Bourneův odkaz (2012)

Nebylo to úplně špatný, ale Bourne to nebyl.

Noční běžec (2015)

Chcha, pěkná parodie Road to Perdition. Dva důchodci tváří v tvář a do toho naprosto neschopný "profesionální" zabiják a banda komparsujících poldů, do kterých se střílí o sto šest. Liam se prostě zuby nehty drží Taken 1 a někdo už by mu měl říct, aby to nechal bejt, nebo to aspoň bral míň vážně.... Natočí někdo chytrý akční film? 45%

Ve spárech yakuzy (2000)

Pro mně moc přitažený za vlasy. Partička nýmandů z nejbrhůdu se pod vedením tvrdýho jakuzáka vyšvihne na syndikát, který je schopný konkurovat italský mafii... To ale jen kvůli tomu, že všichni jejich nepřátelé jsou blbý trubky. Jediné dvě věci, kvůli kterým na to stojí koukat je Takeši Kitano, nekompromisní jak náhrobní kámen, a hiearchické momenty s yakuzou. 55% za seppuku.

Baramui paiteo (2004)

Jestli je to celé pravda, byl Masutatsu Oyama nejtvrdším bojovníkem dvacátého století. To už se nedivím historce, že po tři dny bojoval, každý den se stem karatistů, až už čtvrtý den nebyl, kdo by se mu postavil. OSU!

Big Sur (2013)

Podivná koláž z Kerouacovi delírky, aneb jak zfilmovat intimní výpověď zoufalce na hraně. Big sur je poslední Jackův román, kde se naplno ukazuje jeho rozklad z chlastu a zmateku z neschopnosti být a zároveň nebýt králem beatniků. krásná příroda, hezký holky a super hudba, celkově ale roztříštěné, a pro člověka mimo žánr asi obtížně stravitelné. 65%

Equalizer (2014)

Co dobře začalo jako novodobá verze lovce chamradě architekta Paula Kerseyho, skončilo jako Terminátor, což realitu bohužel srazilo do kolen. Škoda. Dobrých žánrovek není nikdy dost. 55%

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

jako kdybych koukal na nějakou počítačovou hru. Téměř tři hodiny řežby, bez děje. Chvilku to jde, ale pak je to nudanudanuda. Doufám, že Jackson už se do žádnýho Tolkiena pouštět nebude a najde si jinou zábavu, třeba ping pong. 30%

La cara oculta (2011)

Roztahané, ale nápad dobrý...a pěkný holky :) 65% za klasickou hudbu

Temný případ (2014) (seriál)

Robert William Chambers by měl radost :) Temná věc. Atmosféra prvních pěti dílů se vtírá do kostí tak, že by jden téměř přestal věřit v dobro člověka. Pak to bohužel trošku zrychluje, a tím řídne. Možná by to chtělo o jeden díl víc. McConaghey si mě získal. 95%

Noční jízda (2013)

Přijmout zodpovědnost za své činy a jít za tím proti světu a ještě dál...proti sobě. O tom je tenhle film. Velký herec, dobrá hudba a lehká klaustrofobie. 90%