RomeroIsGod

RomeroIsGod

Emerson Fittipaldi

okres Praha
Romero je Bůh. Jeden nám dal zombíky a druhej DOOMa.

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 25.7.2017  11:15
    Dunkerk (2017)

Co říct víc, než jen že to chci vidět znovu. A to co nejdřív. Neskutečně navozená atmoška zmaru a zoufalství, perfektní letecký souboje, poctivá filmařina bez efektů. To chceš vidět v kině. Hardy a Branagh neskuteční jako vždy, ale ani ostatní nezaostávají. 90%

• 24.7.2017  10:33

Největší filmová dobrodružná pecka, ve který Indy získal nesmrtelnost (jestlipak na to budou brány ohledy do budoucna?). Žeru to od dětství. 100%

• 15.6.2017  15:28
    Evoluce zla (TV seriál) (2015)

Zatím jsem viděl jenom Kaddáfího. A to jak z teroristů udělali v závěru hrdiny, z toho mi bylo lehce na zvracení. Jak vypadá Libye dnes víme všichni. Je to příliš jednostranný, místo objektivity se vyžívají v tom, kdo toho člověka víc poplive. Uvidíme, co bude v dalších dílech, ale naděje si nedělám.

• 26.4.2017  11:35
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Tak tohle je slušný hovno. Kam se hrabe ordinačka. "Modrý kód, modrý kód". Jo a je tam vyžilá Brožová a řeší něčí ufiknutej penis. Může to bejt víc bizzare?

• 10.3.2017  09:14

Perfektní, našlapaný, brutální, nekompromisní. Jackman famózní. Strašně bych chtěl dát 5* (a ještě během filmu to na ně vypadalo), ale prostě je to až moc natažený. Musím to vidět znovu, třeba se Logan na tu pátou dostane. Zatím 80% a velká spokojenost.

• 1.3.2017  15:25
    Nicota (2016)

Nemůžu si pomoct, ale čekal jsem malinko víc. Je v tom vidět poctivá filmařina a nadšení Carpenterem a H.P., ale pořád tam něco chybělo. Efekty perfektní, hudba velmi povedená, napětí se taky podařilo vytřískat, ale pořád je tam to ALE. Tak snad napodruhé ocením víc. 60% (FOD 2017)

• 19.12.2016  09:27

Zatím 4* a po další projekci uvidíme. Myslím, že potenciál na pátou tu je.

• 8.11.2016  10:24
    Úklidové komando (TV pořad) (2016)

Ta černovlasá afektovaná kráva by mohla z fleku dělat štětku na nároží. Projev na to má. Těžká hlína.

• 21.9.2016  11:41
    47 metrů (2017)

Lepší trojka především za ten konec. Vím, už bych to mohl odhadnout po těch desítkách filmů, ale já to neodhad. Takže příjemný překvapení, 60%. Doporučuji.

• 20.5.2016  11:50

Eli baví a baví. Brutální, vtipný, s dobrejma postavama a v krásným prostředí. Co víc chtít. Pálím bez váhání 75%

• 12.5.2016  08:34

Tak tohle je zklamání. Časovej bordel, ve kterým se podle mě nevyzná ani režisér, spousta vaty a wtf scén. Všechny tři hvězdy jsou za Arnieho a za těch pár akčních sekvencí. Nejradši mám špinavou jedničku a nasranýho Arnolda, ale ani ve dvojce mi jako klaďas nevadil. Ale udělat z něj "dědu", kterej je stratostlivej a ubrečenej, to je trochu moc.

• 22.4.2016  10:22
    Památkáři (2014)

Opravdu je to mix všeho možnýho, jak uvádí ostatní. Ale mě to sedlo a bavil jsem se. Perfektní atmosféra, několik velmi povedenejch scén a na střídačku pohoda - napětí. 70%

• 18.4.2016  13:27
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Dávám 2 * a obě jsou za Honzíka Nedvědů v podání Rychlýho. Neskutečný, bizarní, úlet. Pěstičky nahoru, Pavlínka a pekelnej smích.

• 18.4.2016  11:39
    Bod zlomu (2015)

Tenhle víkend jsem jel ve znamení remaků a po Cabin Fever lousknul Point Break. Pocity smíšený. Akce slušná, i když samozřejmě přestřelená, ale ten příběh - to je fakt výkal. Zůstalo to rozkročený mezi remakem a novým zpracováním, s tím, že si to vzalo to horší z obou možností. 60%

• 18.4.2016  11:34
    Cabin Fever (2016)

Eli je můj oblíbenec, ale tenhle remake nesahá původnímu kousku po prdel. Pár scén je povedenejch, šerifka slušná, ale debilita všech účastníků to posílá od guilty pleasure spíš ke sračce. Ta hranice je tenká. Ale pořád je to Cabin Fever, takže pálím takovejch 60%.

