Daxus

okres Pardubice

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 25.10.2015  11:01

Nebylo to úplně špatný, ale Bourne to nebyl.

• 3.9.2015  12:25

Chcha, pěkná parodie Road to Perdition. Dva důchodci tváří v tvář a do toho naprosto neschopný "profesionální" zabiják a banda komparsujících poldů, do kterých se střílí o sto šest. Liam se prostě zuby nehty drží Taken 1 a někdo už by mu měl říct, aby to nechal bejt, nebo to aspoň bral míň vážně.... Natočí někdo chytrý akční film? 45%

• 4.1.2015  01:55

Pro mně moc přitažený za vlasy. Partička nýmandů z nejbrhůdu se pod vedením tvrdýho jakuzáka vyšvihne na syndikát, který je schopný konkurovat italský mafii... To ale jen kvůli tomu, že všichni jejich nepřátelé jsou blbý trubky. Jediné dvě věci, kvůli kterým na to stojí koukat je Takeši Kitano, nekompromisní jak náhrobní kámen, a hiearchické momenty s yakuzou. 55% za seppuku.

• 3.1.2015  02:32

Jestli je to celé pravda, byl Masutatsu Oyama nejtvrdším bojovníkem dvacátého století. To už se nedivím historce, že po tři dny bojoval, každý den se stem karatistů, až už čtvrtý den nebyl, kdo by se mu postavil. OSU!

• 30.12.2014  00:42
    Big Sur (2013)

Podivná koláž z Kerouacovi delírky, aneb jak zfilmovat intimní výpověď zoufalce na hraně. Big sur je poslední Jackův román, kde se naplno ukazuje jeho rozklad z chlastu a zmateku z neschopnosti být a zároveň nebýt králem beatniků. krásná příroda, hezký holky a super hudba, celkově ale roztříštěné, a pro člověka mimo žánr asi obtížně stravitelné. 65%

• 27.12.2014  12:58
    Equalizer (2014)

Co dobře začalo jako novodobá verze lovce chamradě architekta Paula Kerseyho, skončilo jako Terminátor, což realitu bohužel srazilo do kolen. Škoda. Dobrých žánrovek není nikdy dost. 55%

• 17.12.2014  21:45

jako kdybych koukal na nějakou počítačovou hru. Téměř tři hodiny řežby, bez děje. Chvilku to jde, ale pak je to nudanudanuda. Doufám, že Jackson už se do žádnýho Tolkiena pouštět nebude a najde si jinou zábavu, třeba ping pong. 30%

• 27.10.2014  14:03

Roztahané, ale nápad dobrý...a pěkný holky :) 65% za klasickou hudbu

• 26.10.2014  16:38
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Robert William Chambers by měl radost :) Temná věc. Atmosféra prvních pěti dílů se vtírá do kostí tak, že by jden téměř přestal věřit v dobro člověka. Pak to bohužel trošku zrychluje, a tím řídne. Možná by to chtělo o jeden díl víc. McConaghey si mě získal. 95%

• 14.9.2014  22:56

Přijmout zodpovědnost za své činy a jít za tím proti světu a ještě dál...proti sobě. O tom je tenhle film. Velký herec, dobrá hudba a lehká klaustrofobie. 90%

• 10.8.2014  00:52

Dvě hvězdy. Jedna za MJW, i když režíruje jako středoškolák a druhá z Lyoto Machidu. Od filmu jsem nic nečekal, a nic jsem nedostal. Howgh

• 31.7.2014  01:25
    Pád do tmy (2005)

Film o tom, jak to dopadne, když si skupinka bábovek jede zahrát Dračí doupě do tmy, kde žijí Glumovi. Apalačské hory ovšem nejsou tak romantické jako Tolkienovi hory Mlžné, takže dojde na nějakou tu krvičku, bebíčko a vyřizování starých účtů, což dole ve tmě skupince působí trochu problémy, a šestka na kostce né a né padnout. Glumovi jsou slepí jak patrony, nicméně oplývají schopností zjevit se ve správnou chvíli, takže jsem se několikrát lekl tak, že z mého zlobra byl rázem kudůk. Pokud se budou točit podobně roštěné kousky, stanu se brzy speleologem, neboť cepín se po zhlédnutí tohoto díla zdá jako záruka bezpečí v jakékoliv řiti matičky Země. 95% za parůžek do očička.

• 24.7.2014  00:38

Jednoduché jednohubka, těžící z obliby MMA. Zítra asi nebudu vědět o čem to bylo, ale dnes mám lehce povznášející pocit z toho, kterak hodní vyhráli a padoucha stihl trest.

• 14.7.2014  00:45
    Oběť zla (2007)

Hm, nepřekvapivě nepříjemný výlet po krásách našich hor. Možná je to tím, že v poslední době koukám moc na podobné snímky, ale pocit, že se tu omílá (a dost nenápaditě) po sté úplně to samé, mě neopustil po celou dobu. Oproti takovému http://www.csfd.cz/film/246283-jezero-smrti/ slabé. Ale pěkná holka zase...

• 14.7.2014  00:35
    Cizí oběd (2013)

Poeticky romantické, se sympaticky nerudným ouřadou a skromně pěknou ženuškou v domácnosti. Na večer se ženou jak dělané.

