Dr Lizal

homepage

<< předchozí 1 2 3 4
    • 3.2.2013  13:43
    50/50 (2011)

Drama o vážné nemoci, které svými kecy úspěšně zlehčuje Seth Rogen. Ale tak jako Adam bilancoval mezi životem a smrtí, tak balancoval příběh mezi klišé a originalitou. Slabší 4*.

• 9.4.2013  23:17

Megaton by mohl dělat osvětlovače na diskotéce za takové kvalitní stroboskopické bojové scény. Starý Bryan mi spíše připomínal ožralého Seagala parodujícího Jasona Bourna, malá Bryanová byla opět stejně blbá a nezvedala telefony když měla, ale za to musím ocenit to, že by i bez řidičáku mohla klidně odjet Daytonu pětikilo. Ex-Bryanová tam byla opět úplně zbytečná, její problém s tím že ji opustil její senilní dupák a ona chudinka nemůže zůstat brečet na svém Southforku a musí odjet relaxovat někam za humny do Číny bych chtěl opravdu mít. Dvojka bude u mě stejně oblíbená jako pro Albánského prodejce kurev.

• 10.5.2018  04:03

Tohle se těžko hodnotí. Rád vidím co nejvíc Marveláků pohromadě, ale chápu, že je nejde všechny uhlídat (ukázat v celé své kráse). Thanos borec, Spíďa borec, Thor borec, Strážci borci, Dr.Strange borec, ale nechápu proč furt žije Vdova (kozy, tělo ksicht, tak jo no, chápu) a co předváděli Vision a Hulk? Ti, co mohli nadělat největší paseku, se chovali jak malé, 13leté indonéské prostitutky. Black Panther má koule jako lev, a to má jen blbé elasťáky...Kapitán USA je nebojácný jako vždy, ale na všechno je nesmrtelně sám. 4 hvězdy je až moc...škoda. A další škoda je, že vůbec nebyl vidět Drax!!!

• 7.1.2013  14:36

Já jsem spokojen. Těžký úkol vypořádat se s vysoko nastavenou laťkou předchozí trilogie Gilroy zvládl. Scény na Aljašce či závěrečná motohonička byly v top kvalitě. Z Jeremyho Rennera se stává novodobá akční hvězda a blíží se čas kdy obsadí všechny podobné role (stejné je to u Toma Hardyho). Weiszová tradičně výborná a Norton mohl být větší svině.

• 10.1.2013  00:00
    Bílé maso (2008)

Ufff....Citlivě a zároveň brutálně natočená jihokorejská perla o bývalém poldovi a nyní pásakovi, který jde tvrdě za záchranou své ovečky. Povedená režie a nadprůměrný výkon Yun-seok Kima výústí ve velmi silný filmový zážitek. Asijskou tvorbu už odteď nesmím takhle zanedbávat.

• 23.3.2012  20:30
    Dilema (2011)

Pohodová komedie se dvěma šašky Vaughnem a Jamesem, sexy správňačkou Connellyovou a sexy mrchou Ryderovou. Spršku gagů nečekejte, ale herecké obsazení Vám to vynahradí.

• 2.5.2012  21:38
    Do toho (2001)

Miluju fotbal a miluju britský humor....Plno skvělých hlášek a Mikea Bassetta si prostě nejde nezamilovat. Pro mě jednoznačných 5 hvězd.

• 6.6.2012  15:29
    Donnie Darko (2001)

Nejvíc se mi na tomhle filmu líbilo, že jsem ho vůbec nepochopil. Snad při dalším shlédnutí se méně zaměřím na atmosféru a spíše se pokusím náhlednou Donniemu do mysli.

• 4.6.2012  23:47
    Drive (2011)

Tak hudba zvedá film minimálně o dvě hvězdy, jinak by to ve mě zanechalo jen pochmurný pocit z narušeného stydlína/vraha Goslinga, který by v němých filmech exceloval. Několik brutálních scén, slow-motion záběry a dlouhé pasáže na "Řidičův" ksicht a hlavně minimální děj. Ale celkově to na mě zapůsobilo silně i přes celkem dost zbytečných chyb (např. couvání Mustangu snad na 4 rychlosti) a tudíž je pět hvězd na místě.

• 6.6.2012  16:42

Jedna místnost a 12 mužů, kteří rozhodují o životě obžalovaného. Na první pohled nudná rádoby konverzačka, která se posléze vyvrbí v neskutečné minimalistické drama pné výborných hereckých výkonů. Oscárek by tady byl dozajista na místě.

• 10.1.2013  03:07
    Etiketa (TV seriál) (2004)

Až na to, že jsem zjistil, že dělám všecko naopak pěkné.

• 23.3.2012  20:00
    Forrest Gump (1994)

Vtipné, milé dojemné, poučné a hlavně chytré mistrovské dílo, které se právem pere se The Shawshank Redemtion o nejlepší film všech dob.

