Cliff Booth

Cliff Booth

USA

22 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2
  • 5.7.2012
  Mac & Devin Go to High School (2012)

  Mac (Snoop Dogg) je prvotřídní dealer na střední škole N. Hale High, kde si kroutí svůj patnáctý ročník. Devin (Wiz Khalifa) je studijní eso s velkou budoucností, který hodlá dostat nejlepší známky a stipendium a Mac musí právě díky němu konečně odmaturovat. Není nad to spojit znalosti chemie s dealováním marihuany.

  • 4.5.2012
  Město divů (TV seriál) (2012)

  Magic City nás zavádí do Miami 50. let, konkrétně na Miami Beach, kterou lemují luxusní podniky a hotely, z jejichž útrob zní melodie Franka Sinatry. Majitelem jednoho z nejluxusnějších hotelů Miramar Playa je Ike Evans (Jeffrey Dean Morgan). Nic není tak idylické jak se na první pohled zdá. Ike se musí vypořádat s problémy s mafií, a také s náhlými změnami, které nastávají na nedaleké Kubě, kde se k moci dostal Fidel Castro.

  • 15.4.2012
  Laskavý dotek (TV seriál) (2012)

  Opustil ji manžel, nemá práci a upomínky na zaplacení hypotéky leží téměř všude po domě. Matka dvou dětí Riley Parks (Jennifer Love Hewitt) nemá na výběr a tak na doporučení kamarádky přijme práci v masážním salonu, kde ale klienti žádají víc než jen masáž.

  • 1.3.2012
  Taxík do Kanady (TV film) (1998)

  Mike (Jason Beghe) je pasadenský taxikář, jenž do svého taxíku nechá nastoupit starší dámu Katherine (Maureen O‘Hara) s pocitem, že jde o další běžnou zákaznici. Z pasažérky se ale vyklube bohatá žena, která plánuje cestu taxíkem až do 3100 mil vzdáleného Vancouveru. Zpočátku sporný vztah taxikáře a cestující vyúsťuje v přátelství.

  • 1.3.2012
  Úlovek (TV seriál) (2009)

  Freddie (Tom Hardy) je zrovna propuštěn z vězení, kde udržoval vztah se svým mafiánským šéfem Ozzym (Brian Cox). Před věznicí ho čeká jeho nejlepší kamarád z dětství Jimmy (Shaun Evans) a společně se vydávají do spárů londýnského podsvětí, které ovládá mafie, drogy a zbraně.

  • 21.1.2012
  Napoleon Dynamite (TV seriál) (2012)

  Animovaný seriál na motivy stejnojmeného hraného filmu o venkovském teenagerovi a jeho podivných přátelích, kteří se snaží přežít na venkově v Idahu.

  • 9.1.2012
  Here I Am (2010)

  Here I Am vypráví příběh Karen (Shai Pittman), pohledné aboriginky s temnou minulostí. Právě propuštěna z vězení se nachází na ulici, s obrovskou touhou změnit svůj život. Pomoc nachází v útulku pro domorodé ženy jako je ona. S podporou svých nových přátel se vydává na bolestivou cestu znovushledání se svou odcizenou matkou a dcerou a musí čelit nejtěžším pravdám svého života.

  • 12.11.2011
  The River Why (2010)

  Gus (Zach Gilford) je vášnivý muškař. V muškaření je velmi dobrý, stejně jako jeho rodiče. Už od malička mu ke štěstí stačí být blízko vody, a tak se po neshodách s rodiči rozhodne usadit v přírodě. Pronajímá si dřevěný domek přímo vedle řeky a každý den se věnuje své vášni. Právě díky své vášni se Gus setkává s krásnou Eddy (Amber Heard) do které se zamiluje.

  • 29.10.2011
  Za lepší život (2011)

  Carlos Galindo (Demián Bichir) je mexický zahradník, který před lety vstoupil se svou sestrou a synem na území USA. Snaží se žít klidný život, vydělat alespoň nějaké peníze na živobytí a držet svého syna dál od problémů a gangů. Jenže bez vlastního náklaďáku a nástrojů bude Carlos stále jen přežívat ze dne na den. Když mu jeho sestra půjčí dostatek peněz na koupi vlastního auta i s nářadím, zdá se, že se Carlosovi začíná plnit americký sen. Vše se ale změní, když ho jeho podřízený okrade a on se jako nelegální přistěhovalec nemůže obrátit na policii.

  • 29.10.2011
  The River Murders (2011)

  Detektiv Jack Verdon (Ray Liotta) vyšetřuje sérii vražd, v níž se stává hlavním podezřelým po tom, co FBI odhalí jeho blízké vztahy s oběťmi.

