Mikovec

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 22.5.2019  00:41
    Pidilidi (1997)

Pidiodpad. :) Film, u kterého si říkáte, kdo je hloupější, jestli hlavní záporák, který neustále vymýšlí způsoby jak se svých nepřátel ( kteří jsou asi tak 20x menší než on) rafinovaně zbavit a jakou zajímavou smrt jim dopřát, namísto toho aby je prostě rozšlápnul, či postava, která je tam nasazená proto aby mu vše kazila, nebo přiblblý policista kterého hraje doktor House. Navíc to není ani vtipné a pidilidi jsou tak trapní, že jim tu smrt prostě přejete, k tomu ale bohužel nedojde, ani v jednom případě. Z nostalgie jedna hvězda.

• 17.3.2017  22:00

I přes určité historické nepřesnosti (spíše v počtech, než-li v událostech) se jedná o kvalitní francouzský dokument.

• 18.11.2016  01:48
    Apokalypsa Stalin (TV seriál) (2015)

Velice kvalitní dokument o jednom z nejhorších masových vrahů planety. Kde sice nejsou zmíněny např. ekonomické aspekty, či situace ve které se SSSR po Stalinovi smrti nacházel, ale jako slušný základ bohatě stačí. Je jasné, že tento člověk, i když to byla zrůda jistou inteligenci měl, jinak by nikdy nedokázal s takovou účinností likvidovat své nepřátelé ( i přátelé, které podezříval) a tak mazaným způsobem se dostat k moci. Když šlo do tuhého ukázal se mnohdy i jako dobrý diplomat, či diktátor. Na druhou stranu byly situace, kdy zpanikařil a situaci za něj vyřídili ostatní ( po napadení SSSR). Ač byl v jistém smyslu úspěšný a efektivní, tak nakonec jeho smrt byla pro celý národ velkým vysvobozením. Na jednu stranu chápu, že se fanatickým příznivcům starého zbankrotovaného a neúspěšného režimu jménem komunismus tento dokument nelíbí a sami by si ho určitě představovali jinak. Jako opěvování boha, soudruha Stalina za tvrdých časů komunismu a jsou zklamáni z toho, že se o tomto netvorovi neobjevily i pozitivní informace ( ač jich mnoho nebylo). Je pochopitelné, že pro lidi jako je Maaka69 (prý 24 let "student" s komunistickými symboly na profilovce), jenž hodnotí automaticky každý dokument se Stalinem odpadem je tento netvor vzorem a příkladem toho, jaký by měl dnes každý politik být, tj. likvidovat své přátelé i nepřátelé a obklopit se lidmi, kteří budou jen poslušně kývat na vše co řekne. Bohužel pro lidi podobného ražení a nízkých intelektuálních predispozic, pro něž se většinou stávají symbolem masový vrazi, tyto časy navždy skončily a oni si nakonec neužijí ve svém vysněném snu stát tomuto velikému vůdci po boku a podepisovat s jeho svolením tresty smrti.Také chápu, že by se s ním tito lidé rádi setkali ( třeba jednou v pekle) a poblahopřáli mu k jeho skvělému vedení SSSR a za to, že pod jeho vedením zemřelo téměř 50 milionů lidí hlady, v pracovních táborech, na popravištích, či umučením ve vězení. Avšak myslím si, že by nakonec Stalin poslal ke zdi i je, což by nebylo vůbec na škodu.

• 29.10.2016  14:04

Strašná blbost, italské komedie na mě působí vždycky tak trochu trapně. Vtipných bylo jen pár momentů z celého filmu. Mimochodem, kdybych vypadal jako on, tak bych byl za takovou ženu rád...

• 27.8.2016  19:01
    Šedá zóna (2001)

Co dodat, snad jen. Příšerně depresivní film, kde každý umře, nemam z toho vůbec dobrý pocit a budu rád, když na něj rychle zapomenu, obzvlášť na zrůdného starého SSmana, který tak rád střílel lidi.