• 2.5.2012  21:26

Originál jsem neviděl, ale za to jsem viděl v pořadí druhý remake The Longest Yard od Petera Segala, který se mi líbil teda mnohem více. Nejspíše kvůli větší porci hlášek, větší konstelaci hvězd a lepší kameře. Ale mám raději fotbal s kopačákem než s šiškou a tak jsem se bavil i u téhle britské předělávky. Statham mohl dostat více prostoru, hrál fakt magora! Vinnie klasik - když nekrotí dlužníky mafie, tak zkrotí šmatlavé vězně. Ale víckrát bych si to asi už nepustil...

• 29.8.2012  20:20

O dost sprostější a nudnější zakončení populární trilogie. Bohužel chybí nějaká scénka , která se vám vryje do paměti, jako tomu bylo v prvních dvou dílech. Tři hvězdy dávám jen za to, že se ještě rodinka sešla.

• 17.8.2019  21:20

Masakr!

• 23.3.2012  20:50

Místy jsem Tarantina až nepoznával, a tímto kouskem u mě stoupl zase o stupeň výše. Sympatická tlupa kolem Brada Pitta vyhlazující nácky v kontrastu se šíleně klidným německým monstrem Waltzem a dokonalým soundtrackem dělají z toho filmu kultovní záležitost.

• 6.6.2012  17:12
    Hostel (2005)

Eli, Eli, na tohle se měl předem vysrat. Snaha o brutální scény přišla vniveč, jelikož se jim dalo jen těžko věřit. To že dal po tomhle ještě někdo peníze na dvojku shazuje hororový žánr do ještě větší temnoty.

• 14.9.2018  15:11
    Hot Dog (2018)

S Němci nikdy prdel nebyla, ale tohle se celkem dalo. I když to je až moc dlouhé a pořád jsem měl pocit, že už jsem tohle a tamto někde viděl. Postavy jsou sympatické a dvěma hláškám jsem se zasmál (nejsem agresivní a morče).

• 9.6.2012  11:42
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

Bordel Pičasteroidas

• 10.1.2013  02:46

Podobně jako u Warriora propletl Gavin O'Connor ústřední zápletku filmu s rodinnými vztahy. Tady to však tak dobře nefunguje, míra emocí i důraz na vymakanost děje je o dost slabší. Ale když vemu v potaz že se tento nadějný filmař teprve "zaučoval" tak to zas tak zlé nebylo. Místy nudné, místy citlivé, místy tvrdé. Dobro vs. zlo, korupce vs. počestnost, Norton vs. Farrell, toť Hrdost a Sláva.

• 6.6.2012  17:46
    Identita (2003)

Závěrečná pointa filmu spíše ubrala než přidala, ale celkově jsem se v ponuré atmosféře krvavého motelu společně s plejádou skvělých herců nenudil. Málo známý snímek, který určitě stojí za zhlédnutí.

• 2.9.2012  14:29
    Jack a Jill (2011)

Já vím, je to těžké pořád vymýšlet nové fórky, ale tohle je jedna z nejslabších Sandlerovek. bez výraznějších komediálních momentů. Al Pacino a jeho závěrečná řeč ohledně natočené reklamy přesně vystihla jeho působení v celém filmu. A Katie neukázala kozy - další mínus.

• 5.5.2012  20:00
    Jackie Brown (1997)

Nadprůměrná kriminálka s plejádou hvězd a Tarantinem za kamerou...co víc může člověk od dobrého filmu chtít?

• 13.3.2019  02:12
    Jak vyrobit vraha (TV seriál) (2015)

Totální nervy a bezmoc. Avery je stoprocentně nevinný!

• 23.4.2012  20:35

První půlka dobrá - frajer Cruise + magor Cuba, ve druhé už začne být Cruise dost nesympatický a Cuba už méně vtipný. René jako zakřiknutá svobodná matka je v normě po celou dobu filmu. I přes dlouhou stopáž se na to dívalo vcelku dobře, ale chyběla mi tam nějaká kultovnější scéna. Dávám 70%, protože mi neukázali ty prachy!

• 30.3.2013  23:05
    Jonesovi (2009)

Povedené materialistické drama se skvělým Davidem, za kterého je hvězda navíc.

• 8.1.2013  18:58
    Juno (2007)

Chytré, milé, upřímné dílko, kde jsou mi všechny postavy něčím sympatické...jo a miluju Ellen Page!

• 26.8.2012  23:17
    K. O. (2001)

Vtipné mi přišly jen souboje Allena s Belushim, dcerka byla až moc chytrá a celkově to působilo jako vhodný film na sobotní poopicové odpoledne sloužící jako kulisa během polospánku.

• 7.4.2013  17:56
    Kameňák (2003)

Českých režisérů by mělo být o Trošku míň.

• 12.12.2012  20:20
    Kick-Ass (2010)

Jako by se Tarantino, Fincher a Judd Apatow zhulili a rozhodli se natočit sprostou komiksovou teenagerskou pohádku pro dospělé.

<< předchozí 1 2 3 4