Dr Lizal

4* za dokument, 1* za odvahu tvůrců

• 17.8.2019  21:20

Masakr!

• 6.6.2019  04:04

ALIENka: Špatné filmy? A jeho seriály znáš?

• 6.6.2019  01:49
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Neni důvod hledat chyby. 100%

• 26.5.2019  00:22
    Šibenice (2017)

Je to jako sledovat trochu krvavější epizodu Kriminálky Miami. Prostě nuda s debilními dialogy. Detektivové jsou u každé mrtvoly pozdě, jen u dvou svých známých jsou na místě přesně včas.

• 7.5.2019  15:58
    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)

Dětinský rádoby fórek jako odměna za 80%? Blondýna bude vždy blondýnou....

• 13.3.2019  02:12
    Making a Murderer (TV seriál) (2015)

Totální nervy a bezmoc. Avery je stoprocentně nevinný!

• 27.12.2018  19:15
    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)

Zkurvenýb

• 26.12.2018  00:56
    Ve třech (2017)

Překvapivě byly ve filmu nejvtipnější holky. Slabé 3*

• 5.11.2018  20:12
    Salt (2017)

• 14.9.2018  15:11
    Hot Dog (2018)

S Němci nikdy prdel nebyla, ale tohle se celkem dalo. I když to je až moc dlouhé a pořád jsem měl pocit, že už jsem tohle a tamto někde viděl. Postavy jsou sympatické a dvěma hláškám jsem se zasmál (nejsem agresivní a morče).

• 10.5.2018  04:13

Strašně blbě se dívá na Rusáky mluvící anglicky, ale zase se 5 sekund dobře dívá na nahou Jennifer.

• 10.5.2018  04:09

Ty vole Brusí, vážně? Nebo si ze mě děláš prdel?! Z jednoho z největších drsňáků je rádoby zlá kancelářská krysa? A vy, chlapci v maskách, vážně potřebujete, aby vaše pokyny dabovala nějaká koza? Kolik lidí na světě zatkli podle hlasu?

• 10.5.2018  04:03

Tohle se těžko hodnotí. Rád vidím co nejvíc Marveláků pohromadě, ale chápu, že je nejde všechny uhlídat (ukázat v celé své kráse). Thanos borec, Spíďa borec, Thor borec, Strážci borci, Dr.Strange borec, ale nechápu proč furt žije Vdova (kozy, tělo ksicht, tak jo no, chápu) a co předváděli Vision a Hulk? Ti, co mohli nadělat největší paseku, se chovali jak malé, 13leté indonéské prostitutky. Black Panther má koule jako lev, a to má jen blbé elasťáky...Kapitán USA je nebojácný jako vždy, ale na všechno je nesmrtelně sám. 4 hvězdy je až moc...škoda. A další škoda je, že vůbec nebyl vidět Drax!!!

• 22.6.2017  02:16
    Sex a svobodná matka (TV film) (2003)

Čtyříctka Gail vypadala dobře, nadržená dcerka ("mami, všichni kolem mě to dělali, jenom já ne, bééé, pomoz mi k mrdačce!") by zasloužila casting u Pierra Woodmana a bylo milé vidět Jacka z MP. Jinak je to kompletně hrozná sračka plná debilních keců a životních mouder.

• 8.4.2017  21:34
    Nebe peklo Lucie (TV film) (2017)

Já, já, já...jiné slovo ta piča neumí. Proč by někdo nemohl napsat, že se mu tvůj okopírovaný koncert nelíbil, ty kundo Bílá? Dokument je jen hon za uznáním a je o tom, jak to má v životě strašně těžké a i přesto má miliardy fanoušků, milióny cen (které nikoho nezajímají) a pořád ji haní ve sračkoidních článcích. Jak si to můžete dovolit vy mrdky mediální? Lucka, Hanka nebo kdo to je, má všechny úspěchy zdokumentované a pokud o nich nevíte, tak jí písněte, její stoletá asistentka vám je pošle v PDFku...i s ručně vyrobeným análním krucifixem. Bílá vždy zdůrazní kolik co stálo peněz, potu a krve - normální koncert má jen 16 písníček, ale ona jich zazpívá 10x víc a vpohodě. To by nezvládl ani Jagger na kokainu a s viagrou uvízlou v krku. Nic tam není spontánní, všechno naaranžované, domluvené, zaplacené. Ztracený rok života pro celý štáb. Buznička synátor, smích během přerušené modlitby, Klausík alias Václav, přítel - to už byl úplný konec světa.