  • 13.10.2011
  Steve-O: Demise and Rise (TV film) (2009)

  Steve-O je jedním z hlavních herců skupiny Jackass a profesionální kaskadér. Díky jeho vylomeninám ho zná celý svět. Dokument Demise and Rise ovšem popisuje jeho druhou stránku, tu kde se z něj stává jedinec závislý na drogách a alkoholu. Steve-O prošel vězením, drogovou i psychiatrickou léčebnou. Dokument zachycuje výpovědi jeho rodiny a blízkých přátel, kdy byla jeho situace mnohdy nezvladatelná.

  • 17.5.2011
  Interview with the Assassin (2002)

  Téměř čtyřicet let po atentátu na Johna Fitzgeralda Kennedyho přichází snímek o bývalém vojákovi, který se otevřeně přiznává, že byl druhým střelcem, a že právě on zabil prezidenta.

  • 23.4.2011
  Chicago: Zákon ulice (TV seriál) (2011)

  Jeden z nejlepších Chicagských policistů Jarek Wysocki (Jason Clarke) se společně se svou šéfkou Teresou Colvin (Jennifer Beals) snaží vyčistit ulice Chicaga od násilí a korupce. Nejhorší ale je že zkorumpovaný je i druhý nejmocnější člověk v Chicagu, radní Ronin Gibbons (Delroy Lindo)

  • 8.12.2010
  Stále na hraně (2010)

  Chance (Brian Presley) se vrací z kriminálu s rozhodnutím změnit svůj život. Snaží se uzavřít mír se svým otcem (Ed Harris), který je hlavou árijského bratrstva a odpykává si trest za vraždu. Doma nachází svou bývalou přítelkyni, která mu řekne, že má syna jménem August. Poté potkává Pearl (Taraji P. Henson) kamarádku jeho bývalky a zamiluje se do ní.

  • 12.3.2010
  Dead Man Running (2009)

  Nick (Tamer Hassan) vlastní lyžařskou cestovní kancelář, v níž zaměstnává svého nejlepšího kamaráda Binga (Danny Dyer). Nick dluží lichváři Thigovi (Curtis Jackson) sto tisíc liber a Thigo mu dává 24 hodin na to, aby je sehnal, jinak zemře Nickova matka. Tak se Nick a Bing pokoušejí vydělat na sázkách, ale brzy zjistí, že tímto tempem nemají šanci sehnat tolik peněz. Nick tedy přijímá špinavou práci v Manchesteru. Jak tenhle závod s časem dopadne?

  • 11.3.2010
  Dead Man Running (2009)

  Nick (Tamer Hassan) vlastní lyžařskou cestovní kancelář, v níž zaměstnává svého nejlepšího kamaráda Binga (Danny Dyer). Nick dluží lichváři Thigovi (Curtis Jackson) sto tisíc liber a Thigo mu dává 24 hodin na to, aby je sehnal, jinak zemře Nickova matka. Tak se Nick a Bing pokoušejí vydělat na sázkách, ale brzy zjistí, že tímto tempem nemají šanci sehnat tolik peněz. Nick tedy přijímá špinavou práci v Manchesteru. Jak tenhle závod s časem dopadne?

  • 25.1.2010
  Vánoční koleda (2009)

  Film "Vánoční koleda" je filmovou adaptací Dickensovi knihy a vypráví příběh starého sobce Ebenezera Scroogeho (Jim Carrey) kterému se na Štedrý den zjeví duch jeho zemřelého obchodního společníka, aby ho varoval před jeho osudem. Jedinou cestou k vykoupení je návštěva tří duchů. Navštěvují ho proto postupně Duch minulosti, Duch součastnosti a nejděsivější Duch budoucnosti, aby starého lakomce napravili. Jim Carrey v tomto filmu ztvární jak hlavní roli starce, tak každého z duchů.

  • 9.12.2009
  Země ztracených (2009)

  Na správném místě, ve špatný čas. I tak by se dal charakterizovat příběh tří dospělých lidí, kteří se neúmyslně dostanou na záhadný ostrov obývaný dinosaury a jinými monstry, včetně záhadného a nebezpečného rodu Sleestaků.

  • 7.12.2009
  Strašáci (2011)

  Remake úspěšného snímku STRAŠÁCI z roku 1971, který díky velmi násilnému podtextu vyvolal v tehdejším světě kritiky velké nepokoje. Matematik David Sumner (James Marsden) se svou manželkou Amy (Kate Bosworth) se rozhodnou přestěhovat na anglický venkov, kde chce David získat klid na svou práci, a kde má Amy staré přátelé z dětství včetně své dětské lásky Charlieho (Alexander Skarsgård). Právě Charlieho a jeho partu si David najme na opravu svého domu. Charlie se ale místo práce poflakuje a adresuje laciné vtípky a posměchy na Davida. Jejich spor vyústí v brutální útok Charlieho party na Davidův dům, který ale nehodlá nic tolerovat a začne útok odvracet.

  • 2.12.2009
  Falco (2008)

  Film mapuje život, kariéru a tragickou smrt Johanna "Falco" Hölzela, rakouského zpěváka který byl ve svém krátkém životě členem Vídeňské skupiny "Drahdiwaberl" a později jako sólový hudebník který prorazil hity jako "Der Kommissar", "Wiener Blut" a světovým hitem "Rock Me Amadeus".

