Kamca_

(Hradec Králové)

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 15.8.2017  10:16

Dávám 35% a možná je to až moc. První díl byl určitě lepší. Od tohoto filmu jsem nečekala vůbec nic a to nic se taky dostavilo. Ta přehnaná stopáž je pro mě dost nepochopitelná. Ale ono by to bylo nudný i s kratší stopáží. Prosím už další pokračování netočit ...

• 14.8.2017  09:25

Několikrát již ohraný scénář. Čekala jsem víc. Už díky Omaru Sy, ale bohužel. První půlka byla docela fajn, ale v té druhé to u mě vážně kleslo. Film mě ničím nepřekvapil. Takže celkově dávám jen průměrné hodnocení. 55%.

• 11.8.2017  10:31
    Orel Eddie (2016)

Tenhle typ sportovních filmů mám dost ráda. Tady mi ale bohužel něco chybělo. Možná mi taky tak trochu vadilo, že je to pojaté životopisně. Mile mě překvapilo prostředí, ve kterém se děj odehrával (skoky sleduju a miluju už od dětství). Potěšil mě hlavně můstek v Ga-Pa a restaurace, kterou jsem dokonce měla možnost navštívit. Film dějem nebyl nějak převratný, ani moc věrohodný a taky mi moc neseděl výběr hlavního herce. 55%.

• 11.8.2017  10:23

Dost děsivý pohled na to, jak to s námi může dopadnout. Spousta lidí si tohle nepřipouští, ale je to bohužel realita. Dokument ve mě vyvolal zvláštní pocity, že jsem ani nechtěla dát vyšší hodnocení. Nakonec jsem to ale přehodnotila a dávám 80%. A taky kvůli Leonardovi :)

• 25.7.2017  08:17

Jedním slovem je tohle pro mě velké zklamání. Dost jsem se na tento film těšila (málem vyšlo kino) a o to víc mě asi zklamal. Německé romantické komedie mám fakt ráda. Už jsem jich viděla několik, ale tady se toho moc nepovedlo. Bohužel. Jak už tu někdo psal, tak tam bylo dost málo uvěřitelných scén. To si myslím taky. Kostja tu byl až moc uhlazený a to mi k němu moc nesedělo. Mnohem víc se mi líbil ve filmu Povinně nezadaný. Celkově dávám jen 55%.

• 21.7.2017  08:43
    Kocour Bob (2016)

Kočky miluju už od děství a tohle je film přesně pro mě. Čekala jsem, že to bude smutný a dojemný. Ve skutečnosti mě to dojalo ještě víc než jsem čekala. Pěkný propracovaný příběh odehrávající se v ulicích Londýna a k tomu supr hudba, no co víc si přát ... Určitě jsem tento film neviděla naposledy. 95%.

• 20.6.2017  10:01

Filmy od Tima Burtona mám ráda, ale tenhle mi úplně nesedl. První půlka byla docela fajn, ale ten konec se mi moc nelíbil. Na mě to bylo až moc fantasy. Trochu mi tam chyběla hudba od Dannyho Elfmana. 60%.

• 19.6.2017  14:59

Hodně naivní příběh ... Ale čekala jsem ten film celkově horší než ve skutečnosti byl, takže je to pro mě takový průměr. Ale myslím, že víckrát na to už asi koukat nebudu. Hlavní herec mi moc sympatický nebyl a to mi dost kazilo dojem z celého filmu. Nejvíc mě potěšil výhled na zasněžené Tatry. 55%.

• 19.6.2017  09:24

Film, který mě za poslední rok dostal úplně nejvíc. Takových filmů bohužel v poslední době moc není, kor těch nových. Tady fungovalo úplně všechno, herci, hudba ... Miluju filmy o zvířatech, zvlášť potom o psech. Hlavní hrdina Bailey je v originále výborně namluvený. Radím na film koukat v původním znění. To určitě udělá hodně. Tady na čsfd jsem si pustila český trailer a musím říct, že mi ten dabing stačil ... Originál je originál. Dávám plný počet, jinak to ani nejde. A připravte si kapesníky :). 100%.

• 19.6.2017  08:16

Kdo viděl první díl, tak mu radím, ať na tenhle radši ani nekouká ... Docela to kazí dojem. Čekala jsem, že to bude slabší, ale ve skutečnosti je to ještě horší. 2 hvězdy dávám jen z nostalgie. A úplně nesnáším to jejich americký komentování do televize ... 35%.

• 19.6.2017  08:04

Na jedničku to samozřejmě nemělo. Ale i tak je to hodně povedený pokračovaní. Po 20ti letech si člověk připomene ty zajímavý pocity, co měl právě kdysi u jedničky. Líbilo se mi, že herci zůstali úplně stejní. To filmu dává hodně velký plus. Soundtrack byl taky boží, ale to se dalo čekat. 85%.

• 3.5.2017  10:06
    Mlha v srpnu (2016)

Hodně drsný příběh. Těch dětí mi tam bylo fakt líto. I když se jednalo o kvalitní film, tak si myslím, že už si ho asi podruhé nepustím. Přeci jen v člověku vyvolá trochu depresivní pocity ... 80%.

• 3.5.2017  09:42

Docela mě překvapuje, že jsem tento film viděla až teď. No pozdě, ale přece :). Musím se přiznat, že jsem se výborně bavila od začátku až do konce. Děj nebyl nějak složitý, postav také nebylo moc. Ale jak se říká, v jednoduchosti je krása. Tady to opravdu funguje. Film jsem určitě neviděla naposledy a moc ráda se k němu někdy vrátím. Francouzi komedie umí fakt skvěle! 85%.

