Hjub

okres Třebíč

3 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 22.8.2014  21:49

Mádl se mi líbil už loni v Produbím se včera - možná to bylo předloni- ale tady si mě získal. Na besedě působil velice dobrým dojmem a vypadá to, že to má v hlavě srovnaný a ví co chce. Zábavná a originální podívaná.

• 22.8.2014  21:41

Hezky se na ně dívalo, teda hlavně na ní. Náramně jsem se pobavil a dokonce jsem měl i na krajíčku. Film mám i po pár hodinách stále v hlavě a to se mi moc nestává, takže nevidím důvod nedát 100%.

• 7.8.2014  15:17
    Somers Town (2008)

Poměrně dobře jsem se bavil, takže mi k tomu až tak nesedí označení sociální drama. Je to příjemná jednohubka o dvou sigrech, kteří v podstatě nemají nic, ale zároveň vsechno co potřebují.

• 31.7.2014  11:12

Tak jak se mi Garfiled s Emmou v prvním díle líbili tak mi tady oba vadí. Jí to vůbec nesluší, v některých scénách vypadá na 40 a jeho ubrečenej výraz už mě vytáčí. Jinak klasickej Spidy, ničeho nového jsme se nedočkali.

• 7.1.2014  17:50

Jednoduchý příběh. Možná je správné slovo všední. Ať už tak nebo onak, o to větší prožitek po skončení filmu. Depresivní, romantický, ale místy i vtipný pohled do duší jedné šlapky a alkáče s jasným cílem. Jeho první a poslední film kde opravdu hrál.

• 7.1.2014  17:41
    Insidious (2010)

Na film se dívám tak, že si nastolí nějakou svoji vlastní realitu, popřípadě logiku. Potom ho hodnotím podle toho jestli jí dodržuje, nebo si začne zbytečně vymýšlet a přestane to dávat smysl. Krásným příkladem je pro mně závěr Insidious. Ten je dle mě přitažený za vlasy. Zkazil mi poměrně dobrý dojem z celého filmu.

• 7.1.2014  17:37
    Insidious 2 (2013)

Hororových prvků je tu málo. Takže bych to spíš nazval mysteriozním thrillerem. Což pro mě znamená, že jsem dostal něco jinýho než jsem si myslel že dostanu. Tento fakt mi vadil především v první půlce, která se zbytečně vlekla. Přece jen už jsem věděl s čím mají tu čet a očekával jsem trošku markantnější sešup do děje. Ach ty očekávání.

• 7.1.2014  17:31
    Gravitace (2013)

Film mě po dějové lince absolutně neoslovil a nebavil. O něm se nemá cenu asi rozepisovat, protože ten tam hraje až druhou roli. Dovedu ocenit technickou stránku filmu. Klobouk dolů před Sandrou, protože se na tohle určitě hodně nadřela. Podruhé bych klobouk smekl před lidma, kteří vymysleli technologii pro natočení. Opravdu škoda, že je to v podstatě selanka. Sežral bych horší triky, kdyby to o něčem bylo. Bohužel.

• 7.1.2014  17:23

"I come from the gutter. I know that. I got no education, but that's okay.I know the street..." Nechápu proč jsem tak dlouho tento film odkládal. Možná by bylo lepší vracet se ke starým kořenům s točit filmy takhle. Rád bych na to zašel do kina...

• 7.1.2014  17:18
    Lásky čas (2013)

Nejpříjemnější překvapení tohoto roku. Že je to moc přeslazené? Nevadí, já se po sladkým můžu otlouct. A kor po opiátech. Tahle přeslazená romanťika si aspoň na nic nehraje,je to totiž slaďoučký jak cumel od začátku do konce. Ale někomu by se asi líbilo víc kdyby se ubralo trošku cukru a ve 2/3 filmu se na 15 minut rozešli a zešvikali jak koně. V kině za 50kč jsem na to kvůli technickým problémům sice čekal hodinu. Ani na zásun bych tak dlouho nečekal. O to víc sem si film užil, z kina jsem totiž neodcházel rozčílenej, ale s velmi příjemnými myšlenkami o životě(a to je dle mě cíl tohoto filmu). Bohužel se nic nezměnilo a život je stále stejně posranej a proto křičím do temnoty : "víc takových filmů!"