  • 26.11.2009
  Raving (2007)

  New York. Dito (Bill Irwin) je muž v hezkém obleku s kravatou. Jeho identifikační kartě vypršela lhůta a je mu zamítnut vstup do správní budovy. Katie (Zooey Deschanel) je věčná party girl. Fláká se po ulicích a pod dojemným příběhem o ztrátě cesty domů do Jersey si půjčuje od cizích lidí peníze. Jednoho rána se těmto dvěma zkříží cesty u snídaně v bistru. Dito nabídne Katie práci uklízečky v jeho bytě. Katie práci příjme s úmyslem vzít něco cenného v jeho bytě. Jejich seznámení se mění ve fantazírování. Kam tohle vede? Tento krátkometrážní snímek nám jako svůj první počin představuje herečka Julia Stiles, která také sama napsala scénář.

  • 26.11.2009
  Poslední výlet (2009)

  Bývalý trestanec Kev (Hugo Weaving) je se svým synem Chookem (Tom Russell) na útěku před zákonem. Kev spáchá v hádce násilný čin, a tak se vydávají napříč jižní Austrálií neznámo kam. Během cesty jsou nuceni se více poznávat a řešit problémy otce a syna, včetně zádrhelů, které se jim stále staví do cesty.

  • 4.8.2009
  Tyson (2008)

  Rozhovory, archivní záběry a fotografie nabízí dokument o jednom z nejúspěšnějších sportovců všech dob. Mike Tyson je legendární boxer, který dokázal spojit pásy všech tří boxerských organizací. Jeho život byl ale také plný skandálů. V pouhých třinácti letech měl na kontě neuvěřitelných 37 zatčení. Dokument mapuje život tohoto boxera nejen v ringu. Mimo šampióna se v tomto snímku objeví legendární trenér Cus D´Amato, Evander Holyfield a další boxerské legendy.

  • 14.7.2009
  Posedlá (2009)

  Derek (Idris Elba) je úspěšný muž, který se svou ženou Beth (Beyoncé Knowles) vede idylický život. Potíže mu ale začíná působit jedna kolegyně z práce, která je jím doslova posedlá a nehodlá se touhy po něm vzdát za žádnou cenu. Začne Dereka pronásledovat a narušovat jeho soukromý život. Zpočátku nevinně vypadající žert se mění v teror.

  • 13.5.2009
  Ženy (2008)

  Bohatá Newyorčanka Mary Haines (Meg Ryan) opouští svého manžela kvůli nevěře, kterou se dozví od svých přítelkyň a společně s ostatními se odebírá do vyhledávaného místa. Remake snímku The Women Georga Cukora z roku 1939.

  • 28.4.2009
  Bullet Ballet (1998)

  Goda pracuje v reklamní agentuře. Když se jednoho dne vrací domů, v bytě najde policii, která šetří sebevraždu jeho přítelkyně. Goda se vydává do podsvětí Tokia, aby sehnal zbraň, místo toho ale narazí na gang zlodějů a narkomanů, kteří ho okradou. Po neúspěšném obchodu se zbraní se Goda snaží vyrobit svou vlastní zbraň, aby se gangu pomstil, ale jeho zbraň selže. Potkává ženu, která mu nabídne zbraň, za cenu toho, že si ji vezme. Mezi tím se v ulicích Tokia schyluje k válce dvou gangů, do které se Goda připlétá, a zachrání Chisato život. Ta se rozhoduje požádat Goda o pomoc s bojem proti neznámému vrahovi, který likviduje její gang.

  • 28.4.2009
  13 (2010)

  Režisérův anglický remake vlastního snímku RUSKÁ RULETA (2005) vypráví příběh mladého muže, který převezme identitu mrtvého a vstupuje do světa podsvětí, kde se za zavřenými dveřmi hraje hra o holý život.

  • 28.4.2009
  Multi-Facial (1995)

  Krátký snímek natočený podle skutečného příběhu ukazuje den amatérského herce (Vin Diesel), který postupně navštěvuje několik konkurzů, kde ho ale odmítají pro nesmyslné důvody - třeba proto, že není dost černý nebo bílý…

  • 28.4.2009
  Date My Mom (TV seriál) (2004)

  Reality show vysílaná stanicí MTV Date My Mom by se dala volně přeložit jako "Rande s mojí mámou". Vybraní chlapci v reality show tráví den s třemi matkami, různými způsoby je baví, a podle povahy některé z matek nebo svého zájmu si pak „naslepo“ vyberou její dceru.

  • 28.4.2009
  The Notorious B.I.G. (2009)

  Film Notorious mapuje život a tragickou smrt Christophera Wallace, známého lépe jako Notorious B.I.G.a "Biggieho" (Jamal Woolard), který se stal jednou z největších superstar světového rapu.

<< předchozí 1 2