• 18.4.2016  11:17
    Frank v Brazílii (TV pořad) (2014)

Frajer lítá v kroksech po Amazonii a chytá hady i jinou havěť. Je to dost nahraný, ale spousta scén je fakt kouzelnejch. Takže musíme jít nad průměr, aby se neřeklo. 70%

• 23.3.2016  13:03
    Úlovek (TV seriál) (2009)

Freddie je prostě dobrej fotr vod rodiny. Na co Hardy šáhne, to je většinou pecka. Tady tomu není jinak. 80%

• 23.3.2016  13:00

Poměrně objektivně podaný, se spoustou barevnejch záběrů z Berghofu. Pár chyb by se našlo, ať už pojmenování Alberta Speera jako Adolf Speer (zřejmě chyba českýho překladu?) nebo některý smyšlenky ohledně Adolfova zdravotního stavu a příslušnejch medikamentů, ale jinak dobrý. 70%

• 11.3.2016  09:53

Nebylo to špatný, ale hodně to vyšperkovala atmosféra Aera (jako vždy!). Bohužel, mám nakoukáno o zombících už prostě moc (což naznačuje nickname :-D ) a tak mě máloco překvapí. K plusům ale patří atmoška, Dánsko jako takový, postavy a vtipný momenty. Určitě to není zbytečnej film, jak tady tvrdí odborník Pomothy. FOD 2016, Aero.

• 9.3.2016  14:30

Svižná pubertální zombie zábava, vyšperkovaná atmosférou kina. FOD 8.3. 2016, Aero.

• 8.3.2016  11:04

Můj nejoblíbenější kout světa a místo pravidelnejch dovolenek. Obersalzberg je top, věděli to už před osmdesáti lety. Königssee, Kehlsteinhaus, Svatej Bartoloměj, všechno krásný a německy poctivý.

• 8.3.2016  10:47
    Warrior (2011)

Tak jsem konečně dal Warriora a místní nadšení bohužel nesdílím. Hardy exceluje, vo tom žádná. Emotivní chvilky se taky dostaví, ale správná šťáva tomu chybí. A to vůbec nemluvím o přehnaně filmovejch fightech a nesmrtelnosti a téměř absolutní fyzické neporušitelnosti tělesných schránek účinkujících v kleci. Zkrátka z MMA to má akorát tu klec a vzhled sportovců a tím to končí. 65%

• 2.2.2016  15:18
    Děsivé dějiny (TV seriál) (2009)

Napoleon a jeho hemeroidy jsou top :-D

• 1.2.2016  13:57
    Zločin v Polné (TV film) (2016)

Zatím 3* a čekám na druhý díl. Ale je to samozřejmě agitka jak prase :-)

• 12.1.2016  16:04
    James May na Měsíci (TV film) (2009)

Perfektní. Co víc chtít od dokumentu o výcviku astronautů a letu na Měsíc. James jako odborník zjišťuje ty nejzajímavější věci související s programem Apollo a zároveň prochází vším, čím musí projít všichni, kdo chtějí překonat gravitaci. Pátá hvězda hlavně za zpracování, rodinnou atmosféru a Mayovu schopnost mluvit na centrifuze i ve stavu beztíže.

• 21.12.2015  16:04

Jsou to SW se vším všudy. Bál jsem se castingovýho failu v podobě Boyegy, ale nakonec je největší fail uhrovitej komplexák Driver. Co to jako je? Ani Ridley mě nenadchla, laciná kopie Portman a prostě moc lůzr na hrdinku. Ale jinak je to tam. Už se těším na další díl, kde snad začne panovat Isaac. Více netřeba psát, vše bylo vyřčeno. 85%

• 7.12.2015  08:31
    168 hodin (TV pořad) (2005)

Dojímám se nad cikánem s vyznamenáním, pohoršuji se nad skupinou Ortel a taky, a to především, #přijímám. Ale teď vážně: těžká propaganda, vejplach, multikulti a oblbování pro ovce. Odpad.

• 2.12.2015  10:10
    The Visit (2015)

Ty podělaný dementní senilové mě pěkně vyděsili. Šalajmán je zpět a dal to na výbornou, respektive chvalitebnou. Za mě dobrý, hlavně posledních 40 minut, kdy "se to zlomí". 70%

• 2.12.2015  10:07
    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)

Co to jako je, že kokot s vadou řeči dělá moderátora? WTF?

• 1.12.2015  12:46
    Příběh alpské řeky Inn (TV film) (2011)

Pátá hvězda čistě proto, že v dokumentu o řece prostě nemůže bejt víc. Nenapadá mě jediná věc, která by tam chyběla.

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23