Revanx

Mzungu

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 23.8.2017  15:12
    Mumie (2017)

To už ani Tom Cruise nič negarantuje?

• 23.8.2017  15:01

Akoby som pozeral lowcost z 80s.

• 23.8.2017  14:59
    The Defenders (TV seriál) (2017)

Hlúpe, lacné a bez atmosféry. Škoda.

• 20.12.2016  08:02
    Příchozí (2016)

Najlepsi film za niekolko poslednych rokov.

• 31.10.2016  10:53
    Toni Erdmann (2016)

Najlepsia party scena poslednych rokov.

• 31.10.2016  10:48
    Komisař (1998)

Pracoval som pre Europsku Komisiu a film som pozeral s ludmi z fachu a je to jednoznacne najlepsia komedia roka. Ale ako thriller je to tragedia - to ze to je cele nerealne nevadi, ale strasny scenar a ziadne napatie to zrazaju k nepozeratelnosti.

• 27.5.2016  23:28

Najlepší X-Meni. By far.

• 27.5.2016  23:25

3 hviezdička iba preto, že X-men sú dlhodobo moja srdcovka. Singera stačilo, v porovnaní s First Class sú jeho posledné dve časti tragédia.

• 24.5.2016  18:10
    Deadpool (2016)

Škoda že už nemám 15. Možno by ma to bavilo viac.

• 24.5.2016  13:51
    Kravaťáci (TV seriál) (2011)

Človek si až pri sledovaní Mad Men zistí, aký prázdny a nechcene smiešny je tento seriál.

• 24.5.2016  13:49
    Šílenci z Manhattanu (TV seriál) (2007)

Až záver piatej časti šiestej série mi ukázal aký je tento seriál jedinečný.

• 14.5.2016  12:14

Jednotka stále za 5. Toto je tragédia.

• 16.12.2015  11:51
    Krize (TV seriál) (2015)

Ak by to cele bolo iba s Robbinsovym ministrom zahranicia, bolo by to za 5. Bohuzial, niektore linky su tazka nuda (piloti). Also, Eritrea v poslednej casti pobavila, pripomenula domov, skoda ze druha seria bola zrusena.

• 7.5.2015  13:38
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Po 4 seriach je to uz iba strasne otravne.

• 20.1.2015  15:40

Jay Baruchel by mal mat zakazane robit dabing pre animaky, ktore sa snazia posobit epicky. Jeho hlas robi aj z tych najviac osudovych momentov frasku. Inak, vyrazne slabsie ako skvela jednotka.

• 31.10.2014  08:08
    Nová holka (TV seriál) (2011)

Dve hviezdicky naviac za Schmidta. A otazka do publika - je tu vobec niekto, koho zaujima jeho vztah so Cece? Ci nedajboze hocktora dalsia postava?

• 22.9.2014  20:45

Gamora: "Quill, your ship is filthy." Quill: "She has no idea. If I turn on a black light, this place will look like a Jackson Pollock painting." Ultra zábavné. A hej, mám rád Pollocka.

• 22.9.2014  18:14

Vôbec tým hodnoteniam nerozumiem. Toto je zlo. A ten obrat? Aj rozprávky by mohli mať scenáristov, ktorí nie sú po lobotómii.

• 22.9.2014  18:12
    Lucy (2014)

Ľahký akčný výplach. To sa cení.

• 22.9.2014  18:02

Absolútne to najlepšie čo sa dá dnes v TV nájsť. Olivera mám rád už roky a ten po odchode od Stewarta ukazuje, že to bol práve on kto ťahal z veľkej časti The Daily Show. Unavení Stewart či opakujúci sa Colbert sa na toto nechytajú.

• 22.9.2014  18:00
    Portlandia (TV seriál) (2011)

Niekedy dokonalé, niekedy zúfalé. A nie úplne obyčajné.

• 22.9.2014  17:59
    Nejsem do tebe blázen (TV seriál) (2014)

Been there. Done that. Ale celkom zábavné - tri hodiny nudy to bez problémov zabije.

