Stolen Fish (2020)

Veľmi ma prekvapilo tvar tejto krajiny, teda Gambie a že vlastne tento štát má len jedného suseda. A svinstvách, ktoré sa riešia pri rybolove som vedel už dávnejšie. Odporúčam vidieť.

Pink Floyd: The Wall (1982)

Svojho casu to muselo byt super. Ale priznam sa, nie som az taky fanusik Pink floydu. Ale uz o nom teda viem daleko viac. :)

Žiju Dunajem (2017) (TV film)

Tak film bol naozaj na veľmi, veľmi vysokej, profesionálnej úrovni. Sa mi páčilo to spojenie fascinujúcej prírody aj s tým negatívom. Fakt paráda :)

Orel skalní: Král hor (2014) (TV film)

Nádherné zábery. Aj názvoslovie vcelku fajn, iba kuvičok podľa mňa nie je kuvik. Páčil sa mi záber kuvička s kôrovníkom ale aj jeden preleto orla. :)

Skuteční Angry Birds (2015) (TV film)

Konečne dobrý preklad. Každopádne odporúčam aj ohľadom na kvalitné zábery.

Io non mi arrendo (2016) (TV film)

Environmentálne téma - paráda a teraz aj aktuálna s ohľadom na skládku v Bratislave.

Europas Urwälder (2011) (seriál)

Videl som časť o Bavorskom lese, ktorý je inak super, bol som tam a mal som sa možnosť rozprávať aj priamo s riaditeľom národného parku. Bolo to super. Celé je to super, ale podľa mňa kamera by bolo, aby bola lepšia :)

Krásy divokých Pyrenejí (2010) (TV film)

Pyreneje, chcem este niekedy urcite navstivit :) Kazdopadne by ma zaujimalo, kto robil preklad do Slovenciny :( podla vsetkeho to prekladali z Cestiny. Totiz skocer vodny, je po Slovensky vodnar potocny a ano v cestine to je skorec vodni. :) Alebo pouzili google translator ?