• Rodinný

Modern/Love (2012)

Skvělý krátký film s překvapivým koncem a krásnou hudbou. 80%.

Český žurnál - Obnažený národ (2014) (epizoda)

Tenhle dokument byla hrozná nuda. Pár povedených záběrů se tam dalo najít, ale moc jich nebylo. Dávám 40% za snahu.

Bráchova holka (2009)

Tak tohle byl vážně neuvěřitelný snímek. Po menším váhání dávám plný počet hvězd. Už od prvních vteřin jsem měla mrazení v zádech a hodně tomu pomohla i hudba. Adam Scott je jeden z nejvíc chartismatických herců, které znám. Kdo má rád dramata s psychologickým nádechem, tak si určitě přijde na své. Já to miluju. 95%.

Beznadějný trouba (2011)

Začátek byl hodně zajímavý a neobvyklý. Film mě zaujal hned. Nebyly tu vůbec hluchá místa. Herecké obsazení fungovalo dokonale. 80%.

Celeste a Jesse navždy (2012)

Nenucený snímek, který vás zaujme svou jednoduchostí. A jak se říká - v jednoduchosti je krása. Tohle drama s komediálními prvky mě hodně zaujalo a výběr herců taky. 80%.

Sousedi (2014)

Asi jsem od toho čekala moc. Dějově nuda a mohli si odpustit ty trapný a nechutný scény. Tohle přesně ve filmu nesnášim. Zaca Efrona mám ráda, ale v téhle roli se mi nelíbil ani trochu. Hrozná kravina to byla a chvílema jsem myslela, že to snad ani nedokoukám, ale nakonec jsem se přemohla. Dávám 40% a to si myslim, že jsem ještě mírná.

Holka jako lusk (2001)

Film nepřináší vůbec nic nového. Tohle téma už tu bylo několikrát a je to pořád to samý dokola. Hodně mě zaujal výběr herců. Aspoň na něco se dalo koukat. 40%.

Víno roku (2008)

Považuju se za milovníka vína, ale tenhle film mě hodně nudil už od začátku. S filmem Dobrý ročník se nedá ani srovnávat ... 40%.

Hon (2012)

Moc mě nenapadá, jak začít. Mám z toho zajímavý a zvláštní pocity, který se moc nedají popsat. Tenhle typ filmů mi hodně sedí. Prostě drama ze života, u kterého se nedá moc předvídat, co se za 5 minut stane. Začátek byl kapku pomalejší, ale pak jsem se teda nenudila ani vteřinu. Chvílema mi šel i mráz po zádech. I přes to všechno dám jen 85%. Čekala jsem od toho původně víc, ale to neznamená, že ve mě film nezanechal žádné pocity. Role Madse byla jako vždy vynikající, ale stejně mě nejvíc zaujal ve filmu Po svatbě.