• 9.1.2016  00:52
    Avengers (2012)

Jeden z nejhorších filmů, které jsem za poslední dobu měl tu čest spatřit, šíleným způsobem předceňovaný. Začnu scénářem, který je velice jednoduše napsaný, dělaný přesně na vrub americkým buranům. Přijde velkej, zlej, cool záporák, který se pokusí ovládnout/zničit celý svět a je zastaven velkými cool hodnými hrdiny. Dobře tohle bych ještě zkousnul, ale tu hromadu nelogičností? Proč by proboha Američané házeli na Manhattan atomovou bombu? Co to je za nesmysl? A co by tím vlastně vyřešili? Tohle je nejspíše jeden z těch filmů "Nevíme co s tím, tak tam hodíme atomovku a uvidíme co to udělá, zabijeme tím sice pár milionů vlastních, ale za pokus to stojí". Jaký Američan by dal rozkaz na svou zemi hodit atomovku a jaký Američan by splnil takový rozkaz? Dále tu máme cool roboty záporáky, s laserovými hyper moderními zbraněmi, kteří ale nemůžou zabít jediného člověka. Místo toho střílí všude kolem a nejspíše se snaží jen lidi vystrašit. Opravdu s touto armádou chtěl dobýt Loki celý svět? Asi jim dal před invazí rozkaz. "Všechno zbourejte, ale hlavně při tom nikoho nezabijte". Borce na mrakodrapu s lukem pro změnu ignorují uplně a všimnou si ho, až když mu dojdou šípy. Co na tom, že jich během té doby s úsměvem a pocitem nezranitelnosti ( oni si mě ty blbý roboti stejně nevšímaj) tak 20 postřílel. Co na tomto filmu lze obdivovat? Snad drsné hlášky kapitána ameriky, (který vypadá ve své masce jako 15ti leté nedorostě?). Scéna před stojícím policistou. "Dostaňte ty lidi z ulic, uzavřete 39 evenue blablabla. Policista, kdo jste, že mi dáváte rozkazy? A po super cool boji s roboty, kde je drsný Amerika krutým způsobem všechny odrovná, policista nadšeně říká do vysílačky "Dostaňte ty lidi z ulice, uzavřete 39 evenue blablabla" Tomu jsem se jako měl zasmát? Nebo jsem byl jediný kdo to předvídal? Dále je tu super, sexy, vždy cool a drsná Scarlett Johansson, do které se asi zakoukali i roboti, protože nemůžu pochopit jiný důvod, jak jí nehybnou, za stojícím autem nemohou ani jednou trefit, zatímco ona je s dvěmi maličkými pistolkami střílí jednoho, po druhém. Nesympatického arogantního drsného "Ajronmena" snad netřeba komentovat. Proč ho Loki rovnou na místě neprobodne? Ne raději tě shodím z mrakorapu, to je originálnější smrt. Ale co to? Za Iron-menem přiletělo brnění a zachránilo ho, to určitě nikdo nečekal. Nevýrazný Hulk a Thor, kteří se ve filmu objevili zhruba na 5 scén, ani nestojí za vyjádření. Nezlobte se na mě dámy a pánové, ale tohle je u mě odpad té nejvyšší kategorie. Ten film nemá dobrý ani příběh, ani atmosféru, ani hudbu, ani scénář a já jsem opravdu smutný z toho do jakých srač.. dnešní civilizace klesla, když se nechá pohltit takovým hypýsáckým shitem, jehož konec je jasný už na samém začátku a ani v nejmenším nedokáže překvapit.

• 30.12.2015  19:24
    Miluji Tě (TV film) (1978)

Neskutečný socialistický nesmysl, bez nápadu a dobrého scénáře, který není ani dobrý na zkrácení chvíle mezi reklamami. S přihlednutím na minulý režim a na to, že byly jen dva kanály 1*

• 25.8.2015  16:58
    Darwinovy ceny (TV pořad) (2013)

Docela zvláštní pořad, který hodnotí staré snímky z youtube ještě zvláštnějším způsobem. Kde lidé, kteří si ublíží vědomě, vlastní blbostí jsou pod hranicí těch, kteří byli blízko smrti kvůli určité nehodě. Ale na streamu jeden z těch lepších. Pokud neberu to nesmyslné hodnocení a to, že si takováto videa může člověk dohledat prakticky sám, tak je to koukatelné.

• 15.8.2015  19:32

Vcelku zábavný film. Nejvtipnější je poslední scénka šermování, kdy "Princ" (omlouvám se jméno si už nepamatuji, tohle bylo jeho nejčastější oslovení ve filmu) neví vůbec co se děje a jen ustupuje, až ho pak šílený Richard Gere probodne a s otočkou rozseká. Nejlepší moment z filmu.

• 21.5.2015  20:40

Je to sice pořádná blbost, ale když už nic, tak alespoň scény, kde převtělený Jason zabíjí jsou docela vtipné.

