JohnnyV

JohnnyV

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 21.4.2018  20:54

Tonda ať se raději drží své kanceláře. Tohle je hodně rozvařená nudle.

• 15.4.2018  21:42
    Trojí život (TV film) (2018)

Námět fajn, ovšem nesměly by ho zabít totální neherecké výkony a dialogy.

• 28.3.2018  12:21

Pěkný dokument se silnou emoční linkou. Bylo hezké vidět a slyšet třeba takovýho Thea Fleuryho, který po těch letech vypadá dost dobře, skoro jako nějaká hollywoodská hvězda (v dobrém), jak nikdo nechápal, proč se na takovým turnaji hraje na nějaký nájezdy, který v Americe nejsou a nikdo je ani netrénuje, a které ovlivnily výsledek utkání. Oni se jich (nájezdů) fakt báli...Taky byly hezký digitálně zrestaurovaný širokoúhlý záběry z finále. Fakt povedený.

• 28.3.2018  12:08
    Dabing Street (TV seriál) (2018)

Režisér se zhluboka nadechl a vydržel do 10 epizod, pak už byl u konce s dechem. 3,5 *

• 20.3.2018  23:10
    Smrtonosná zbraň (TV seriál) (2016)

Sorry jako...Martin Riggs bude navždy Mel Gibson, stejně jako Roger Murtaugh bude navždy Danny Glover.

• 12.3.2018  17:52
    Bába z ledu (2017)

Film díky Krónerové a vlastně i Novému výborný, pokud je to v rámci současných českých filmů. Jenom jsem nepochopil tu vsuvku s šikanou a zbytečnou scénou "řekni, jsem píča". Nebýt toho, bylo by to za 4. A scéna s oliváčem taky dobrá :-)

• 5.3.2018  08:17
    Masaryk (2016)

Masaryk stojí tak za jednoho max. dva Lvy. Víc bohužel. Na to, že dostal cenu i za zvuk, který je naprosto otřesný a hercům není rozumět, co říkají, anebo za hudbu, která je stejná jako ve válečném Údolí stínů. Bída s nouzí "českého" filmu.

• 9.2.2018  23:43
    V pasti (TV seriál) (2016)

Celkem dobré. Kdyby to bylo do 6 dílů, bylo by to výborné. 3,5*

• 2.2.2018  20:50

Tohle už nefunguje ani jako recese. Žralok vyskočí kilometr nad hladinu a sežere letadlo, chá chá.

• 31.1.2018  12:03

A BBC neznamená big black cock, tedy velký černý péro, ale British Broadcasting Corporation. :-))))

• 29.1.2018  14:08

Ale jo, bavil jsem se - místy.

• 22.1.2018  18:54

Škoda, že hlavní kriminalista nebyl víc drsnější.

• 22.1.2018  18:52
    Na konci světa (2017)

Kámoš mi to doporučil jako novodobý western. Bohužel podrobnosti neuvedl. Špatně mi naštěstí ale nebylo.

• 19.1.2018  14:57

To co Scott s tímhle udělal je fakt debilita. Zbavit se Spaceyho jen kvůli nějakým trapným MeToo pomluvám, je ubohost těžkýho kalibru. A přetočit všechny jeho scény před zeleným plátnem je fakt umění. Chtěl jsem vidět, jak to dopadlo, tak jsem si to stáhl, ale prach a bída. Nedoporučuji! A nakonec, Kevin Spacey může být možná rád, že ho z toho vypoklonkovali.

• 6.1.2018  13:28

Tohle je hodně chabý i na Hollywood. Akční film a hláška miluji tě tu padne víckrát než v kdejakém romantickém filmu. A závěrečné motto? Láska vždy nad teroristy zvítězí. Američani.

• 23.12.2017  17:53
    Johančino tajemství (TV film) (2015)

Možná kdyby pohádku nezprznil ten český dabing, byla by víc koukatelná. Aspoň za 3.

• 29.11.2017  19:28
    Barbora Poláková - Po válce (hudební videoklip) (2017)

Tady je jediný odpad jménem Sharlay - inteligentní nahoněný bijec všehomíra.

• 30.10.2017  18:32
    Fantastická žena (2017)

Ano, transgender žánr se začíná rozjíždět.