• 7.1.2014  17:03

Předem bych odkázal na komentář od uživatele Lima. Vyčítat Jacksonovi že si s tím hraje a přehání to s hračičkama znamená jen to, že ho nechápete jeho osobu. Jak už jsem psal u jedničky, myslím že to jiné nebude a že digitálních triků které vypadají lacině a jsou průhledné jak papír bude stále přibývat. On je pouze takovej průkopník a myslím si, že ho to nesmírně baví. Ruku na srdce, já mít takový možnosti jako on, podle sebe si ztvárnit oblíbenou knihu, tak si taky dělám co chci. Co naplat, že to není tak dobré jako LoTR, peníze to vydělává takže Pít si může vyhrávat dál a dál. A já mu to ze srdce přeju. Musím mu ale vyčíst pár nedostatků. U samotného Šmaka, kterej vypadá famózně, to dle mě zbytečně protahovali, cela ta maškaráda byla na můj vkus málo dramatická. Film jsem viděl někdy před Vánoci, takže to nemám v živé paměti, ale při odchodu z kina jsem moc nechápal jak některé záběry mohl odsouhlasit. Uvedu příklad - Thorin otevírá bránu - jeho ruce jsou tak divně velký, snad větší než hlava. A další - Rozhovor Thorina s Bardem v Jezerním městě, ke je má Bard pro změnu obrovskou hlavu a dívá tak nějak jinam než na Thorina, ale jeho pohled na něj měl směřovat. A takových je tam víc - doplním po druhém zkouknutí. Peterovi odpustím všechno, ale tohle mě u něj mrzí, za což mu jednu hvězdu strhávám.

• 7.1.2014  16:41

Možná v tomto snímku hledám něco co tam není, ale zdá se mi, že není až tak důležitá vražda Katie jako spíš vztah tří malých/starých kluků. A především příběh Dejva, který mě z celého filmu dostal tak nějak nejvíc. Slint to celé vede hodně šikovně, čímž si mě jako režisér získal a určitě doženu resty, které u něj mám.

• 7.1.2014  16:32
    Rivalové (2013)

Bohužel nesdílím zdejší hodnocení. Kladně hodnotím obsazení rolí, podobnost hlavně u Nikiho a jeho ženy je brutální. Zahráno je to taky parádně. Celkově se na to dobře kouká, má to určitou atmosféru a ani chvilku to nenudí. Ale vzhledem k nastřelenému hodnocení jsem čekal poněkud víc, i když si teď říkám, co jsem od toho asi tak mohl čekat. Je to kvalitně zpracovaný, životní příběh závodního jezdce, ale to je tak všechno. Dát tomu 5* jen protože se na to dobře kouká? Příběh znám, Nikiho havárii jsem viděl, takže pro mně nic převratného. Každopádně by stálo nad tím se zamyslet, jestli by nebylo lepší vrátit se k závodění v tomto stylu, ale to už je mimo mísu.

• 7.1.2014  14:01

Péťa to moc nezvládl, jak režisérsky tak o to hůř při psaní scénáře. Jak ke scénáři, tak k režii mám pár drobností, které z téhle rádoby realistické kovbojky dělaj řídkou sračku - já v 5ti letech věděl, že když střílíš nesmíš mrkat. Nejodolnější vojáci se nebojí skákat bez hlavě ze srázu, ale výstřel je vyděsí na tolik, že musí mrknout. Což jde ruku v ruce s tím, že jsou až tak dobří, že nepotřebují ani optiky a kolimátory, prostě jenom střílí a dokonce úspěšně. Pochopil bych i to, že jsou schopní přežít několik střelných ran, ale co opravdu přeháněl byly ty pády ze skal. Klidně je tam mohl nechat, ale nemusel tomu věnovat tolik záběrů, které z té čtyřky dělají tak akorát univerzálního vojáka. Jednoduše jsem zklamaný, protože úvod se mi poměrně líbil, ale pak už to šlo s kopce.

• 22.11.2013  10:43
    Apocalypto (2006)

Má to atmosféru, má to spád, ale něco tomu chybí. Snad nějaké překvapení.

