Kamca_

(Hradec Králové)

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 1.12.2017  11:30

V Americe je vážně možný úplně všechno ... Hodně povedený dokument. Doporučuji. 85%.

• 1.12.2017  11:23

Čekala jsem mega film a realita byla úplně jiná. Někteří herci mi sedli, někteří ne. A to mi bohužel dost vadilo. Dějově jsem měla taky jiný očekávání. Myslela jsem si, že tam bude víc scén s nabalováním vytoužených slečen hlavní trojicí. Takových scén tam bylo na můj vkus hrozně málo. Škoda. 60%.

• 1.12.2017  11:20

Příběh podle mě určitě špatný nebyl, ale dost mi vadilo to přehnaný modlení ... Na to vážně moc nejsem. Dost to kazilo dojem z celého filmu. Jinak herecké výkony byly sympatické. Jedno shlédnutí mi úplně stačí. 55%.

• 16.11.2017  11:14

Čekala jsem mnohem víc. Téma i hodnocení vás ostatních ve mě vyvolalo pocit, že to bude pro mě nezapomenutelný film. Bohužel jsem se mýlila. Nemůžu říct, že bych se u filmu nudila, to ne. Ale celkově mi tam prostě něco chybělo. Tohle téma se dalo využít určitě daleko líp. 60%.

• 16.11.2017  08:41
    Země jahod (2016)

Po dlouhý době zase film, který se mi hodně hluboko vryl do paměti. Líbilo se mi to prostředí a různorodost hlavních aktérů. V málokterým filmu můžete slyšet hned tři jazyky. To mě hodně bavilo. Hlavní herecké dvojici to moc slušelo. Škoda, že to tady na čsfd vidělo a hodnotilo tak málo lidí. O tomto filmu by se určitě mělo vědět víc. Ráda se někdy podívám znovu. 95%.

• 7.11.2017  08:40
    Vánoční přání (TV film) (2016)

Dost naivní film s tématem, který už tu několikrát byl. Ale přesně tenhle typ filmů mam v době Vánoc ráda. 55%.

• 2.11.2017  07:44

První půlka se mi docela líbila, ale v druhé už se to moje nadšení trochu vytrácelo. Námět byl vážně super, ale zpracování mohlo být o něco lepší. Škoda nevyužitého potenciálu. Nejvíc se mi asi líbily hip hopové kousky. To bylo vážně něco. 55%.

• 2.11.2017  07:41

Dost béčkový film. Herecké výkony pokulhávaly a nejen ty. I když mám gymnastiku hodně ráda, tak tohle mě opravdu moc nebavilo. 40%.

• 1.11.2017  12:04

Tenhle film se vůbec nedal brát vážně. Některý scény mi přišly fakt komický ... Realita opravdu vypadá úplně jinak než je popisováno ve filmu. Na jedno kouknutí dobrý, ale víc už bych na to určitě nekoukala ... 40%.

• 31.10.2017  13:56
    Bába z ledu (2017)

Hodně povedený film (na český poměry). Pěkně zpracované téma ze života. Jen škoda toho konce. Předpokládala jsem, že to skončí jinak. 75%.

• 31.10.2017  13:11

Dost šílená představa, co v dnešní době řeší 14ti letý děcka ... Když si vpomenu na naší generaci, tak jsme měli teda úplně jiný starosti. Jinak snímek je to hodně povedený. Dobře se na něj koukalo. 75%.

• 27.9.2017  13:58

Upřímně? Čekala jsem to horší. Herci mi k sobě úplně neseděli a ta hudba se taky dala vybrat lepší ... Je fakt, že už jsem na tyhle filmy asi stará. Tento film už znovu nepustím. 55%.

• 25.9.2017  13:10

Robert De Niro je prostě pan herec, to se musí nechat. Tady v tomhle filmu se mi moc líbil. Vlastně celé herecké obsazení bylo fajn. Hudba byla taky pěkná. Stopáž byla akorát. Takže celkově dávám 85%.

• 25.9.2017  13:06

Nic jsem od filmu nečekala a vlastně jsem ani nic nedostala. Žádný super zážitek se nekonal. Film je stupidní a trapný. Dalo by se říct, že se nepovedlo vlastně vůbec nic. Ale v poslední době od českých filmů radši nic moc nečekám. Je to ve finále lepší ... 35%.

• 7.9.2017  07:37

To je přesně film pro mě. Mělo to trochu pomalejší začátek, ale pak to stálo fakt za to. Do děje jsem se úplně vžila. Chápala jsem všechno, co hlavní hrdinka prožívá. Dospívání není jednoduchá věc, to víme všichni. Opravdu skvěle natočený film. Hlavní herečka mi přišla dost zajímavá. Určitě si s ní najdu další filmy. 85%.

• 5.9.2017  10:08
    3v1 (TV pořad) (2014)

Pravdivé a vtipné scénky z každodenního života. Fakt super nápad a pěkný provedení. Doporučuju se aspoň na jeden díl podívat. 80%.

• 28.8.2017  15:11
    Mixxxer (TV pořad) (2012)

Hosti tohoto pořadu jsou docela zajímavý. Vadí mi ale hrozný výkon moderátorů, co si v jednom kuse skáčou do řeči. To vážně nepůsobí moc profesionálně ... 15%.

