Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Dokumentární
  • Akční

Recenze (1 200)

plakát

Velká samota (1959) 

Je to v podstatě pravdivý příběh. Kolektivizovali Moravané. Výsledek je bordel, bláto a sračky. Všichni ožralí. V Praze jsou stejní kreténi, ale chlast si nedovedou na Žižkově vyprodukovat. Na Moravě jsou švestky, trnky, víno a lidi pracovití. Přichází Jula Pántik a ten je dá do lajny. Bohužel se sám stane alkoholikem. Však všichni chlastaj, tak to předsedovi družstva odpustí....Zajímavý film, hvězdami jen hýří...

plakát

Alena (1947) 

Jak děvka zvítězí i nad čertem. Parádní tragikomedie. Podívat se na toto vtipné dílko je lépe, než sledovat pičoviny na TV NOVA, ČT1 A Barrandov.

plakát

Turbina (1941) 

Na svou dobu velmi vymakané dílo. Katastrofický závěr mě překvapil. Počítače neměli. Lída Baarová tam nehraje. Je tam sama sebou. Prostě kurva z Prahy.  Výkony herců jsou impozantní!

plakát

Dnes v jednom domě (1980) (seriál) 

To je takovej hnůj, že nemám slov. Všichni obyvatelé domu v ulici Brixi mají IQ asi 8 letých chlapců. Dialogy jsou děsivé. Jediné normální dialogy tam vede Pepa Somr s hnusnou dcerou Kolářovou a Martin Růžek s manželkou. Jinak je to taková debilita, že mě z toho chytla zimnice. Scénář je tak děsivý, že může konkurovat jen Ordinaci v růžové zahradě.  Prostě hrůza!!!!

plakát

Čintamani & podvodník (1964) 

To je prostě koncert. Hlinomaz se Šmeralem jako zloději. Kdo to vymyslel? Sovák jako sňatkový podvodník, co má rád děti a hraje si s nimi v lese. Čumim, co pan Krejčík stihnul natočit!!!! Navíc, co slovo, to perla.

plakát

Klobouk plný deště (1973) (TV film) 

Pohled českých tvůrců na americkou divadelní hru nezachrání ani Pivec.

plakát

Spanilá jízda (1963) 

Pěkná kamera, vynikající herecké výkony a zajímavý pohled na armády středověku. To nebylo vojsko, to byl bordel. Všechno je natočeno pomoci pár stanů ČSLA v jednom údolí a počítám tak s 12 koňmi, které nechali běhat dokola. No ale koho to zajímá?

plakát

Všude žijí lidé (1960) 

Jestli toto se stalo? Viděli jste někdy vystudovanýho medika z Práglu, co tam má holku a sedává na barovejch sicnách, aby šel na šumavu mezi nepovedený jezedáky mezi hovna a bláto a tam dělal kariéru? Já ne a vy taky ne. Nějakej Hanibal tvrdí, že jo....

plakát

Tam na konečné (1957) 

Někdo tu poznamenal, že je to křečovité a snímané tehdejší optikou. Opravdu je to tak.  Navíc je to naivní se snahou vidět lidi černé nebo bílé. V dnešní době je to poměrně nedívatelné.

plakát

Týden v tichém domě (1947) 

Na svou dobu neobyčejně zdařilé.  Herci kouzelní. Blanka Waleská jako poněmčelá děvka. Hoger krade básničky. Nedbal sňatkový podvodník, zadlužený a ještě k tomu blbý nudný oficír. Neumann vymahač dluhů. A dále uvidíte jak se žilo na Pražském magistrátu. Jako dnes, všichni lžou, podváděj  a vzájemně se udávaj.