• 21.9.2014  23:37
    Knick: Doktoři bez hranic (TV seriál) (2014)

Ultimatna pecka s nadpozemskym soundtrackom a dokonalým Owenom.

• 27.8.2013  23:47
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Nie tak dobré ako Borgen a Newsroom, ale pre milovníkov politických drám je to povinnosť. Spacey je super a Mara extrémne sexy.

• 7.6.2013  21:00

Into Darkness je dobrý letný film, ale nie až tak dobrý Star Trek. Predsa len, bolo by fajn ak by v tom Star Treku bola aj nejaka tá, ako hovoria Vulkanci, logika. Abrams stvoril neblýskanú jazdu, ktorá nadá šancu nude, ale bohužial ak sa ten mozog nevypne, tak tie logicke zádrhely dokážu celkom nahnevať. Okrem toho, je smutné keď je viac ako hodinu pred koncom úplne jasné ako film skončí, hlavne z dôvodu, že záver nemá akýkolvek emočný dopad. A na dôvažok je smnutné, že Abram za dva filmy nedokázal v tak slávnej space opera predviesť ani jednu lepšie natočenú vesmírnu bitku. Aj z toho dôvodu som celkom rád, že odchádza od značky, ktorú sice prebral z hybernácie a spravil s nej modernú zábavu, ale tak nejako zabudol, že to čo natáča je jedna z najslávnejších space opier aké kedy uzreli svetlo v tejto galaxii.

• 31.3.2013  03:12
    Vláda (TV seriál) (2010)

Výborný serial, ktorý sa v mojom okolí teší podobnej popularite ako Game of Thrones. Niet sa čomu čudovať- vývoj postáv je až "neuveriteľne" uveriteľný, dialógy sú skvelo napísané a herci sú brilantní. Skoda, že serial niekedy pôsobí až príliš komorne (predsa len, aj v Dánsku majú viac ako troch novinárov), ale inak ťažko hladať slabé miesta. Vysoko odporúčam – od tretej-štvrtej časti je to riadna jazda, ktorá názorne ukazuje, ako moc mení charakter a dokazuje staré známe: "The prince knows that it is far safer to be feared than loved."

• 13.2.2013  10:09
    Parks and Recreation (TV seriál) (2009)

Asi najlepsi v sucasnosti beziaci sit com s velmi dobre napisanymi postavami a sviezim vtipom. Ista znalost americkych realii je vhodna, ale aj bez nich si divak serial vrchovato uzije.

• 5.2.2013  23:38

Hansel a Gretel jednoducho lovia carodejnice vsetkymi moznymi sposobmi - sekaju, strielaju, porcuju, upaluju. A vsade pritom nadherne tecie krv a vybuchuju ludia. Ano, je to iba jednohubka pri ktorej treba vypnut UPLNE mozog, ale ak sa odpojenie mozgu podari, zabava je zarucena. A to sa rata. Videne: Belgicka predpremiera, 05.02.2013, Brusel.

• 12.12.2012  10:06

Ano, Jackson to dokazal. The Hobbit je iny a pritom tak strasne podobny Panovi Prstenov, ze so mal niekedy pocit, ze som o 12 rokov mladsi. Hobbit je svojim pribehom a humorom mozno orientovany na mladsieho divaka, ale Jackson uz od zaciatku ukazuje (neuveritelne skvely prolog v Erebore si pozriem este mnohokrat), ze toto je prave epicke fantasy so vsetkym co k tomu parti. Ano, je tu otravny Radagast a niektore sceny hlavne na zaciatku by sa kludne dali vystrihnut, ale na druhej strane su tu hadanky v tme, Rivendell s Bielou radou a dobytie Morie. A stary znamy Gandalf a k nemu 13 sympatickych trpazlikov a jeden uveritelne sa vyvijajuci sa hobit. Co viac si mozno priat? Akurat druhu a tretiu cast. Videne: polnocna premiera, 11.12.2012, Brusel.

• 13.1.2012  21:18

Náročné, atmosferické a úplne dokonalé. Súhlasím s Cervenakom- je mi ľúto tých, ktorý si nedokázali vychutnať túto perlu.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36