Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

Co se stane s odpadem (biologickým) necháme-li ho řádně uležet? ... Lenssen & spol. (hnůj). Dokonalé dopolední TV projímadlo. Resp. nad debilitou pořadu není třeba bádat, ale je pro mne záhadou: Kdo a proč se na to kouká !?

Poslední tanec (2003)

Poslední tanec - aneb jak Patrick a spol. vytančili z blbosti.

Peříčko (1997) (pořad)

Takový odlehčený pořad pro zasmání:)

Noc s Andělem (1999) (pořad)

"Noc bez Anděla" by mohla pomýšlet i na lepší hodnocení.

Občan Havel (2007)

Obdivuji pana Kouteckého za jeho trpělivost, obdiv patří i panu Havlovi - proti tomu nic. Ale co s dokumentem? K otázkám civilnosti apod. pana Havla toho bylo řečeno již hodně (dle mého názoru k tomu tolik není třeba ani dokument, neboť tím byl prezident Havel pověstný, ale budiž). A co k tomu tedy mám? Výstižné jsou komentáře typu: "Skvělá ukázka, jak je Klaus špatný". Je otázkou: proč dokument "Občan Havel" tolik akcentuje vztah Havel - Klaus, přičemž negativa jsou jasně vyzdvihováná? Na úkor hašteření dvou Václavů jsou pomíjeny některé souvislosti a události a spíše než dokumentování "Občana Havla", vystupuje dokument jako rošťácký kopanec do Klausova zadku po boji. Chápu, že Klaus musí v dokumentu logicky zabírat hodně místa, hraje-li jednu z hlavních rolí v politickém porevolučním vývoji (a dělá sám sobě skvělou reklamu - možná činí tak, aby na něj dějiny nezapomněly:), ale proč je vykreslován jako ztělesnění zla, zatímco takový čerchmant Zeman si zahraje pouze epizodní roli požitkářského poloboha s hlavou plnou Masaryka? Možná hrál při kompletovaní dokumentu roli až příliš vývoj "současný" (důchodce Zeman chytračí z Vysočiny, ale nikdo ho neposlouchá, zatímco Klaus je prezidentem, který víří emoce ve Světě (negativní reklama, taky reklama), apod.), možná touha vnést trochu drama, možná potřeba být šokující a tedy více emotivní a přitažlivý, ... Škoda , trochu z toho zavání účelovost:)

Děsnej doják (2006) odpad!

Tak tohle už fakt není pr*el...

Velkej biják (2007) odpad!

Tak tuhle s*ačku drží na hladině filmové stoky jen těch pár sexy prdelek, které se ve filmu mihnou.