• Krátkometrážní

Trabantem napříč Afrikou (2011)

Jako černej študák v Namíbii s perfektní češtinou mě fakt dostal. "Tady je AIDS, tady nemůžeš chodit s holkama" 75%

Boeing 747 - verze 8 (2010) (TV film)

Dokument je v podstatě jenom o montáži jednotlivejch dílů a historii vývoje. Podrobnější technický info nebo větší hloubku tady nenajdeme. Průměr. 60%

Hlas Česko Slovenska 2 (2014) (pořad) odpad!

Estráda přesně ve stylu TV Nova. Šaškárny, umělotina, snaha najít silnej "příběh", citový vydíračky a parta kriplů (promiň Martičko) v čele s kolotočářem Davidem. Jděte mi do řitě s takovejma "soutěžema".

Akta Z (2008) (seriál)

Jedna za snahu, ale je to těžká amatéřina. A přitom točit FF stojí pár korun. No jo, ale chce to alespoň kousek talentu, nemůže to dělat hned každej vocas.

Proč letadla padají (2009) (seriál)

Typicky americká záležitost. Všechno se opakuje stokrát, polopatě a s "vaší dávkou emocí". Průměr. 50%

MacIntyre: Nejdrsnější města světa (2008) (seriál) odpad!

Lhář, demagog a podvodník se snaží vydávat pár cikánskejch zlodějů peněženek za "velký ryby" pražskýho podsvětí. No nemá cenu to rozvádět, tady neshledávám nic ani na tu jednu *. Vycucaný z prstu. Vodpad.

Bentley Mulsanne (2011) (TV film)

Umělecký dílo s názvem Bentley. Hodiny ruční práce a hodiny práce nejdokonalejších průmyslovejch strojů. A pak z toho vyleze tenhle britskej aristokrat s VELKÝM srdcem. 75%

Oběti - Nevlastní bratr (2006) (epizoda)

Cibulková i Preiss perfektní. Ne tak naléhavý jako Hadí Tanec, ale přesto pořád velmi slušný na televizní film. 60%

Rady ptáka Loskutáka (2001) (pořad) odpad!

Další zvrhlej Nova pořad, kterej uvádí další debilní dvojice. Tentokrát rovnou sesterská, nějaký Gondíkovi.