• 28.8.2017  13:41

Narazila jsem na tenhle film úplně náhodou a moc mile mě překvapil. Britt Robertson mám moc ráda a tady jí to moc slušelo. Kupodivu se k sobě s Asou docela hodili, i když je mezi nima ve skutečnosti takový věkový rozdíl (ve filmu jim je zhruba stejně). Film se samozřejmě neobejde bez typických amerických keců, ale to bych tak nějak skousla. Ta romantická dějová linka byla pro mě asi ze všeho nejdůležitější a těm dvoum jsem hodně fandila. Buď se film lidem líbí a nebo ho úplně ve všem pomlouvají. Co jsem si tady četla pár ostatních komentářů, tak se s pár lidma docela shodnu. Dost věcí ve filmu moc nezapadá do sebe a v ději tak zůstávají nejasné díry. Já to beru tak, jak to je a řeknu si vždycky: Je to jen film, není to realita, takže tak. Při sledování Vesmíru mezi námi jsem se krásně zasnila a o to mi přesně šlo, takže já jsem spokojená :-). 85%.

• 15.8.2017  10:16

Dávám 35% a možná je to až moc. První díl byl určitě lepší. Od tohoto filmu jsem nečekala vůbec nic a to nic se taky dostavilo. Ta přehnaná stopáž je pro mě dost nepochopitelná. Ale ono by to bylo nudný i s kratší stopáží. Prosím už další pokračování netočit ...

• 14.8.2017  09:25

Několikrát již ohraný scénář. Čekala jsem víc. Už díky Omaru Sy, ale bohužel. První půlka byla docela fajn, ale v té druhé to u mě vážně kleslo. Film mě ničím nepřekvapil. Takže celkově dávám jen průměrné hodnocení. 55%.

• 11.8.2017  10:31
    Orel Eddie (2016)

Tenhle typ sportovních filmů mám dost ráda. Tady mi ale bohužel něco chybělo. Možná mi taky tak trochu vadilo, že je to pojaté životopisně. Mile mě překvapilo prostředí, ve kterém se děj odehrával (skoky sleduju a miluju už od dětství). Potěšil mě hlavně můstek v Ga-Pa a restaurace, kterou jsem dokonce měla možnost navštívit. Film dějem nebyl nějak převratný, ani moc věrohodný a taky mi moc neseděl výběr hlavního herce. 55%.

• 11.8.2017  10:23

Dost děsivý pohled na to, jak to s námi může dopadnout. Spousta lidí si tohle nepřipouští, ale je to bohužel realita. Dokument ve mě vyvolal zvláštní pocity, že jsem ani nechtěla dát vyšší hodnocení. Nakonec jsem to ale přehodnotila a dávám 80%. A taky kvůli Leonardovi :)

• 25.7.2017  08:17

Jedním slovem je tohle pro mě velké zklamání. Dost jsem se na tento film těšila (málem vyšlo kino) a o to víc mě asi zklamal. Německé romantické komedie mám fakt ráda. Už jsem jich viděla několik, ale tady se toho moc nepovedlo. Bohužel. Jak už tu někdo psal, tak tam bylo dost málo uvěřitelných scén. To si myslím taky. Kostja tu byl až moc uhlazený a to mi k němu moc nesedělo. Mnohem víc se mi líbil ve filmu Povinně nezadaný. Celkově dávám jen 55%.

• 21.7.2017  08:43
    Kocour Bob (2016)

Kočky miluju už od děství a tohle je film přesně pro mě. Čekala jsem, že to bude smutný a dojemný. Ve skutečnosti mě to dojalo ještě víc než jsem čekala. Pěkný propracovaný příběh odehrávající se v ulicích Londýna a k tomu supr hudba, no co víc si přát ... Určitě jsem tento film neviděla naposledy. 95%.

• 20.6.2017  10:01

Filmy od Tima Burtona mám ráda, ale tenhle mi úplně nesedl. První půlka byla docela fajn, ale ten konec se mi moc nelíbil. Na mě to bylo až moc fantasy. Trochu mi tam chyběla hudba od Dannyho Elfmana. 60%.

• 19.6.2017  14:59

Hodně naivní příběh ... Ale čekala jsem ten film celkově horší než ve skutečnosti byl, takže je to pro mě takový průměr. Ale myslím, že víckrát na to už asi koukat nebudu. Hlavní herec mi moc sympatický nebyl a to mi dost kazilo dojem z celého filmu. Nejvíc mě potěšil výhled na zasněžené Tatry. 55%.

• 19.6.2017  09:24

Film, který mě za poslední rok dostal úplně nejvíc. Takových filmů bohužel v poslední době moc není, kor těch nových. Tady fungovalo úplně všechno, herci, hudba ... Miluju filmy o zvířatech, zvlášť potom o psech. Hlavní hrdina Bailey je v originále výborně namluvený. Radím na film koukat v původním znění. To určitě udělá hodně. Tady na čsfd jsem si pustila český trailer a musím říct, že mi ten dabing stačil ... Originál je originál. Dávám plný počet, jinak to ani nejde. A připravte si kapesníky :). 100%.

• 19.6.2017  08:16

Kdo viděl první díl, tak mu radím, ať na tenhle radši ani nekouká ... Docela to kazí dojem. Čekala jsem, že to bude slabší, ale ve skutečnosti je to ještě horší. 2 hvězdy dávám jen z nostalgie. A úplně nesnáším to jejich americký komentování do televize ... 35%.

• 19.6.2017  08:04

Na jedničku to samozřejmě nemělo. Ale i tak je to hodně povedený pokračovaní. Po 20ti letech si člověk připomene ty zajímavý pocity, co měl právě kdysi u jedničky. Líbilo se mi, že herci zůstali úplně stejní. To filmu dává hodně velký plus. Soundtrack byl taky boží, ale to se dalo čekat. 85%.

• 3.5.2017  10:06
    Mlha v srpnu (2016)

Hodně drsný příběh. Těch dětí mi tam bylo fakt líto. I když se jednalo o kvalitní film, tak si myslím, že už si ho asi podruhé nepustím. Přeci jen v člověku vyvolá trochu depresivní pocity ... 80%.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28