• 29.5.2013  00:05
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Čekal jsem trošku víc. Začátek se dobře rozjíždí, ale pak to trošku stagnuje. Pořád se topí v těch samejch sračkách a já netrpělivě čekal než si oholí palici a pořádně to s tím fetem rozjedou. A až to přišlo, tak to absolutně nezajímavě skončilo. Nebyl jsem nucenej koukat další díly jako u jiných seriálů. Kdybych teď přestal koukat tak si na něj zítra ani nevzpomenu. Je to ovšem stále dobrý průměr, a to díky vývoji hlavních postav. Zkusím ještě druhou řadu a uvidíme.

• 17.5.2013  22:49

Trochu bych to přirovnal k Warm Bodies. Tyhle nic neříkající filmy můžu. Každej se tváří moc vážně a proto by to chtělo víc takovejch blbin. V tomhle případě chybí trošku vtipu.

• 17.5.2013  22:45

Inteligentnější komedie než se na první pohled zdá. aaR (Romeo) a Julie si sedli jak prdel na hrnec, chemie z nich srší jako blázen a ona je ještě k tomu kost. Je to naprosto předvídatelný a nelogický, ale v tomhle případě to odpouštím, protože mě to hrozně bavilo. Ideální vtipná oddechovka.

• 15.3.2013  21:35
    Criss Angel: Mistr magie (TV pořad) (2005)

Emo-homokláda si hraje na mága a lidi mu to žerou, což je na tom to nejhorší. Když si přečtu zdejší komentáře a podívám na hodnocení, nestačím se divit. On je totální idiot, ale všichni co mu dali 1 a více hvězdiček, nebo tu píšou jaký je to frajer jsou ti správní magoři. On z toho aspoň vytřískal nějaký prachy a z VÁS udělal idioty. Asi natočím pořad o cestování v čase. Koupím křeslo, obalím alobalem, přišiju knoflík, sednu si, otočím knoflíkem.STŘIH. Objevím se oblečen v roztrhaném pytli v lese a za mnou kulisy středověkého města. WOW. Jsem cestovatel v čase. A lidi jako vy, tu budou psát jaký jsem moudrý vynálezce...

• 10.3.2013  12:12

Vtipný nápad s králíky a velbloudy se super akcí zabalenej v kvalitní animaci na kraťas. A vzhledem k tomu, že to promítají příslušníci armády ČR na přednáškách tak na tom asi něco bude.

• 15.2.2013  20:21

Tak zase plavu proti proudu. Honibrci si 10x denně sjeli trailer a 12x se u něj vystříkali. Pak šli do kina s tím, že je čeká podívaná typu L.A.- přísně tajné, bohužel se tak nestalo. Po 10 minutách bylo asi jasný že se film ubírá trošku jiným a hlavně odlehčeným směrem. Jasný, postavy špatně vykreslené, ale je jich tam mraky tak se to dá pochopit. Že je scénář vyloženě slabej bych taky neřekl. Mickey Cohen mohl být napsán trochu líp, nejde z něj strach, ani si nezískal můj respekt, zároveň je trošičku přepatlanej, ale i tak to hraje dobře. Možná spíš než gangster působí jako vidlák co si hraje na štramáka. Zbytek herců super, především Brolin a Gosling, kterej podle mě měl přesně takový "troubu" hrát. Rozhodně bych neřekl, že byl rozpačitý. K dalším nářkům zdejších uživatelů se už radši vyjadřovat nebudu. Zasmál jsem se mnohem víc než u posledních Prciček, akce mě uspokojila víc než u stupidních Expendables 2, takže spokojenost. Normálně bych dal 4, ale protože to tak shazujete dávám 5!

• 15.2.2013  20:00

Zajímalo by mě kde vykonával posledních pár dní potřebu...

• 13.2.2013  15:43

Nečekal jsem, že to bude až tam moc pro děti, ale i přes to poměrně kvalitní zábava. Cením hlavně kvalitní nápad. Škoda jen, že nepřidali více známějších postav z her našeho mládí, ale i to se kvůli právům dá pochopit.

• 1.2.2013  09:56

Adaptace knihy se málo kdy podaří tak aby byli čtenáři s filmem spokojení. Mě to obvykle až tak nevadí. V tomhle případě byl scénář osekán o podle mě důležité pasáže. Přesto, že většina lidí předlohu nečetla se filmů daří, takže to asi zas tak nevadí. Pro mě *** díky předloze jednu * přidávám. Zásluhu na tom má i dokonalá J. Chastain!

