• Rodinný

Casanova (2005)

Nejvíc se mě ve filmu líbila atmosféra Benátek. To nemělo chybu. Jinak jsem hodně spokojená jak s výběrem herců tak i s jejich výkonama.

Kluci to taky chtěj... a pořád! (2002) odpad!

Bylo to mnohem horší než Holky to chtěj taky. Takhle jsem si to teda nepředstavovala. Hodně mě to zklamalo a myslela jsem, že to ani nedokoukám.

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Čtvrtý díl jsem viděla jako druhý v pořadí, hned po jedničce. Hodně mě to potěšilo. Nečekala jsem moc zázraků, ale tenhle film mě opravdu dostal:) Bylo to o trochu slabší. Jsem zvědavá na další díl.

Velký (1988)

Jeden z mých prvních filmů, co jsem kdy viděla. Hodně mě zaujal, hlavně výkon Toma Hankse. Podle mě film s výborným nápadem na scénář.

Spider-Man 2 (2004)

Je tam méně akce, ale i tak to má své kouzlo. Dr. Octopus je mnohem lepší než Green goblin v jedničce.

Spider-Man (2002)

Líbilo se mi to o trochu víc než dvojka. Nejlepší byly scény, kdy se Peter seznamoval se svými schopnostmi. A jinak se mi tam Green goblin moc nelíbil.

Zkrocená hora (2005)

Podle mě jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděla. Je to výborně zahraný. Nemám tomu co vytknout. Myslím, že měl dostat oskara právě tenhle film ...