• 19.10.2017  08:48
    Hudba Zdeněk Liška (TV film) (2017)

Tenhle "dokument" byl spíchnutý hodně narychlo. Tvorba, dílo a život génia Zdeňka Lišky si zaslouží pořádný minimálně 2hodinový formát. A i tak by to bylo málo. Zde byla skoro třetina jen o Švankmajerovi - chápu, že jeho dílo Liška vynesl do výšin, ale v tak krátkém dokumentu se mělo spíše zaměřit na jeho tvorbu více globálně. Tvůrci zde např. zcela opomenuli zásadní hudební dílo Hříšní lidé města pražského a taky hudbu pro perského šáha, kterou Liška skládal v 70. letech na objednávku perského šáha Rézi Pahlavího a císařovny Farah v rámci oslav 2500 let perské říše. Což vůbec autor pan Klusák nezmínil, naopak ještě tvrdil, že jiné než filmové hudbě se Liška nevěnoval!!! Prostě narychlo spíchnutý odvar, který zcela jistě poctě Zd. Lišky sloužit nemůže. To už se o něm mnohem víc dozvíte v psaném medailonku Tomáše Baldýnského ZDE nebo v prvním takovém oficiálním dokumentu Petra Ruttnera z roku 2000. Je obrovská škoda, že o tomto géniovi nikdo nic pořádného ještě nenatočil a ještě větší ostuda, že jeho souborné dílo (nebo aspoň pořádný kompilát) v rámci nějaké speciální edice dosud ještě nevyšlo. Držím palce labelu Finders Keepers Records, který začal se soundtracky Spalovač mrtvol a Malá mořská víla, aby se nadále snažil Liškovo dílo vydávat, když u nás to nejde (vyjma Údolí včel a Markéty Lazarové, které vyšly i bez dochování původní zvukové stopy). --21th Century Fox-- Liškova hudba pro 21. století.

• 15.9.2017  13:45
    Divočina (2014)

Kdyby tam nebyl ty prostřihy a flashbacky a mělo to nějaký děj, byla by to dobrá divočina. Takhle to je nicneříkající ptákovina.

• 14.9.2017  15:57

Prostě Mike!

• 13.9.2017  19:48
    David Gilmour v Pompejích (koncert) (2017)

Neskutečné. Dechberoucí. Ohromující. DG, toho času možná nejlepší rockový kytarista, znovu dokazuje, že dělá jedny z nejlepších rockových show. Genius loci a déjà vu, které vás dostanou do kolen. Bravo, Davide!

• 2.9.2017  14:43

Těžko hodnotit samotný dokument - ten je po filamřské stránce asi dobrý. Zato ústřední dvojice - jejich rozhodnutí samozřejmě chápu, ale byl by pro ně potrat větším utrpením, než vidět umírat milovanou dceru po 8 letech starostí??? Asi těžko...Myslet si, že jim ji pánbíček pomůže uzdravit je stejně blbě naivní.

• 31.8.2017  13:29

Všichni, od režiséra po producenta, by se měli veřejně omluvit za mrzačení klasiky. Jestli se na tohle dávají debilní nesmyslné dotace z EU, tak by vás hanba měla fackovat. Je to stejná zprasenina jako u Čtyřlístku.

• 14.8.2017  00:21
    Záhada Hory mrtvých (2013)

Že má někdo neustálou tendenci točit jakoby amatérskou kamerou ala Blair Witch. Vždyť to postrádá jakoukoliv sebemenší logiku.

• 13.8.2017  14:35
    Temná věž (2017)

Debilní zaslepenost Hollywoodu, požadující za každou cenu dostat černocha do filmu, i když v dané předloze vůbec nefiguruje dělá z filmových děl laciné pokusy. Ne, tohle je opravdu k zamyšlení. Nakonec dávám tedy jednu hvězdu za velkou odvahu a výzvu hodit tohle na plátno - a doufám, že série bude lepší.

• 3.8.2017  22:05

Stačilo 10 minut filmu a "obsazení". Jestli na tohle někdo dává peníze, je to nehoráznost nejtěžšího kalibru.

• 31.7.2017  17:06
    Pustina (TV seriál) (2016)

Seriál, který u nás nemá obdoby. Všechno zde funguje na jedničku - od exteriérů, ponuré atmosféry až po charaktery jednotlivých postav. A hlavně geniální představení Jaroslava Duška - zde hvězda par excellence. Jenom mi tam neseděl ten Leoš Noha v roli detektiva. Dokázal bych si tam představit spíš Hynka Čermáka.

• 25.7.2017  23:51
    Ex Machina (2014)

Nudíte se, kupte si medvídka mývala. Anebo ještě lépe, vypněte tuhle slátaninu.

• 9.7.2017  19:51
    Svět podle Daliborka (2017)

Odpad o sociálním odpadu...a další státní peníze v prdeli...Opravdu jsme na tom tak špatně, že musíme zkousávat všechny tyhle pseudodokumenty o fetkách, cikánech a náccích???

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11