• 14.3.2015  16:49
    Orphan (2009)

Nebýt předvídatelného konce ohodnotil bych film 5 hvězdami. Po tak bravurní zápletce a rozuzlení dojít k takovému závěru, těžko pochopit co se panu scénáristovi honilo v hlavě.

• 14.3.2015  14:03
    Král dortů (TV pořad) (2009)

Toto je opravdu neskutečné, nemám na mysli dortové kreace a jejich fantazii, které jsou někdy opravdu pěkné, ale hygienu, která je v tomto pořadu šílená. Kde vám modelují dort holými rukami a bez rukavic. Máslový krém si tu naberou rukou rovnou z kýble a hodí ho do mísy, kde ho poté zamíchají s dalšími ingrediencemi. Fondán na dortu vám vytvarují a taktéž uplácají holýma rukama, bez rukavic a toto poté podávají zákazníkům. Když vidím různé továrny na sladkosti, kde lidé nosí ústenky, jsou celý zakrytí, že jim jsou vidět jen oči a poté tento pořad, je to skutečně drastický rozdíl. Buddy by měl asi naučit své zaměstnance co znamená slovo hygiena a udělat alespoň tu nejmenší věc, což je používání rukavic. Od takového člověka bych si nikdy v životě žádný dort neobjednal, protože tam jsou vám schopni snad i vyšlehat šlehačku holýma rukama. Zajímalo by mě, jestli si dotyční vůbec myjí ruce po toaletě, či se jednou za týden umyjí ( když v jednom díle ukazovali kolik má jeden z nich špíny za nehty a jak má špinavé nohy, silně o tom pochybuji). Zajímavý byl také díl, kde jeden z obézních zaměstanců měl značně zpocené čelo, které si neustále utíral a pak těmito rukami tvaroval dort. Za zajímavé výtvory z dortů dávám jednu hvězdu, ale víc si tento pořad opravdu za vrchol špíny a prasárny, kterou každým dílem předvádí nezaslouží.

• 14.3.2015  00:33

Podle mého asi nejsilnější díl, vyloženě mě tam nic nesr.... jako v předchozích dílech, běhající zombies byla příjemná změna, jelikož otravné pomalé mrtvoly vás asi těžko kousnou, pokud vás nezaženou do slepé uličky. Nákaza se ve hrách Resident Evil v Raccoon city rozšířila hlavně pomocí krys, které cestovali podzemní kanalizací, virus se také dostal až do pitné vody, díky tomu se nakazilo celé město takto rychlým způsobem, nikoliv prostým kousnutím, tak jak je to prezentované ve filmu. Postavy byli vybrané na jedničku ( Leon spíše na dvojku), souboje i animace byli kvalitní, příběhová linie ubýhala vcelku plynule, i když, sem tam byli slabší okamžiky. Celkově bych film ohodnotil jako dobré Bečko mezi 3-4 hvězdami, ale jelikož mne potěšilo, že se ve filmu sešlo tolik postav z předchozích dílů, tak přihlédnu spíše ke 4. Bylo zvykem, že každý Resident Evil, počínaje druhým dílem je stále horší a horší. Zde už zase svitla jiskřička naděje. Doufám, že poslední díl bude dosahovat alespoň kvality tohoto.

• 3.1.2015  23:57
    Strážci vesmíru (TV seriál) (1993)

Musím uznat, že na tohle jsem se jako kluk díval v té největší nouzy, když už opravdu nic jiného v TV nebylo, přesto mi ale ty časy na supermaxu chybí včetně téhle hovadinky. Z nostalgie dávám 1 hvězdu.

