Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Dokumentární
  • Krimi
  • Horor

Recenze (123)

plakát

Ajťáci - Série 4 (2010) (série) 

Furt dobrý, ale celkově čtvrtá série je nejslabší.

plakát

Zločiny Velké Prahy (2021) (TV seriál) 

Tak horko těžko dokoukáno spíš jen díky Langošovi a Pleslovi, ale celkově zklamání. Nezajímavé příběhy, nudné případy, jen výprava fajn.

plakát

Mamka a taťka (2017) 

Ráda bych dala 4 nebo i 5, ale ten konec to totálně zabil. Nevadí mi otevřený konce, teda vadí :), ale tohle bylo prostě utnutý úplně zbytečně uprostřed akce. Nevyužitý potenciál prarodičů a celkově nevyužitý potenciál zajímavého námětu. Většinu času jsem se velice dobře bavila a o to víc je mi líto, že tvůrci film nedotáhli.

plakát

Polední žár (1997) (TV film) 

Studiová detektivka, zpracováním spíše připomínala divadelní hru. Americké prostředí mi úplně nesedlo, kdyby se to převedlo do českého, působilo by to přirozeněji.

plakát

Toman (2018) 

Neobyčejně zajímavý životní příběh, který by si zasloužil mnohem lepší zpracování. Stopáž je zbytečně dlouhá, děj se proto neuvěřitelně vleče a působí unyle. Kdyby se prostřední část zkrátila, film by získal na dynamice a snesitelnosti. Chybí tah na bránu, postav je příliš mnoho a jejich vykreslení je jalové. Kdyby se vše ve filmu zjednodušilo, kdyby ubylo zbytečných řečí, mohl by vzniknout úžasný velkofilm. Škoda, přeškoda, že četba Wiki o Z. Tomanovi je pro běžného diváka záživnější a především vyvolá mnohem více emocí než film samotný.

plakát

LOVEní (2019) 

Nudné, zdlouhavé, prázdné, hloupé, zbytečné, bezobsažné, nepřirozené, trapné, primitivní ... ty jo, proč vlastně jedna hvězda? :D

plakát

Princip slasti - Epizoda 3 (2019) (epizoda) 

Nedělám to často, ale končím. Končím během třetí epizody, vůbec mě to nechytlo. Vždycky tyhle krimi série dokoukám, i když kvalitou nejsou top, protože mě zajímá konec. Tady je mi absolutně fuk, jak to dopadne. Okázalá nuda.

plakát

Zlatý podraz (2018) 

První půlka se neskutečně vleče, ke konci to konečně získá dynamiku, ale i tak mám pocit, že by si pozapomenutý příběh českých basketbalistů zasloužil lepší zpracování, které člověka vtáhne od začátku.

plakát

Sever (2019) (TV seriál) 

První dva díly dost vlažné, poté konečně začal seriál gradovat. Bohužel poslední díl spadl zase k průměru. Nicméně nelituji, že jsem tomu věnovala čas. Pokračování by nebylo marné...

plakát

Dvě nevěsty a jedna svatba (2018) 

Proč herci jako Plesl nebo Holubová mají potřebu v podobném skvostu hrát? Proč romantická komedie musí být v českém podání téměř vždycky naprosto debilní? Upřímně jsem se zasmála jednou, maximálně dvakrát. Což by nevadilo, kdyby tam aspoň fungovala ta romantika, ale mezi hlavními postavami to prostě nejiskřilo. Takhle tedy fakt ne...:/

Reklama

Reklama