• 16.2.2017  00:45

Jedna hvězda za těch pár úchylných keců a sexuálních narážek, ale jinak si tahle banda retardů nezaslouží nic.

• 31.1.2017  02:29

Strašně moc chytrých telefonů a ještě více debilů...

• 25.1.2017  22:57
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

Bezva scifi - debilní robot komentuje pokusy prvních opic o objevení mozkových funkcí

• 30.7.2015  03:05

Vetchý se na mafiána nehodí (i když v soukromí dělá karatejitsukwondo či co...)...jinak další ukázka českého bordelu z dob minulého režimu, doplněná o celkem solidní vraždy nepohodlných osob...Vaculík byl taky na hovno, nešel po své oběti jako vlk, ale jako ovečka...měl z toho být 5minutový kraťas (4 minuty koz Kerekšky a zbytek mrtvoly) a Oscary by se jen hrnuly....

• 30.7.2015  02:56
    Nepřítel (2013)

Film jsem pochopil až díky uživatelce chezush, a jinak se mi nejvíc líbil v tom, že ho nechápu. Další hvězda je za poslední scénu, kdy jsem se lekl jako když vidím předzápasovou sestavu Baníku. Divné, nudné, zajímavé, schizofrení...

• 19.10.2013  06:28
    Madagaskar 3 (2012)

"Nečekal bych, že tohle řeknu v Americe, ale ten Rusák má pravdu." Nebýt tučňáků a druhé LSD půlky tak se jedná jen o obyčejný průměr.

• 15.10.2013  18:57
    Luxus drogových králů (TV film) (2012)

• 24.7.2013  00:20

Pěkné krajinky, sympatičtí herci a drsný skutečný příběh. Vyobrazení této poutě mi však přišlo moc zlehčené. Víc bych je nechal potrápit v bolesti a hladu, takhle mi přišlo, že to měli nějak moc snadné. Čekal bych víc problémů, víc starostí, víc beznaděje. Ale takové (válečné) příběhy, kdy lidé dokázali přežít nemožné a bojovat za život mám rád tudíž pod 4* nejdu.

• 24.7.2013  00:12

Nepamatuju si kdy jsem měl naposledy na někoho takové nervy jako na Pata a zároveň mu stejnou mírou i fandil. Bradley svou roli (stejně tak jako Jennifer) zvládl skvěle, akorát mě fakt sral, tím jak byl zaseknutý. Ale cítil jsem s ním a tlačil jsem ho do happy endu, kterého jsem se fakt už nemohl dočkat. Jinak je to jasné drama, které z tohohle filmu dělala po celou dobu hlavní dvojice + De Niro a o komedií se to dá nazvat pouze ve chvílich s Tuckerem. Jasných 5 bez debat a kdo dá míň, je ledová královna.

• 9.4.2013  23:17

Megaton by mohl dělat osvětlovače na diskotéce za takové kvalitní stroboskopické bojové scény. Starý Bryan mi spíše připomínal ožralého Seagala parodujícího Jasona Bourna, malá Bryanová byla opět stejně blbá a nezvedala telefony když měla, ale za to musím ocenit to, že by i bez řidičáku mohla klidně odjet Daytonu pětikilo. Ex-Bryanová tam byla opět úplně zbytečná, její problém s tím že ji opustil její senilní dupák a ona chudinka nemůže zůstat brečet na svém Southforku a musí odjet relaxovat někam za humny do Číny bych chtěl opravdu mít. Dvojka bude u mě stejně oblíbená jako pro Albánského prodejce kurev.

• 7.4.2013  17:56
    Kameňák (2003)

Českých režisérů by mělo být o Trošku míň.

• 30.3.2013  23:05
    Jonesovi (2009)

Povedené materialistické drama se skvělým Davidem, za kterého je hvězda navíc.

• 5.3.2013  17:32

Takový přes hodinu trvající gangsta videoklip. Jedna hvězda za překvapivě dobrý výkon Fiftyho, a druhá za těch pár zajímavostí co jsem se dozvěděl o zbraních. Terrero by měl fakt raději zůstat u těch hudebních klipů, stejně tak půldolar by měl psát texty a zapomenout na scénáře.

• 3.3.2013  22:54

Velmi mě v téhle docela nadupané akční běhavce překvapil Albert Dupontel. Netušil jsem že má za sebou stejný výcvik u Treadstone jako Jason Bourne... Narozdíl od něj však Alby ví proč a kam jde. Škoda toho amerického konce, ale jinak dávám (pouze kvůli sympatické policistce Claire Linné ) horší 4 *.

<< předchozí 1 2 3 4