Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Animovaný
  • Krátkometrážní
  • Akční

Recenze (346)

plakát

Zoo (2005) 

Seven Rooms jednoznačně vede.

plakát

Gwimul (2021) (seriál) 

Po delší době něco na úrovni.

plakát

Tomiris (2019) 

Jak vměstnat kýčovité dějové body ze všech možných historických "velkofilmů" do jednoho: Návod od Tomiris.

plakát

Jigeum Uri Hakgyoneun (2022) (seriál) 

Vůbec ne tak špatné, jak se mě tu někteří ulrakrutopřísní cynikové snaží přesvědčit. Jen se zkrátka musí počítat s tím, že se seriál točí převážně kolem školáků hozených do velice přepjaté životní situace, proto je v něm (pro někoho nepřekousnutelné) moře momentů, které se do děje tak trochu žánrově nehodí. Příliš zlehčování, příliš nucené romantiky, nyvých pohledů, nesmyslných rozhodnutí. Ale opakuju, je to o školácích. Sami bychom si asi při zombie apokalypse uvěznění ve škole se svým "krušem" nevedli lépe.

plakát

Novinářka (2022) (seriál) 

Jednu věc dramatům o žurnalistice a politice prostě neodpustím, a to - opravdu úsměvné - omílání toho samého, co už jsme tisíckrát viděli, jen v bleděmodrém. Netflix opět nezazářil.

plakát

Někdo musí zemřít (2020) (seriál) 

Zakončení zklamalo patosem a pitomostí a zbořilo dojem z dokonalého druhého dílu. Postava matriarchální megerovité babky nešíří ten strach, který ve mně scénář chce mermomocí vzbudit; působí ploše - nic, co už bychom nikde jinde neviděli. Proto se mi v posledních pěti minutách chtělo spíš smát. No, naštěstí byl ke všemu vážně solidní lead-up.

plakát

Moře klidu (2021) (seriál) 

Nádherně nasnímaná vata.

plakát

Midnight (2021) 

Docela dobrý thriller natočený z jiného úhlu než obvykle. Radši než na detektivy a ostřílené svalouny se soustřetí na slabé, občas vynalézavé, občas zpanikařené oběti a jejich snahu za každou cenu přežít, a dále na záporákovu úlisnou genialitu a vůli zvítězit.

Ovládací panel
7 bodů