Dr Lizal

okres Ostrava

homepage

1 2 3 4 následující >>
    • 4.6.2012  15:34

Hrozná blbost spolehájící se na zajímavost kontroverzního vztahu a sexuálních narážek. Zcela zabitý potenciál hereckého obsazení, nikomu totiž role neseděla. Být ledová královna Reedová moje dcera, sestra nebo přítelkyně tak jdu sedět za vraždu já! 30%

• 4.6.2012  15:29
    Monika (2002)

Celkem přijatelná francouzská úchylárna. 60%

• 2.6.2012  22:16

Takový horrorovější Pollackův The Firm. Bláznivá Theronová, skvělý Al Pacino (přesně takhle si představuju Satana) a Keanu? Ten to odehrál jako by se nic nedělo, na závěr však ukázal charakter a vyluštil tuhle hříšnou křížovku do láskyplné tajenky.

• 5.5.2012  20:00
    Jackie Brown (1997)

Nadprůměrná kriminálka s plejádou hvězd a Tarantinem za kamerou...co víc může člověk od dobrého filmu chtít?

• 4.5.2012  08:22

B.B.Thorton a Halle Berry předvádějí skvělé výkony ( Berryová toho předvede ještě více!) v chladném dramatu z teplého amerického jihu plného barevného rozlišování. Ledger by byl taky vynikající, kdyby se mu dostalo více prostoru. Na mě film zapůsobil silně a nemám mu co vytknout.

• 4.5.2012  08:15
    Serpico (1973)

Sám proti všem ale stejně to nevzdal. Skrček Serpico jako jediný poctivý polda na planetě se pustí do boje se zkorumpovanými kolegy až skončí v programu na ochranu svědků. Al Pacino v Kristových letech a ve velké formě. Podle mě dost nedoceněný film podle skutečných událostí. 90%

• 4.5.2012  08:08
    Mise (1986)

Příběh, hudba a herecké výkony řadí tohle monstrózní dílo mezi nejlepší snímky historie. Škoda toho konce, indiáni by si zasloužili happyend. 90%

• 3.5.2012  21:29

Magořina na -entou ale tohle přesně taťka může. Will Ferrell stoupá každým filmem na mém žebříčku popularity a v tomhle filmu mu solidně sekunduje Jon Heder, který má s rolemi debilů taky slušné zkušenosti. Geniální je myšlenka společného vystupování dvou rivalů, to se fakt nedá psychicky zvládnout :D 80%

• 3.5.2012  21:19

Jelikož jsem nikdy nepotkal žádnou, která by byla aspoň z poloviny tak věřící tak jsem s těžkým srdcem pobíral, že tohle může někde ještě existovat. Holkám jsem fandil ať přelezou Boží bariéry a nechají volnost svým hormonům. Bohužel mě zklamaly, film se táhne a vlastně v konečném důsledku mě vůbec nebavil. Za pokus o kontroverzní téma dávám slabých 65%.

• 3.5.2012  20:56

Medúza mě jako dítě strašila ve snech, nyní bych se ji vpoklidu vysmál do ksichtu. Vizuální zpracování se mi líbilo více než v loňském remaku a to nemluvím o atmosféře. Velkofilm, který je dnes už klasikou na poli dobrodružných-fantasy filmů. 80%

• 3.5.2012  20:50

Herecké obsazení luxusní, ale Poledňáková z nich nedostala ani "slinu". Strašná nuda, romantika taky žádná....tenhle film si pusu nezaslouží.

• 3.5.2012  14:21

Uvěřitelné drama o boji rozvedených manželů o syna. Dustinovi jsem žral každé slovo, každou grimasu, každou emoci. Syna si určitě zasloužil více, než Streepová, která se tvářila strašně ublíženě, na to že ji vlastně nijak ublíženo nebylo. A Taky si nemyslím že by předvedla nějak úchvatný výkon...proti Hoffmanovi byla prvák v bordelu...

• 3.5.2012  11:12

Niccol umí teda lepší sci-fi, ale i přesto patří In Time k těm kvalitnějším filmům loňského roku. Záčatek solidní ale pak už se jen běhá jako v podobných Správcích osudu (i když nechápu jak to Amanda Seyfried na těch podpatcích dokázala). Za originální námět a kung-fu Timberlaka nemůžu jít pod 4 hvězdy.

