Blair Witch. Vždyť to postrádá jakoukoliv sebemenší logiku.

• 13.8.2017  14:35
    Temná věž (2017)

Debilní zaslepenost Hollywoodu, požadující za každou cenu dostat černocha do filmu, i když v dané předloze vůbec nefiguruje dělá z filmových děl laciné pokusy. Ne, tohle je opravdu k zamyšlení. Nakonec dávám tedy jednu hvězdu za velkou odvahu a výzvu hodit tohle na plátno - a doufám, že série bude lepší.

• 3.8.2017  22:05

Stačilo 10 minut filmu a "obsazení". Jestli na tohle někdo dává peníze, je to nehoráznost nejtěžšího kalibru.

• 31.7.2017  17:06
    Pustina (TV seriál) (2016)

Seriál, který u nás nemá obdoby. Všechno zde funguje na jedničku - od exteriérů, ponuré atmosféry až po charaktery jednotlivých postav. A hlavně geniální představení Jaroslava Duška - zde hvězda par excellence. Jenom mi tam neseděl ten Leoš Noha v roli detektiva. Dokázal bych si tam představit spíš Hynka Čermáka.

• 25.7.2017  23:51
    Ex Machina (2014)

Nudíte se, kupte si medvídka mývala. Anebo ještě lépe, vypněte tuhle slátaninu.

• 9.7.2017  19:51
    Svět podle Daliborka (2017)

Odpad o sociálním odpadu...a další státní peníze v prdeli...Opravdu jsme na tom tak špatně, že musíme zkousávat všechny tyhle pseudodokumenty o fetkách, cikánech a náccích???

• 15.6.2017  12:58
    Pobřežní hlídka (2017)

Tohle už ani není recese - to je filmová realita dnešního světa. Bohužel.

• 11.6.2017  20:34
    Skokan (2017)

Fakt by mě zajímalo, co ten Václav od těchhle svých škvárů očekává.

• 8.6.2017  13:09
    Nebe peklo Lucie (TV film) (2017)

Sice odpad, ale je dobře, že to spatřilo světlo světa. Aspoň lidi vidí, co je to za vymytou, pozérskou, falešnou a bezprecedentní blbku.

• 7.5.2017  17:27
    Na vlásku (2010)

Výborný počin + skvělý dabing. H. Vondráčková jako mamá překvapila.

• 18.4.2017  08:57

Dvě rudé hvězdy dolů. Jinak parádní, vtipná a rekreačně-oddychová podívaná :-)

• 18.4.2017  08:57

Jedna rudá hvězda dolů. Jinak parádní, vtipná a rekreačně-oddychová podívaná :-)

• 1.3.2017  10:25
    Air America (1990)

Akční pohodovka s neodolatelným Gibsonem jako vždy.

• 27.2.2017  07:36
    Oscar 2017 (TV pořad) (2017)

Aneb když se z kdysi váženého ceremoniálu stane politicky korektní brak. Ta záměna nebyla schválně ani omylem.

• 6.2.2017  22:50
    Trpaslík (TV seriál) (2016)

Celkově velmi povedený a vtipný počin.

• 6.2.2017  22:49
    Trpaslík - Sobota (E06) (epizoda) (2017)

Velkolepý závěr, tak jak se dal čekat. Celkově velmi povedený a hlavně vtipný sitcom.

• 30.1.2017  17:22
    Imperium (2016)

Celkem slušný 3,5 * Ale chybí tomu ta rána mezi oči - doslova.

• 30.1.2017  08:56

Ne, tohle už fakt nejde, Rolande.

• 29.1.2017  12:13
    Katakomby (1940)

Aneb v oku hurikánu jménem Burian. Jeho gejzír hlášek a průpovídek zde tryská jako nikdy.

• 27.1.2017  12:38
    Bazén (2003)

Divné. Žádná policie, žádné vyšetřování, vražda je úplná normálka...

• 26.1.2017  10:20
    Až tam nezbyl žádný (TV seriál) (2015)

Výborný děj. Ovšem stejná absurdnost jako u většiny zpracovaných předloh Agathy Christie: k dokonalosti schází uvěřitelnost chování všech postav, které se v blízkosti mrtvol prostě chovají, jako by se nic nestalo, a to po celou dobu ("jdu si dát něco k jídlu", "jdu si číst"). Těmto detektivkám prostě chybí dokonalejší propracovanost charakterů. Ale knihy neznám, možná je tak napsané.

• 25.1.2017  14:22
    Mělčiny (2016)

Obsahuje SPOILERY: Hodnotím za potenciál a námět - kdyby byl rozvinut mnohem efektivněji a bez přidaných nesmyslů (šití kůže zcela jistě tupým přívěškem na krku), krávovin (ošetření "vykloubeného" ramene racka) a všech těch opravdu neuvěřitelných hollywoodských pitomin (žralok napíchlý na bóji, racek dopluje na pláž na kusu prkna), byl by to vcelku stravitelný thriller.

• 15.1.2017  11:21
    Moonlight (2016)

Sorry, ale kdyby tohle natočil bílej režisér s bílými herci, neštěkl by po tom ani pes. V této podobě to dostalo Zlatý glóbus - asi je to korektně správně. Po loňské "Oscarově-bílé blamáži" si akademici a novináři zřejmě chtějí trochu ukrojit ze svého svědomí.

• 11.1.2017  23:18
    Památkáři (2014)

Nuda, nuda, nuda..... Ani to hvězdné obsazení nic nezachrání.

• 8.1.2017  14:13
    Okupace (TV seriál) (2015)

Výborné co by, kdyby. Podobné "sci-fi", které ovšem z hlediska blízké budoucnosti ani sci-fi být nemusí už bylo vidět v Dni poté. A pro uslintaného vocase Pacase je to rána mezi oči!

• 7.1.2017  21:57
    Vinnetou (TV seriál) (2016)

Stačilo vidět půlhodinku a film odepsat. O co se to ksakru zase kdo snaží? Je to tak ubohé, že k tomu ještě musí použít úryvky původní hudby. Hanba blejt.

• 30.12.2016  12:17
    Belmondo (TV film) (2015)

Souhlas s Tirionem. Jako odpočinkový čajíček do TV ok, jako velký dokument do kin ani prd. Ale i tak, Belmondo je Belmondo. Ikona všech ikon a stačí ho jen vidět dělat grimasy...

• 22.12.2016  23:55
    Bílá smrt (2009)

Škoda, že film je plný samých absurdních debilit, z nichž nejabsurdnější je ta, že venku je mínus 60, vichr jak blázen a Kate si chodí s rozhaleným obličejem a lehkým kožíškem, jako by bylo jen -5. Anebo když dveře zašprajcnuté rýčem rozrazí pomocí stolku. Tak to vypadá, když lidi od filmu mají o filmu nulovýho tucha.

• 7.12.2016  12:58

Taky nemůžu všechno, co mají ostatní, a jak bych rád, ale nevykřikuju to do světa. Holt to tak už někdy chodí.

• 28.11.2016  09:54

Západní Německo, 70. léta a komunističtí radikálové ve své nejsprostší nahotě a brutalitě. Ve filmu věříte všemu, co v něm vidíte. Tohle nejsou natočené exteriéry 70. let, tohle jsou 70. léta jak vyšitá...Neskutečně věrohodně podané. Boj proti krutému a nelidskému imperialismu stejně krutými a nelidskými komunistickými prostředky v rukou vymytých mladých mozků. CO JE VĚTŠÍ ZLO?

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10