Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Krátkometrážní
  • Akční

Midnight (2021)

Docela dobrý thriller natočený z jiného úhlu než obvykle. Radši než na detektivy a ostřílené svalouny se soustřetí na slabé, občas vynalézavé, občas zpanikařené oběti a jejich snahu za každou cenu přežít, a dále na záporákovu úlisnou genialitu a vůli zvítězit.

plakát

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (TV seriál)

Stále to ve mně kolísá, jestli se Papírový dům nabušený průměr, nebo pokulhávající nadprůměr. Ono je to totiž sérii od série. Jak bych všem vřele doporučila druhou a třetí, tak první a čtvrtou považuju spíš za nutné expoziční a upadávající zlo. Pětka pak zase táhne procentáž o něco nahoru - no, uvidíme, co dál. Každá aspoň trochu originální věcička ze zatuchlých Netflixových vod se cení.

plakát

Pěreval Ďatlova (2020) (TV seriál)

Na to, jak banální je závěr, se seriál snaží všemi možnými i nemožnými kombinacemi si diváka až do toho neosoleného a neomaštěného konce udržet. Rozeseje kolem spoustu střípků, aby nakonec nepoužil ani jediný.

plakát

Hra na oliheň (2021) (TV seriál)

Tak se zase uklidníme...

Ousama Game (2011)

Slušné, jen jsem čekala mnohem víc hororu a mnohem méně piplání v puberťáckých citech, líbačkách a svlékačkách.

Spoluviníci (2014)

Zase jednou ze zajímavějšího soudku, jen to ještě vyšperkovat, utáhnout nedotažené.

plakát

The Day of Destruction (2020)

Vizuál dobrej, soundtrack taky... smysl už tolik ne... Je to jako střípek z epizodického anime, který někdo rozvlekl na šedesát minut a ke kterému chybí kontext.

plakát

Dorohedoro (2020) (TV seriál)

Konečně zase jednou nářez, který umí spojit nekonvenční výpravu, fantastickou obrazotvornost a vybalancovat vážnost a humor. Postavy navíc nejde nemít rád - a to i záporáky. On je tu totož každý tak trochu záporák a zároveň k zulíbání. Jsem zvědavá na zbytek.

Ovládací panel