• 2.5.2012  21:38
    Do toho (2001)

Miluju fotbal a miluju britský humor....Plno skvělých hlášek a Mikea Bassetta si prostě nejde nezamilovat. Pro mě jednoznačných 5 hvězd.

• 2.5.2012  21:26

Originál jsem neviděl, ale za to jsem viděl v pořadí druhý remake The Longest Yard od Petera Segala, který se mi líbil teda mnohem více. Nejspíše kvůli větší porci hlášek, větší konstelaci hvězd a lepší kameře. Ale mám raději fotbal s kopačákem než s šiškou a tak jsem se bavil i u téhle britské předělávky. Statham mohl dostat více prostoru, hrál fakt magora! Vinnie klasik - když nekrotí dlužníky mafie, tak zkrotí šmatlavé vězně. Ale víckrát bych si to asi už nepustil...

• 2.5.2012  21:15

Kdo si nezkusí gambleřit na vlastní kůži, tak ať se podívá na tenhle film a rychle ho to přejde. Mahownyho mi bylo ze začátku líto, ale pak už to s ním a mými sympatiemi šlo z kopce. Jinak se nejedná o žádný thriller, teda kromě scény kdy všecko prohraje....to je fakt vražedné. Krásných 75%

• 23.4.2012  20:35

První půlka dobrá - frajer Cruise + magor Cuba, ve druhé už začne být Cruise dost nesympatický a Cuba už méně vtipný. René jako zakřiknutá svobodná matka je v normě po celou dobu filmu. I přes dlouhou stopáž se na to dívalo vcelku dobře, ale chyběla mi tam nějaká kultovnější scéna. Dávám 70%, protože mi neukázali ty prachy!

• 20.4.2012  21:29
    Pelíšky (1999)

Pan Hřebejk na sebe může být pyšný. Film dokázal pobavit i chytit za srdce a to hlavně díky výkonům Jířiho Kodeta a dvojice Polívka-Donutil. Bezpochyby nejlepší český film!

• 17.4.2012  17:05
    Náš vůdce (2008)

Moc dobrý film, který Vás donutí se zamyslet na sílou fanatismu. Konec a fakt že se takovýto experiment opravdu uskutečnil zvedl hodnocení na plný počet hvězd.

• 5.4.2012  18:42
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

Být to v kategorii komedie tak to má u mě pět hvězd.

• 24.3.2012  21:12
    Počátek (2010)

I na popáté nepřestane bavit! Spojte Nolana s DiCapriem a geniálním scénářem a jeden z nejlepších filmů poslední doby je na světě.90%

• 23.3.2012  20:50

Místy jsem Tarantina až nepoznával, a tímto kouskem u mě stoupl zase o stupeň výše. Sympatická tlupa kolem Brada Pitta vyhlazující nácky v kontrastu se šíleně klidným německým monstrem Waltzem a dokonalým soundtrackem dělají z toho filmu kultovní záležitost.

• 23.3.2012  20:42
    Výkupné (1996)

Napínavé drama s nekompromisním tátou Gibsonem, který s únosci zásadně nevyjednává. Zá zápornou roli Garyho Sinise hvězdu navíc.

• 23.3.2012  20:30
    Dilema (2011)

Pohodová komedie se dvěma šašky Vaughnem a Jamesem, sexy správňačkou Connellyovou a sexy mrchou Ryderovou. Spršku gagů nečekejte, ale herecké obsazení Vám to vynahradí.

• 23.3.2012  20:24

Vynikající scénář, Michael Clarke Duncan v životní roli, Tom Hanks standartně skvělý ale co si nejvíc zaslouží pochvalu je umění mistra vězeňských filmů Franka Darabonta. Pan režisér, který během 5 let natočil dva skvostné snímky, na které divák po shlédnutí nezapomene. Bravo!

• 23.3.2012  20:16

Vězeňské filmy mám rád, ale tohle není vězeňský film. Je to úžasný příběh o touze po svobodě a jednom dlouholetém přátelství. Několikrát mě rozbrečel, několikrát mi nahnal husí kůží, několikrát mi vyloudil úsměv na rtech. Nebýt toho roku těžkého Oscarového soupeře v podání Forresta Gumpa posbíralo by toto veledílo všechny sošky.

• 23.3.2012  20:00
    Forrest Gump (1994)

Vtipné, milé dojemné, poučné a hlavně chytré mistrovské dílo, které se právem pere se The Shawshank Redemtion o nejlepší film všech dob.

1 2 3 4 následující >>