• 29.12.2014  19:10

Celkově je film tak na 1 hvězdu, ale za poslední scénu s Pyramid Headem ( i přesto, že by tu vůbec neměl být) dávám 1 navíc, jelikož se mi velice líbil styl jakým režisér tento souboj pojal. Pyramid Head je se svým mečem pomalý (ve hře označován jako obrovský nůž), avšak má nebezpečně velký rozsah a vcelku i přesnost. Naproti tomu Claudia alias Trinity, je velmi rychlá a především nebezpečná zblízka. Pyramid Head je zraněn nespočetněkrát tak, že by se běžný člověk válel v ratolišti krve po zemi. Ale jako by se zdál být nesmrtelný a nebral svá zranění v potaz jí Pyramid Head jediným přesným ( ale i šťastným) rozmachem setne spolu s jednou rukou i hlavu. Škoda jen té totální odbočky od herního scénáře, který byl už u prvního dílu velice výrazný. Nejsmutnější na tom ale je, že Pyramid Head zde nemá co dělat. Byl vytvořen pro druhý díl hry, kde představuje Jamesovu vinu za vraždu své manželky ( hlavní protagonista ve hře Silent Hill 2) a on cítí, že by měl být za vraždu své ženy potrestán. Pyramid Head zde tedy představuje jakéhosi popravčího a vykonavatele v jedné osobě ( Silent Hill je soudce, který Jamese soudí). Současně je i zosobněním Jamesovi sexuality ( důvod proč znásilňoval tu figurínu, či co to bylo). Tento tvor je prostě spjat s Jamesem Suterlandem a s nikým jiným. Silent Hill ho vytvořilo pouze z tohoto důvodu aby neustále trestal Jamese a připomínal mu jeho vinu a takto ho mučil. Tudíš neexituje žádné logické vysvětlení proč se objevuje jak v prvním, tak v druhém filmu. Kdyby se scénárista držel více herní předlohy, věřím tomu, že by film dopadl o mnoho lépe. Takto je to s přivřenýma očima na dvě hvězdy.

• 26.9.2014  22:40

Došel jsem k závěru, že tento film je výtažek z Matrixu "Omlouvám se, ale nejsem to já, já nejsem vyvolený" Harryho Pottera. A Disneovských snímů, který si snaží ze všech brát to nejlepší. Jenže to vše už bylo tisíckrát viděno a mnohem lépe využito. Ovšem to nejdůležitější a nejzásadnější je hlavní hrdina. Usmrkanec, který si hraje na čaroděje. A znovu tu máme typicky omletý příběh. Oživí se něco, co pak bude chtít zničit celý svět a náš hlavní hrdina to něco zničí a je tu happy end i se zmrtvýchmvstáním Cage. A hlavní hrdina si se svou nově získanou holkou (která by si o něj v reálu ani neotřela boty) odletí na letajím orlu na snídani do Paříže. No lépe už to dopadnou snad ani nemohlo. Ale přes všechnu tu nereálnost a předpovídatelnou nudnou druhou polovičku, musím uznat, že efekty jsou zde zpracovány na jedničku a Cageovi jsem jeho roli skutečně věřil. Škoda mělo to na víc a v první půlce filmu jsem uvažoval dokonce o 4 hvězdách. Teď ale nemohu dát víc než dvě.

• 7.7.2014  01:35

Film opravdu na šílené úrovni co se efektů, akce a kvality herců týče. Od začátku tu bylo vidět, že filmařům šlo primárně o podání informace. Informace o tom, že válka v Iráku byla vyvolaná uměle a že jí Amerika soupeříc o ropný trh s Evropou jednoduše potřebovala. Jenže jsou tu naprosto zbytečné bojové scény, kde je vidět i nízký rozpočet. Střelba z brokovnice tu má v podstatě stejný efekt jako střelba z pistole ráže 9mm. Kdybych tu měl vyjmenovávat všechny nedostatky jako, nepřebíjení zásobníků a efekt střelby jako z pistole na painball, či revolver s bubnovým zásobníkem na 20 kulek, tak by komentář měl nejspíše sto řádků. Takže shrnutím. Zajímavá zápletka, nezajímavé rozuzlení, nezajímavý konec, (který asi tak nějak všichni tušili) a ty efekty... Pozorovat tento film bylo pro mne od začátku do konce utrpením a proto s velkým sebezapřením dávám jednu hvězdu.

• 20.6.2014  23:03
    Škola zlomených srdcí (TV seriál) (1994)

Docela blbost, ale když v televizi nic nebylo, dalo se na to dívat.

• 20.6.2014  23:02
    Pot a dřina (TV seriál) (1996)

Za pěkné vzpomínky z dob Supermaxu 3 hvězdy, na víc to bohužel nemá.

