Dr Lizal

okres Ostrava

homepage

• 4.9.2012  10:04
    Lovec žraloků (2001)

Takhle dobře jsem se naposledy bavil když jsem si ho přiskřípl do zipu....

• 2.9.2012  14:29
    Jack a Jill (2011)

Já vím, je to těžké pořád vymýšlet nové fórky, ale tohle je jedna z nejslabších Sandlerovek. bez výraznějších komediálních momentů. Al Pacino a jeho závěrečná řeč ohledně natočené reklamy přesně vystihla jeho působení v celém filmu. A Katie neukázala kozy - další mínus.

• 29.8.2012  20:20

O dost sprostější a nudnější zakončení populární trilogie. Bohužel chybí nějaká scénka , která se vám vryje do paměti, jako tomu bylo v prvních dvou dílech. Tři hvězdy dávám jen za to, že se ještě rodinka sešla.

• 26.8.2012  23:17
    K. O. (2001)

Vtipné mi přišly jen souboje Allena s Belushim, dcerka byla až moc chytrá a celkově to působilo jako vhodný film na sobotní poopicové odpoledne sloužící jako kulisa během polospánku.

• 26.8.2012  23:13
    Kvaska (2007)

Nudná komedie, muzikál hodně neposlouchatelný, herci přehrávající už tak bídně napsané role a pointa žádná.

• 24.8.2012  18:29

Mohutné dílo, které zaobalilo tuto trilogii do kultovního roucha. Nolan povstal na vrchol filmařiny, ale nemám ho rád za tu slzu co mi na konci ukápla...

• 13.8.2012  00:42
    Špína (2005)

Mě se to líbilo....takový Training Day s hororovými prvky. Cuba v roli Salima mi silně připomínal Denzela jako Alonsa, a Clifton v roli Sancha byl dost podobný Ethanovi v roli Hoyta ( s tím rozdílem že se povaha jejich postav změnila z drsňáka na dobráka resp. z dobráka na drsňáka). Režijně určitě životní počin pana Fischera a děj rozhodně nenudil. 75 %

• 12.8.2012  08:43
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Nemám co dodat.....srdcová záležitost, která nikdy neomrzí.

• 11.8.2012  00:51

Nápad super, ale mohla to být klidně menší romantika a raději větší hardcore. Postupem času se můj úžas vytrácel, jelikož se závěrečná pointa pomalu začala prozrazovat.. Originalitou, dobrou kamerou a Gyllenhaalem si svoje 4 hvězdy tento snímek zaslouží.

• 3.8.2012  01:32

Viki, lásko...natoč porno a né tyhle sračky!

• 3.8.2012  01:29
    Teletubbies (TV seriál) (1997)

To raději lobotomii!

• 3.8.2012  01:20

Já se teda ani moc nebál i když člověk nikdy nevěděl co Annie problikne před očima za sviňárnu. Ale za docela hutnou atmosféru, hvězdné obsazení a kozy Holmesové nemůžu jít pod tři hvězdy.

• 8.7.2012  13:58
    Zodiac (2007)

Po skvélém a sadistickém úvodu přijde posedlé pátrání mladého karikaturisty a já pomalu usínal. Ale celkově si příběh a herecké výkony uznání zaslouží.

• 12.6.2012  22:36
    Spy Game (2001)

Jo tyhle špionážní věci alá Bond, jenže reálnější prostě můžu. Brad v nejlepších letech a Robert válčí jako za mlada. Tony Scott tenhle žánr zvládá na výbornou!

• 10.6.2012  21:56

Jasných 5 hvězd. Originální příběh, skvělý Owen a neskutečně dlouhé záběry bez střihu. Režijní koncert Alfonsa Cuaróna, který udává směr moderní filmařiny.

• 9.6.2012  11:48
    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)

Pěkný pohled na naší blbost...ale oproti slovenské verzi jsme ještě národ géniů!

• 9.6.2012  11:42
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

Bordel Pičasteroidas

• 6.6.2012  17:46
    Identita (2003)

Závěrečná pointa filmu spíše ubrala než přidala, ale celkově jsem se v ponuré atmosféře krvavého motelu společně s plejádou skvělých herců nenudil. Málo známý snímek, který určitě stojí za zhlédnutí.

