• Krátkometrážní

Eva Braunová: Hitlerova žena (2015) (TV film)

Poměrně objektivně podaný, se spoustou barevnejch záběrů z Berghofu. Pár chyb by se našlo, ať už pojmenování Alberta Speera jako Adolf Speer (zřejmě chyba českýho překladu?) nebo některý smyšlenky ohledně Adolfova zdravotního stavu a příslušnejch medikamentů, ale jinak dobrý. 70%

Co se z nás stalo (2015)

Nebylo to špatný, ale hodně to vyšperkovala atmosféra Aera (jako vždy!). Bohužel, mám nakoukáno o zombících už prostě moc (což naznačuje nickname :-D ) a tak mě máloco překvapí. K plusům ale patří atmoška, Dánsko jako takový, postavy a vtipný momenty. Určitě to není zbytečnej film, jak tady tvrdí odborník Pomothy. FOD 2016, Aero.

Na cestě - Na cestě po Bavorsku (2015) (epizoda)

Můj nejoblíbenější kout světa a místo pravidelnejch dovolenek. Obersalzberg je top, věděli to už před osmdesáti lety. Königssee, Kehlsteinhaus, Svatej Bartoloměj, všechno krásný a německy poctivý.

Warrior (2011)

Tak jsem konečně dal Warriora a místní nadšení bohužel nesdílím. Hardy exceluje, vo tom žádná. Emotivní chvilky se taky dostaví, ale správná šťáva tomu chybí. A to vůbec nemluvím o přehnaně filmovejch fightech a nesmrtelnosti a téměř absolutní fyzické neporušitelnosti tělesných schránek účinkujících v kleci. Zkrátka z MMA to má akorát tu klec a vzhled sportovců a tím to končí. 65%

Děsivé dějiny (2009) (seriál)

Napoleon a jeho hemeroidy jsou top :-D

Zločin v Polné (2016) (TV film)

Zatím 3* a čekám na druhý díl. Ale je to samozřejmě agitka jak prase :-)

James May na Měsíci (2009) (TV film)

Perfektní. Co víc chtít od dokumentu o výcviku astronautů a letu na Měsíc. James jako odborník zjišťuje ty nejzajímavější věci související s programem Apollo a zároveň prochází vším, čím musí projít všichni, kdo chtějí překonat gravitaci. Pátá hvězda hlavně za zpracování, rodinnou atmosféru a Mayovu schopnost mluvit na centrifuze i ve stavu beztíže.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Jsou to SW se vším všudy. Bál jsem se castingovýho failu v podobě Boyegy, ale nakonec je největší fail uhrovitej komplexák Driver. Co to jako je? Ani Ridley mě nenadchla, laciná kopie Portman a prostě moc lůzr na hrdinku. Ale jinak je to tam. Už se těším na další díl, kde snad začne panovat Isaac. Více netřeba psát, vše bylo vyřčeno. 85%

168 hodin (2006) (pořad) odpad!

Dojímám se nad cikánem s vyznamenáním, pohoršuji se nad skupinou Ortel a taky, a to především, #přijímám. Ale teď vážně: těžká propaganda, vejplach, multikulti a oblbování pro ovce. Odpad.