• 14.6.2014  01:29
    Jumanji (TV seriál) (1996)

Některým lidem se člověk opravdu nezavděčí, tento seriál je toho důkazem. Slušný námět, scénář, sympatické zpracování, kvalitní dabing i hudba a stejně jsou někteří nemyslící jedinci schopní zde fláknout odpad. Ptám se proč? Co vás zde tak šíleně iritovalo, že snímek takové kvality házíte do stoky společně s výtvory, typu Ordinace, nebo Ulice? Kolik dílů jste viděli? Chápu, že někteří z vás nedají na film dopustit, jelikož ho viděli první a toto je pro ně pouze levná kopie. To ale není pravda, seriál pouze čerpá z filmu, nekopíruje ho, naopak ho doplňuje. Každopádně to chce hodnotit objektivně dámy a pánové, nikoliv tupě a bezmyšlenkovitě. Ale nejspíše bych tu neměl jen kritizovat blbečky, typu Dexter1 a Lasser, kteří se prostě rozhodli hodit tento kvalitní kousek mezi odpady a tím ho definitivně pohřbít a zaměřit se raději na hodnocení samotného seriálu. Seriál si podle mne bere z původního filmu to nejlepší. Každý díl je originál. V žádném případě zde nedochází k jakémukoliv stereotypu, nebo opakování už jednou zažitého. Osobně nemohu říci, že jsem se u některého dílu nudil, usínal u něj, či si ho pouštěl k zabíjení času a to se považuji za poměrně náročného diváka. Na seriál vzpomínám pouze v dobrém a názory neobjektivních kritiků na tom vůbec nic nezmění. Toto pouze dokazuje, že hodnocení na ČSFD se mnohdy nedá brát vážně. V tomto případě neodpovídá celkové kvalitě seriálu, který je na úrovni minimálně 80%, nikoliv podprůměrných 54%. Pro mě společně s animovaným Spidermanem a Mouchou jeden z nejkvalitnějších animovaných seriálů a nejhezčích vzpomínek z dětství. Mrzí mě, že už prakticky v českém znění neexistuje. Děkuji Supermaxi, za pěkné vzpomínky.

• 26.2.2014  05:31

Komedie o studentovi 1 ročníku medicíny, která s realitou opravdového studia medicíny mnoho společného nemá. Každopádně, pokaždé když jsem ho viděl, jsem dostal jakýsi impuls se více učit, za to přidávam jednu hvězdu navíc.

• 26.2.2014  05:19

Marečku vykuřte mi pero!

• 23.2.2014  17:24

Vcelku zajímavé drama, které naštěstí dopadlo tak jak jsem si přál.

• 23.2.2014  01:14
    Vetřelec ³ (1992)

4 hvězdy za film -1 za poslední scénu, kterou vždy přepnu.

• 13.2.2014  06:32
    Neznámá válka (TV seriál) (1978)