• 1.2.2013  09:45
    Argo (2012)

Ben Affleck je dobrý režisér, dokonce ho mám rád i jako herce, bohužel si v tomhle případě zvolil pro mě naprosto nezáživnou a nezajímavou látku. Rkojmí byli povrchní postavy. Bylo mi úplně u prdele jestli je dostanou domů, nebo jestli tam zařvou. Nudu vyrovnává kvalitní práce a dobré obsazení. Za zhlédnutí to stojí, ale žádná hitparáda to není.

• 14.1.2013  11:13
    Skyfall (2012)

Asi už mě přestali bavit nesmysly. Úvodní scéna mluví za vše.

• 24.12.2012  22:18
    Pelíšky (1999)

Bez pochyby nejlepší český film. Geniální scénář, který působí naprosto přirozeně. O hereckých výkonech ani nemluvím. Válí tu snad každý! Vážné a zároveň neskutečně vtipné. Skvost české kinematografie.

• 23.12.2012  23:38

Zdá se mi, že filmy jako Na svatého Valentýna, nebo Štastný nový rok se snaží napodobit, tento snímek. Bohužel, nebo bohudík se jim to nedaří ani v jednom případě. Láska nebeská je jedinečná, ale není dokonalá. Pár příběhů je přitažených za vlasy, ale jinak funguje docela dobře. Průměrná vánoční podívaná.

• 16.12.2012  22:37

Abych řekl pravdu, dost jsem se na tohle těšil a jak už to bývá, s tím přichází i zklamání. Sice je to parádně natočený, Shannon i Levitt jsou parádní, ale to je asi všechno. Dost chabá zápletka, absolutně bez jakékoliv gradace. Pořád jen jízda na kole, které chybí nějaký pořádný nápad, například závod mezi Wileem a Mannym je dost protáhlej až nudnej. Ještěže to má jen 90 minut.

• 15.12.2012  19:59

Fascinují mě zdejší kritiky."Nudný začátek, zdržování v Roklince, nevýrazná půlka trpaslíků, s Pánem prstenů to nemá nic společnýho" a podobně. Základ asi bude, že jediný co by měl mít Hobit s PP společnýho je Středozem, což taky má. Většina šla na Hobita asi s plenkama, v domnění, že se z toho posere. Snad každýmu muselo být jasný, že se celý film musí trošku roztáhnout, pokud má být natočený na tři filmy. A byli by jste spokojenější, kdyby byl o hodinu kratší, a tu hodinu by si schovali až pro rozšířené verze? Já ne. Celkové srovnávání s PP, mi přijde trošku scestný. A když už se do něj pouštíte, tak aspoň ať je to fér. Kdy se začalo něco dít ve Společenstvu? Asi po hodině, do té doby čistě představovačka a ukázka krás Nového Zélandu .Z toho jste byli všichni vystříkaní, ale běda, jak to vidíte ještě jednou. Nebudu se vyjadřovat ke komentování kvality 3D a dabingu, za to že na to tu není technika, a za příšerný dabing tvůrci nemůžou. Dovedu si totíž představit, jak ty přelety a virtuální kamery museli v 3D vypadat. Podle mě to Peter zvládl bravurně. První půl hodinka se pravda trošku vleče, ale i tak je za chvilku pryč a potom už se šlape do plnejch. Po celý film je poznat, že pár scén je tak trošku na víc a opravdu by se více hodili do rozšířené verze, ale aspoň pak přijdou nové scény. Že je půlka trpaslíků nevýrazná? Ano je, ale postav je tam tolik, a jsme teprve v 1/3 příběhu, takže si myslím že prostor ještě dostanou. Že si přidali do scénáře něco svýho, například skřeta "albína" se mi zdá být v pořádku. Už to není co to bývalo, digitální triky nepůsobí až s takovou hrůzu, především u skřetů, ale taková je doba a jiný to už asi nebude. Na druhou stranu Glum v podání Serkise je geniální, stejně tak scéna s hádankama. Záporně hodnotím jenom to, že chudák neví co točí. Jestli pohádku o hobitovi, nebo prequel k Lotru. Hobit má své scény při kterých mi srdce poskakuje blahem. Pokud by mi bylo 13 a já v kině viděl tento film a o Lotru neměl ani páru, byla by to pro mě brána do tohoto světa. Už tak jsem zvonu oprášil knížku a začal číst.

<< předchozí 1 2 3 4