JohnnyV

JohnnyV

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 22.1.2018  18:54

Škoda, že hlavní kriminalista nebyl víc drsnější.

• 22.1.2018  18:52
    Na konci světa (2017)

Kámoš mi to doporučil jako novodobý western. Bohužel podrobnosti neuvedl. Špatně mi naštěstí ale nebylo.

• 19.1.2018  14:57

To co Scott s tímhle udělal je fakt debilita. Zbavit se Spaceyho jen kvůli nějakým trapným MeToo pomluvám, je ubohost těžkýho kalibru. A přetočit všechny jeho scény před zeleným plátnem je fakt umění. Chtěl jsem vidět, jak to dopadlo, tak jsem si to stáhl, ale prach a bída. Nedoporučuji! A kdo tomuto tleská jako drake, ať si nafackuje.

• 6.1.2018  13:28

Tohle je hodně chabý i na Hollywood. Akční film a hláška miluji tě tu padne víckrát než v kdejakém romantickém filmu. A závěrečné motto? Láska vždy nad teroristy zvítězí. Američani.

• 23.12.2017  17:53
    Johančino tajemství (TV film) (2015)

Možná kdyby pohádku nezprznil ten český dabing, byla by víc koukatelná. Aspoň za 3.

• 29.11.2017  19:28
    Barbora Poláková - Po válce (hudební videoklip) (2017)

Tady je jediný odpad jménem Sharlay - inteligentní nahoněný bijec všehomíra.

• 30.10.2017  18:32
    Fantastická žena (2017)

Ano, transgender žánr se začíná rozjíždět.

• 19.10.2017  08:48
    Hudba Zdeněk Liška (TV film) (2017)

Tenhle "dokument" byl spíchnutý hodně narychlo. Tvorba, dílo a život génia Zdeňka Lišky si zaslouží pořádný minimálně 2hodinový formát. A i tak by to bylo málo. Zde byla skoro třetina jen o Švankmajerovi - chápu, že jeho dílo Liška vynesl do výšin, ale v tak krátkém dokumentu se mělo spíše zaměřit na jeho tvorbu více globálně. Tvůrci zde např. zcela opomenuli zásadní hudební dílo Hříšní lidé města pražského a taky hudbu pro perského šáha, kterou Liška skládal v 70. letech na objednávku perského šáha Rézi Pahlavího a císařovny Farah v rámci oslav 2500 let perské říše. Což vůbec autor pan Klusák nezmínil, naopak ještě tvrdil, že jiné než filmové hudbě se Liška nevěnoval!!! Prostě narychlo spíchnutý odvar, který zcela jistě poctě Zd. Lišky sloužit nemůže. To už se o něm mnohem víc dozvíte v psaném medailonku Tomáše Baldýnského ZDE nebo v prvním takovém oficiálním dokumentu Petra Ruttnera z roku 2000. Je obrovská škoda, že o tomto géniovi nikdo nic pořádného ještě nenatočil a ještě větší ostuda, že jeho souborné dílo (nebo aspoň pořádný kompilát) v rámci nějaké speciální edice dosud ještě nevyšlo. Držím palce labelu Finders Keepers Records, který začal se soundtracky Spalovač mrtvol a Malá mořská víla, aby se nadále snažil Liškovo dílo vydávat, když u nás to nejde (vyjma Údolí včel a Markéty Lazarové, které vyšly i bez dochování původní zvukové stopy). --21th Century Fox-- Liškova hudba pro 21. století.

• 15.9.2017  13:45
    Divočina (2014)

Kdyby tam nebyl ty prostřihy a flashbacky a mělo to nějaký děj, byla by to dobrá divočina. Takhle to je nicneříkající ptákovina.

• 14.9.2017  15:57

Prostě Mike!

• 13.9.2017  19:48
    David Gilmour v Pompejích (koncert) (2017)

Neskutečné. Dechberoucí. Ohromující. DG, toho času možná nejlepší rockový kytarista, znovu dokazuje, že dělá jedny z nejlepších rockových show. Genius loci a déjà vu, které vás dostanou do kolen. Bravo, Davide!