,,Unikátní americko-sovětský projekt měl snahu přiblížit detailně a komplexně 2. světovou válku objektivním pohledem.,, Mohu s klidným svědomím říci, že se jim to rozhodně nepovedlo. Už uvodní plakát s KV-1 (nemotorný ruský kus železa), nám nenápadně podsouvá ruskou propagandu. Pokud se alespoň ,,snaží,, přiblížit druhou svět. válku detailně a OBJEKTIVNE, tak by museli uvádět nejen německé ztráty, ale také své. Ruská propaganda tu dosahuje skutečně enormních, až zrůdných rozměrů. Dokument, kde jsou pochopitelně ruské ztráty zamlčovány a nenápadně obcházeny a ty německé přeháněny, zdvojnásobeny až ztrojnásobeny, zaokrouhlovány na nejvyšší meze a někdy dokonce prostě vymyšleny. Dokument, ve kterém jsou neustále zdůrazňovány německé ústupy, německé prohry, německá zvěrstva a vyzdvihováno a zveličováno ruské hrdinství, ruská taktika, ruské sebeobětování za vlast, válečná technika a umění boje. Dokument, kde je Stalin prezentován jako hrdina vlasti, má pro mě skutečně nulovou informační hodnotu. Něco málo z ruského hrdinství. "Jeptišky, mladé dívky, staré ženy, těhotné ženy, matky, které právě porodily, byly všechny znásilněny bez milosti a opakovaně. Sovětší vojáci zacházeli s německými ženami daleko více jako se sexuální kořistí války než jako s náhražkou za německou armádu, jíž by se mstily." To vše dodělávají ještě záběry z uplně jiných bitev, než kterých se danný díl týká. Jako např. záběry z Ardén, Leningradu, či Itálie, které se vyskytují u dílu, bitvy u Kurska ( on si toho přece stejně nikdo nevšimne). Kritická situace rusů na jižním useku v bitvě u Kurska, kdy se Husserovi a Hotovi tanky valily nezadržitelně vpřed, jakoby ani nebyla. Oni to přece rusové vše zvládli s přehledem a němce donutili za vysokých ztrát ustoupit, že je tam zmíněno stažení tankových armád do Itálie se prohodí jen tak na oko aby se neřeklo. Není už zřejmě podstatné, že tyto 3 tankove armády tvořili především Tigry a Pantery, jenž tvořili hlavní utočný klín, s kterým si rusové nevěděli rady a na nějž museli vyčlenit i rezervy určené čistě k utoku po operaci Citadella, které je nakonec stejně nezastavili. Příliš velkou váhu tomu zřejmě vypravěč nepřikládá.. Podle mého názoru jeden z nejhůře natočených dokumentárních filmů, (co do kvality zpracování, hudby, lživými infromacemi konče), který ukazuje, že je tu vážně hodně velká spousta oveček ( proto tak vysoké hodnocení), kteří o WWII prostě nic neví, tak se nechají nachytat a obalamutit falešnými a nereálnými informacemi a sežerou to těm rusům i s navijákem. I když jsou takovéto druhy informací i pro laika, jen od poslechu nereálné a naprosto nesmyslné. Ano chápu, že musím trochu přihlédnout k době, kdy byl tento blivajs natáčen a že by to autorovi jistě neprošlo, kdyby řekl. ,,Ztráty na lidech byli na ruské straně trojnásobné a na technice téměř desetinásobné, oproti německé straně, ale z důvodu teméř nevyčerpatelných lidských a materiálních zdrojů velmi rychle nahrazeny.,, (bitva u Kurska červenec-srpen 1943) ,,Rusům se nedařilo prorazit německá obranná postavení, proto na obránce posílali téměř po tři dny vlnu pěchoty a tanků za vlnou dokud obráncům nedošla munice, nebo prostě nepadli vyčerpáním. Ruské ztráty byli ohromné, avšak pozice ze kterých se němci ve spěchu stahovali nakonec obsadili.,, (Seelowské výšiny, Duben 1945) Chápu, že by ruská strana dokument s takovými informacemi neodvysílala a že potřebovala čistě propagandistický materiál, který zase udělá z rusáčků borce a hrdiny, kteří němce pobíjeli po statisících. To mě ale bohužel nezajímá a nehodlám k době kdy byl tento škvár natočen nějak přihlížet. Toto je skutečně jeden z ukázkových příkladů, že ne vždy se vyplatí dávat na hodnocení na ČSFD, protože můžete narazit na srač.. takového kalibru, který ohodnotila nejspíše tlupa neandrtálců, kteří ví o druhé světové válce asi tolik jako o konstrukci raketových zážehových motorů. Jak se vlastně vyvíjela situace v jižní části Kurského oblouku, kde Luftwafe podle pana vypravěče nevybojovala vzdušnou převahu? Nějak takto: Můj pluk se již hodinu účastní boje soudruhu generále, ale víc jak třetina děl je vyřazená. Němečtí letci shazují velké množství malých pum, které mají enormní střepinový účinek. Němci ovládli vzdušný prostor. Létají si jako na manévrech. Jsme bezmocní.“ Německé tanky sboru SS se 5. července 1943 v uspořádaných liniích valí na severovýchod. Do večera 5. července 1943 se převalí přes velitelské stanoviště sovětské 6. gardové armády. To musí ustoupit. Na závěr, jeden z mistrných ruských způsobů vedení války. ,,Valí se na nás v hordách vlna za vlnou, ztráty na životech je vůbec nezajímají. Pálíme do nich z kulometů, často na přímé cíle, až jsou hlavně do ruda rozpálené. Moji vojáci bojují do posledního náboje. Pak je nepřítel smete, nebo se přes ně prostě převalí. Nemám zdání, jak dlouho tohle můžeme vydržet.“ (Seelowské výšiny, z hlášení německého velitele)

• 20.1.2014  23:17
    Létající Čestmír (TV seriál) (1983)

Létající tlustej odpad s blonďatou helmou na hlavě.

• 20.1.2014  23:13

Což takhle dát si odpad?

• 4.1.2014  16:39
    Divoký anděl (TV seriál) (1998)

Jednu hvězdu za uvodní znělku a druhou za Natalii Oreiro.

• 4.1.2014  15:29

Jáchyme, hoď ten odpad do stroje!

• 8.12.2013  14:05
    Hop - a je tu lidoop (1977)

Hop a je tu sračko-op

<< předchozí 1 2