• 2.5.2017  09:31
    Ptáčátko (2016)

Supr nápad a ještě lepší hudba. Už jsem to viděla asi 5x :). 95%.

• 30.3.2017  13:28

V Ostravě jsem byla, dokonce znám i pár Ostraváků. No ale že by se tam mluvilo řečí, jaká se objevuje v tomhle filmu ... to fakt ne. Jinak dějově ten film nebyl úplně nejhorší, ale jednou mi to vidět stačilo. 35%.

• 30.3.2017  13:22

Taková česká oddychovka, která vás nijak zvlášť neoslní. I když to nebylo moc kvalitně zpracované, tak se mi to docela líbilo a možná jsem to neviděla naposledy. 55%.

• 7.3.2017  14:49
    LOL (2008)

Tohle původní francouzské zpracování jsem čekala o dost lepší než to v podání USA. Ale tak nějak ve finále mi to přišlo hodně podobný, místama úplně stejný. Zvolila bych jiný typ herců .. To, co měli tady na hlavě byla docela hrůza ... A nedalo se na to vůbec koukat. Holky byly v pohodě. I když je to moje oblíbená tématika, tak se obávám, že k tomuto filmu už se asi nevrátím. 55%.

• 6.3.2017  13:48
    LOL (2012)

Průměrný americký teen film. Trochu jsem měla problém s pár hercema, byli na mě až moc sladký. Ale Miley byla v pohodě, na tyhle role se podle mě dost hodí. Dospívající holky, co se hledaj. 50%.

• 3.3.2017  10:57
    Prázdniny v Provence (2016)

Kravina ... A naprosto zbytečný a nic neříkající film ... Odpad!

• 1.3.2017  10:52

Velmi příjemný film na oddech. Tyhle komedie francouzi opravdu umí. Konkrétně u téhle komedie mi ale pořád něco chybělo na to, abych mohla dát vyšší hodnocení. Hlavní herečka v podání Virginie Efira byla kouzelná. Za mě v tomto případě je to jen lepších 60%.

• 17.2.2017  14:58

Jak se říká, v jednoduchosti je krása ... A tady se to přesně potvrzuje. Tenhle film mě moc mile překvapil. Čekala jsem, že mě bude bavit, ale ne až tak moc. Nepřináší dějově sice nic nového, ale na český film je to hodně povedený. Herci k sobě krásně ladili. Petra Hřebíčková v hlavní roli byla super. Víc takových českých filmů, na které se dá koukat i několikrát. 85%.

• 14.2.2017  10:22

Nebýt toho místama stupidního humoru a scének, tak bych dala vyšší hodnocení. Výběr hlavních hereček mi sedl. Milu Kunis můžu už od filmu Kamarád taky rád. Vtipné chvíle se ve filmu určitě našly, o tom žádná. Ale pořád bylo hrozně znát, že je to americký film a ve finále vlastně nepřináší vůbec nic nového. 55%.

• 23.1.2017  12:18
    Legenda 17 (2013)

Tady se opět potvrdilo, že životopisné filmy nemám moc v lásce. U tohoto filmu jsem si nejdřív myslela, že když hraje v ději velkou roli hokej, že to bude něco víc. Nestalo se. Film u mě spadá do klasického průměru. Už jsem viděla líp zpracovaný filmy o hokeji. Určitě bych zkrátila tu dlouhou stopáž, která filmu moc neprospívá. 55%.

• 17.1.2017  14:09

Tenhle film mě moc mile překvapil. Nečekala jsem, že se mi bude tak líbit. Výborná animace i boží atmosféra z něho šla. Moc se mi líbil i hudební doprovod. Film krásně navodí tu pravou vánoční atmosféru vhodnou nejen pro děti, ale i pro dospělé, kteří se rádi vrací do dětských let. 85%.

• 17.1.2017  11:03
    Převrat (2015)

Mazec film. nechtěla bych tohle zažít na vlastní kůži. Snad nikdy ani nezažiju. Místama byl děj dost přitažený za vlasy, ale to se dá od amerického filmu čekat. Už jsem si na to zvykla. 75%.

• 17.1.2017  10:33

Typ komedie, který mi moc nesedí a tady tomu nebylo jinak. 45%.

• 17.1.2017  10:31

Dost zajímavý film. Moc si nedokážu představit, že bych takhle vyrůstala. Dost děsivá představa, ale pro někoho to možná může být lepší než vyrůstat ve velkoměstě. Čekala jsem malinko jiný konec, ale co už. Tohle je zrovna typ filmu, který si už asi znovu nepustím. 60%.

• 17.1.2017  10:16

Americká blbost, ale docela mě pobavila :). 55%.

• 17.1.2017  09:16

Docela pěkný film. Nebýt těch písniček, tak dám určitě vyšší hodnocení. Vždycky mi muzikály vadily, ale tady se to dalo přežít. Kouzlo tenhle film určitě má. Někdy si ho možná pustím znovu. 65%.

• 17.1.2017  09:12
    Sezn@mka (2016)

Jedna z největších českých blbostí, jaký jsem měla možnost vidět. Fakt zbytečný film. Viděla jsem ho celý, ale chvílema to bylo vážně utrpení. 25%.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28