• 2.9.2017  14:43

Těžko hodnotit samotný dokument - ten je po filamřské stránce asi dobrý. Zato ústřední dvojice - jejich rozhodnutí samozřejmě chápu, ale byl by pro ně potrat větším utrpením, než vidět umírat milovanou dceru po 8 letech starostí??? Asi těžko...Myslet si, že jim ji pánbíček pomůže uzdravit je stejně blbě naivní.

• 31.8.2017  13:29

Všichni, od režiséra po producenta, by se měli veřejně omluvit za mrzačení klasiky. Jestli se na tohle dávají debilní nesmyslné dotace z EU, tak by vás hanba měla fackovat. Je to stejná zprasenina jako u Čtyřlístku.

• 14.8.2017  00:21
    Záhada Hory mrtvých (2013)

Že má někdo neustálou tendenci točit jakoby amatérskou kamerou ala Blair Witch. Vždyť to postrádá jakoukoliv sebemenší logiku.

• 13.8.2017  14:35
    Temná věž (2017)

Debilní zaslepenost Hollywoodu, požadující za každou cenu dostat černocha do filmu, i když v dané předloze vůbec nefiguruje dělá z filmových děl laciné pokusy. Ne, tohle je opravdu k zamyšlení. Nakonec dávám tedy jednu hvězdu za velkou odvahu a výzvu hodit tohle na plátno - a doufám, že série bude lepší.

• 3.8.2017  22:05

Stačilo 10 minut filmu a "obsazení". Jestli na tohle někdo dává peníze, je to nehoráznost nejtěžšího kalibru.

• 31.7.2017  17:06
    Pustina (TV seriál) (2016)

Seriál, který u nás nemá obdoby. Všechno zde funguje na jedničku - od exteriérů, ponuré atmosféry až po charaktery jednotlivých postav. A hlavně geniální představení Jaroslava Duška - zde hvězda par excellence. Jenom mi tam neseděl ten Leoš Noha v roli detektiva. Dokázal bych si tam představit spíš Hynka Čermáka.

• 25.7.2017  23:51
    Ex Machina (2014)

Nudíte se, kupte si medvídka mývala. Anebo ještě lépe, vypněte tuhle slátaninu.

• 9.7.2017  19:51
    Svět podle Daliborka (2017)

Odpad o sociálním odpadu...a další státní peníze v prdeli...Opravdu jsme na tom tak špatně, že musíme zkousávat všechny tyhle pseudodokumenty o fetkách, cikánech a náccích???

• 15.6.2017  12:58
    Pobřežní hlídka (2017)

Tohle už ani není recese - to je filmová realita dnešního světa. Bohužel.

• 11.6.2017  20:34
    Skokan (2017)

Fakt by mě zajímalo, co ten Václav od těchhle svých škvárů očekává.

• 8.6.2017  13:09
    Nebe peklo Lucie (TV film) (2017)

Sice odpad, ale je dobře, že to spatřilo světlo světa. Aspoň lidi vidí, co je to za vymytou, pozérskou, falešnou a bezprecedentní blbku.

• 7.5.2017  17:27
    Na vlásku (2010)

Výborný počin + skvělý dabing. H. Vondráčková jako mamá překvapila.

• 18.4.2017  08:57

Dvě rudé hvězdy dolů. Jinak parádní, vtipná a rekreačně-oddychová podívaná :-)

• 18.4.2017  08:57

Jedna rudá hvězda dolů. Jinak parádní, vtipná a rekreačně-oddychová podívaná :-)

• 1.3.2017  10:25
    Air America (1990)

Akční pohodovka s neodolatelným Gibsonem jako vždy.

• 27.2.2017  07:36
    Oscar 2017 (TV pořad) (2017)

Aneb když se z kdysi váženého ceremoniálu stane politicky korektní brak. Ta záměna nebyla schválně ani omylem.

• 6.2.2017  22:50
    Trpaslík (TV seriál) (2016)

Celkově velmi povedený a vtipný počin.

• 6.2.2017  22:49
    Trpaslík - Sobota (E06) (epizoda) (2017)

Velkolepý závěr, tak jak se dal čekat. Celkově velmi povedený a hlavně vtipný sitcom.

• 30.1.2017  17:22
    Imperium (2016)

Celkem slušný 3,5 * Ale chybí tomu ta rána mezi oči - doslova.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11