• 6.6.2012  17:23
    Rozchod! (2006)

Pro mě jednoznačně za 5. Dvojici Vaughn-Favreu miluju už od doby kdy jsem viděl Ranaře, Jennifer miluju odjakživa a Peyton Reed si mě získal už svým předchozím filmem. Zajímavá zápletka probíhajícího rozchodu, propletená hádkami a snahou vše napravit vyústí v netradiční happyend.

• 6.6.2012  17:12
    Hostel (2005)

Eli, Eli, na tohle se měl předem vysrat. Snaha o brutální scény přišla vniveč, jelikož se jim dalo jen těžko věřit. To že dal po tomhle ještě někdo peníze na dvojku shazuje hororový žánr do ještě větší temnoty.

• 6.6.2012  17:06
    Playgirls II (1995)

Chtěl jsem dát aspoň jednu hvězdu za Kuklovou v podvazkách, ale bylo by to proti přírodě. Jak by řekli naši bratia Slováci - "No Sbohom!".

• 6.6.2012  17:00

Jodie je skvělá, Sir Anthony vynikající, atmosféra hypnotická. I když je Lecter na plátně minimálně, po celou dobu filmu Vás z něj mrazí v zádech. Společně s Fincherovým Seven vrchol psychothrillerové tvorby.

• 6.6.2012  16:49

Vzájemně propletená mozaika příběhů s neskutečným množstvím hlášek, které dnes už zklidověly.. Všichni herci se do rolí svých postav snad museli narodit, nebo má Tarantino lepší čuch jak německý ovčák. 100%

• 6.6.2012  16:42

Jedna místnost a 12 mužů, kteří rozhodují o životě obžalovaného. Na první pohled nudná rádoby konverzačka, která se posléze vyvrbí v neskutečné minimalistické drama pné výborných hereckých výkonů. Oscárek by tady byl dozajista na místě.

• 6.6.2012  16:38
    Sedm (1995)

Psycho, thriller a zase psycho. Žádná duše diváka nezůstane timto Fincherovým veledílem nepoznamenána. Konec vyvedený do dokonalosti mě skoro donutil k příhlašce do kláštěrní školy jen abych nedej Bože nezhřešil.

• 6.6.2012  16:34

Anarchistický Nicholson v režii geniálního Formana. Tohle dílo dostalo oba na vrchol filmové "osmitisícovkyy" a to bez použití jakkéhokoliv zvláštního vybavení. Klaním se!

• 6.6.2012  15:39

Milióny vystřelených kulek a stovky mrtvých, to je první co mi zůstalo po shlédnutí v hlavě. Pak jsem si uvědomil že Lisa Gerrard má nádherný hlas a že mi to všechno přišlo reálnější než v Zachraňte vojína Ryana . Nejlepší válečný snímek mimo období 2.světové války. 85%

• 6.6.2012  15:29
    Donnie Darko (2001)

Nejvíc se mi na tomhle filmu líbilo, že jsem ho vůbec nepochopil. Snad při dalším shlédnutí se méně zaměřím na atmosféru a spíše se pokusím náhlednou Donniemu do mysli.

• 5.6.2012  16:52

Komedie při které se velké záchvaty smíchu nedějí, ale příjemné pobavení nastane. Mám rád když se Sudeikis drží rolí úchylně roztomilého baliče, když se Farrell chová jako magor, když se Foxx tvaří přísně, když se Spacey vymaňuje z davu, a hlavně když se nadržená Jennifer baví o sexu. Co nesnesu je teplý křeček Charlie Day a poker-faceový posera Bateman.

• 4.6.2012  23:47
    Drive (2011)

Tak hudba zvedá film minimálně o dvě hvězdy, jinak by to ve mě zanechalo jen pochmurný pocit z narušeného stydlína/vraha Goslinga, který by v němých filmech exceloval. Několik brutálních scén, slow-motion záběry a dlouhé pasáže na "Řidičův" ksicht a hlavně minimální děj. Ale celkově to na mě zapůsobilo silně i přes celkem dost zbytečných chyb (např. couvání Mustangu snad na 4 rychlosti) a tudíž je pět hvězd na místě.