• 14.7.2014  00:33
    Kalvárie (2004)

Frankofóni umí roztočit vidlácké explotation jedna radost. Atmosférově hutné, obsazením hnusné (což je v pořádku), sem tam dobrá muzika. Jo, berné. 80% samosebou za vidlácké blues v hospodě

• 27.6.2014  01:00
    Úkryt (2011)

už jsem tu dlouho nic nekomentoval ani nehodnotil, protože většina filmů stojí za vyližprdel, ale tohle je pecka

• 25.3.2014  23:28

Rob Zombie a pokus o art film v hororovém ranku....? Při poslechu Velvetů si klidně zahýbám lampičkou sám, ďábly na to nepotřebuju.

• 20.3.2014  23:45
    Enderova hra (2013)

Efekty............ Efekty.................efekty..............starej Ford....................tetovanej Kingsley................trošku emocí.................. a děti

• 29.12.2013  23:59
    Rocky Balboa (2006)

Slyovi se po chudinské čtvrti Filadelfie stýská a tak povolal do zbraně všechny zálohy včetně Billa Contiho, aby spolu stvořili labutí píseň pro Rockyho. Je to patetická píseň, plná vzpomínek, jak se sluší, dokonce i pes Batkus má nástupce, ale to hlavní tam opět je. Srdce! Fighters fight! 80%

• 29.12.2013  12:36
    Rocky V (1990)

Rozhodně je dobře, že se režie ujal opět Avildsen. Ten umí Rockymu vetknou toho správného ducha. Návrat do chudinské čtvrti sérii prospěl, Sly napsal střízlivý scénář (na rozdíl od čtyřky), v hudbě se objevil hip hop a nestárnoucí Mickey udílí Rockymu poslední rady ze záhrobí. No problem 80%

• 29.12.2013  12:28
    Rocky IV (1985)

Od začátku, kdy se objeví efekt se dvěma rukavicemi, americkou a sovětskou, je jasné, že půjde o průser. Sly zjevně okouzlený roboty, Brigitte Nielsen, Jamesem Brownem a studenou válkou, napsal pokus o souboj velmocí v ringu, a poprvé mi Rocky přišel jako brak. Je tam smícháno vše, ale efekt je mizivý. Vypíchnout se dá snad jen trénink na Sibiři, Paulieho kecy a Rockyho závěrečná, mírně patetická řeč v Moskvě. 50%

• 29.12.2013  12:22
    Rocky III (1982)

Tenhle díl mě bavil mnohem více než dvojka. Je tu super soupeř (Mr. T, bezohledný vůči komukoliv a čemukoliv) a překvapila mě i snaha o psychologický posun postav. Rocky se zcivilizoval :)

• 29.12.2013  12:17
    Rocky II (1979)

Sly se chopil režie, scénáře a hlavní role... a je to znát. Tempo a atmosféra filmu je na nižší úrovni a dá se říci, že film jen ždímá úspěch jedničky, bez toho, aby přinesl něco nového. Od začátku je jasné, že tentokrát Rocky vyhraje a stane se novým šampionem... Opět super Burgess Meredith, jehož Mike ví o boxu úplně všechno :) 65%

• 29.12.2013  12:11
    Rocky (1976)

Legenda už proto, že zde zobrazený americký sen se skutečně stal. Stallone naskočil do rozjíždějícího se vlaku a stal se bohatým a slavným. Všechno od začátku až do konečných titulků je tak autentické (a jak by nebylo, když Sly "hrál" sám sebe a sváděl souboj o svoji šanci), že to i po letech vhání slzy do očí. Myslím, že kdyby chtěl postavu ztvárnit kdokoliv jiný, neměl by šanci a film by zapadl. Super výkon podal taky Burgess Meredith, jehož frňáku bych věřil i utkání s Marcianem. Trenér, jak má být. Režisér Avildsen, od začátku v konfliktu se Stallonem kvůli všemu, ukázal (a je to hodně vidět v pátém díle Rockyho), že umí přinést parádní atmosféru chudinských čtvrtí, bez zbytečného patosu a klišé) a má lví podíl na úspěchu filmu. Pecka 100%

• 23.12.2013  22:24
    Na doživotí (TV seriál) (2007)

Zenový policajt...to nemůžete nemilovat...., až na občasnou jednoduchost scénářů! 80%

• 13.12.2013  23:18

Trikově povedený akční film, natočený na motivy díla J.R.R.Tolkiena. Snaha natáhnout stopáž je tak zřejmá, že si člověk musí položit otázku, jestli to v příštím díle povede k tomu, že uvidíme elfsko trpasličí sex, nebo Sauronův návrat do Mordoru... Nicméně ohromující triky, neutuchající akce, krásná hudba a Evangeline Lilly snažící se nahradit Liv Tyler stojí za shlédnutí. 80 % za ještě drsnějšího Dvalina!

• 1.11.2013  21:08

Jako většina nových filmů i tento naráží na podstatný problém; špatný scénář. A to u filmu, kde si kdekdo hraje na superchytráka se svalama, dost bolí. Bylo hezké vidět ty dva železný dědky pohromadě v kooperaci, ale ten jejich superplán byla jen sázka na náhodu a ještě dost špatně natočená. Škoda. Přesto jim fandím:) 60%

• 28.8.2013  22:22

Konečně dobrej, leč krátkej film přesně podle Marvela. Zdravím Avengers a jejich přetechnizovanou sračku.

• 26.8.2013  17:09

První část vyznívá jako snaha o umělecké zpracování drsné deprese, je však tak utahaná, že jsem radši sledoval mouchy na zdi. Druhá půle je pár hektolitrů krve, tupí obrovští vojáci, prasečí pokladničky a tlustej generál, kterej neumí lézt potrubím. Celkově vzato průměr s dobrou muzikou.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6