Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Krimi

Recenze (1 100)

The Batman (2022)

Emo Batman bojujuci proti white male privilege vo filme ktory mal byt o hodinu kratsi.

plakát

Spider-Man: Bez domova (2021)

Tom..who? Je az sokujuce ako mi je ustredna trojica novej trilogie ukradnuta. Film je to ale vyborny- napriek trojici nelogicky konajucich pubertiakov (viem ze na tom tie filmy stoja, ale pacit sa mi to nemusi). Zato doc Oc, Goblin a TOBEY ten film tahaju do neba. A je tazko uveritelne o co lepsie su tu napisani Electro a hlavne Garfield ako v Amazing Spiderman 2. Teraz chcem Spiderman 4 a Amazing Spiderman 3. Kaslat na dalsie ...Home... filmy.

Duna (2021)

Vizualne to najlepsie co sa urodilo za poslednych 5 rokov a prava epicka scifi opera, pri ktorej vyzeraju nove (ale aj stare) Star Wars ako beckove filmy pre deti. Chalamet prekvapujuco dobry. Ferguson, Isaac, Brolin a ostatni (okrem Zendayi, ktora je miscast) vyborni. Soundtrack doma pocuvat nebudem, ale k filmu pasuje vyborne. Kostymi su z nie inej planety, ale galaxie.  Velmi dufam, ze druha cast vznikne. Chcem viac Salusi Secundus, imperatora a  velkej politiky. Povinnost vidiet v kine (najlepsie IMAX).

Spider-Man 2 (2004)

Nepochopim tunajsie hodnotenie. Bez debaty ten najlepsi Spiderman fillm aky kedy vznikol.

Wonder Woman 1984 (2020)

Dlhe, prazdne a nudne. Gadot je poleno, ktore by uz nikdy nikde nemalo hrat. Jenkins strasnym sposobom nezvlada akciu - ta je este horsia, ako v jednotke.

Šťastné a veselé (2020)

Prekvapujuco vazny Vianocny film, pri ktorom som dufal v nestastny koniec (Mackenzie/ Harper je skutocne toxicka partnerka). Stvrta hviezdicka je za Dana Levyho.

plakát

Expanze - Matka (2020) (epizoda)

Po vybornej tretej serii prisla stvrta, ktora okrem poslednej casti neponukla nic. Nastastie, ta piata sa postupne zlepsuje a 5x3 je priznakom velkych veci, ktore sa blizia. A je mi luto, ze Amazon vypustil iba prve tri casti. Zvladol by som toho viac.