Náš vůdce (2008)

Ake jednoduche je byt diktatorom a niekto si predsa len mysli ze sa to neda. Ale to je chyba. Da sa to!

Knoflíkáři (1997)

Opäť Petr Zelenka s vynikajucou Evou Holubovou a dokonca tu hraje aj Franta Cerny, ktory inak posobi v znamom Cechomore.

Černá kočka, bílý kocour (1998)

Nadherna komedia zo zivota na balkane, s nadhernou zivou dychovkou. Kazdopadne ak sa Vam hudba paci, odporucam trubacsky festival v Guči.

Kukačka (2002)

Film, ktory je o niecom. Aj napriek tomu, ze kazdy hovoril inym jazykom, predsa sa dorozumeli. Rozumeli si dokonca viac, ako ludia hovoriaci jednym jazykom.

Samotáři (2000)

Toto je moj najoblubenejsi film, ktory si odporucam pozriet najma po tazkych rozchodoch. Predstavte si vsak, ze stale existuju ludia, ktori tento vynikajuci film este stale nevideli.

Strážce divočiny (2009)

Film je podľa mňa veľmi dobre spracovaný a čas strávený filmovaním v teréne je až neskutočný. Zábery v tomto filme sa miestami zdajú až neskutočné. Celkovo je film zasadený do deju, ktorý tomuto filmu dáva pocit napínavého príbehu. Bravó Erik a Robo.

Znovuzrodenie lesa (2009)

Film je podla mna velmi dobre spracovany a aj napriek dlzke je velmi putavy. Film sprevadza vynikajuci hlas Zuzky Kronerovej a aj Frantiska Kovara. Samotny film ziskal uz viacere medzinarodne ocenenia, napr. Hlavnu cenu Magna Mater na Agrofilme v Nitre. A 3. cenu v kategórii náučno-metodický a dokumentárny film na festivale Hubertlov Levice.