Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Dobrodružný

Recenze (1 097)

Duna (2021)

Vizualne to najlepsie co sa urodilo za poslednych 5 rokov a prava epicka scifi opera, pri ktorej vyzeraju nove (ale aj stare) Star Wars ako beckove filmy pre deti. Chalamet prekvapujuco dobry. Ferguson, Isaac, Brolin a ostatni (okrem Zendayi, ktora je miscast) vyborni. Soundtrack doma pocuvat nebudem, ale k filmu pasuje vyborne. Kostymi su z nie inej planety, ale galaxie.  Velmi dufam, ze druha cast vznikne. Chcem viac Salusi Secundus, imperatora a  velkej politiky. Povinnost vidiet v kine (najlepsie IMAX).

Spider-Man 2 (2004)

Nepochopim tunajsie hodnotenie. Bez debaty ten najlepsi Spiderman fillm aky kedy vznikol.

Wonder Woman 1984 (2020)

Dlhe, prazdne a nudne. Gadot je poleno, ktore by uz nikdy nikde nemalo hrat. Jenkins strasnym sposobom nezvlada akciu - ta je este horsia, ako v jednotke.

Šťastné a veselé (2020)

Prekvapujuco vazny Vianocny film, pri ktorom som dufal v nestastny koniec (Mackenzie/ Harper je skutocne toxicka partnerka). Stvrta hviezdicka je za Dana Levyho.

plakát

Expanze - Mother (2020) (epizoda)

Po vybornej tretej serii prisla stvrta, ktora okrem poslednej casti neponukla nic. Nastastie, ta piata sa postupne zlepsuje a 5x3 je priznakom velkych veci, ktore sa blizia. A je mi luto, ze Amazon vypustil iba prve tri casti. Zvladol by som toho viac.

Chicagský tribunál (2020)

98 percent originalnych filmov uvedenych na Netflixe je odpad. Potom je tu tych par kusov, ktore odovodnia mesacne predplatne. Toto je jeden z tych filmov.

Všechno nejhorší (2017)

Nenarocna zabava, perfektna po dlhom dni v praci. Tesim sa na druhu cast.